Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes beoltatni magunkat kullancs elleni védőoltással? fórum

Érdemes beoltatni magunkat kullancs elleni védőoltással? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. 4423e63349 (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2007. ápr. 18. 21:46
Semmifele mellekhatasa nincs.Mindenfelekeppen erdemes beoltatni magad.Attol hogy kiszeded a kullancsot,lehet a mereganyag mar a testedben van,ezert jo a vedöoltas.
2007. ápr. 18. 21:33
Nem oltatnam be magam, persze akit az nyugtat meg, az tegye. Van eleg sok termeszetes modszer, amivel tavoltarthatoak.
2007. ápr. 18. 21:32
Én nem tenném! Inkább minden este alaposan átvizsgálnám magam.
2007. ápr. 18. 21:25

Olyan sokat hallani a televízióban,hogy az idén sokkal több kullancs lesz.Nagyon sok betegség okozói.Régebben volt már bennem,és sikerült kiszednem,de így is a biztonság kedvéért orvoshoz

mentem,de oltást nem kaptam.Mi a tapasztalotok az

oltóanyag hatékonyságárol,mellékhatásairól?

2007. ápr. 18. 21:19
Mi a parommal beoltattuk mar evek ota magunkat.Csak az elsö evben kell többször,utana csak ötevente.Megnyugtato erzes.Mi sokat jarunk erdöben meg vegülis mindenhol,nagyon feltem amig nem volt vedöoltasom.Ebben az evben meg lehetseges hogy meg veszelyesebb fajtai megjelennek-legalabbis itt Ausztriaban "beharangoztak"-ezert mindenfelekeppen erdemes a vedekezes.
2007. ápr. 18. 21:12
Beoltassuk magunkat kullancs elleni védőoltással?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook