Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Expocakos Anyukák fórum

Expocakos Anyukák (beszélgetős fórum)


2007. máj. 2. 12:51

Basszus! Eltunt az iromanyom, pedig mar fel regeny volt megint... :((((


Lenard is gyuri a pelust a feje alatt, megkapaszkodik a szeleben, gyuri mindenfele, de szerencsere a feje rajta marad tobbnyire. Kiveve most, amikor az en agyamon alszik... Valla, mellkasa alatt van pelus, a feje alol meg valahogy a nyaka ala gyurte. Remelem, nem most akara bukni vagy nyalazni. :))


Nyalazas... Nem tudom, miert, de mostanaban a kezfejet nyalogatja allandoan. Eves utan is akar, szoval az ehseghez nincs koze. Probaltam adni cumit, mert ugye konnyebb elvenni majd a cumit, mint a kezet, ha nagyobb lesz. Az nem kell neki. Kikopi es ujra a kezet nyalogatja. Vagy a vallamat, vagy amit epp talal. :)


Nyugosseg... Lenard is szenved a fronttol vagy nem fornttol.. Most szerencsere nem visitos sirasban nyivalnul meg, hanem nagyon eber alvasban. Elalszik, mindenre felebred, nyogdecsel kicsit es alszik ujra. Ejszaka 2 orankent ebredt enni, pedig ilyent ujszulott koraban sem csinalt! Igaz, csak par percig evett es elaludt.


Ancsi, akkor rakeszulok a kek szemre es ha megis bebarnul, legalabb hasonlit a szuleire nemikepp. :)) Igy eleg kakukktojas, de attol meg nagyon tetszik persze. :)) Egesz eletemben biztos voltam benne, hogy nekem csakis sotetbarna szemu gyerekem szulethet.


Huu, de jo, Mandy es Benvik kozos setara megy! Hoxa - seta. :) Mint a filmekben, valami ismertetojel kellene a babakocsira peldaul. Hihihi...


Vandancsi varazsuzenetei... :))) Ez jo!

367. fe1fe85329 (válaszként erre: 366. - Vandancsi)
2007. máj. 2. 12:36
Hát most Mariann26 és Katalin25 a következők ha jól emlékszem, bár szegénykém kórházban van azt olvastam odaát. én a feje alá vágtam félbe pihe puha lepedőt és azt teszem oda rendesen beágyazom mint egy harántlepedőt, és buki esetén csak azt kell cserélni. nekem a pelenkával az a bajom hogy kidörzsöli Virág arcát. amúgy valami hihetelen silány minőségüek a textil pelenkák a régiekhez képest!
2007. máj. 2. 12:12

brendonos? jaj de jó, mert akkor nekünk is van. Csak mi nem használtuk. Akkor előkotrom.


basszus. Lehet, hogy tényleg boszi vagyok, ahogy Csibe írta? Giiti is, Nóri is megszült, miután "beszéltem" velük. Tegnap Knellinek (vagy tegnapelőtt) írtam itt a fórumon, és most olvasom a pocakosban, hogy este milyen sűrűn jöttek már a fájásai és ma még nem jelentkezett be.


Csibe! Ki akar mostanában szülni odaát?????? :))))

365. benvik (válaszként erre: 364. - Vandancsi)
2007. máj. 2. 11:57
Mi a Brendonba vettük az ágyneműgarnitúrával, és szereti Kriszti. Igaz van, hogy lemászik róla.
364. vandancsi (válaszként erre: 363. - Benvik)
2007. máj. 2. 11:53
és az a párna milyen, hol lehet kapni? kipróbálnám, hátha beválik.
363. benvik (válaszként erre: 362. - Vandancsi)
2007. máj. 2. 11:31

Magától belefáradta sírásba, csinálhattam vele akármit. Este apucibűvölte tovább, és akkor a jó öreg hintája bevált. Ez a legjobb szerzemény, amit vettünk. Kriszti imádja, és most hogy már jobban tartja magát nem csak 10 percet hagyom benne, hanem néha fél órát is.

Én egy nagyon vékony párnát teszek a feje alá, ami légáteresztős, így nem tud megfulladni, a bukást viszont felszívja.

2007. máj. 2. 11:24

Benvik!


sztem is volt valami a levegőben, meg lehet, ma is van, mert Szabi is hisztizett délután, pedig nem szokott és most délelőtt sem aludt el egyszerűen, pedig bevetettem minden tudásom.

Krisztit végül hogy sikerült tegnap lecsendesíteni?


De jó már nektek Mandyvel, hogy a Margitszigetre mehettek sétálni. Az biztos gyönyörű most.


Ja, már régóta meg akarom kérdezni, de mindig elfelejtem. Ti mit tesztek a babák feje alá, pelust?

Mert Szabi ugye csak hason marad meg, és mostanában mindig visszabukik valamennyit,hiába büfiztetem sokáig. a palust viszont rühelli a feje alatt, mindig kiszedi valahogy. Így viszont naponta cserélgethetem a lepedőjét, ami azért nem egyszerű. Nektek van valami okos ötletetek?

361. vandancsi (válaszként erre: 319. - Fe1fe85329)
2007. máj. 2. 11:12

Rose!


Ez aranyos!!! :))

Igen, Te is nagyon fiatalon lettél 3 gyerekes anyuci. szal mikor is lesz negyedik...???? :))))

2007. máj. 2. 11:10
Ja, bocsi, Szép jó reggelt (napot) mindenkinek!!! :))
359. vandancsi (válaszként erre: 296. - Pitypang)
2007. máj. 2. 11:09

Pitypang!


Simán lehet kék szeme, ha a nagyszülőé kék. Apám, anyámnak, tesómnak zöld szeme van, nekem igencsak kék. Na most vagy az anyai nagyapámtól örököltem, vagy eltitkolnak valamit a szüleim...:)))))

358. benvik (válaszként erre: 357. - Mandy)
2007. máj. 2. 11:03
Bármikor, mivel oda szoktunk járni. Jó lenne összehozni.:-)))
357. mandy (válaszként erre: 356. - Benvik)
2007. máj. 2. 11:02

Ezt komolyan mondod? Ilyen közel vagytok? Na akkor mikor megyünk közös sétára a Margit szigetre? :DDDD


(Most rohanunk tanácsadásra. Majd jövök.)

356. benvik (válaszként erre: 355. - Mandy)
2007. máj. 2. 10:53
Nincs messze nekünk sem, úgyis kocsival megyünk. De itt lakunk az Árpád híd Pesti lábánál, úgyhogy a hév sem gond:-)Nehéz jó helyet találni.
355. mandy (válaszként erre: 354. - Benvik)
2007. máj. 2. 10:50

Szia :)

Budakalászon van. Nekünk egy megálló hévvel, de Nektek azért elég messze van. Én majd ha eljön az ideje, szét akarok nézni a neten, biztos több ilyen hely is van még. Az árak miatt sem árt szétnézni szerintem.

354. benvik (válaszként erre: 353. - Mandy)
2007. máj. 2. 10:28
Szia! Hol van az a hely? Mi is gondolkozunk babaúszásba, de én sem viszem be normál medencébe mindenki után Krisztit.
353. mandy
2007. máj. 2. 10:22

Sziasztok :)

Na lányok megjöttünk a (fizetős) hasi-koponya-csípő UH-ról. Hát Bálintnak nagyon nem tettszett, hogy arra ébredt, hogy valami hideg trutyit nyomnak a hasijára. hehe

De minden rendben szerencsére. Nagyon jó az a hely, és babaúszás is van. Lehet hogy elmegyünk majd. Sima uszodába nem akarom vinni a babámat, hiszen oda bárki belehugyozhat a vízbe (már bocs).


Kata kórházban van? Szegénykém :(


Csibe, igen burgonyát lehet enni. Igaz ha krumplinak mondjuk, akkor az k-betűs.....de ennyi erővel a kaja is k-betűs :DDDD

352. benvik (válaszként erre: 351. - Csehe)
2007. máj. 2. 10:04
Valószínű, mert csak ordított ezerrel - még levegőt sem vett - több órán keresztül, és enni is alig akart. Aztán elaludt, de álmában is nyöszörgött. A meterológia szerint nem volt front, de nekem is fájt a fejem. Aztán este odaadtam apának, én meg aludtam két órát, mert már nem bírtam. Amikor az embernek amúgy is széthasad a feje...
351. csehe (válaszként erre: 350. - Benvik)
2007. máj. 2. 09:57

Jó reggelt!

Mi történt veletek, hogy ügyelet fenyegetett? Támadt ezerrel a front, meg a telihold?

350. benvik (válaszként erre: 349. - Pitypang)
2007. máj. 2. 09:35

Jó reggelt!

Én is itt vagyok ám, csak az e-maileimet olvastam. Kriszti még alszik, nekem meg takarítani kéne, de nincs kedvem. Tegnap iszonyú hisztis napunk volt, már majdnem ügyeletre metünk.

2007. máj. 2. 09:29

Zarok is es nyitok is? Mi van itt, kerem? :)


Joooooooo reggelt!

348. Pitypang (válaszként erre: 346. - Csibebaby)
2007. máj. 1. 22:46
Nocsak! Ujabb bebiaradat van kilatasban? ;) Gyertek csak, gyertek! :))
347. csehe
2007. máj. 1. 22:34
Micsoda történések vannak pociséknál. Azt egyszerre jó sokan leszünk. :o)
346. csibebaby (válaszként erre: 344. - Fe1fe85329)
2007. máj. 1. 21:54

N.Rose!

A színe és a szaga is bizonyosan a vasnak köszönhető..:)


Fájnak a csajok a pocis topicban(knelli,nóci).Katalin25 meg kórházban van,valami húgyuti fetrőzése van,ami lehet ráment a veséjére és belázasodott.Most gyógyszert kap és állítólag az nst görbéi is igen magasak.:)

345. csibebaby (válaszként erre: 343. - Csehe)
2007. máj. 1. 21:51

Csehe!!


Tök jó,tök jó!!:))

2007. máj. 1. 17:15
Ja én a fekete színre gondoltam, nem a gyakoriságra.
343. csehe (válaszként erre: 341. - Csibebaby)
2007. máj. 1. 15:28

Komoly, persze, én is ilyeneket ettem a kórházban, pl a töltött kápi helyett.

Vicces lehet.:o))

2007. máj. 1. 15:21

Most viszont elköszönök,mert kisütött a napocska végre!


Szép napot!!

CSibék:)

341. csibebaby (válaszként erre: 338. - Csehe)
2007. máj. 1. 15:20

Csehe!


Ez komoly??Imádlak,merthogy a brokkolit is nagyon szeretem.

Igen,lent van már eléggé,úgy megyek épp tőle,mint akinek a lába közé szorult valami..:)

340. csibebaby (válaszként erre: 336. - Csehe)
2007. máj. 1. 15:19
Sokszor kell mennem,de lehet nem a vastól.Lehet a málnalevél tea is besegített.:)
339. csibebaby (válaszként erre: 332. - Fe1fe85329)
2007. máj. 1. 15:18
Remélem.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook