Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez csonthártyagyulladás? fórum

Ez csonthártyagyulladás? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 9. 16:31
Kívülről jegelheted is,nekem mindig tanácsolja a fogdoki ha gyulladás van.Sajnos elég sokszor.
4. 38289cdce0 (válaszként erre: 3. - Evica1973)
2015. jún. 9. 11:22

Flector van itthon, de allergiás vagyok a diklofenákra, pedig az nagyon jó gyógyszer :(

Algoflex és Donalgin nem használnak.

Apranax is van, az nálam semmire sem jó.


Azóta sem aludtam :(

Szedem a Dalacint, és kenem az ínyem lidocainos kenőccsel, nem tudok most jobbat.

Ha csak egy kicsit is eldőlök, iszonyúan elkezd fájni :(

2015. jún. 9. 08:38
Nem tudhatjuk mi ez, majd holnap megmondja az orvos, de a Dalacin biztos használni fog, akármi is van ott begyulladva. De fájdalomcsillapítónak mindenképp olyat szednék, ami egyben a gyulladást is csökkenti (non steroid gyulladáscsökkentők, sajnos recept nélkül ezek nem kaphatók) Cataflam, Diclofenac, vagy valami hasonló, mert ezek nem csak a fájdalmat csillapítják, hanem a gyulladást is csökkentik, másképp mint az antibioticum (természetesen arra is szükség van).
2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - 38289cdce0)
2015. jún. 9. 08:03

ezt így senki nem fogja tudni megmondani...majd az orvos megmondja holnap, hogy mi újság. a Dalacin gyulladáscsökkentő, remélhetőleg leviszi a duzzanatot.

ami tuti, hogy nem csonthártyagyulladás

2015. jún. 9. 07:40

Széttört egy fogam, az ínyemen lett egy fehér pukli és meg is van puffadva. Algoflex és Donalgin használt a fájdalomra, viszont tegnap óta nem csak úgy fáj, ahogy egy rossz fog szokott, hanem olyan mintha a csontom fájna, szinte az egész felső állkapcsom, kisugárzik néha az alsóba is.

Feküdni nem tudok vele, csak ülve nem fáj.

Egész éjjel a konyhában sírtam, annyira fájt, semmilyen fájdalomcsillapító nem használ.

Ez csonthártyagyulladás lehet?

Az ügyeleten írtak fel Dalacint, az orvoshoz holnap tudunk menni.

Használni fog a Dalacin?

Holnap csinálnak panorámaröntgent, de vajon kihúzzák, vagy megvárják míg lemegy a gyulladás?

Nagyon kivagyok, annyira szeretnék aludni, de még félülő helyzetben is megfájdul :(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook