Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt az üzenetet mégis miért kaptam? Mit akart ezzel? fórum

Ezt az üzenetet mégis miért kaptam? Mit akart ezzel? (beszélgetős fórum)

27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 12. 01:03

úgy érezted törölnöd kell,megtetted és zárd is így le,ahogy van,minek foglalkozol már vele,ezek után küld amit küld...nem értem,felesleges dolgokon minek pörögni.

Én is töröltem embereket,engem is tuti töröltek már -nem sokat jelent nekem a face,így nem figyelem-de ha töröl valaki,töröljön,ennyi.Egyébként az ilyenért nem is kár,aki meg ezen ennyire besértödik,mint a te volt barátnőd,akkor az irtó gyerekes viselkedés.

én olyanra tudnék megsértődni esetleg akivel nagyon jóban vagyok,nagyon közel áll hozzám és töröl,nem érteném a szitut,de el is ásná magát előttem.

2021. jún. 11. 21:42
Lehet ő is nyitott itt 1 fórumot, ahol megkérdezte mit tegyen :D
25. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 19:09
"Megköszönte, h kitörölted. Rosszulesik neki, egyértelmű szemrehányás.
24. _Berry_ (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 13:32
Azt írta, hogy korábban is leginkább ő kereste. Ez viszont így elég egyoldalú, nem éppen lehet barátságnak nevezni, érthető, ha törölte.
2021. jún. 7. 13:17

Most mi a baj? Az, hogy azt hitted, ha fészen kitörlöd, akkor a valóságban is megszűnik létezni, és most csodálkozol, hogy mégsem?


Hát ez tényleg szomorú. Mármint hogy a barátságok, az emberi kapcsolatok idáig degradálógtak. Egy barátságot egy gombnyomással kukába lehet dobni. Megharagszom -> kitörlöm a Facebookból=az életemből. Gondolom csak az a jó kapcsolat, ahol minden móka és kacagás. Egy messzi-messzi galaxisban pedig létezik egy hely, amit valóságnak neveznek, és ahol az emberek nem dobják csak úgy el azokat, akiket a barátjuknak neveznek. Ha van is konfliktus, azt igyekeznek kulturáltan megoldani.

22. Kacsahercegno (válaszként erre: 21. - Kacsahercegno)
2021. jún. 7. 13:04
Oké, leesett, 8-9 hónapja volt ez, hogy oda-vissza törölgettétek egymást mint az ovisok, tegnap pedig elküldte ezt a mémet. Áhá! Azt nem tudom, hogy mit akart vele, kérdezd meg.
2021. jún. 7. 12:58

Az első hsz-ban azt írtad, 8-9 hónapja törölted, és ma kaptad tőle az üzenetet. 🤔


Amúgy miért nem tőle kérdezed meg ezeket? De egyébként ha TE azt érzed hogy nincs helye az életedben, akkor ne tulajdoníts neki jelentőséget hogy írkál, meg hogy miért teszi. Legyél következetes, te akartad megszakítani végleg a kapcsolatot, akkor engedd el.

20. Piroska52 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 12:57
Nem érzed, hogy ez mennyire gyerekes? A 14-éves unokámnak is több esze van.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ba7da9cfc0)
2021. jún. 7. 12:50
Ahogy kitöröltem pár órára rá rögtön írt is egy üzenetet, hogy ez mire volt mégis jó? Tehát nem évek után vette észre, hanem rögtön, mintha érezte volna, hogy ki fogom törölni. Viszont miután kitöröltem, ő visszajelölt, majd egy hétre rá törölt. Ezt most meg is mondtam neki, hogy ugyanúgy neki se kellett bajlódni a firkálással, mikor kitörölt.
18. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 17. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 7. 12:12
Ha olyan bazi fontos lett volna, nem 1 év után veszi észre, hogy törölték :)
17. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 08:21
Biztos szarul esett neki a törlés, pedig csak jobban járt, hogy nincs veled kapcsolata. Valószínű neki fontosabb voltál, mint ő neked.
2021. jún. 7. 08:15
Valószínűleg ő beszélgetne veled újra, de látta, hogy már nem vagytok ismerősök és gondolta, hogy odaszúr még egyet. Gyerekes.
15. fincsi5 (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2021. jún. 7. 07:48
Pedig a kép nem mostanában készült, a kérdező sem lehet fiatal.
2021. jún. 7. 07:35
Komolyan, mint az óvodában.
13. NomNom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 06:56

Akkor miért nem törölted Messengerről is és le lenne a gond...

Amúgy meg honnan vette észre h már nem vagytok ismerősök. Nézegetni szokta az adatlapodat?

12. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 06:32
Bántja hogy törölted. Egy része meghalt. 😪
2021. jún. 7. 06:31
Te sem jelentkeztél nála. Ugyan azt gondolta mint te.
2021. jún. 7. 05:24
Megsértődött mert törölted. Ennyi.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Zsofi_876)
2021. jún. 7. 00:56
Mert megharagudtam rá, hetekig nem jelentkezett, előtte is az esetek nagy részében én írtam először, úgy éreztem már nincs helye az életemben, ezért töröltem.
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 00:42
Azt írod, hogy sokáig nem jelentkezett. És te próbáltál jelentkezni vagy csak vártad, hogy ő tegye?
7. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 00:40

Ha olyan nagyon jó barátnőd volt, akkor miért törölted?

Nekem van olyan fb on, akivel 2 évente beszélek pár mondatot, mégis kedves nekem.

Látjuk egymást, ez elég.

Megharagudott szerintem, ezzel jelzi, hogy most már ő is törölne.

2021. jún. 7. 00:27

"Ezt az üzenetet mégis miért kaptam? Mit akart ezzel?"


Honnan tudhatnánk? Miért nem kérdezed azt, aki küldte?

5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 00:03
Vannak sokan akik sjnáltatják magukat, szimpátiát remélnek, udvarlás helyett. Ne csinálj belőle problémát.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2021. jún. 6. 23:59
Ez az, hogy én se tudom, hogy mit reagáljak, vagy nem tudom miért küldte el.
3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 23:58
Nekem megjelent, a többire nem tudok válaszolni.
2021. jún. 6. 23:56

[link]


Ezt a képet kaptam. Nem tudom, ha megjelenik.

2021. jún. 6. 23:54

Volt egy nagyon jó barátnőm, akivel nagyon jóban voltam, majd megszakadt a kapcsolat. Sokáig nem jelentkezett, én pedig takarítottam a Facebookon és kitöröltem, mondván, hogy úgyis vége a barátságnak. Ez kb olyan 8-9 hónapja lehetett, ma pedig kapom tőle messengeren egy képet, valamilyen oldalról menthette el, valami családi fotó volt, és alul oda volt írva, hogy ismerősök törlése és letiltás a az internet előtt, és színes ceruzával át volt húzva 2 ember. Majd hozzátette üzenetben, hogy nekem könnyebb dolgom volt, mert nem kellett bajlódjak a rajzolással, amikor kitöröltem őt az ismerőseim közül.

Mi volt ez? Szemrehányás? Szivatás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook