Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes kiváltani a Frontin tablettát? fórum

Érdemes kiváltani a Frontin tablettát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
11. 483cc26e57 (válaszként erre: 10. - Tamcs1987)
2013. márc. 14. 18:02

Frontin?

Az ugyanaz mint a Xanax,agyméreg,kábítószer,hatoanyaga: Alprazolam

inkább nyugtató teákat igyon anyukád..

2013. márc. 14. 17:59
ha este bevesz egy 0,25ösnek a felét, attól azért már tudna aludni? ha jól alszik, máris jobbak lennének a reggelek pl. könnyebben indulna a nap...
9. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2013. márc. 14. 17:59

Én a természetes megoldások híve vagyok, a "csodapirulák" sajnos nem oldják meg a dolgokat, csak tesznek még a problémákra egy lapáttal szerintem...

Idegerősítőnek egy ősi népi kúrát ajánlok: 200 gramm darált mákot pár evőkanál mézzel és egy pici vízzel masszává kikeverve minden nap 2-3 evőkanállal fogyasztva.


Természetes nyugtató teákkal próbálkoznék, és általános immunerősítéssel. Valószínűleg a lelkileg és szellemileg is megterhelő készenléti állapot miatt a szervezete tartalékai is ki vannak merülve, úgyhogy én inkább ezen tartalékok feltöltésére fektetnék hangsúlyt!A testünk mindig jelez, és ha elsiklunk ezek felett a jelzések felett, akkor jönnek sajnos a betegségek!


A bogyók nem oldanak meg semmit, csak átmenetileg enyhítik a tüneteket, és az ember lelki fájdalmait!Arról nem beszélve, hogy 22-es csapdája, mert az agyi receptorok hozzászoknak egy idő után és adagot kell majd emelni, az pedig egyre nagyobb függőséghez vezet. A sok kemikáliával pedig a májnak kell megküzdeni...

2013. márc. 14. 17:59
Hát inkább este vegye be, hogy könnyebben tudjon aludni, sőt még felezheti is.
2013. márc. 14. 17:58

köszönöm a válaszokat!

Nyugalmi állapotban volt 180-as a vérnyomása az orvosnál (nem ezért ment, de megmérték neki). és tudták hogy mi a helyzet otthon, ezért írták fel neki. lehet hogy veszélyes, inkább nem váltjuk ki.

2013. márc. 14. 17:56
Én is ezzel alszom néha, ha úgy érzem másképp nem tudnék elaludni (elég rossz alvó vagyok). Nekem mondjuk a valeriana nem ér semmit.
2013. márc. 14. 17:55

Szia,


Nekem sokat segített már a frontin. én 0,5set szedek vagyis az túlzás, mert csak akkor veszem be, ha szükségét érzem (pánikbetegség miatt).

Az idén még csak 1-szer vettem be, mert nem tudtam rendesen kipihenni magam, azzal sikerült. Vérnyomásra nem hiszem, hogy jó hacsak nem akkor, ha azt stressz okozza!

jobbulást a családodnak!

4. 033054ac6c (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2013. márc. 14. 17:53
Szia,a frontin tudomásom szerint egy elég erős nyugtató.Én egyszer kétszer vettem be régebben,mert nem tudtam aludni,nyugtalan voltam..egy az egybe kiütött,egyik pillanatban még ébren a másikban már mély álomban voltam.Szerintem nappalra nem a legjobb,meg nem is tudom,hogy ez most miért vérnyomásra lett felírva.De persze lehet,hogy arra is való,ha már ezt adták.
3. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2013. márc. 14. 17:53
Apukádnak pedig jobbulást!
2. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2013. márc. 14. 17:52

Én szedtem anno, nem erős nyugtató, de vérnyomásra nem jó.

Próbálja meg anyukád a valeriana relax-ot, vagy a sima valerianat, azok gyógynövényesek, és többet érnek mint a frontin. Tapasztalatból írom.

2013. márc. 14. 17:45

Sziasztok!


Anyukámnak írt fel a háziorvosa, mivel a vérnyomása az egekben van. Édesapám súlyos beteg, ami természetesen anyukámat is megviseli, mivel ő látja el nap mint nap. Gondolkodunk, szükséges-e a gyógyszer, ő is fél kiváltani. Alvást segítené ha este veszi be? Vagy reggel, hogy könnyebb legyen a nap? 0,25-öset írt fel neki!


Valaki vélemény?


Előre is köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook