Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesterzsébeti óvodákról kinek mi a véleménye?Melyikbe érdemes iratni a gyermeket és miért éppen abba? fórum

Pesterzsébeti óvodákról kinek mi a véleménye?Melyikbe érdemes iratni a gyermeket és miért éppen abba? (beszélgetős fórum)


6. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 5. - Tappancsmama)
2010. jan. 13. 22:39
Szia!Az innen messze van.Arrafelé nem ismerek egy ovit sem. Megkérdem a barátnőm 1-2ről ami a városközpontban van .Már 3 napja várom ,hogy jöjjön hozzám dumálni,remélem nem beteg senki sem :(. Nincs mit ,te is segítettél nekem.
5. tappancsmama (válaszként erre: 4. - Cb6e54c3d9)
2010. jan. 13. 22:29

Szia!


Ez is több,mint amit én tudok bármelyik oviról.:)))Köszönöm a segítségedet.


A Nagykőrösi és a Mártírok között lakunk.

2010. jan. 10. 11:11
Tapasztalat az túlzás,de az erzsébeti állami ovikról sok jót nem hallottam.A Torontál utcai (itt van mellettünk "természet közeli" ovi,sokat vannak udvaron és kirándulni is járkálnak.A barátnőm nem szereti,mert úszásra és korcsolyázásra "kényszerítik" a gyereket.Megjegyzem szerintem ez az összes ovira jellemző lehet mivel uszoda és jégpálya van a kerületben.Vegyes csoportok vannak.A gyerek szereti ,de keveset járt,mert folyton ferőzések vannak és többet van otthon (4 év alatt),mint oviba.Én is ide jártam valamikor többekközt,de az már régen volt:(.a többire még rá kell kérdeznem a napokban ,de majd jelentkezem. amúgy merre felé laksz a kerületben?
3. tappancsmama (válaszként erre: 2. - Cb6e54c3d9)
2010. jan. 10. 10:24

Szia!


Hát igazából mindegyikre ami állami ovi,mert ahogyan néztem itt az erzsébeti ovikat kb mindegyik fél órára van tőlünk,tehát mind jó lenne.Csak szeretném igazán jó oviba íratni és nem olyanba ahol nem figyelnek Rá.Ha letudod írni a tapasztalataidat,akkor azt nagyon megköszönném.

2010. jan. 10. 08:44
Szia!Melyikre vagy kiváncsi?Nekem ugyan még nem ovis a gyerekem ,de van egy pár barátnőm akinek most ovis a gyereke és eléggé szétszórva járnak oviba a kerületen belül.+ az egyikben a barátnőm dolgozik mint konyhás.
2010. jan. 9. 15:07
Szeptembertől a lányom óvodába megy és kíváncsi lennék melyikbe érdemes beirtani.Jó lenne tapasztalatokat hallani pozitív és negatívumút egyaránt,hogy könnyebb legyen a választás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook