Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpír fórum

Energiavámpír (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
53. Mókica (válaszként erre: 52. - Courage)
2006. máj. 25. 03:15

Jaj, de jóóó:)

Úgy örülök neki!Vártam ám, hogy jelentkezz, mert kérdeztem az aktuális fórumon ezzel kapcsolatban!


De nincs túl korán ehhez?? Hihetetlenek vagytok csajok!

:))

52. Courage (válaszként erre: 50. - Mókica)
2006. máj. 25. 03:12
Én sem alszom:D Töltögettem le anyagokat arról a linkről amit adtál! Nagyon tetszik:)))
2006. máj. 25. 02:49
ará=rá...bocsika:)
50. Mókica (válaszként erre: 49. - 4726e582cf)
2006. máj. 25. 02:48

Nagyon szivesen,bár nem tudom mit?:))


Ne is akarj mindenkinek segiteni! Mindig te legyél az első...

Sokszor én is ebbe a hibába esek, mert imádok segiteni, adni..nekem ez okoz örömöt, ez tölt fel..és ezt sokan kihasználják: Sajnos!

...

Mióta reikizem ez is megváltozozz! Nem lettem rossz ember, csak valahogy jobban érzem hol a határ! Nem engedem kihasználni magam!

Ahogy te is mondtad, segitek ha tudok ;)


Ki mondta, hogy méltatlan vagy a reikike? Olvastam a naplódban is erről a bejegyzést, de nem jöttem rá hogy kivel kaptál össze, melyik topicban folyt a vita..

Kérlek ne vedd fel az ilyen dolgokat!Pláne ha nem is tudja mi ez az egész!Oxy?:)

Te hogy érzed? Méltó vagy ará?? Ha igen, akkor nincs is vita...zárd le...engedj el dolgokat..felesleges bepöccenni minden ilyen kis apróságon!:)


Pusza!


ui: mit csinálsz amúgy fennt hajnalok hajnalán???Aludnod kéne nem??? Lassan 3 óra:)


Na puszika ;)

49. 4726e582cf (válaszként erre: 48. - Mókica)
2006. máj. 24. 14:21

Igazándiból segített átlépni a problémákon. Előtte forogtam folyton mindenki problémáját magaménak éreztem. Már nem így van. Segítek, ha tudok.


Én rendes mesterhez járok. De mint megkaptam most, méltatlan vagyok a reikire. Miért is olyan ember mondja ezt, akinek gőze sincs erről az egészről?? Ha az oktatóm mondaná, akkor elhinném... :-), de így?!


Dehogy vagy önző :).


Igen Fawkes imádás lesz mosttól :). Nem vehetem magamra mások kínját, persze segítek, ha tudok, de lehet ebbe fáradtam bele :).


Pusz

és köszi mégegyszer

48. Mókica (válaszként erre: 47. - 4726e582cf)
2006. máj. 24. 13:23

Biztos mindenkinek másképp hat! Én pl. sokkal határozotabb vagyok, és magabiztosabb..valószinűleg mert az ellenkezője voltam előtte:(

Nálad meg akkor ponnt forditva van ;)


Örülök, hogy a bizalmad azonnal vissza állt! Ügyi vagy!:)


Én még csak most fogom letenni a 2.szintet online-on! Az elsőt is igy tettem le, mert ugye én az Amcsiban élek :)

Szoktam én is másokon használni, de nekem a saját magam fejlődése a legelső dolog! Valószinűleg nálam ez a fontosabb most, és nem azárt nem önző vagyok...csak elég szar éveim voltak...helyre kell tennem magam;)Bolodog akarok lenni...stb ;)


Fawkes imádás:))) Ez jó!!! De akkor hajrá:DDD


Pusza

47. 4726e582cf (válaszként erre: 46. - Mókica)
2006. máj. 24. 12:47

Aha tudom :).


Legutóbbi bejegyzésem is neki válasz az e-mailjére. Egye meg, amit főzött. :) Úgyis tudom, hogy olvassa :).


Valahogy a reiki óta vagyok ilyen engedékeny és lágyszívű. Előtte kőkeményen beletiportam mindenkibe, azóta viszont mintha ez a sziklaszilárdság tovalebbent volna.

A bizalmam még az nap visszatért :-))), mintha érezte voln a párom, és teljesen úgy beszélt, biztatott, holott nem mondtam el neki. Persze aztán elmondtam.


Nem lóg a levegőben a tudásom :). Az I-es szinttel is befejezett volt, de a kettessel kiteljesedett és kéne a mesteri, amivel oktathatok. De nem érzem egyenlőre, hogy érett vagyok rá. Aztán jöhet a pszi-sebészet :).

Sokat segít a reiki különben, de általában nem magamon használom :), hanem itt is másokra gondolva másokon :). Tudom kell magammal is törődnöm, ez hogy lázas lettem ma reggelre, ez is ezt bizonyítja. Úgyhogy aktív Fawkesimádás lesz most napokig :).

46. Mókica (válaszként erre: 42. - 4726e582cf)
2006. máj. 24. 12:37

Igazuk van a barátnőidnek! Tessék magaddal egy kicsit többet foglalkozni!

A múlkor is olvastam, hogy mennyire sikerült valakinek téged felhúzni ... na az ilyenekre is jó! Ha reikizel, sziklaszilárd kéne hogy legyél belül is..nem szabadna, hogy más meginogtassa a bizalmad, bármi is volt a téma ;)

Tessék összekapni magad! ;))))

A sajnát érdekedben :DD

Amúgy meg miért csináltad meg a reikit? Csak lóg a levegőben a tudásod, és még csak nem is használod??? Jaj te....ejnye....bejnye...:(


Pusza:)

2006. máj. 23. 17:34

De tényleg, ha a barátnőmre gondolok, akkor 3× is meggondolom, hogy felhívjam-e...

Mert ugye barátnő, de elég negatív szegénykém... de nem hagyja, hogy segítsen az ember, kifogaásokat azért bír gyártani, hogy azt ő miért nem csinálhatja... Na de hagyjuk is, mert nem értem meg igazán...

44. 4726e582cf (válaszként erre: 43. - Kisgé)
2006. máj. 23. 17:33
Nem biztos ám, hogy valaki szívta el az energiám. Lehet az is, hogy reggeltől éjjelig dolgozom... :(. Ez simán kikészít...
43. kisgé (válaszként erre: 39. - Mókica)
2006. máj. 23. 17:22

Helló!


Én is reikit végeztem, és engem azért nem tudnak leszívni, mert inkább megérzem, hogy próbálkoznak és már megtanultam nemet mondani.

Lemerülni, le tudok rendesen, mint most is. Hogy meditálsz???

42. 4726e582cf (válaszként erre: 41. - Mókica)
2006. máj. 23. 12:51

Ok, két barátném is ezt szajkózza :D. Tudom, tudom, tudom, mint a galamb, aztán tényleg szétszórt vagyok, és megint itt van 3/4 1 és még nem csináltam semmit, csak dolgoztam... mrmint itthon a gépnél, magamra megint nem maradt időm, de majd a buszon befele menet :).


Igen, ezt hallgatom, hogy "wazze 10'-ed nincs magadra, ne csak másokkal törődj... "


Nem vettem okoskodásnak :D, köszönöm a törődést :D, édes vagy :))) Majd kikapok a 3. szinten a mesteremtől :)), de tudja milyen kis izééé vagyok, így csak bíztat ő is. Aranyos vagy, nagyköszi :D

41. Mókica (válaszként erre: 40. - 4726e582cf)
2006. máj. 23. 12:46

Szánj rá plussz 10 percet, ez nem sok, de az egész napod megváltozik! Én ponnt ezért kelek fel minden nap korábban reggel!

Tudom más életet élünk.

De nem mondhatod, hgy 10 perccel korábban kelni nem érné meg?

Tudom, hogy tudod te is, nem okoskodom ;)....csak próbállak rávenni :D

40. 4726e582cf (válaszként erre: 39. - Mókica)
2006. máj. 23. 12:41

Szia!


Én baromi lusta vagyok... :) tehát megditáció ide-oda, nem csinálom, csak mikor már összeesem :(.

De mivel pont ez amire nincs igazán időm, így akkor teszek az ügy érdekében, mikor már késő.


Megvan nyitva mindenem :D.

Vágom a témát, de sajnos sokkal elfoglaltabb vagyok annál, hogy egyáltalán eszembe jusson feltötleni magam. Tudom, ne mondd Te is, hogy 5' az egész. Jah, igen tudom, ha eszembe jut, hogy tán ezért vagyok szottyadt.


Egyszer valószínű, hogy a fejemet fogom elfelejteni magammal vinni... még szerencse, hogy oda van nőve :).

39. Mókica (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. máj. 23. 12:34

Szia Faw!:)


Én is reikis vagyok, és engem eggyáltalán nem tud leszivni senki..előtte sokszor éreztem amiket mondtál, de mióta minden reggel csakrameditálok, semmi vész! Egész nap televagyok energiával, és minidg jókedvem van! Nem tudnak felhúzni..stb.

Te nem szoktad csinálni a csakratöltéseket?

Meg amúgy is neked megvannak nyitva a csakráid, igy szabadon áramlik az energia benned, nem szabadna , hogy leszivjanak ;)

Csak képzeld el, hogy a fejtetődön bemegy az energia, és feltölti az egész tested, és ehhez még meditálni se kell :)Nálam működik ez is, ha netán kicsit kókadtabb vagyok..:)

Puszó

38. 2f99c7588b (válaszként erre: 37. - 'szti)
2006. máj. 23. 08:37

Szti: és gondolod, hogy nem vagyok túl már pár orvoson és gyógyszeren? Szerinted magamat diagnosztizáltam?


Egyébként a magyarok 95%-a depresszióban szenved, csak a legtöbb eset larvált, vagy nem beismert.


A pisztolyos hsz-re no comment. Visszaadnám a pisztolyt a kezedbe.

37. 'szti (válaszként erre: 33. - 2f99c7588b)
2006. máj. 23. 07:57

A depresszió egy betegség. A betegséget gyógyítani lehet és kell. Én nem vagyok orvos.

Amiről én beszéltem nem vámpírság és nem depresszió, hanem egy bizonyos ember-típus.

36. szika (válaszként erre: 34. - 1c1d731883)
2006. máj. 23. 07:24

Ne legyél kemény. A depresszióból a támogató környezet is ki tud húzni. Ha elég nagyszeretet veszi körül az embert. De ott van igazad, hogy ezért tenni kell. Ezt a depressziós félnak nagyon akarni kell. Mert aki elhagyja magát. annak vége. Tudom, látom, hogy így van.

Aztán van olyan depi, amivel végképp nem lehet mit kezdeni. Évfolyamtársama lány az egyetemen. Ő vagdalja magát. Azért, hogy ami belül fáj, az inkább fizikailag fájjon. És ő sem érti miért van. Szerető családja van, sok barátja, megvan mindene...és belesüllyedt ebbe a szarba, é hiába kezeli oros, ha nagyon szarul van, nincs ami kihúzza belőle. Közben meg azon is kiborul, mert nem érti mirt van ez, holott őt szeretik, rendben az élete..és mégis.

Nehéz ez na. lepra helyzet. Senki ne kerüljön bele, mert nehéz kijönni belőle. De ettől még megértelek, és igazad van. :)

35. szika (válaszként erre: 33. - 2f99c7588b)
2006. máj. 23. 07:18

Édesanyámnak az elmúlt fél évben súlyos depressziója volt. Ennek oka, hogy szeptemberben meghalt egy számára és mi többiek számára is nagyon fonots személy..aki nekem pótnagypapám, neki a lelki társa volt. Minden nap többször beszéltek, találkoztak, mindneről tudott, mindenben segített...És a munkása mentése közben megfulladt a borospincében. Ahova anya ment volna vele, de le kellett mondania, mert nem ért haza az ügyeletről időben. Ezután felhívták, hogy a számára az egyik legfontosabb ember halott. Összeomlott. DE 3 nap után dolgozott. mosolygott, kedves volt, aztán magában elvonulva sírt, sírt még sok sok hónapon át. Mivel körzeti nővér..nem tehette meg, hogy gyengének lássák, mert a beteg, idős ember a mosolygós nővérkét akarja, nem a sírósat. A családot sem akarta terhelni, mert mindenkit megviselt ez a haláleset.

Aztán mostanra úgy tűnik kimászott nagyjából. De ez pusztán akaraterő, támogatás dolga. HIdd el. Ha érezte, hogy nagyon jön a gödör, akkor felhívott, beszéltünk sokat, vagy együtt mentünk valamerre, hogy kibeszélhesse, és engem is meghallgasson, nem mondta, hogy mit tudhatom én, neki mi fáj, meg miylen szar. És elment olyankor egy reki mesterhez, és vele is sokat beszélt, éskezelte őt, feltöltötte. Aztán egyre ritkábban jött szar időszak, és sikerült hála a Égnek átlépni egy gyász-szakaszba a mély depresszió helyett. De Ezt ő akarta így nagyon, mert tudta, hogy tartozik a családjának annyival, hogy nem fog megbetegedni, nem dagányázik önsajnálatban. Mert nem éri meg...hidd el.

2006. máj. 23. 07:10

nem. én specko arra gondoltam,hogy ha velem egy ember személyesen lenne ilyen,akkor szivesen a kezébe adnék egy pisztolyt.mindenkinek jobb lenne. valamelyik fórumban olvastam,hogy a kamaszfiad nem öröm,hanem természetes. neki,hogy magyarázod el? fiam,én annyira depressziós vagyok,hogy már neked sem tudok örülni?

nem itt kéne onlájn emberek győzködni.vannak terápiák csoportosak is,és igen van orvos is,aki a szaktudása mellett kellő türelemmel él. ezeket keresd előbb.

33. 2f99c7588b (válaszként erre: 29. - 'szti)
2006. máj. 23. 06:01

Arra még nem gondoltatok, hogy ez nem vámpírság, hanem egész prózaian: súlyos depresszió?

Egyszer vegyétek a fáradságot és írjátok be egy keresőbe ezt a szót, és majd meglátjátok, melyek a tünetei.

Egy súlyosan depis embert épphogy támogatni kell, megnyugtatni, segíteni neki és megérteni. Az orvos nem mindig elég.

Kár, hogy a felvilágosultság ellenére az emberek többsége még ma sem ismeri fel a depressziót valakin, ha szembejön vele. :(

32. 4726e582cf (válaszként erre: 30. - Hoxa)
2006. máj. 22. 20:05

Ez is így van, de mivel könnyen átlépek a bajokon / problémákon, amiket nem lehet megoldani, így egy e-mail, levél, beszólás nem ronthatja el a napomat. :)

Ez biztos a reiki miatt van, bár erre nem esküszöm meg. :)


Meg, ha valaki segítő kézért nyúl, nyilván érzik, hogy van energiám bőven, akkor nem tagadom meg. De ha ezek ellenére visszautasítja a segítséget, akkor nincs mit tenni.


De tény és való, jobb, ha kerüli az ember az ilyen embereket, ha segíteni nem tud.

31. 4726e582cf (válaszként erre: 29. - 'szti)
2006. máj. 22. 20:03
Én is kerülöm őket, hacsak tehetem, de többnyire inkább próbálok segíteni, némi fölös energiával. De mikor már több ilyen ember van körülöttem, akkor nehéz, mert nem tudok feltöltődni.
30. Hoxa
2006. máj. 22. 20:01

Én is kerülöm. Mert nem azért fektetek energiákat abba, hogy minden napban megkeressem a szépet, hogy aztán más elrontsa.

Mindenesetre a mai nap az én energiáim nagyon megcsappantak. Még Benji is érzi és bömböl.

29. 'szti (válaszként erre: 26. - 4726e582cf)
2006. máj. 22. 19:46

hááát...vannak ilyen szerencsétlen természetű emberek

az a "semmisejó" típus

őket ez élteti, soha semmiben nem látnak pozitívumot, de nem is akarnak

tőlem ez annyira távol áll, hogy sajnos vagy nem sajnos, de nem tudom elfogadni, így aztán eléggé el is kerülöm az ilyen embert

2006. máj. 22. 19:46

Roni!


Nem azért tettem fel a cikket, hogy Téged babráljalak. Megkérlek, ne láss bele mindenbe ártó szándékot.

Köszönöm!

27. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - Christine)
2006. máj. 22. 19:45

Igen pont arra, mivel árad belőle a negativitás, így mindenféle gondokat okozhat a szervezetében.

Mikor én voltam teljesen depressziós, akkor nekem is minden bajom volt, holott nem volt igazán.

26. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - 'szti)
2006. máj. 22. 19:42
Hát, 6 órát dolgozik... és ahogy beér a melóhelyre máris ki van akadra, hogy jaj büdös van ben, nincs ablak, vagy ami van azon a szmog jön be, nem kényelmes a széke... jaaaaj stb :(
2006. máj. 22. 19:37
nekem is az jutott eszembe,hogy sok a felesleges ideje. amúgy anyósom pont ilyen vámpír. brrrr.nem is szeretem ha jön...:(
2006. máj. 22. 19:28

És szerinted mitől fáj neki itt ott?

Gondolod hogy köze van a dologhoz az energiavámpírság???

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook