Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpír fórum

Energiavámpír (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
23. 'szti (válaszként erre: 22. - 4726e582cf)
2006. máj. 22. 19:27
mer sok az ideje és magával foglalkozik
22. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - Christine)
2006. máj. 22. 19:25

Várj, ezek az emberek nem érzik jól magukat. Bár nyilván feltöltődik egy boldog emberből.


Az én barátnőm kifejezetten rosszul van :(. Mindene fáj, mindenki kibabrál vele, mindenki utálja :(. Mikor elzavartam orvoshoz, akkor kiderítették, hogy makk egészséges és nem tudják, hogy mitől fáj neki itt-ott.

2006. máj. 22. 19:06
Szerintetek a kárörvendés is az ő módszere? Hiszen attól is jól érzi magát.
20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2006. máj. 22. 19:01

Igen, szerintem ilyen az energiavámpír. Olvasmányaim szerint :).


Igen a környezetét mérgezi, de effektíve nem szerez úgy energiát, amitől ő jobban lesz, mert annyi benne a negatívum, hogy képtelen befogadni a pozitívumokat.


Igen, ez is így van szerintem is. Pozitívan hozzáálni a dolgokhoz, akkor jól sülnek el, viszonylag. De megkeseredve, ez képtelenség. Vagy negatívan..

19. emagdi (válaszként erre: 16. - 4726e582cf)
2006. máj. 22. 18:51

akkor ezek szerint az az energiavámpír aki a saját negatív gondolataival mérgezi a környezetét?

ezzel csak az a gond, hogy szerintem ha valaki ilyen, azzal ő saját maga nem nyer energiát, csak a többiek hangulatát rontja, nem?


az viszont tény, hogy az ember ha nagyon negatív, és tele van negatív gondolatokkal, akkor sz*rul is fognak alakulni a dolgai, ha valaki pozitívan gondolkodik, és elhiszi magáról hogy ez vagy az sikerülhet akkor az tényleg sikerülni is fog (vagy legalábbis nagyobb eséllyel igen).

ez nagyon érdekes dolog, mert racionálisan nem lehet megmagyarázni, de valahogy mégis így van.

18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - Christine)
2006. máj. 22. 18:51

Hát az, ha valaki nem szimpi még nem biztos, hogy energiavámpir.

Ahogy a nevében is benne van, az energiát szivornyákolja az az ember, aki ilyen. Elfáradsz a társaságában többnyire. Vagy már ahogy beszélned kell vele, erőt kell venned magadon, hogy megtedd.

2006. máj. 22. 18:46
Nos, sztem. az az energiavámpír(bár lehet, hogy rosszul tudom), aki rossz hatással van a másikra, rossz kedvet okoz, a beszédstílusa, a hangsúlya, minden rosszul esik neked, ami ő tesz,....egyszerűen irritál, nem szimpi eleve. Nem?
16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2006. máj. 22. 18:43

olvassa olvassa :)


Ha felfedezed magadon a tüneteket, ha felhívnak azonnal panaszkodsz, ha azt látod, hogy mások elfáradnak / lefáradnak tőled egy-egy beszélgetés alkalmával, akkor igen. Tenni ellene... ez érdekes, majd keresek még cikket.


Azt a cikket nem találtam meg, amiben konkrétumok vannak leírva, mert az volt az igazi :(, majd keresgetek még :).

15. emagdi
2006. máj. 22. 18:40

sziasztok!

nagyon érdekes ez a cikk! amit nem értek, hogy hogyan lehet tudni valakiről, hogy ilyen energiavámpír? vagy hogy hogyan tudhatom magamról, hogy én az vagyok-e? ha igen, akkor hogy ne legyek az?

2006. máj. 22. 18:21
Pontosan. Én is próbáltam már magyarázni az illetőnek, de felesleges....ezért kerülöm őket.....csak meg ne kérdezzék, hogy van-e valami bajom vele?!...hihi :D
13. 4726e582cf (válaszként erre: 12. - Christine)
2006. máj. 22. 18:15
Vannak, de néha nem tudják magukról, hogy ilyenek :(. Megmondani sem tudod nekik, mert nem hiszik, vagy sértésnek veszik.
2006. máj. 22. 18:11

Sziasztok!

Nekem is volt egy ...ráadásul...kollégám, aki energiavámpír volt és szinte minden nap találkoztam vele. Egyszerűen leszívott :D Rossz kedvem volt miatta, stb.Egyszerűen kerülni kell az ilyen embereket sztem.

Hál'istennek kilépett, egy gonddal kevesebb...de sajna vannak még.

De figyelek!!!

Pussz

11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Veronitas)
2006. máj. 22. 17:38
Helyes, ma én is nagytakarítást fogok végezni elalvás előtt!
10. veronitas (válaszként erre: 9. - 4726e582cf)
2006. máj. 22. 17:36

oksa!


én pedig már ma elkezdem az elhárító hadműveletet

9. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - Veronitas)
2006. máj. 22. 17:31
:))) nézek még majd cikkeket, és védekezési módokat és majd bemásolom ide.
8. veronitas (válaszként erre: 7. - Veronitas)
2006. máj. 22. 17:26

na mindegy, írom, hagyom a francba a munkát ;-)

végül is csak annyit akartam, hogy nekem van egy-két ilyen "alak", aki szívja a véremet, és köszi a tanácsokat, feltétlen ki fogom próbálni!!!

2006. máj. 22. 17:05
hú, ez tök érdekes. most nincs időm, de valamikor, majd ha lesz, hozzászólok, bocsi
6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Dorsi)
2006. máj. 22. 17:03

Erről beszélt nekem a barátnőm, még a kapcsolatom elején...


Juj, nem csak szemtől-szemben szippantanak? Nyaaaj :(((. Akkor ma lesz kit lemeditálnom magamról... Adok neki kicsi gyógyító reiki energiát :).

2006. máj. 22. 16:51
Én esténként amikor már nyugalom van a házban "egyszerűen " lemeditálom ezeket az embereket. Bocsánatot kérek tőlük, ha valamit elkövettem ellenük és bocsánatot adok, ha ők "támadtak" meg. Küldök nekik sok-sok energiát. Néha napközben is szükségem van arra, hogy megálljak és meditáljak, rájöjjek arra, ki szállt rám a távolból. Sajnos ezek az emberek, tapasztalatom szerint, nem csak szemtől-szembe képesek leszippantani az embert. Néha gyomorfájás forméjában jelennek meg. Ekkor ez a rítus mindig segít rajtam.
2006. máj. 22. 16:40

Én**naizok. Úgyhogy mivel mi az univerzális energiából töltekezünk sokat, nehezen fárasztanak el teljesen. De jó trükk néha, ha képzelsz magad köré egy burkot, ha olyan emberek közé mész, ami nem engedi be a rosszat és ki a jót. persze ennek az a veszélye, hogy a rossz is benned ragad, na de kis időre megteszi.

Másik bevált dolog...rakd kerszetbe a lábad, kezed, ujjaid..mindegy mit, mert ezzel megtöröd az energiaáramlást. nagynéném fodrász..őt beszéltem rá erre mert nap végére mindig rettenetesen kimerült..és nla nagyon működött.

perzse ezt többnyire azoknak érdemes használni, akik nem nadiznak vagy reikiznek..egyebek, mert ők arra kapják azt a rengeteg energiát, hogy közvetítő csatornák legyenek. :)) Persze nagyon nehéz néha, és én is ehhez a trükkhöz folyamodom..pl: ha beteg vagyok, fáradt, vagy vizsga előtt várjuk a sorunkat. Ezt egy párszor elfelejtettem..és csodálkoztam mindig, hogy miért tört rám a világfájdalom, miért nem tudok figyelni, miért nem érdekel semmmi, miért szeretnék begömbölyödni a sarokba..aztán egyszer magam köré gondoltam/kértem a sugárzó gömböt..jutott nekik is..maradt elég nekem is. :))



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. máj. 22. 16:31

Amikor először olvastam el, rögtön a barátnőm jutott eszembe, bár nem ez a cikk volt, hanem egy másik, de ott arról írtak, hogy pl. Felhívsz valakit, barátnő/barát stb. Elsőre azzal nyit a szia után, hogy képzeld mennyire rossz nekem, megint fáj ez, fáj az fáj amaz, lelkileg rongy vagyok stb. De miután kipanaszolta magát tán nem felejti el megékérdezni, hogy miért is hívtad, de az is lehet, hogy "sok a dolgom" címszóval bontja a vonalat...

Mikor rájöttem, hogy ő is ilyen... sajnos. Még mindig ilyen. Elrángattam reikire is, hogy szerezzen saját magának energiát, de nem. Mindenkitől szerzi.


Aki panaszkodik és csak siránkozik, az pont ilyen energia vámpír. Teljesen leszívnak, reiki ellenére is :(, bár hamar visszatöltök, és szívesen adom az energiát, de pont az a baj, hogy nem az univerzális energiát szivornyákolják, hanem a bioenergiát, amiből véges van.


Nem is tudom még mit akartam írni... Mindegy, majd megírom, ha eszembe jut :).

2. Hoxa
2006. máj. 22. 16:15

Szerintem is csak akkor szívnak, ha hagyod. De ha például a családod valamelyik tagja, akkor nem igazán tudsz fellépni ellene, csak hagyod. Ez van.

Aki nem közeli rokon, azt el lehet és el is kell hajtani, ha ilyen. Senki ne hagyja, hogy rajta élősködjenek és a negatív energiákkal rontsák az ő helyzetét.

2006. máj. 22. 12:57
Kik is a vámpírok? Belefutottam egy ilyen cikkbe, és aztán rájöttem, hogy sok ilyen ember él körülöttem. Már kevésbé "szívnak le" - hála a reikinek.
Több cikket is idetettem, érdemes elolvasni.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook