Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » ESG ( elektroszomatográfia ) vizsgálat! Ismeritek? fórum

ESG ( elektroszomatográfia ) vizsgálat! Ismeritek? (beszélgetős fórum)


15. mala52 (válaszként erre: 11. - Beáta :)
2010. nov. 15. 09:21
Szia Beáta!Szeretném,ha engem is tájékoztatnál a vizsgálatokról,szépen megköszönöm!:))))
2010. febr. 24. 09:29
Köszönöm szépen!
13. 3f2a24452a (válaszként erre: 1. - 35c81b79eb)
2010. febr. 23. 13:21

szia!


én voltam már és meggyőző volt. bár túl sok mindent nem mutatott ki, valamennyire egészséges sportoló vagyok, de pár dolgot azért megtudtam.


nekem hasznos volt.

2010. febr. 22. 22:44

Szia!

Akkor tényleg igaz, amit leírnak róla, hogy orvosilag elfogadott vizsgálat? Tehát,amit ott látnak az tényleg ott van, lehet hinni benne. Azt még megszeretném kérdezni, hogy mennyi ideig tart a vizsgálat. Nekem azt mondták 5 perc maga a vizsgálat és kb háromnegyed óra, amíg az orvos elmondja, hogy mit talált. Én nemtudom kihez fogok menni, de márc. 8-ára van időpontom, a Mammut II-be.

2010. febr. 20. 17:37
Sziasztok/Jó napot! Én megcsináltattam ezt az ESG vizsgálatot. Igaz csak 20 éves vagyok, de nagyon örülök, hogy megcsináltattam. Azóta telefonon tájékoztatom a lakosságot, hogy hol lesz ilyen vizsgálat. Számomra nagyon hasznos volt. A Dr. Mészáros Józsefnél voltam. Mi közben csinálta vizsgálatot magyarázta,hogy mit lát. Én ajánlani tudom mindenkinek.
10. 35c81b79eb (válaszként erre: 9. - Kefekötőke)
2010. jan. 20. 20:36

Igen sajnos szinte futószalagon mennek az emberek és az a lényeg, hogy minnél hamarabb lezavarjanak egy vizsgálatot. Nagyon könnyen mondanak ki, állítanak biztosan dolgokat, nem törődve azzal, hogy mi lesz a következménye.

Nekem családom van, két kislányom, akikért felelőséggel tartozom, ahogy te is írtad és ez mindent megér.

9. kefekötőke (válaszként erre: 8. - 35c81b79eb)
2010. jan. 20. 20:17

Ha van megfelelő anyagi háttered és adsz magadra ,akkor meg kell tenni mindent az egészséged érdekében.Pláne ha családod felé felelőséggel érzel.A privátalapú komoly technikai hátterű rendelések,valóban az egyén egészségét szolgálják,mert a csúcstechnikát is bevetik.A tömeg betegellátás szinte alkalmatlan is az alapos kivizsgálásra.

Szerintem.

2010. jan. 20. 20:06

Köszönöm!

Ez így van. A saját káromon tanultam meg, hogy akkor figyelnek rád kellőképpen, ha fizetsz. Szomorú, de ez van. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Tisztelet a kivételnek.

2010. jan. 20. 20:03

Ebben az esetben tényleg igaz,hogy a drága az olcsó.Mert a privát rendelések azért alaposabbak és a bizalom a legfontosabb.

Jobbulást kívánok.

6. 35c81b79eb (válaszként erre: 5. - 35c81b79eb)
2010. jan. 20. 19:59
bocsánat: van problémám : )
5. 35c81b79eb (válaszként erre: 4. - Kefekötőke)
2010. jan. 20. 19:59

Pont azért gondoltam erre a vizsgálatra, mert problémám elég ( sajnos ).

Ez a vizsgálat elvileg mindenhol megmutatja mi a gond vagy hogy van-e.

Drága,de ha utánaszámolok, hogy a nőgyógyászom és a reumatológusom maszek, és hogy a többi problémát kivizsgáltassam az sem helyben van, akkor máris jobban megéri az ESG. HA tényleg jó.

4. kefekötőke (válaszként erre: 3. - 35c81b79eb)
2010. jan. 20. 19:49

Értem.ha van időd,pénzed ki kell próbálni.Úgyis egy értéket ,estleg néhány életvezetési tanácsot kapsz.( szerintem)

Erre szokták mondani: ha nincs gond majd keresünk))

2010. jan. 20. 19:42
Igen azt tudom, elolvastam, hogy nagyon sok mindent megtudnak vele nézni. Kértem is időpontot már, csak kíváncsi lettem volna, hogyha volt valaki már, van személyes tapasztalata, mi a véleménye.
2010. jan. 20. 19:40
A gugli szépen leírja.Sav-bázis egyensúlyt mérnek vezetőképesség mérés útján.
2010. jan. 20. 11:02
Volt már valaki ilyen vizsgálaton? Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg jó-e? Érdemes-e elmenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook