Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes kiváltani a Frontin tablettát? fórum

Érdemes kiváltani a Frontin tablettát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
71. Vinny
2022. dec. 21. 21:26
Végigolvastam mindent,csak most vettem ezt észre.Én 26 évig ...Igen 26 évig Rivotrilt szedtem.Most Frontint írtak fel,hogy el tudjam azt hagyni,mert már ahhoz nagyon hozzászoktam.Tudni kell,hogy a Rivotril (Rivo) a "főnök",(én így neveztem.)A gyógyszerek közül.El tudjátok képzelni,hogy mit jelent nekem a Frontin?Szinte semmit...0.5 mg reggel 3 szem,délben 3 szem.A Rivónál minden bogyó csak jobb lehet.Az elvonási tüneteim megvannak,csak enyhébben,ha hirtelen ennyi év után nem venném be,meghalnék.....
70. Bless the child (válaszként erre: 69. - Lávli)
2019. jún. 6. 18:58
Szép
69. Lávli (válaszként erre: 68. - Bless the child)
2019. jún. 6. 18:57

"A szabadulás és gyógyulás útjának együttes keresése a benzodiazepinek okozta rabságból és sérülésből."

45 tag.

2019. jún. 6. 18:53
Facbukos linket nem tudom megnézni, de biztos nagyon hiteles, bölcs dolgokat lehet olvasni ott ebben a tèmàban
2019. jún. 6. 17:27
érdemes hát
2019. jún. 6. 17:26

Nem érdemes.


[link]

2018. ápr. 29. 11:08
Szisztok! Èn napi 3*1 mg frontint szedek persze orvosi utasitásra,de semmit sem használ mintha csak cukrot vennèk be.egèsz nap rosszul èrzem magam.teljesen tehehetetlen vagyok.
64. Regin_a (válaszként erre: 63. - Semmikülönös)
2017. febr. 28. 21:59

10 évig szedted csak? No, akkor elküldhetlek gyufáért.

X éve letetted és még mindig elvonási tünet?

Hülyeség! Ennyi idő alatt erős kábszert is el lehet felejteni.

Továbbra is tartom az álláspontomat.

63. Semmikülönös (válaszként erre: 57. - Regin_a)
2017. febr. 28. 20:09

Olyan fokon tájékozatlan vagy ezzel a gyszercsoporttal kapcsolatban, és a hülyeségeket olyan elképesztően fölényes stílusban adod elő h rettenet.

Igen is reális veszély a rászokás az alprazolamnál, tudnék mesélni, pedig sajnos csak napi stresszekre szedtem, 10 évig. Azért ilyen sokáig ,mert munka stb. mellett képtelenség lett volna lerakni az erős elvonási tünetek miatt.......+ éve tettem le, azóta folymatos izom remegéseim vannak, h a többi tünetemet ne is említsem. Szóval hátrább az agarakkal, bár sajnos olvasva más forumokat is totál nagy a sötétség, tájékozatlanság az emberek fejében a benzókkal kapcsolatban is

62. jeti (válaszként erre: 59. - Regin_a)
2017. febr. 28. 15:32
A Frontint nem kell állandóan használni, az nem egy antidepresszáns.Csak indokolt esetben szükség esetén.
2017. febr. 24. 09:57

Érdemes,csak nehogy rászokjál !! Naponta 3*2,már egy hónapon belül függöséget okoz ! Csak akkor szedd ,mikor beidegelsz. Ez idegnyugtato,nem játék

.

60. Lazaanya (válaszként erre: 59. - Regin_a)
2017. febr. 24. 01:27
De használ alkalmanként is. Nem szedem állandóan.
59. Regin_a (válaszként erre: 58. - Lazaanya)
2017. febr. 23. 21:22

Alkalmanként. 0.25."


Ha ennyi használ akkor ennyi sem kellene

Ha elolvastad a Grandaxin alkalmazását, olvasd el a Xanax/Frontin helyes alkalmazását is

Magyarul 1x0.25mg semmit nem használ

3x0.5 vagy 3x2x0.5mg is lehet

Ezeket a gyógyszereket folyamatosan kell szedni, és kb 1 hónap mire lesz hatásuk, ha kifejtik

Ha nem akkor csere és ujrapróbálkozás


Ez a szemétség/pánik márcsak ilyen

58. Lazaanya (válaszként erre: 45. - Nikike1988)
2017. febr. 23. 05:43
Szia! Grandaxin. Egy levél itt figyel a szekrény tetején. Szülés után pánikoltam. Nem sokszor, kétszer. Néztem a neten olyan megoldás után, ami nem tesz függővé. A Grandaxint találtam. Azt írják, hogy nem lehet hozzászokni. Ezt el is hiszem. Amikor kértem a háziorvost, hogy írja ki, mondta, hogy ez ezeréves gyógyszer. Kötöttem az ebet a karóhoz. Kiírta. Ezervalahányszáz forintom bánta. Nagy reményekkel bevettem egyet, kettőt, semmi hatás. Elfogyott egy levéllel mire visszamentem, hogy adjon valamit, alkalmanként kéne, de ne frontin legyen. Írta a Rudotelt. Erről olvastam, hogy sokaknak bevált. Nekem nem. Maradt a frontin. Alkalmanként. 0.25.
57. Regin_a (válaszként erre: 52. - Nikike1988)
2016. aug. 10. 21:36

kevèsbè veszèlyes..."

Pfff!

C vitamin?

Ha valamilyen betegséged van, mint pl. pánikbetegség, akkor arra kell bogyót szedni

A Xanax jellemzően kiegészitője valamilyen SSRI "fő" gyógyszernek

Ha a fogad fájna akkor antibiotikmot szednél? Gondolom nem

Hagyjuk már a rászokás és elvonási tüneteket

Leirtam párszor, ha abbahagyod azért vagy rosszul mert előtör a betegség és nem azért mert elvonási tünet.

Akkormeg?

2016. aug. 10. 20:59

Sziasztok

Ti szedtek valamilyen b komplex vitamint?

2016. júl. 5. 12:02
gyerekek, xanaxot pótolja valamilyen vény nélküli gyógyszer?
2016. júl. 5. 11:38

Neuroptimrol van valakinek tapasztalata.?

Vagy inkább b komplex vitamin?

2016. júl. 5. 10:57
hát ebben tényleg van valami, hogy a pánikbetegeknek gyógyszerfóbiájuk van, igaza van Regin_a-nak.
52. Nikike1988 (válaszként erre: 51. - Regin_a)
2016. júl. 2. 11:46

Szia.

Közel 4êv szedès után hagytam abba a frontin szedèsèt kb 2-3hònapja,szòval ismerem a gyògyszert.

Nincsen gyògyszerfòbiám mert jelenleg is szedem a Cipralexet..

A Frontint azèrt èpitettem le fokozatosan mert azthittem szorongáscsökkentő nèlkül is tudok èlni de a mellèkelt ábra azt mutatja hogy nem...


Nem volt leányálom elhagyni a frontint pedig 0.5 öst szedtem napi 1szer ami elvileg mini adag..Ha nem muszáj nem szeretnèm ùjra a Frontint elkezdeni azèrt keresek valami olyat ami hasonlò hatòanyag de kevèsbè veszèlyes...

51. Regin_a (válaszként erre: 49. - Nikike1988)
2016. júl. 1. 22:46

Aztán mi bajod van a Frontinnal, ami a Xanax generikuma,tehát másolható?

Félsz hogy robbanócukorkaként viselkedik a szádban?

Az ideg és pánikbetegek egyik legnagyobb baja, hogy gyógyszerfóbiájuk van. Nehogymár azt a gyógyszert szedjék amit az orvos felír, hanem valami antalvali féle javallatot

Ha Grandaxint irt volna fel, akkor a Frontin után érdeklődnél

Ugyanabba a nagy gyógyszercsoportba tartozik mindkettő, benzodiazepinek

Ettöl persze lehet a hatása jobb, vagy éppen nem használ

50. Nikike1988 (válaszként erre: 47. - 31bc25d879)
2016. júl. 1. 20:41

Nekem szorongásra kell mert a Frontint ùjra nem szeretnèm szedni,alig tudtam letenni.

Erről azt olvastam hogy nem okoz olyan hozzászokást mint a Frontin,csak èppen nem olyan nèpszerű..

49. Nikike1988 (válaszként erre: 46. - Fincsi5)
2016. júl. 1. 20:39

Nem irták fel..

Kutakodtam a neten.

Az igazság az hogy pár hònapja elhagytam a Frontint mert azthittem nincsen szüksèg rá de most megint szorongok ès ujabban szèdülök is ami nagyon ilyesztő.Gyomorbajaim vannak miòta abbahagytam:(

Szòval a lênyeg az hogy nem szeretnèk ùjra Frontint szedni azèrt kutakodok..

48. fincsi5 (válaszként erre: 47. - 31bc25d879)
2016. júl. 1. 19:16
Én már keverem a Grandaxint és a Gracidint. Az egyik nagyon jó "felkészítő" , ébren tartó, éhséget elnyomó volt. De eszméletlen régen nem hallottam róluk.
47. 31bc25d879 (válaszként erre: 45. - Nikike1988)
2016. júl. 1. 19:13

A Grandaxin ( ha jól tudom régen andaxin volt) inkább nyugtató, a frontin inkább altató. Majdnem ugyanazt tudják. Szokták adni szorongás oldásra is mindkettőt.


Ha felírták váltsd ki és próbáld meg, nem lesz tőle semmi bajod.

46. fincsi5 (válaszként erre: 45. - Nikike1988)
2016. júl. 1. 19:03
Neked írták fel?
2016. júl. 1. 16:54

sziasztok.


Valaki próbálta már a Grandaxin nevű gyógyszert ?

Ez elvileg szorongásra van de kevésbé ismert és biztonságosabb mint a frontin..

Valaki?

44. desyant (válaszként erre: 43. - Sztolyka)
2014. szept. 29. 15:02
tutni,nekem is ez volt :(
2014. szept. 10. 08:21

Reggel és Este vettem be egy 0.25-t,sokat forgolódok éjszaka,de ez sem segített,bevettem és ugyanaz volt.

Most reggel elég rosszul vagyok,szédülök is.a gyógy szertől van?

2013. dec. 13. 17:28
Omega3 (!!!), olyan ételek, amik nem dobják fel kapásból a vércukorszintet. Sok víz. Vannak levendulás, citromfüves teák (rá is van írva a dobozra, hogy nyugtató teakeverék).
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook