Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes derékmelegítőt venni? Ha igen, milyen márka vált be nektek? fórum

Érdemes derékmelegítőt venni? Ha igen, milyen márka vált be nektek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. nov. 3. 09:29
[link] hu/2012/09/derekmelegito-polobol.html
44. a0c1361e44 (válaszként erre: 43. - Cicaaa65)
2012. nov. 3. 08:44
Szerintem lehet, csak olyan fonal kell, ami nem szúr.
2012. nov. 3. 08:31
Szerintem sem kell itt különleges márka. Vajon kötni nem lehetne?
2012. nov. 3. 08:14

http:// ramimamikuckoja.blogspot. hu/2011/10/igy-keszul-derekmelegito.html

bemásoltam egyet még hétfőig elkészülhet esetleg..

2012. nov. 3. 08:06

Gogliba rákerestem mik vannak vajon?.

Érdekes képek vannak fenn, aki ügyes megvarrja magának akár kézzel is.

Volt egy jópofa sztrecs szoknyám.

Szerintem beraktam egy ruhagyűjtő konténerbe. :'(.

Most látom nem is volt az a vásárlás olyan rossz buli. De má mindegy.. Rettenet fázós vagyok..

40. bd55e3f068 (válaszként erre: 37. - 06718ca650)
2012. nov. 3. 07:14
Jó lesz ;) Mint írtam, nekem sem lógott ki semmim. Gyárilag fázós vagyok. Tényleg meleget viszont nem mindenhol kapni. Vadászboltban, túrafelszerelés között érdemes keresni.
2012. nov. 2. 23:48
Nekem hippsys rénszarvasos van:) még leárazva vettem, teljes áron sztem túl drága. Sokat számít egyébként, ha hideg van. Nem is gondolnám, hogy fázik a derekam, de jó érzés, ha rajtam van:)
2012. nov. 2. 23:47

szerintem kicsit túl lett lihegve, lehet élni nélküle. annyit főképp nem ér, mint amennyit a nagy nevek kérnek érte.

Ötlet: egy passzentosabb trikónak levágod a tetejét, és kész.

2012. nov. 2. 23:25
én vagyok az ufó. még nincsen derékmelegítőm, de kipróbálnám, ugyanis már nem hordok rövid felsőket, nincs kint sem a derekam, ma már zavar, mégis sokszor fázik. talán beruházok. :)
36. anig82
2012. nov. 2. 23:00

Szia.


Én varrtam egyet, olcsó anyagboltban vettem körkötött anyagot ( Bp., 4-6 Combino vonalán), és beszegtem. Nem hiszek a márkáknak, de kb. 1000-1500 Ft-ért a Keleti Pu. melletti fehérneműboltban is láttam.

Terhesség alatt kezdtem el használni, de rákaptam, nagyon kellemes, hogy nem lóg ki a pulcsi alól a derekam/hasam.

2012. nov. 2. 22:37
Szerintem érdemes.Nekem tök egyszerű kínai van,nem hinném,hogy akkora különbség lenne márkák tekintetében...
2012. nov. 2. 22:35

nekem kínais van, dupla pamut

nagyon szeretem, egész télen hordtam, nem mozdult, nem pöndörödött stb.

Régen akármilyen hosszú felsőt vettem fel, mindig kicsúszott a nadrágból és fagytam meg, a derékmelegítő megakadályozza ezt is.


Érdemes szerintem kipróbálni egy olcsóbbat először.

33. bd55e3f068 (válaszként erre: 20. - Drienke)
2012. nov. 2. 21:59

Én is hordok trikót meg harisnyát (vagy cicanacit), Rövid pulcsikat nem veszek, a kabátjaim minimum térdig érnek (két bundám van, ami rövidebb, de azok is rendesen csípőig érnek), és így is jól esik felvenni a dekékmelegítőt.

És most beújítottam egy adag derékig érő bugyival! Ha lett volna több a méretemben, még vettem volna, de így is alig találtam M-S méretűt.

32. syria (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2012. nov. 2. 21:57

Egyetértek.

Derékmelegítő = eggyel több kacat. :)

31. katie_rose (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. nov. 2. 21:45
Most voltam az (A)uchanban. 899-ért magyar gyártású derékmelegítőt árulnak mindenféle színben és méretben. Én is vettem. Nagyon jó minőségűnek találom.
2012. nov. 2. 21:32
hippsy van, sok és nagyon szeretem, azóta nem gond a csípő/félcsípő farmer sem, előtte utáltam, mert fázott a derekam folyton.
2012. nov. 2. 21:28

A gremse is gyárt most már derékmelegítőket.


Egyébként most kifejezetten divat, ha kilóg a rövidebb kabát alól a pulcsi, vagy a derékmelegítő! ;)


Nekem Hippsy van, de nagyon szeretem, és tényleg nem pöndörödik fel.

2012. nov. 2. 20:58

én már most így öltözök...

trikó, rá a melegítő egy póló és egy pulóver és comb középig érő kabát..de van mikor a suliba fáztam....

jah és a nadrág alá vastag harisnya is lesz ha már keményen fagy..és még az is melegíti a derekam...

amugy én felfázós vagyok...meg vele született vese bajom is...lehet azért vagyok derék tájon fázós..meg amugy is jobb vigyázni..

27. mmacus
2012. nov. 2. 20:56
Én egy fehérnemú boltban vettem, nincs márkája. Dupla pamut, nagyon kényelmes. Én nem vettem kisebbet, de nem nyúlt ki. A trikót nem szeretem, nem is tudom hordani, nagyon zavar a "dupla pánt" a vállamon, a trikó és melltartó. A derékmelegítő ezt a problémát jól megoldja. Lányaim is hordják, szeretik.
2012. nov. 2. 20:55

Nekem nincs derékmelegítőm. De néha rákötöm a pulcsit, és egész jól melegítette a derekamtól ameddig leér.

Férjemnek van és volt is. Az újat még nem használta, de azt hiszem nem márkás darab. Neoprém tesos, derékmelegítőő.

Régi az tépőzáras volt. több méretre lehetett állítani. Nem mondta hogy csúszkál használatkor. Belseje thermo volt, kívűl valami vízhatlan de nem orkán.

Mellesleg volt mikor láttam fiatalokon, derékra kötött pulcsi, és rövid kabátka.

25. Pici Manócska (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2012. nov. 2. 20:54
igaz 3napja hordom csak de szinte egész nap rajtam van de még egyszer se penderült le....
2012. nov. 2. 20:53
Én vettem..de csak kinaisat...nekem az is tökéletesen jó..olyan jó meleg anyagból van hogy csak na és 100ft volt....
2012. nov. 2. 20:28

Én egy no name-et vettem magamnak, de a hosszabb fajtát, mert attól én is tartottam, hogy majd lepöndörödik. Nem vettem egyel kisebb méretet és nem is nyúlt ki, pedig szinte minden nap használtam és használom idén is :)


Az enyém dupla varrású és annyira meleg, hogy én a pulcsi alá nem is veszek így pólót, bár én nem vagyok fázós.

2012. nov. 2. 20:27

Utálok hosszú kabátban vezetni, és ahhoz is idő kell, még az autóm bemelegszik, pláne mínuszba. Szerintem jó ötlet a derékmelegítő!


Nekem csak rövid kabátjaim vannak, és senki nem mondta még,hogy hülyén néz ki,hogy kilóg alóla a derékmelegítő.

2012. nov. 2. 20:26
Én a harisnyadiszkont oldalán rendeltem noname derékmelegítőt. 1 méretben van, több színben. Már 2 éve minimum, hogy használom őket és nem nyúltak el, pedig télen még éjszaka is rajtam van, mert nagyon fázós a derekam.
2012. nov. 2. 20:16
Hű, most nem tudom megnézni az enyémet, de IMÁDOM! Eggyel kisebbet vettem magamnak, picit megnyúlt, de rengeteget hordtam - hordom. Annyira szeretem, hogy veszek még. Igazából nem izgat, ha kilóg mert a vesémre szükségem van. ( trikót is hordok + harisnyát is, de nagyon fázós vagyok. ) Én ha látok egy kilógó derekat, már felfázok.
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2012. nov. 2. 19:53
Vagy a betűrt trikó, hosszú pulcsival:)
18. emagdi
2012. nov. 2. 19:50

haha, micsoda megosztó dolog ez a derékmelegítő:)))

egy biztos, akinek bevált az imádja, akinek nem az meg sosem venne újat :D


alighanem nem lett okosabb a topiknyitó, vagyis talán az a legbiztosabb, ha valaki vesz egyet (nem nagy beruházás), aztán kipróbálja saját maga :D

17. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. nov. 2. 19:48
Márkát nem tudok, de az enyém anyagát tekintve angóra. Vékony pamutot nem hordtam, de nem is tartom érdemesnek, hogy megvegyem. Kb. annyi lehet, mint egy átlag trikó, ami nudli.
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - A6bc29c843)
2012. nov. 2. 19:47

Egyébként létezik hosszabb kabát is. Én ha igazán hideg van, akkor már azt hordom és persze mindig be van tűrve a pólóm vagy a trikóm és rétegesen öltözködök:)

Ez a legbiztosabb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook