Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szobatársam egy energiavámpír! fórum

A szobatársam egy energiavámpír! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2014. nov. 19. 22:46

"A szobatársam egy energiavámpír!"

Igen, lehet. HA HAGYOD.

2014. nov. 19. 22:40

Ez még mindig téma?

Azt hittem, már lecsengett.

85. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2014. nov. 17. 10:23

Mindenkitől lehet tanulni, ha más nem azt hogy hogyan ne...

Ha megtanulod kellő intelligenciával, toleranciával, türelemmel kezelni a dolgokat, akkor mindent tudsz.

2014. nov. 16. 21:19
oké :)
83. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 82. - Angelic smile)
2014. nov. 16. 19:46
Lehet :)
82. angelic smile (válaszként erre: 81. - 0f332c4ec9)
2014. nov. 16. 19:45
Lehet, nem magyar anyanyelvű. :)
81. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 77. - Angelic smile)
2014. nov. 16. 19:16
DE azt sem érti...és nem csak itt. Nem jó a szövegértése vagy nem tudom,de egyik fórumban sem egyik hsz-re sem úgy válaszol mint aki értené.
80. kriszta773 (válaszként erre: 79. - Gracielita)
2014. nov. 16. 19:02

pedig azt nem tudtad megmagyarázni, honnan tudhatja ez az állítólagos szobatárs rögtön azoknak a pasiknak, csajoknak az elérhetőségeit, akikkel te összejössz. és arra sem feleltél, hogy miután az összes pasidat azonnal lenyúlja, te miért bájologsz vele továbbra is, mintha semmi sem történt volna :)


csak sajnálatod magad egy kitalált vagy elferdített sztorival, pedig ha a valót írnád, biztosan sokan tudnának jótanácsokkal szolgálni. de mit lehet mondani arra, ha te továbbra is puszipajtása vagy? ezek szerint nem zavar annyira, amiket csinál, hogy elköltözz vagy elküld a fenébe. akkor meg nincs is probléma :)

79. Gracielita (válaszként erre: 78. - Kriszta773)
2014. nov. 16. 18:55
köszi a jóindulatú hozzászólásodat ;) tudnék rá mit mondani, de már látom felesleges. az ilyen rosszműjú embereknek, mint te aztán beszélhet az ember. :)
78. kriszta773 (válaszként erre: 64. - D1e807c461)
2014. nov. 16. 18:53

majd eléneklek érte egy vidám nótát a tábortűz körül :)

nekem oly mindegy, hogy fiatal vagy idős, férfi vagy nő, hiszem messziről ordít, hogy kitaláció az egész.


ugyan már, nincs olyan ember a világon, aki hasára ütve rögtön tudja a szobatársa összes megjelenő pasijának, barátnőjének az elérhetőségét, és olyan ember sincs, akit cseppet sem érdekel, hogy a pasi, akivel egyik percben enyelgett, a másik percben a szobatársa ágyában fetreng, és ezt fel sem veszi. ha pedig valóban van ilyen ember, az tényleg egy szerencsétlen, akivel bármit meg lehet tenni, hiszen neki tökmindegy :)

77. angelic smile (válaszként erre: 76. - 0f332c4ec9)
2014. nov. 16. 18:33
El sem olvassa az egészet. Az utolsót igen és arra reagál. Csoda-é, ha ilyeneket? :D
76. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 47. - Derengő)
2014. nov. 16. 17:53
De gyenge. Attól mert felismerte gyenge. És nem túl okos sem,mert felismerte ,de nem tesz semmit csak nyüszit. Te meg legyél már olyan jó,hogy ha nem érted egyik fórumban sem a hsz-eket akkor csak elolvasod és nem regálsz rá.
2014. nov. 16. 10:19
nem sértődtem meg és tudom jól hogy le kell ráznom, mert ebből csak rosszul jöhetek ki.:/
74. emi1206 (válaszként erre: 65. - Gracielita)
2014. nov. 16. 01:17

Nekem kezd olyan érzésem lenni, mintha te is kihasználnád a szobatársnőd. Önigazolásként, ő minél gonoszabb, te annál jobb embernek hiszed magad. Ha nem így lenne, akkor már megszabadultál volna tőle. Viszont ebben az esetben meg nincs okod haragudni rá.

Tök jó dolog jó embernek lenni, csak ahogy Angelic Smile is írta, ez kevés az érvényesüléshez egyrészt. (Eszembe jutott egy régi sláger erről: [link] ) Másrészt meg legyél jó és kedves azokkal, akik nem élnek vissza vele, a többieket meg tojd le. :)

73. Derengő (válaszként erre: 72. - Angelic smile)
2014. nov. 16. 00:21

Bocsi, de gondolod arra van időm, hogy tucatnyi hsz-t visszaolvassak?

Én arra reagálok, amit látok.

72. angelic smile (válaszként erre: 71. - Derengő)
2014. nov. 16. 00:19
Hogy mimimi? :D Arra buzdítottam Gracielitát, hogy hajtsa el a francba, költözzön át másik szobába. Valamint arra, hogy ne legyen mindenkivel ennyire kedves, mert csak kihasználják, eltapossák. Inkább olvasd el! :D
71. Derengő (válaszként erre: 70. - Angelic smile)
2014. nov. 16. 00:17

Ha jól emlékszem arra gondolsz, hogy maga a "vámpír" sem tud, ill. tehet róla?

Ezért ne legyünk vele annyira agresszívak, mint említettem?

70. angelic smile (válaszként erre: 69. - Derengő)
2014. nov. 16. 00:14
Apus! Olvass vissza, hogy mit írtam korábban! És azt is, hogy azt a hozzászólásomat miért írtam, amelyre ily hevesen reagáltál. Inkább aludj egy jót! :)
69. Derengő (válaszként erre: 66. - Angelic smile)
2014. nov. 16. 00:12

Jó, hogy nem már pszichoterapeutát játszok egy kis görénynek.

Komolyan gondolod, hogy ez út az ilyenekhez?

Párat én is ismerek.

Tudod mi a módszer?

Lepattintani, elhajtani.

Ha kapcsolatot tartasz vele, teljesen kikészíthet, tök sz.arrá teheti az életedet.

Ismétlem: elhajtani a búsba.

68. angelic smile (válaszként erre: 67. - Derengő)
2014. nov. 16. 00:12
Attól még, hogy férfi vagy, maximálisan egyet kell, hogy értsek veled. :D
2014. nov. 16. 00:07

Annyira túlragozzátok ezt a témát, hogy már csípi a szemem.

Csak nők lehetnek ilyenek.

Ha nekem gondom van valakivel, azt elhajtom a francba és sz.rok rá.

Ennyi.

Ez bonyolult?

Nem tudom mit rugóztok ezen.

66. angelic smile (válaszként erre: 65. - Gracielita)
2014. nov. 16. 00:02

Gracielita!

Nem szabad megsértődnöd! Számos érvet tudok felhozni, hogy miért nem, de most csak kettőt említek:

1. Szerintem te csak ki akartad önteni a szívedet. Hiába kérsz tanácsot, bármit mondtunk semmit sem fogadtál meg, mindenben látsz valami kivetnivalót.

2. Persze, hogy hihetetlennek tűnik a történeted, de kérlek, biztos van fantáziád. Gondolj csak tehát bele, ha ez mással történne meg, te mit javasolnál neki? És mit gondolnál róla?

Aki nem találkozott még ilyen emberrel (többek között én sem), az nem tudja elhinni, hogy ilyen létezik. Persze, legyen jó és legyen kedves az ember, de ne hagyja magát félrevezetni, kihasználni, eltaposni. Ha ilyen vagy, senkinek nem az fog először eszébe jutni, hogy lám, de kedves ez a lány! Talán ez az oka annak is, hogy miért nincs több barátnőd is a kollégiumban. Pedig milyen jó lenne, ha most csak fognád magad és átvonulhatnál hozzá, nem?

Tessék a sarkadra állni, mert ez a világ nem az a világ, aminek te képzeled. Sajnos, a gyengéket eltiporják, nem tudnak érvényesülni, állandóan csak kihasználják őket. Képzeld el, hogy marha jó a tanulmányi átlagod (lehet, valóban jó) és jelentkezel valami baromi jó helyre, ahová ez alapján lenne esélyed bekerülni. Elmondod ennek a csajnak, és ő is jelentkezik, majd ő kapja meg az állást. Nem ütne meg a guta? Tényleg csak mosolyognál és ha azt mondaná, hogy nem akarta és ha elsírná magát vigasztalnád?

Ne hagyd magad anyám! És ha más tanácsot nem is, ezt az egyet fogadd meg, mert szeretettel és szívből írom! :)

2014. nov. 15. 22:55
szép dolog látatlanban, ismeretlenül leírni az embereket egy olyan fórumon, ahol segítséget lehet kérni "állítólag" kedves és segítőkész emberektől. Szerintem ezzel, hogy engem névtelenül elhordtatok minen hülyének, szerencsétlennek, és hazugnak csak magatokat írtátok le én meg már ezerszer megbántam, hogy leírtam ide a bajom... egyes embereknek ezek szerint az jelent örömet ha a másikba rúgnak. Lehet én naív vagyok és szerencsétlen (szerencsétlen vagyok mert kedves vagyok az emberekkel még ha nem is érdemlik meg? fú mekkora egy szerencsétlen vagyok... úgy látszik itt már a bunkóság az új módi)de akik itt engem most leírtak azok pedig végtelenül rosszindulatúak. És köszönöm de még mindig vagyok inkább kedves, és szerencsétlen minthogy gonosz legyek és másokat bántsak. ennyi :)
64. d1e807c461 (válaszként erre: 60. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 18:47

még jó, h te nem vagy szerencsétlen. :)

mint egy megrögzött, rászállsz a fiatal lányokra, s minden hozzászólásodban bántod őket.

legalább egyszer szólnál hozzá jóindulattal valamihez, nem úgy, mint valami megkeseredett, frusztrált vén pitsa, akit emészt a magány.

ennyire szar nő vagy, h másképp nem érzed valakinek magad, csak ha belerúghatsz valamelyik kislányba?

63. angelic smile (válaszként erre: 60. - Kriszta773)
2014. nov. 15. 18:32
Igazad van, inkább legyen kamusztori! :(
62. kriszta773 (válaszként erre: 61. - Unom)
2014. nov. 15. 13:38
lehet, hogy tényleg jó neki, mert ha igaznak vesszük a sztorit, a szobatársa ezerszer jobb nő lehet és jobb fej nála, ha minden pasi és barátnő egy csettintésére ugrik hozzá, ejtve a nőcit :) bár akkor valószínűleg fordítva valós a sztori, ezért ragaszkodik a szobatársához
61. unom (válaszként erre: 56. - Gracielita)
2014. nov. 15. 13:25
Értem, mert most olyan jó neked, ugye? Akkor ne panaszkodj.
60. kriszta773 (válaszként erre: 58. - Angelic smile)
2014. nov. 15. 13:14
inkább legyen kamusztori, elég szomorú, ha ennyire hülye és szerencsétlen emberek létezhetnek
59. kriszta773 (válaszként erre: 56. - Gracielita)
2014. nov. 15. 13:12

miért ne tudnál elköltözni? nem hiszem, hogy ne válthatnál szobatársat vagy szobát :)


már ne haragudj, lehet, hogy a szobatársad (ha nem kitalált) dilis, de te sem vagy épelméjű, pontosan passzoltok egymáshoz. nem véletlenül mondják, hogy madarat tolláról, embert barátjáról. és nem véletlen, hogy pont téged találnak meg az ilyenek


az nem barátnő, aki kikezd a pasiddal, egy barátnő, ha a pasi ezerrel nyomulna rá, akkor is elküldené a fenébe és elmondaná neked. az, hogy ez a csaj minden pasidat lenyúlja, te pedig nem vertél szét semmit a fején, sőt azóta is bájologsz vele, csak azt mutatja, hogy megérdemled, ennyi. lehet siránkozni, de úgy látszik, neked ez kell, különben már rég véget vetettél volna ennek az egésznek. biztos nincs más, aki leállna veled, ha ennyire szükséged van egy ilyenre

58. angelic smile (válaszként erre: 53. - Gracielita)
2014. nov. 15. 13:03

Te egyébként mit vársz tőlünk? Szerintem semmit nem fogadsz meg abból, amit írunk. Igazam van vagy igazam van?


Ha valaki velem így viselkedne, azt -még ha együtt is kellene laknom vele kollégistaként, akkor is- messze elkerülném. Miért kellene barátnőnek lenni azért, mert együtt laktok?

Ha ezek, amiket írsz tényleg igazak, akkor nem tartod magad egy kicsit nagyon butának? Ha ez valóban így van, akkor tényleg igaz egy korábbi megállapításom, miszerint ha seggbe rúgnak, te még egyszer és még egyszer odatartod.


Mindezeket figyelembe véve azt hiszem én is azon az állásponton vagyok, hogy ilyen nincs. Nem tudom elhinni, hogy akit ennyit megbántanak, megaláznak, az vígan űri, sőt még asszisztál is hozzá. Krisztával értek egyet, ez egy kamusztori.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook