Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez már vajon a szülés kezdete? fórum

Ez már vajon a szülés kezdete? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 07:14

Sztem is messze van még a történet, nem kell a kórházba indulni.


A második gyereknel sokszor gyorsabb minden, ezért célszerű közelebbi választani.


Ilyenkor a dokit kell hívni egyből, ahogy jól is csináltad, nem kell azzal foglalkozni ki mit mondd egy fórumon :)


De azért készüljetek, holnap, holnapután már a kórházban leszel 🤗

2022. febr. 19. 07:08
Amúgy ha lenne ( nem lesz) következő szülés, akkor is ezt a kórházat választanám.
2022. febr. 19. 07:06

Írtam, 39 hetes vagyok, és nem voltam szülésfelkészítőn.

Írtam szintén ,hogy van fogadott szülésznőm és orvosom,hívtam is éjjel a dokit, azt mondta,ha nincsenek rendszeres fajasok ,csak ez ami nekem van, még ne induljunk el. Nincsenek igazi fajasok és nem folyik a magzatvíz.autopalyan 20 perc alatt a kórházban vagyunk és nem lesz második baba, szóval nem kell több kórházat választanom 🙂.

2022. febr. 19. 06:59

Hány hetes vagy? Szulesfelkesziton nem voltal?

Nincs maganorovosod? Ha nem egyértelműek a jelek, hívd fel a dokidat.



Ha a fajasok 10 perces rendszeres időközönként jelentkeznek vagy ha elfolyik a magatvíz, akkor kell menni. Esetedben viszont át kell gondolni, előbb kell indulni, mert nagyon messze van a kórház. (kov szulesnel közelebbi válassz!)


Majd írj hogy alakultok :)

2022. febr. 19. 06:57
Amúgy ha a férjem 8 körül hazaér, benézünk a kórházba (mentőtiszt a férjem, egész éjjel ügyelt,szóval csak reggel jön haza),hogy mi van már?! Anyukám volt velem egész éjjel vagyis náluk voltam,hogy mégse legyek egyedül ( mielőtt bármibe is belekötne valaki).De nagyon nem vagyok a toppon és mellé ez a baromi fáradság is.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2022. febr. 19. 06:37
Kedvese vagy ,de még mindig semmi csak a kialvatlansàg.
4. gigi> (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 02:56
Akkor csomagolj. Hamarosan a kezedben tarthatod,azt akit kilenc hónapig a szived alatt hordtál. ☺️🤰🤱Minden jót neked!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - NeKoAn)
2022. febr. 19. 02:00
Szia. Köszönöm a tanácsot, már megvolt kétszer is a zuhany és nem lett jobb,nem múlt el tőle.
2022. febr. 19. 01:46

Szia


Nekem ugyan indított szülésem volt, de egyértelműen menstruációs görcseim voltak.


Annyit tudok tanácsolni, hogy zuhanyozz le.

Ha ettől elmúlnak a tapasztalt tüneteid, akkor jósló, de ha erősebbek lesznek vagy rendszeressé válik , akkor kezdődik a buli 😊


Könnyű és csodás szülést 😊

2022. febr. 19. 01:16

Sziasztok 🙂!

39 hetes kismama vagyok. 31 éves.

Már a napokban éreztem enyhébb menstruàciós szerű görcsöket egészen alul a hasam aljànàl,de ezt már félidő óta érzem, magnéziumot meg no-spat javasolt rá az orvos.

Viszont 11-kor arra ébredtem ( korán alvós típus vagyok), hogy a gyomorszàjam alatt fájdogàl,és fel-fel ébresztett ez az alhasból induló,combtőbe, derékba, bocsi a fogalmazásért hüvelybe/nuniba kisugárzó enyhe,de azért konkrétan érezhető görcsölgetés.Emellett pisiléskor bővebb fehér folyást (nem magzatvízet,mert van Rossmannban kapható tesztem,ami kimutatja,ha szivárog) tapasztalok. Sosem szültem, jósló fájàsaim sem voltak, csak keményedett a hasam ,úgyhogy fogalmam sincs ilyenkor mi van, vagy mit kell nézni,vagy mit kell csinálni,ezért is írtam ki ezt ide,hátha van még fent valaki ,aki tud valami okosat mondani.Nem szeretnék egyelőre a kórházba bemenni,mert 30km-re van tőlünk és ha valami alakul,de még nagyon az eleje,nem akarom, hogy beindítsàk a folyamatot és hàt a szülésznőm, orvosom sem akarom potyàra beràngatni. Amúgy autópályán mennénk a kórházba, mielőtt valaki fennakadna az 30km-en. Lenne közelebb is kórház,de az nem volt szimpi, így döntöttünk az aktuális mellett.

Szóval szerintetek mit figyeljek magamon? Vagy nem is tudom mit kellene csinálni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook