Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon ebből már szülés lesz? fórum

Vajon ebből már szülés lesz? (tudásbázis kérdés)


4. Klauka_ (válaszként erre: 1. - Érzéki)
2012. dec. 11. 21:19

Szerintem ezek még csak jóslók. Nekem amikor már igazi fájásai voltak, akkor az "fel sem tűnt", hogy keményedik a pocim.


Na de hol vagy "Érzéki"? Csak nem szülsz???

2012. dec. 11. 18:43
Mindenkinél máshogy van. Ha erősebb,hosszabb ideig fenálló fájdalmat érzel, inkább menj be. Ha nemsokára eljön az időpont, be is mehetsz előre befeküdni, hogy helyben legyél,ha szeretnéd. Sok sikert!
2012. dec. 10. 16:38
kedves leendő anyuka.én 3 gyermeket szültem és mindegyik máshogy indult be.az elsőt majdnem otthon,ugyanis fogalmam nem volt arról hogy most szülök.szépen elhelyezkedtem,éreztem a tolófájásokat hát nyomtam.már csak percek voltak hátra amikor anyósom rám nyitott hogy mit csinálok.Kiabált egyet hogy úristen te szülsz.azonnal mentő,a mentősők imádkoztak hogy érjünk be.készítették a szikét,meg a többi dolgot.mire felfektettek már jött is. ma egyetemre jár és mindjárt diplomázik a fiam.csak azért írtam mert semmit nem lehet előre tudni,de hidd el csodálatos lesz,erőt kívánok neked és jó egészséget nektek
2012. dec. 10. 16:27

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi, illetve tapasztalatokra.Ma vagyok 39+4 hetes, nyilván már bármi ami történik a szülés közeledtét jelzi. A napokban már fájdogált a hasam alja, de nem görcsösen inkább mensi szerűen. Éjjel többször erős szúrást éreztem a hasamban. Ma délelőtt el kezdett fájni a derekam (bár mondjuk egy fél órát palacsintát sütöttem akkor kezdődött :) ), illetve mensi szerű fájdalmam volt 2-3 órán keresztül. Az azóta abbamaradt, viszont folyamatosan keményedik kb 10 percenként a hasam, jó erősen. Illetve a baba feje nagyon nyom már lent, nem bírok tőle sokszor járni (már hetekkel ezelőtt beékelődött). Utoljára egy hete voltam nőgyógyásznál, zárt voltam, méhnyak megrövidülve. Már nagyon türelmetlenek vagyunk, de persze úgyis akkor érkezik amikor jönni akar. Meg persze legtöbb első babás túlhordja. Mégis, nagyon jó lenne ha ma már valami megindulna :). Szerintetek? (több fórumon észrevettem és olvastam, hogy amikor kismama felvetette ezt a kérdést, aznap éjjel beindult a szülése, vagy másnapra megsuzült, hátha nekem is szerencsét hoz :) ). Többi 40 hetes kismama, hogy vagytok?? Türelmetlenek vagytok már Ti is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook