Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utazáshoz több napra ételkészítés. Mit vigyek, ami inkább diétás és el tud állni? Hűtő van, hely annál kevesebb lesz szerintem. fórum

Utazáshoz több napra ételkészítés. Mit vigyek, ami inkább diétás és el tud állni? Hűtő van, hely annál kevesebb lesz szerintem. (beszélgetős fórum)


12. Dodi44
2013. júl. 27. 05:19
asvany viz
11. grizus
2013. júl. 27. 05:04
padlizsánkrém?
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Honeywald)
2013. júl. 26. 22:01
akkor a mások által írt sült husikat és alapanyagokat viheted. egyébként pár éve a Balcsinál a nagyobb közértekben nem sokkal voltak drágábbak a kaják, mint Pesten.
9. honeywald (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2013. júl. 26. 17:54
lesz hűtő, kis konyha, szóval tuti, h minden megoldható...de valami könnyű nyárias ételekre gondoltam, amiket akár nem is kell agyonfőzni :)
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2013. júl. 25. 21:18
Milyen helyre mentek? Külön konyhátok, hűtőtök lesz? Főzni v. mikrózni lehet?
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Honeywald)
2013. júl. 25. 16:55
Akkor vidd a nyers alapanyagokat! A húst meg ahogy más írta, süssd meg előre a biztonság kedvéért, vagy pácold be és tedd hűtőládába.
2013. júl. 25. 16:50
Csak tudjátok az a baj, hogy ez a Balaton, és ott azért minden jóval drágább...Kocsi lesz, le lehet vinni a dolgokat
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2013. júl. 25. 16:46
Ha hűtő lesz, gondolom tűzhely is. Én nem pepecselnék előre meg nem hurcolnám a kaját, helyben vennék hirtelen kisüthető húst meg salátának valót. Inkább kisebb adag olajat vinnék sütéshez meg öntetnek, hogy se kidobni, se hazavinni ne kelljen.
2013. júl. 25. 16:20

Ilyen melegben minden hamar megromlik;

utazas alkalmaval szoktam tartani gyumolcsnapokat; dinnye, nektarin, uborka, sult hus, sajt, paradicsom, alma, korte;

2013. júl. 25. 16:15

Két napra elegendő húst süss vagy párolj, a másik két napra meg készíts zöldségfasírtot.

Mindkettőhöz lehet bárhol kapni friss zöldséget, gyümölcsöt (paradicsom, paprika, zöldhagyma,jégsaláta, barack)

2013. júl. 25. 16:13
Vigyél olyan kenyeret ami egészséges (én GLYX et viszek), zabpelyhet, ezeket nem kell hűtőben tartani, zöldséget ha tudsz ott venni az sima ügy, sovány husi dettó. magamból indulok ki, nem tudom miketszoktál enni:) én viszem a proteinemet is. a többit szerencsére ott be tudom szerezni.
2013. júl. 25. 16:09

Sziasztok!


Több napra (4nap) megyek nyaralni barátokkal.

Mit tudok vinni valamilyen diétásabb, de mindenképpen könnyű ételeket, amiket ott megeszek? Mindenkinek magának kell gondoskodnia ezekről, és nincs nagyon ötletem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook