Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erőszakos valóság fórum

Erőszakos valóság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Erőszakos valóság

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
192. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 191. - 80ASIQ)
2012. aug. 28. 13:17

Tolled a keped alapjan nem tartok. Volt mar olyan , hogy idosebb"ur" probalkozot.

Nincs olyan ferfi aki ismeri a ferjem, hogy ikezdene vellem.Nem feltekeny, de ha vallakitol megkel vedjen az menekuljon. Es tisztelik is anyira, hogy a feleseget elkeruljek.Azon kivul 3 percen belul boldog, boldogtalan emgtudja, hogy szerelmes vagyok a salyat ferjembe.Miota ferjnel vagyok egyetlen pasit vagtam kepen, kinevezet osembernek.Nem erdekel.

191. 80ASIQ (válaszként erre: 190. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 13:13
Nemhogy örülnél, hogy sokan akartak. Most már nem akarnak sokan? Hiszen az unokám lehetnél! Tőlem ne tarts! Én csak a képed alapján mondtam véleményt.
190. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 189. - 80ASIQ)
2012. aug. 28. 12:57

Ha te mondod.Amugy nem lepodom meg, sokan akartak volna egy kis idore.Nem igazan erttem miert.

" Egyszer egy sarkany egyszer egy kiralylany egyszer az asba , egyszer a pokolba kivanak", a pasik kb olyan 75%, a masik 25% meg csak a pokolba.

189. 80ASIQ (válaszként erre: 177. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 12:22

Te csak ne legyél abban biztos, hogy nem tetszenél! Jól nézel ki! Arra mondom a véleményem ami látszik a képen.

Te magázni akarsz?? Ne hülyéskedj már!

188. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 184. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 28. 10:37

Tudom.

A naplom is tobbn olvasak mint ahanyrol tudok, hat meg a forumot.

Egyebkent visszatettem 2 kepet.Makacs vagyok, ha kel barkinek a szemebe nezek.

Holnap csaladi randi, tehat jon a lanykam is , csinalunk meg kepet, ha a formatum elffogadhato, lehet teszek fel.

187. 74f8c12b8e (válaszként erre: 185. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 10:32

Nem tudom,mit írhattak ebben,de már alapból jó hülyén hangzik:(


Küldök neked lakatlansziget-jelet,kölcsönbe nálad maradhat télig:)

2012. aug. 28. 10:27

Most nezem egesz mas eredmenyeket ad a kereso , mint akor. Ha lesz egy kis csend lehet ujra atnezem.

Jol lene neha egy lakatlan sziget.

2012. aug. 28. 10:26
Pl ilyenek: a vasarlas nem sport. -ez az amire meg emlkeszem
184. 74f8c12b8e (válaszként erre: 182. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 10:25

Sajnos hülyék,meg olcsó fogást keresők itt is vannak,mint mindenhol.

Ha bárhol írsz magadról valamit,biztos lehetsz benne,hogy BÁRKI elolvashatja,és reagálhat rá.És ugyan kevés férfi írt ide,és vállalta (vagy akarta elmondani)a véleményét,de biztos vagyok benne,hogy sokal többen olvassák mindkét neműek,és hogy főleg azoktól várható kelemetlen meglepetéslevél privátban,akiről azt hinnéd,nem is érdekli a téma,mert nem írt ide.Tehát bárkitől.

Az csak egy látszat,hogy csak azokat érdelkli a téma,aik írnak is ide.Megtévesztő :(

183. 74f8c12b8e (válaszként erre: 181. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 10:20

Aranyos vagy:) hogy érted azt,hogy: "igazat mondó hülyeség?"

Én főleg Popper Péter írásaiban találtam oylanokat,amitől azt hiszem,,kicsit jobban értem a férfigondolkodást.

De itt van a jó öreg impotencia,ami csak a férfiak gondja-vagyis fájdalma,vagy mi,,de minket nőket is alaposan érint-..ahogy egy bántást elszenvedett nő problémája is érinti a vele kapcsolatban levő férfit.

2012. aug. 28. 10:08

Abban pedig biztos vagyok, hogy vanak olyanok akik tarsat keresnek, de nem tisztesegesen. Sot, volt olyan eset, hogy privatban mockoltam a ferjem mert roman es hogy hagyam ot, mert en milyen szep no vagyok es tobbet erdemlek mint egy "mocskos roman".

Nem irttam a hoxanak.Megkaptta tollem amit megerdemelt, ugyan ugy privatba.

De nem csak engem zaklatot.Mas is irt, kerdezve , hogy nem e probalkozot nallam.Nallam burkoltan, nalla mar nyilt szexualis akarmikel jellentkezet.A lany mar nem hoxa tag , de o is sebezheto volt, bar az o sebei nem szexualis jelleguek

181. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 180. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 28. 10:02
Hat en vallamikor kerestem ferfi pszihologiaol a neten, de semi erdemlegeset nem talalttam csak egy rakas igazat mondo hulyeseget.
180. 74f8c12b8e (válaszként erre: 171. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 09:59

Lehet,hogy van 1-2 iylen aberrált férfi,aki áldozattípusú nőt keres magának,itt.

Viszont ennél sokkal több férfi lehet olyan helyzetben,hogy a szeretett testvére eltávolodik tőle,vagy hogy a feleségében gátak vannak felé,és némi bizalmatlanság például.Ha a férfiak is tudják,hogy hogyan érzi magát,hogyan viselkedik egy bántott nő,akkor könnyebben felismerhetik,hogy nem velük van a testvérüknek,párjuknak baja,hanem egy régebbről származó seb miatt olyan zárkózottak,szomorúak,vagy épp bizarr a visekedésük.És könynebben javíthatnak a helyzeten,ha tudják,mi a probléma.

Egyébként én is szoktam olvasni a férfiproblémákról szóló írásokat,pont ezért,hogy ha nálunk is esetleg felütné a fejét valami,akkor már tájékozottan tudjak rá reagálni.

2012. aug. 28. 09:38

Nem dicsertelek , csak megalapitottam egy dolgot.Mivel nem lattok eselyt , hogy az eletbe a szemebe keljen nezek, leirhattam.

Egyebkent elnezest kerek a tegezodesert. Az iras stilusa egyaltalan nem egy 55 eves ferfirol arulkodik, vagy csak meg enm szokttam meg , hogy Magyar orszagon az idosebek is fiatalosabbak mint itt a fiatalok.

2012. aug. 28. 09:31

Egyebkent volt fen kepem, de toroltem mielot a balesetemrol irttam.

De tallan arcal egyut kel valajam. Ez van, ez vagyok.

177. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 176. - 80ASIQ)
2012. aug. 28. 09:29

Nem zavar.DD Es amugy is akar a lanyad is ha nem az unokad lehetnek:))

Nem tetszenek, megsugom. Pupos vagyok es santa is.Ez is nyers valosag. Allitolag a szemem mindig nevet, es az arcom az ami kedveseget arul (adig amig egy fefi viszketegsegben szenvedo pali nem huz fel)

Ferfi viszketegseg=1) bekepzeltseg, 2) uralkodhatnek.

176. 80ASIQ (válaszként erre: 175. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 28. 09:05

Helló! :)

Hát nagyon boldoggá tettél! Tetszik a szeme! Nagyon köszönöm! 123 kg vagyok, de most újra 130 lettem! A dícséret hízlal. :D

Nekem azok a nők tetszenek akiken van egy kis hús. Tehát sem a csontsovány nők sem a rengő hájpacnik nem tetszenek. 60-80 kiló között úgy nagyjából. Kölönösen tetszek a kicsit kreol, barna nők, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy csak ez és semmi más! Nem is tartom érdemesnek részletezni. Nézzünk rá egy nőre és megmondom, tetszik-e vagy sem.

Mivel nem láttalak még, nem tudom megmondani, hogy tetszenél-e vagy sem. Ez így nyersen hangzik, de nem tudom, hogyan fogalmazzam meg szépen. Szép napot kívánok!

2012. aug. 28. 06:36

Lattam.Nem szerettem belle,(D) de a szeme tetszik, nyilt ember szeme.

A jo nok altalaba tulsagosan el vanak foglalva onmagukal.(Mondjuk en nem is tudtam , hogy az vagyok mig ferjhez nem mentem.Azok akik nallam prbalkoztak, akar egy soros uvegnel is probalkozhatak volnna, mindegy hogy nez ki).De ez csak velemeny. Na es mar bocsanat de ki a jo no? En ezeket a modern csontvazakat nem tartom anak. Az volttam, es tudtatosan felhizlaltam magam.Igaz kicsit nagyobbra sikeredttem mint szerettem volna.

Nem reg nezttem egy divat bemutatot.Hat azoka lanyok ugy neztek ki mint a halal.

10 eves -19 eves? Nem korai ez? Azt hiszem abba a korba mikor anyam errrol a temarol akart predikalni elzavartam, hagyon aludni.Tallan 20 lehetem mikor elkeztem olvasgatnia temarol.

Fium volt elleg, de egyik sem ellegedet meg azzal amit kapot. Na ez vol a masodik ok, hogy ugy mentem ferjhez, ahogy. Semi eselyem nem volt idot vesziteni olyanra aki csak hasznalni kivan.Senki papir zsebkendoje nem akarttam leni.

Amugy ami a szepseget jellenti en is azt hittem, hogy nallam csunyabb nincs.Azttan volt eselyem megismerkedni par leeget arcu,leeget haju novel.

174. 80ASIQ (válaszként erre: 173. - 80ASIQ)
2012. aug. 27. 22:18
Az első három sort véletlenül hagytam benne. Törlendő.
173. 80ASIQ (válaszként erre: 171. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 27. 22:16

Megyek aludni. Jo ejt.

Temeg , ha esetleg morognal ne ted. En mar csak ilyen vagyok, miota az eszem tudom oszintesegi viszketegsegbe szenvedek. Reszben tetszik a modord, reszben. . .


Elvárom az őszinteséget és megköszönöm. Dehogy sértődöm meg! :)

10 éves korom óta kívánom a nőket, de 19 éves korom után vált bennem komollyá az igyekezet, hogy valóban szerezzek egyet. Teljesen mindegy volt az illető múltja és jelene, egy szempont vezérelt: hogy legyen partnerem. Nem voltam jó csajozós, sikeretlen voltam és volt idő amikor arra gondoltam, hogy inkább egyszerű butuska lányokkal próbálkozom, hátha náluk sikerem lesz. Nem jött össze. 29 évesen diplomás nőt vettem feleségül amiben soha életemben nem hittem! mintha a sors kárpótolt volna minden addigi nélkülözésért!

Most nős emberként 55 évesen semmi olyan szándékom nincs, hogy szexuális zaklatás áldozatát keressek partnernek. Ha volna is ilyen szándékom akkor sem tartanám a dolgot esélyesnek, hiszen ő felnőtt, átlátná szándékomat. Fiatal koromban persze szerettem volna lelkileg elesett lányokon segíteni, da hamar rájöttem, hogy reménytelen a dolog.

Valóban sok az önbizalomhiányos nő ami számomra érthetetlen. Főképpen a jó nők! Lehet, hogy a középszerűek könnyebben bele tudnak törődni? Bár tudnám!

Az egyik naplómban van képem még borotválkozás előtt. Nem fogsz beleszeretni, de ki tudja? :D

Viszlát holnap!

2012. aug. 27. 21:42

Megyek aludni. Jo ejt.

Temeg , ha esetleg morognal ne ted.En mar csak ilyen vagyok, miota az eszem tudom oszintesegi viszketegsegbe szenvedek.Reszben tetszik a modord, reszben...

171. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 170. - 80ASIQ)
2012. aug. 27. 21:30

Ez nem csak egy lelki dollog.

Bizalmatlansag.Miert?Menyi az eselye,hogy aldozatot keresel,olyat aki gondolkozas nelkul belleugrik egy"kapcsolatba",es iranyithato.

Nem bantani megbantani akarlak(ha azt akarnam nem igy tenem), de nem vagy hulye es pontosan tudod , hogy azilyen nok legnagyobb %-nak mekora az onbizalma es menyire sebezheto.

Es rajttam kivulszinte mindegyik Magyar orszagi aki irt.

De ezek csak feltevesek.Arc a kepeid kozt nincs, az irasaidnem keltenek rosz erzest.

170. 80ASIQ (válaszként erre: 169. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 27. 21:16
Szia! Milyen érzésed van, ha egy férfit érdekel a téma? Semmiféle magasrendű eszmeiség nincs abban, hogy engem érdekel. Magam is szeretek lelki dolgokon tépelődni. Ez ilyen.
169. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 167. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 27. 21:07
Az hogy egy ferfit erdekli a tema. Miert , ne kerdezd, csak egy erzes,ami bevalom lehet abszolut alaptalan.
168. 80ASIQ (válaszként erre: 164. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 27. 18:45

Az illető azon a munkahelyen dolgozott ahová én is mentem dolgozni. Ő hamarabb otthagyta a munkahelyet mint ahogyan én odakerültem. Viszont sokat beszéltek róla. Nem igazán jó dolgokat. Könnyűvérű, züllött, csúnyaszájú. Később más körben, másik településen is szóba került a neve és akkor mondtam, hogy szeretnék megismerkedni vele. A közelben lakott, áthívták, bemutatkoztunk egymásnak és elmondtam neki mi újság a cégnél. Később takarítónőként visszakerült, ahol már néha pár szót váltottunk. Nam sokáig maradt, tovább állt. Ezek után találkoztam vele egyszer és történt meg minden amit leírtam. Akkor láttam előszőr nem normális emberként viselkedni.

Bocs a hosszú bevezetőért.

Jogos a kérdésed. Fene tudja, hogy valaki miért lesz rossz életű. Sajnos nem tudom nála mi volt a helyzet, az előzmény. Lehet, hogy helyes a feltevésed. Vagy van valami előzmény vagy genetikailag ilyen valaki. Nem tudom.

167. 74f8c12b8e (válaszként erre: 166. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 27. 15:55
Mi gyanús benne?vagy szerinted mit akarnak itt(nyilván sokan olvasák oylanok is,akik nem írnak)?
166. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 165. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 27. 15:53
Lehet, de nekem az oszintet megvalva gyanus.
165. 74f8c12b8e (válaszként erre: 129. - 2f661e7cc5)
2012. aug. 27. 15:48
szerintem ez jó,ha férfiak is érdeklődnek,mert bármikor előfordulhat,hogy a párjukkal,vagy nőrokonukkal ez megesik,illetve kiderül,hogy már megesett.Így elfogadóbban,segítőkészebben tudnak hozzáállni.
164. 74f8c12b8e (válaszként erre: 113. - 80ASIQ)
2012. aug. 27. 15:45
Gondolom,akkor meg sem fordulta fejedben,de ..azóta sem,hogy esetleg ezt a lányt is megerőszakolták fiatalabb korában,és nem tudta feldolgozni,attól csúszott le idáig?
163. 74f8c12b8e (válaszként erre: 100. - C8ec504c40)
2012. aug. 27. 15:40

Ha jobban érzed magad tőle,fejtsd ki.

De csak akkor.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook