Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes derékmelegítőt venni? Ha igen, milyen márka vált be nektek? fórum

Érdemes derékmelegítőt venni? Ha igen, milyen márka vált be nektek? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - A6bc29c843)
2012. nov. 2. 19:45

És a derékmelegítő kilóghat?

Az pont olyan mint egy póló, csak nincs felső része, így kényelmetlen.


Szerintem jobb ha a pulcsi lóg ki:)


Lehet, hogy nem a legszebb, de meg szoktak forgolódni utánam:)

14. szimba
2012. nov. 2. 19:43
nekem is van kettő, teljesen "nónémek", tavaly télen vettem őket, de azóta meg nem válnék tőlük semmi pénzért :-) egész télen (már egy hete)hordom őket!
13. eperlevél (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. nov. 2. 19:42
hippsy--ből van több is, az originalt érdemes venni belőle--szerintem
12. a6bc29c843 (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2012. nov. 2. 19:41

Engem idegesít ha kilóg a kabát alól a pulcsi.


Öreganyám sálat kötött a derekára. Próbált engem is párszor meggyőzni, hogy jó lesz az. Itthonra jó. :)

11. Evetke- (válaszként erre: 3. - F624cfc9cc)
2012. nov. 2. 19:40

Jobb lenne, ha látnád is! Pontosabban fel tudnád próbálni és úgy döntenél. Többféle anyagból vannak.

Ha kisebb méretűt veszel mint amekkora kéne, az sajnos "mozgékonyabb".

2012. nov. 2. 19:39

Én a J. Pressben vettem, én nagyon szeretem, tök jó dolog. Amíg nem hordtam, folyton felfáztam, pedig nincsenek annyira rövid pulcsijaim.


Amúgy most a hippsynél van egy olyan akció, ha nov. 2 és 4 között vásárolsz a webáruházban, és beírsz egy kódot, amit az újságban találsz meg, akkor 15% kedvezményt kapsz.

9. Evetke- (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. nov. 2. 19:38

Szia!

Én is a betly-nél vettem anno. Nem nyúlt ki. Két méret közötti lett volna az ideális a megadott centik alapján ( S - M ),de olyan ugye nem volt, így az egy mérettel kisebbet vettem meg, hogy ha kinyúlna, akkor is tudjam használni.

Icipicit megnyúlt, így már nem csúszik el illetve fel. :D

8. emagdi (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2012. nov. 2. 19:36

pontosan: felcsúszik, lepöndörödik :D

nekem kettő is van, de sosem hordom őket, mert nem jók. szerintem is egy hosszú trikó sokkal praktikusabb :D

2012. nov. 2. 19:30
Auch..anban vettem no name-t.Teljesen jó.
2012. nov. 2. 19:30

Nekem olyan félelmeim vannak a derékmelegítővel, hogy biztos lepöndörödik, lecsúszik, stb. Szerintem mindenki jobban járna egy jó trikóval, illetve hosszú pólóval, hosszú pulcsival.


Én a rövid dzsekim alá mindig felveszek egy hosszabb kardigánt, ami jó meleg és jól néz ki, ahogy kilóg a dzseki alól:)

2012. nov. 2. 19:29

Én nagyon szeretem, nekem kettő is van. én a betly-nél vettem. Nagyon olcsó volt. És nekem nem nyúlt ki, pedig amikor pocakosodtam, még az elején, akkor is hordtam. Én nem vettem kisebbet, nem nyúlt ki.

Nagyon szeretem! Még jó, hogy kettő van belőle.

2012. nov. 2. 19:24
Enyém kínai és bevált, név nélküli, olcsó.Az üzletben próbáltam.
2012. nov. 2. 19:22

ja és nem fogok tudni próbálni,nem kapható egyik sem a városunkban,hanem vagy netről rendelek,vagy megkérek valakit hogy vegyen nekem,aki jár arrafele.

Tényleg érdemes 1-gyel kisebb méretet venni,mert kinyúlik?

2012. nov. 2. 19:20

Van egy rövid fazonú télikabátom,amit eddig nem hordtam,mondván kilóg a derekam.

Most nézegettem a hippsy,lollee derékmelegítőket,és megtetszettek,nektek mi a véleményetek róluk?


Olvastam egy fórumon,hogy a hippsy netről rendelve postaköltséggel együtt is olcsóbb,mintha boltban venném,igaz ez?

2012. nov. 2. 19:19
Érdemes derékmelegítőt venni?Ha igen, milyen márka vált be nektek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook