Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi óvodákról várok véleményeket!! fórum

Érdi óvodákról várok véleményeket!! (beszélgetős fórum)


2012. dec. 5. 17:15

nagyon kihangsúlyoztam nekik.lehet épp ez volt a baj,hogy talán rámenősnek tüntem.

mondjuk a parkvárosi ovi túlzsúfolt.Aki az M7-es felett lakik,az is oda hordja a gyerekeit.És ugye akkor a parkvárosi gyerekekről még nem is szóltam...

A béke tériről sok jót hallottam.Az ófalusiról semmit.

Illetve most már igen:)

10. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 7. - Rencsilany)
2012. dec. 5. 16:47
mint írtam Ófaluba is nagyon sokat foglalkoznak velük,rengeteg kézimunka,nagyon sok vers,ének van lehetőség uszásra(fizetős)reggeli torna,reggeli,uzsonna,ebéd.nagyon szeretik a gyerekek de jövőre ujra megpróbálom a béke térit.Ajánlom hogy beíratásnál hangsúljozd hogy dolgozni mész,nincs ki felügyelje a gyerekeket,nincs pénzed magán ovodára stb.
2012. dec. 5. 16:39

központba,de mire beiratkozás lesz addigra már lehet parkvárosba


de viszont szeretném ide a központba őket ,mert itt van egymás mellet ovi bölcsi

8. rencsilany (válaszként erre: 6. - BeaÉrd)
2012. dec. 5. 16:27
melyik részen laksz?
2012. dec. 5. 16:26

a beiratkozásnál volt egy olyan rész a papiron,hogy akarod-e,hogy más oviba felvegyék esetleg,ha a körzetes elutasítja.Ekkor kell azt mondani,hogy igen!

Ez persze nem garancia arra,hogy fe is veszik.Lásd a mi esetünket:(

Én ugyan beikszeltem,mert mindegy,hogy hova hordom,csak ovis legyen és ne magánba kelljen fizessek.

Végül magánba jár.Rákényszerültünk.

Mondjuk hozzáteszem:nem bántuk meg!Nagyon-nagyon sokat foglalkoznak velük.Abszolút megvagyunk elégedve!

A napokban pont azon gondolkoztam,hogy vajon mennyit tudna,ha önkrmányzati oviba járna.Lehet ennyi verset,dalt,mesét nem tudna.

Nem tudom.

Igy viszont nem jár mindennap,mert azt nem győznénk.

Ma pl az óvónéni szánkózni vitte őket:)

Ezt egy sima oviba tuti nem teszik meg.Szóval nézem a jó oldalát:)

2012. dec. 5. 16:15

nekem a nagy most múlt 3 a kicsi pedig 1,5 tehát jóvőre szeretném őket!!


be lehet adni egyébként több helyre a jelentkezést???Nem "zavarják" el pl.a központból (Béke téri) ha parkvárosból megy valaki

vagy csak a körzetibe lehet menni????

5. rencsilany (válaszként erre: 4. - Rencsilany)
2012. dec. 5. 16:03
Ja és mi Parkvárosban lakunk.
2012. dec. 5. 16:02

bennünket tavaly elutasítottak helyhiány miatt.

Akkor a kisfiam 3 és fél éves volt,mennem kellett vissza dolgozni.

Nem érdekelte őket.5 percre lakunk az ovitól.De egyik oviba sem volt számára hely Érden,

Fellebeztünk,akkor is elutasítottak.

Amikor rákérdeztem,hogy akkor mit csináljak most,azt mondták,hogy "anyuka!léteznek magán óvodák is!"

Köszönöm!:(

De 5 éves kortól kötelezően felveszik a gyerekeket.Ha ez vigasz.:)

2012. dec. 5. 15:56
a negatívum:tapasztalatom szerint nem igazán foglalkoznak hogy a szülőnek,gyereknek megfelelőbb lenne a közelebbi ovoda.Hogy ténylegesen helyhiány van-e vagy csak laza kifogás nem tudom de Ligeten levő ovoda is gyalog kb 1-2 percre lett volna a bejelentett lakcímtől,a központi ovodát az ablakunkból látom ehez képest muszáj Ófaluba vinni a kicsiket mert csak ott kaptak helyet,nem konkrétan a távolság a baj hanem a korai kelés ahoz hogy oda vigyük 6:10 kor indulnak ha a mögöttünk levőbe felvették volna elég lenne 8 kor indulni.
2012. dec. 5. 15:50
háááttt tavaly előtt Ligeten laktunk két ovodából is elutasítottak mert helyhiány volt,aztán beköltöztünk a központba,idén a béke téri ovodába is helyhiány volt.A Ligeti nem kutyavári ovodába az ovodavezető -egy nagyon kedves Hölgy segítségével felvették a nagyobb gyereket Ófaluba még akkor mikor Ligeten laktunk.Idéntől a kicsit is csak Ófaluba vették fel.Az Ófalusi ovoda egész jó, a gyerekeket kirándulni viszik,foglalkoznak velük,az ovonők nagyon kedvesek főképp a nagyfiam csoportjába mert külön csoportba kerültek a gyerekek.Kajájukra nem panaszkodnak,csoportpénz elfogadható összegü,ha baj van azonnal értesítenek.Amikor tehetik szabadba viszik a gyerekeket.
2012. dec. 5. 15:31

Érdekelne a véleményetek az ovikról!!


mennyire körzethez kötött???

köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook