Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezted már, hogy balek vagy? fórum

Érezted már, hogy balek vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
11. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 8. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 02:02

Oké, de van ebben egy kis mártírság. "Mindent megtettem volna..." Ha meg beszól a "barátnőd", akkor mondd meg neki, hogy bammeg, süssed te.

Fura, hogy ilyen sérelmeket hordozol magadban már - mióta is? - hónapok óta?

10. Hóasszony (válaszként erre: 7. - 3670a9eb0a)
2013. jan. 26. 02:00

Bocsánatot kérek, hogy rossz hozzászólásra reagáltam.

De gondolom értetted.

9. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 6. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 02:00
És lehet, hogy van benne valami, amit mondott. Nem? Gondolkodj el azon, amit a férjed mondott. Kicsit érzékenynek tűnsz, ilyesmit fel sem szabadna venni.
8. Hóasszony (válaszként erre: 5. - 3670a9eb0a)
2013. jan. 26. 01:59

Nem alázott meg????

Miután mindent megtettem, mindent. Volt saláta, sült, bepácoltam a rántotthúst, és azt vágta a felemhez:

Menj innen, nem látod, hogy ide még két hús elfér.....

Azok után, hogy kijelentettem, én fogom sütni a húst.

7. 3670a9eb0a (válaszként erre: 6. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 01:58
Te csak magaddal tudsz beszélgetni?
6. Hóasszony (válaszként erre: 3. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 01:57
De nem is ez a gond. Mit mondott a párom, amikor bejött utánam, amikor sírva fakadtam. "Ne már anya, ne rendezz jelenetet...... Miattad nincsenek barátaink.
5. 3670a9eb0a (válaszként erre: 3. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 01:56

Nem alázott le!

Te érezted úgy.

Nem vehetted volna annak, hogy segít?

4. pink sunrise (válaszként erre: 3. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 01:55
Közeli barátnőd?Vagyis egyébként jól egyeztek?
3. Hóasszony (válaszként erre: 2. - Pink sunrise)
2013. jan. 26. 01:53

Nem érted, én mindent előkészítettem, paníroztam, ott volt a köret a saláta, de lehurrogott, hogy oda abba a serpenyőbe még két rántott csirkemell belefér. Az a csirkemell, amit én pácoltam, paníroztam.



A sárga földig lealázott.....


Tudod mit mondott nekem: Te csak menj be szalvétáért.....

2. pink sunrise (válaszként erre: 1. - Hóasszony)
2013. jan. 26. 01:49

Persze,néha van ilyen érzése az embernek.Picit légy határozottabb,ne negedd magad félrelökni.

Ahogy irod,barátokról van szó....Köv.alkalommmal állj talpra,mondd meg viccesen hogy "Akarod te csinálni,csináld ha jobban tudod!"....ilyenkor lennebb hagy a kioktatási kényszer másoknál...

Ha pedig más részről nézed a dolgot,hagyd hogy vegye ki a kezedből a villát,panirozza a húst,te pedig vegyél a kezedbe egy sőrt és dirigálj neki;)

Talán picit érzékenyebb vagy az átlagnál,a barátnőd pedig....nyersebb...Van ilyen:)

2013. jan. 26. 01:41

Egész életemben ezt érzem, miközben mindenki engem hibáztat mindenért.



Legutóbbi példa, a sárba tiportak, én tartottam magam, juszt sem fogok lépni először, de mégis megtettem. Mert nem bírtam tovább haragban, mert látni akartam a keresztlányom.


De a legemlékezetesebb, amikor összejöttünk grillezni a barátainkkal. Mivel nálunk volt a buli én kitaláltam mi lesz a kaja. A barátnőm adott még ötleteket.

Az este úgy nézett ki: Idejöttek, a kedves barátnőm odaállt a grill mellé és dirigált: Hozd ide, vidd el, ezt nem így kell megsütni, ezt a kaját így kell csinálni..... (monjuk, ha az elején közölte volna mit szeretne enni felkészülök, de csak annyit mondott elég pár szelet csirkemell)

Igen pár szelet csirkemell, reszelt sajt, amit miért nem raktam rögtön oda, hisz, ha Ő süt, mindent odakészít:)))) Odakészítettem volna én, ha tudtam volna, hogy mit kell....


A rántott csirkemellnél odaálltam a sütögető elé, gondoltam van annyi eszem, hogy azt már én is meg tudom csinálni, hisz előre bepácoltam, paníroztam. Ott mindenki előtt kivette a kezemből a villát és közölte: Menj innen, nem látod, hogy ide még bele fér két hús......


Itt vonultam be bőgni, és mit mondott a férjem. Ne reagáld túl. Ő ilyen. Miattad nincsenek barátaink.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook