Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A vaterán ellenőrzött felhasználó vagyok, már vásároltam is és ma ezt a figyelmeztető üzenetet kaptam? Vajon miért? fórum

A vaterán ellenőrzött felhasználó vagyok, már vásároltam is és ma ezt a figyelmeztető üzenetet kaptam? Vajon miért? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 5. 23:23

Elnézést hogy ide írok csak nem tudom hogy honnan tudok segítséget kérni ezzel kapcsolatba .



petyus198

A felhasználó nevemet inaktiválták mert állítólag valami csalás volt de erről én nem tudok semmit hogy csalás volna olyan volt hogy eladtam egy terméket minden rendbe lezajlom és ezért engem inaktiváltak 72 órára de nem ez a lényeg hanem az hogy aki meg vette a cuccot aszt meg véglegesen inaktiválták de sajnos előtte nem tudta az én felhasználó nevemet és így leütötte de sajnos egy utcában lakunk és miután leütötte utána tudta meg hogy enyém a termék . ilyenkor mit lehet tenni ?

hiába írok nekik levelet nem kapunk más választ hogy a felhasználó neve tiltva lett.

16. csanett (válaszként erre: 15. - EsztyMorgan)
2011. okt. 29. 15:58

Hát én is ki vagyok!:S

Most írtam mindenkinek akitől vásároltam,hogy legyenek szívesek értékelni mivel a pénz már rég megérkezett hozzájuk!

Kíváncsi vagyok lesz e eredménye!

15. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - Csanett)
2011. okt. 29. 15:43
Hát nem azért, de ezzel nem lesz senki sem okosabb. "Bővebb információt nem áll módunkban kiadni." Na kösz.. :( azt hittem, hogy az a cél, hogy vásárolni tudj.
2011. okt. 29. 15:41

Ezt a választ kaptam és komolyan mondom még most sem értem ,mi a teendő!:(



Köszönjük levelét!


Tájékoztatjuk, hogy a Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a nem teljes jogú felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit).


A korlátozás pontos feltételeiről, illetve annak működéséről bővebb információt nem áll módunkban kiadni, de a vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a felhasználót.


Figyelmét és megértését köszönjük!


Amennyiben levelünkkel kapcsolatban további kérdése van, akkor azt erre az üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk meg!

13. EsztyMorgan (válaszként erre: 11. - Csanett)
2011. okt. 29. 14:49

Ja... :// nekem még csak most lesz egy értékelésem, mert még csak nem rég kezdtem el jobban ismerkedni a vaterával, hiába vagyok már fent egy ideje. Hát akkor nem tudom..

De ha válaszolnak, légyszi írd már meg, hogy mit írtak. Mert én is ebben a cipőben járok..

12. csanett (válaszként erre: 9. - Jane2011)
2011. okt. 29. 14:48
Van 4 is ,de azok még nem érkeztek meg ,addig meg ugye hogy értékeljek!
11. csanett (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2011. okt. 29. 14:47
Már van 3 pozitív értékelésem , a többi még várat magára mert 2-3 hét a szállítási idő!És mikor oldódott fel neked?Vagy mit tettél ekkor?
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 8. - Csanett)
2011. okt. 29. 14:46
Szerintem épp ez a baj. (Nálam is ez van). Kell lennie pozitív értékelésnek, és akkor szerintem már nem lesz fennakadás.
9. jane2011 (válaszként erre: 2. - Csanett)
2011. okt. 29. 14:45
Nem lehet, hogy esetleg van függőben lévő tranzakciód, amit még nem értékeltél?
8. csanett (válaszként erre: 3. - Cumma1)
2011. okt. 29. 14:45

Sziasztok!

Írtam nekik,azt is hogy gyors válaszra várok mivel rengeteg termékre szeretnék licitálni a napokban!

7. 8a9f750ff1 (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2011. okt. 29. 14:44
Igen, így van.
2011. okt. 29. 14:39
elvileg teljes jogosultságod kéne lenned a vásárlásokhoz... írj nekik, biztos van valahol kapcsolatfelvétel menüpont...
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Csanett)
2011. okt. 29. 14:38
Ilyet én is kaptam.. szerintem ha kezdő vaterás vagy, akkor nem licitálhatsz amennyit akarsz, csak ha lesz pozitív értékelésed.
2011. okt. 29. 14:36
Írj a vaterának, hogy miért kaptad.
3. cumma1 (válaszként erre: 2. - Csanett)
2011. okt. 29. 14:36
Írj a vaterának, gyorsan visszaválaszolnak!
2011. okt. 29. 14:34

ájékoztatjuk, hogy biztonsági okok miatt jelenleg nem adhat le további licitet és nem vásárolhat újabb terméket!


A korlátozás automatikusan feloldódik, ha a következők teljesülnek:

befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, vagy

adásvételeit értékeli, esetleg

teljes jogú felhasználói státuszt kap.



Miért?


Az ellenőrzött felhasználó nem szabadon licitálhat vásárolhat?

Nem tudom ilyen esetben mi a teendő?Segítsetek!

2011. okt. 29. 14:33
A vaterán ellenőrzött felhasználó vagyok, már vásároltam is és ma ezt a figyelmeztető üzenetet kaptam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook