Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi pótvizsga fórum

Érettségi pótvizsga (beszélgetős fórum)

5. f669e068f3 (válaszként erre: 4. - Szuszika)
2009. máj. 15. 07:53

Szia!én is erre gondoltam, hogy csak nem kockáztat ennyit a tanár, a saját diplomája is a tét szerintem is. REmélem minden rendben lesz és fellélegezhetünk :-)

köszi szépen a válaszod!!!

2009. máj. 12. 16:20

Kriszmami! Sajnos rossz hírem van. Ha az érettségi elnöke úgy látja, hogy a javítás során olyan pontot is megadtak a dolgozatra, amit a javítókulcs szerint nem lehetett volna, akkor visszaminősítheti a vizsgabizottság a dolgozatot. Tudom, hogy ezzel nem nyugtattalak meg, de ez az igazság.


Talán annyival tudlak megnyugtatni, hogy a szaktanárok többnyire nem vállalnak ilyen kockázatot, és csak olyan pontokat adnak meg, amit meg is tudnak védeni.

3. f669e068f3 (válaszként erre: 2. - Cloe08)
2009. máj. 12. 07:32
Szia!köszi szépen, matekkal állunk így egyébként, remélem nem változtatják már meg az írásbeli eredményét.Mert állítólag elvisznek találomra egyet kettőt és belenéznek és belerondíthatnak :-(
2. Cloe08 (válaszként erre: 1. - F669e068f3)
2009. máj. 12. 06:56
Nem! Ha megvan már a kettes, azt nem másíthatják meg. Viszont szóbelinek is legalább kettesnek kell lennie, hogy ne kelljen pótvizsgázni. De ha pár szót már tud mondani az illető szóbelin, akkor átmegy. Sokat segítenek. Nálunk pl. vizsgabiztos egy fiatal csaj volt, vizsga közben kiment telózni, sms-ezett, meg ilyenek... Szal a tanárok sokat segítenek. Csak tudjon megszólalni az illető, és legalább pár szót mondjon. Remélem tudtam segíteni:)
2009. máj. 11. 19:07

Sziasztok!

azután érdeklődnék, tudja e valaki közületek, hogy ha sikerül egy tantárgyból összeszedni a 20 pontot (ami pont kettes), vagyis megvan az érettségi, lehetséges e, hogy a szóbelin pedig azt mondják, ja mégsem, mert az elnök felülbírálta, és ott akkor lehet pótvizsgázni. Hogy megy ez?valós a félelem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook