Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket várok várpalotai iskolákról, óvodákról! fórum

Véleményeket várok várpalotai iskolákról, óvodákról! (tudásbázis kérdés)


12. pemete
2009. nov. 21. 18:31
Fehérváron van olyan ovi, ami 6-ig nyitva van, több is, sőt még Móron is van!
11. pmjudit (válaszként erre: 10. - Pemete)
2009. nov. 20. 17:28
Nagyobb városokban is többnyire eddig tartanak nyitva az ovik és a bölcsik is. Lehet van néhány kivétel, de ez a megszokott. Az én ismerőseim akik vidéken dolgoznak, vagy rokont, nagyszülőt, barátnőt vonnak be a dologba, de van aki babysittert alkalmaz. Ez van...
10. pemete
2009. nov. 20. 15:11
Pfffff, ezt hogy gondolják??????? Akkor hogy a fenébe menjek vissza majd dolgozni?
9. pmjudit (válaszként erre: 8. - Pemete)
2009. nov. 20. 13:46

Olyat Palotán nem találsz.

Max. fél 5-ig vannak nyitva, de negyedkor már kinézik a gyereket.

2009. nov. 20. 13:31

Tudom jó rég írtunk ide, de hátha...

Melyik óvoda meddig van nyitva a városban? Nekem olyan kéne majd jövő év októberétől, ami olyan fél6-ig nyitva van, mert 8-4-ig dolgozom majd Fehérváron, és mire a csúcsforgalmon átverekszem magam az elég sok idő sajnos...

2009. jan. 11. 08:49
Köszönöm a válaszodat:) Mi biztos nem fogunk oda járni, mert mi nem vagyunk hívők, egyikünk sincs megkeresztelve, és a gyereket sem kereszteltettük meg. Persze meghagyom neki a választás jogát, így ha nagyobb lesz, és tudni fogja, hogy mit szeretne, még mindig felvehet bármilyen vallást, amennyiben tényleg szeretné:)
6. pmjudit (válaszként erre: 5. - Pmjudit)
2009. jan. 10. 19:41
Helyesírási hiba - természetesen a csoportban! ülnek le.
2009. jan. 10. 18:55

A legjobban felszerelt a városban.


Hetente egyszer a lelkész bácsi tart foglalkozást minden gyereknek az aulában. Ezenkívül naponta egyszer leülnek a szőnyegre a csoportba az óvónénivel, gyertyát gyújtanak és ott elmondják a Miatyánkot és beszélgetnek. Az ő szintjükön, megértik és szeretik a bibliai történeteket.

2009. jan. 10. 17:36
Evangélikus óvoda? Az milyen? Van hittan meg minden ilyesmi?
2009. jan. 9. 19:38
Mi az evangélikus óvodába járunk és teljesen elégedettek vagyunk.
2008. okt. 22. 15:21
Erről én is szívesen olvasnék, bár mi még messze vagyunk az ovitól is. De jó lenne tudni, hogy ez ami itt van nálunk pl milyen, milyenek az óvónénik, stb.
2008. okt. 22. 13:06
Véleményeket várok várpalotai iskolákról, óvodákról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook