Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekes 1 dolog fórum

Érdekes 1 dolog (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 24. 11:29

Ez teljesen mas, ezt meg kell beszelni a tanarokkal, biztos segitokeszek lesznek.

Miert fel egyebkent?

sokan tolonmanak olyankor a mosdoban?

2010. ápr. 24. 11:27
Én ahová jártam ott első és második osztályban ki lehetett menni, utána nem. Viszont gimiben ha szóltam óra előtt a tanárnak, hogy fel vagyok fázva, lehet, hogy nem birok ki 45 percet, kimehettem. (legalábbis az értelmes tanároknál) Most az egyetemen, meg ugye akkor járunk ki-be amikor akarunk.
21. pink sunrise (válaszként erre: 15. - Kitrákotty)
2010. ápr. 24. 11:27
Hááát....azért nem kellemes ha sokáig vissza kel tartani....Főleg ha még figyelni is kell....Voltam én is úgy hogy azt hittem ha nem engednek ki,elizzadom vagy vmi,de nem birom ki:)
2010. ápr. 24. 11:26
Akkor javaslom, hogy vagy ő vagy te beszélgessetek erről az osztályfőnökkel, esetleg megnevezve is az illetőket, akiktől fél.
2010. ápr. 24. 11:26
Szerintem is ki kell bírnia a gyereknek, hogy órán ne menjen WC-re. Kivéve, ha valóban problémája van a gyereknek. De szerintem ebben a esetben a szülő megbeszélheti a tanárral.
18. Re87
2010. ápr. 24. 11:25
Én úgy tudom gyúlladást lehet kapni,ha sokáig visszatartja az ember
2010. ápr. 24. 11:25

Azért szerintem kibírható az a 45 perc. Ha pedig a gyerek beteg, felfázott és ír a szülő (vagy telefonál) az iskolának az ellenőrző könyvbe, nem hiszem, hogy belekötnek.


Nekem a főiskolán 90 percet kell kibírni, de volt már olyan gyakorlat, ahol 3 órát.

2010. ápr. 24. 11:24
A fiam 12 éves és mozgáskorlátozott de normál iskolába jár, és ő fél a szünetbe menni óráról meg nem engedik ki :-(
15. kitrákotty (válaszként erre: 14. - A1baa7edcc)
2010. ápr. 24. 11:24

Lehet tőle beteg, ha rendszeresen sokáig (!) vissza kell tartania.

De nem 45 percig, hanem tovább. Szvsz 40 perc visszatartástól senki nem lesz vesebeteg...

14. a1baa7edcc (válaszként erre: 10. - Zarahell)
2010. ápr. 24. 11:22
Ettol vesebetegsege? Nektek lett? Mert ilyenrol nem tudok a mi idonkbol.
2010. ápr. 24. 11:22

Hány éves a kisfiad?


Elvileg minden iskolában van folyosóügyeletes vagy ügyeletes tanárnéni, miért nem szól neki a szünetben, hogy gond van a fiú wc-ben? :-o

VAgy akár az osztályfőnöknek.


az is megoldás lehet, ha nem egyedül megy, hanem valamelyik osztálytársával.

2010. ápr. 24. 11:21

Vegulis a szunetben megoldhatjak.

A mi idonkben nem kellett ilyet szabalyozni, mert tudtuk, hogy orarol nem mehetunk ki, kiveve ha tenyleg nagyon surgos, de nem csinalt belole senki rendszert. Manapsag viszont mar elkepzelheto.

2010. ápr. 24. 11:21
én óvodában dolgozom már a nagycsoportos iskolába menő gyerekeket arra szoktatjuk,hogy alvásidőben nem járkálunk a mosdóba.és kibírják ha lefekvés előtt elvégzik a dolgukat.ezt azért tesszük mert a suliban is ki kell birniuk azt a 45 percet.ha óra előtt elmegy biztosan kibírja.
10. Zarahell (válaszként erre: 1. - Tündérbogárkiscsillag)
2010. ápr. 24. 11:20

F@sza... Aztán ha addig nem volt vesebetegsége, akkor majd lesz.


Nálunk régen nem volt ilyen, és mégsem rohangáltak/tunk ki wc-re mindig. De ha mondjuk akkor fázik fel szerencsétlen gyerek, és nincs még papírja, akkor ott szenvedje végig az órát?!


Komolyan mondom, ez hülyeség.. Szerintem.

9. Re87
2010. ápr. 24. 11:19
Ez kicsit ütközik az állampolgári jogokkal...
2010. ápr. 24. 11:19
Szia! Igen igazad van de sajnos sok gyerek nem mer menni a wc-re mert a nagyok bántják őket vagy bezárják őket és nem engedik ki csak mikor már becsengetnek.
2010. ápr. 24. 11:18

Akkor annak is vesebaja lesz akinek addig nem volt......

Azért néha a gyerekek vissza tudnak élni a wc-re menéssel...de azért ez nem megoldás.....

Emlékszem volt egy osztálytársam 4-ikbe aki minden órán legalább 2x kiment pisilni,csak hogy hamarabb teljen az idő szünetig:D

6. Ministry (válaszként erre: 1. - Tündérbogárkiscsillag)
2010. ápr. 24. 11:17

Az én általános iskolámban is így van.

Igaz, ha kell kiengedik a gyereket, de iskolás korában már elvárható, hogy 45 percet kibírjon.


Bár ha jól emlékszem, a mi sulinkban azért vezették be, mert nagyon fegyelmezetlenek voltak a gyerekek, és ki-be mászkáltak az órákon.

2010. ápr. 24. 11:17

Már bocs de ez nem normális doolog... Idióta a tantestület ezt ne hadjátok annyiba.. Eszerint aki felfázik és ora közbe pisilnie kel az pisiljen be???

Nem értem ezt a tantestületi hozzáálást.Ezzel teszik a gyerekeket vesebeteggé hogy bvissza kell zartasnmiuk a vizeletet pl a szünetig.

2010. ápr. 24. 11:16
hat ez egyaltalan nem normalis dologg
2010. ápr. 24. 11:16
Máshol is így van, mondván azért van a szünet.Gondolj bele minden gyerek ki-be rohangálna . Szerintem .
2010. ápr. 24. 11:16

szerintem nem!


Bár attól is függ, hogy hányadikosokról van szó, bizonyos kor után már elvárható, hogy 45 percet kibírjon, a szünetet meg erre használja :-)

2010. ápr. 24. 11:12

Sziasztok!!

Képzeljétek el a fiamék iskolájába csak azt a gyereket engedik ki wc-re óráról akinek vesebetegsége van, és van róla papírja. Szerintetek ez normális??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook