Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszperantó fórum

Eszperantó (beszélgetős fórum)


7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 3. - Mendy)
2009. dec. 3. 19:41
A diplomádhoz elfogadják? Nálunk szóba sem jöhetett ilyen humbuk nyelv, pl eszperantó, lóvári cigány, stb. Komolytalannak tartom és te sem mész vele semmire az életben. Nincs kedved egy beszélt és használható nyelvet tanulni? Ja és ált. iskolában már megcsináltuk belőle a nyelvvizsgát.
2009. dec. 3. 13:21
Nahát te nagyon sokat készülhettél rá......egyre többen vannak akiknek nem sikerül. Főleg mióta megváltozott a pontozási rendszer. Olvasáskészség, íráskészség és közvetítőkészségnél is el kell érni a 60%-ot. Egyébként nincs meg.
2009. dec. 3. 12:06
Nem tudom, nekem elsőre sikerült az írásbeli.
2009. dec. 3. 11:53
hát én nem tudom hogy ez-e a legyegyszerűbb.Fogalmam sincs egyáltalán milyen nyelvtana lehet,vannak-e szabályai vagy akármi.Számomra ez a nyelv egy rejtély és szerintem így is marad.Inkább megtanulok bármilyen nyelven mint ezen.
2009. dec. 3. 11:46
Ez így van, de gondoltam diplomához gyorsan jó lesz....aztán majd az angol, de ott már nem leszek időhöz kötve.
2009. dec. 3. 11:23
na én meg nem tanulnám.Szerintem ennél sokkal értelmesebb,hasznosabb nyelvet is lehetne tanulni.
2009. dec. 3. 11:16
A legkönnyebben elsajátítható nyelv. Mégsem sikerül az írásbelim középfokon :( Nem egyszer és nem is kétszer próbáltam.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook