Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilálás, de hogyan, hogy ne fájjon annyira? Alacsony a fájdalomküszöböm. fórum

Epilálás, de hogyan, hogy ne fájjon annyira? Alacsony a fájdalomküszöböm. (tudásbázis kérdés)


1 2
24. Spiritus (válaszként erre: 23. - 06718ca650)
2011. okt. 8. 11:26
hát nekem az is jó volna ha havonta kéne, vagy akár hetente, de akkor egy hétig jó legyen. De borotvával már másnap nem az igazi, míg epillátorral 1 hétig ki lihet bírni, de jobb ha 3-4 naponta végigfut magán az ember!
23. 06718ca650 (válaszként erre: 22. - Spiritus)
2011. okt. 8. 11:24
szerintem ez kortól is függhet.
22. Spiritus (válaszként erre: 21. - 06718ca650)
2011. okt. 8. 11:23
Igen, ezt jó volna kideríteni, mert ha igaz akkor ma dobom ki az epillátort!!!
21. 06718ca650 (válaszként erre: 12. - Varga ágica)
2011. okt. 8. 11:22
én is kipróbáltam, de nekem még maradt is rajta, plusz utána hamar visszajött, kb annyit ért mint a borotva. érdekes hogy neked ilyen jól használ.
20. Spiritus (válaszként erre: 12. - Varga ágica)
2011. okt. 8. 11:20

Most ez komoly?

Nem olyan amit rá kell kenni, utána ilyen műanyag izével leszedni, és akkor kb olyan mintha borotváltad volna???

Nem jön vissza pár nap után???

19. chilipepper (válaszként erre: 17. - Gumicsirke)
2011. okt. 8. 11:08
Nálam is ugyan ez volt, ráadásul ugyanolyan "szúrós" volt, mintha borotváltam volna.
2011. okt. 8. 11:07
menzesz előtt néhány nappal már ne. és utána is pár napot várj.
2011. okt. 8. 10:58
Érdekes, nekem a szőrtelenítő krém nem jött be..még régebben próbálkoztam vele, de kevés volt a krém, meg nem szedte le normálisan, ráadásul majdnem olyan hamar visszanőtt, mintha borotváltam volna:s
16. júliusi (válaszként erre: 12. - Varga ágica)
2011. okt. 8. 10:54

Próbáltam a szőrtelenítő krémet intim területen.

Azzal meg úgy jártam, hogy ak elleténénél kicsit tovább maradt rajta,és megégette, 1 hónapig piros folt maradt utána..:(

15. júliusi (válaszként erre: 14. - Potyek)
2011. okt. 8. 10:52
Köszi a tanácsot!
14. potyek
2011. okt. 8. 10:47

A Holdnaptár megad bizonyos napokat,amikor ajánlott a szőrtelenítés...

nem tudom hogy kevésbé fáj vagy hatásosabb, de ki lehetne próbálni:

október 14. péntek

a következő időpont

Na?????????

2011. okt. 8. 10:31
Nem csak az epilalo geptöl függ, hanem atto is mikor csinalod. Reggel es delelött sokkal jobban faj!
12. varga ágica (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2011. okt. 8. 10:30

Szia.Én is nagyon szőrös lábú és szőrös combu nő vagyok,voltam.Rátaláltam a WEET nevű szőrtelenitő krémre.Hát meg vagyok mentve,van belőlle többféle,én a hidratáló változatnál kötöttem ki.

Szárazonkell rákenni a kívánt helyre ,10percet várok vele,és ledörzsölöm vizes uj mosogatószivaccsal.

utána zuhanyozás.Abszolut fájdalommentes!!

olyan sima lesz a kezelt hely mint a babapopsi.

Nekem egy évben kétszer kell használnom ,az pont egy tubus krém.áprilisban és szeptemberben.

kibirható az ára is 1500 és 2000között van fajtától függően.

aki fiatal az negyedévente használja,én már öreg vagyok nekem elég két alkalommal.Tényleg nem fáj,próbáld ki.és ne a spaklithasználd ,hanem a kezedet a krém felkenéséhez.Üdv:Ágica

2011. okt. 8. 10:12

A borotválok-epilálok váltogatás nem jó, mert a borotvától erősödik a szőr, így az epilálás fájdalmasabb.

Én már megszoktam az epilátor használatát, csak idő kérdése és persze mivel nem használok borotvát ezért a szőr is csak pihe-puha :))

10. rinike
2011. okt. 8. 10:06
A fiam olyan epilálót vett magának, ami hideg levegőt fúj. Aztán kinőtt az epilálós korból, így n örököltem meg. Mivel nekem előtte sima gépem volt, van összehasonlítási alapom, hogy kevésbé fáj ezzel a levegő fújóssal.
2011. okt. 8. 10:06

Vagy lejegelni?

most komolyan.

Borotválni szoktam, de megerősödött a szőr. Viszont összeszoktam magam vagdosni. A bikinivonal meg még kényesebb. Gyantázás,brr.. a szem

öldökömet csipesszel szedegetem, az is dús...

2011. okt. 8. 10:05
Én olyan gépet vettem, amit fel kell tölteni, és lehet zuhanyzás közben is használni...valahogy kevésbé fáj, ha nem száraz bőrön csinálom. Mondjuk ha ellustulok, és néhány hétig inkább borotválom (ami nyáron elég gyakran előfordul), akkor nagyon fáj az első epilálás :( szóval nekem is az a tapasztalatom, hogy a sokadik már nem fáj, mert valahogy gyengébbek a szőrszálak. Érzékenyebb helyeken viszont sajnos én is képtelen vagyok rá.
2011. okt. 8. 10:04
Előtte be kéne kennem valami fájdalomcsillapító krémmel,lehet,hülye ötlet...
6. júliusi (válaszként erre: 3. - Spiritus)
2011. okt. 8. 10:03

Szia! Örülök neki!

Minden tipp jól jön.

De ha hetente 2x csinálod,még elég rövid a szőr ahhoz nem?

5. 06718ca650 (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2011. okt. 8. 09:59
először mindenhol fáj, de mikor már többször csináltad nem fáj annyira. hozzá kell szokni csak szerintem. először mikor epiláltam a lábam azt hittem megrázott a gép. :D
4. Spiritus (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2011. okt. 8. 09:50

a kar fáj a legjobban :)

de én még a bajszomat is azzal nyomom le :) olyan vagyok mint egy orángután :)

2011. okt. 8. 09:49

szia, gyakran találkozunk :)


Én fürdés után szoktam, többet szerintem nem lehet tenni. Illetve próbálom hetente 2 szer, hogy ne legyen egyszerre olyan sok....

2011. okt. 8. 09:49

alacsony akar lenni...::)

Kezdő vagyok e téren,és még a lábszár epilálás is fáj,nem tudom ,mások hogy bírják a hónaljat meg a bikinivonalat is...brr...

Trükkök, fortélyok érdekelnének ezzel kapcsolatban.

2011. okt. 8. 09:47
Epilálás, de mikor, hogyan hogy ne fájjon annyira?/alacsona a fájd. küszöböm/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook