Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epe, epekő, epegyulladás, epegörcs? Vagy mi ez??? fórum

Epe, epekő, epegyulladás, epegörcs? Vagy mi ez??? (beszélgetős fórum)

2021. nov. 24. 18:07
Holnap MEGYEK VÉGBÉLTÜKRÖZÉSRE, MA ISZOM AZT A PORT (PICOPREP) ..
10. pteri (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:49
Az egy baktérium, ami bélgyulladást okoz. A tükrözés megvolt?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pteri)
2021. nov. 18. 07:28
De igen az a neve..
8. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 20:08
Anyukámnak pont így fájt az epeköve miatt. Ehhez hasi uh vizsgálat kell. A béltükrözés csak az alsó szakaszokat tudja vizsgálni. Az a furcsa szó nem Clostridium difficile esetleg?
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 19:30

Kitartást!

Nekem se folyamatosan fájt, csak egy idő után.

Szerintem ezt UH vagy rtg mutatja, a végbéltükrözésen nem mennek addig szerintem...

2021. nov. 17. 19:21
Köszönöm azért rá nézek majd legközelebb, amúgy nem fáj most per pillanat de ilyen erő görcsök jönnek rám...jövö héten lesz végbéltükrözésem az kimutatja ezt a problémát is ? Mert jelenleg az egész bélrendszeremmel probléma van, van egy elég nagy dudor a hasamba amit csak akkor érzek ha oldalra fekszek ez a másik oldalamon van, 3 vagy 4 honapja volt clossritium diffence problémam(ha jol irtam)... vannak problémáim ezért is kell a tükrözés! Várjam meg azt vagy menjek be a kórházba ha így begörcsölök...🤔
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 19:16

Csak azért kérdezem, mert engem nagyon meglepett a kólaszínű pisim, amit az sbo-adtam.

Ez már jelezte a problémát (elzáródás)...

2021. nov. 17. 19:13
Uh, azt még nem figyeltem hogy milyen a vizeletem...de megnézem majd
2021. nov. 17. 19:03

Nekem konkrétan a gyomrom fájt és átsugárzott a hátam közepébe.

Epekövem volt.

Nem nyomkodtam;)


Milyen színű a pisid?

2. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 18:52

Szia!


Vakbelgyulladas is lehet; 1 UH nem arthat/gorcsoldo. Haziorvoshoz azert beneznek; 1 indikatorral a vizeletedet is meg tudja nezni.

2021. nov. 17. 18:47
Sziasztok. Kb 3 napja vettem észre hogy a jobb oldalamon így birdaív tájékában(alattal, a gyomromtól egy kicsit arrébb erősen szokott fájni ,főleg ha ülök kisugárzik a hátamba is.Begörcsöl, és bármilyen pózt váltok fáj! Felvagyok puffadva, hiába pisilek, elvegzem a nagy dolgom akkor se jobb, hanyingerem is van! (Terhes nem lehetek)!! Azt olvastam hogy epeproblémára utalnak ezek a jelek! Lehet ez epegörcs, epekő, vagy epegyulladás is, és ha megnyomom hozzáérek egy ponton a gyomromtól arrébb jobbra egy ponthoz iszonyatosan fáj! Éles fájdalom, most azon gondolkozok menjek e be vele a kórházba!..lehet nagyobb bajom ha elhanyagolom? (Eleg nagy a fajdalomturokepessegem) de ez már nekem is tényleg nagyon fáj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook