Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpír fórum

Energiavámpír (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
113. 4726e582cf (válaszként erre: 112. - Courage)
2006. jún. 8. 20:10
Nah, hát egészségedre :).
112. Courage (válaszként erre: 109. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 19:36
Most hogy mondod úgy rákívántam a tükörtojásra:D
111. Courage (válaszként erre: 106. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 8. 19:35
Köszi, aranyos vagy:)
110. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 108. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 15:28
Remélem /és nem állt szándékomba/nem sértettelek meg!
109. 4726e582cf (válaszként erre: 105. - Courage)
2006. jún. 8. 15:09
Jaja keményet, megfőzve csak a tojás fehérjéből, vagy tojásrántottát :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
108. 4726e582cf (válaszként erre: 107. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 8. 15:08

Nah ezt már megint nem értem... De semmi baj, lehet túl "szőke" vagyok.


Nem azért került fel a cikk, hogy vita legyen belőle, hanem mert érdekesnek tartottam, és mert én is így látom, hogy vannak ilyen emberek...

2006. jún. 8. 14:58
Egyébként itt a téma az energiavámpir!Miként is sikerül a bolhából elefántot csinálni? /Ja ez sem arról szól!/
2006. jún. 8. 14:55

Fawkesgirl és Courage!


Igy ismeretlenül is imádlak benneteket!Tetszik a közvetlen beszólásotok!Az első igazi gyógymód, amikor Önmagunkon is nevetni tudunk,talán itt az ideje!Semmi sem olyan nagy macera amit ne lehetne túl élni!

105. Courage (válaszként erre: 104. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 14:00

Nyugi Fawkes:)

Mi majd kemény tojást csinálunk:DDDDDD

104. 4726e582cf (válaszként erre: 103. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 8. 11:43

Hát a helyzet az az, hogy nincs rá időm, azaz gyakorlatilag semmire senem van. Ritkán akad szabad időm, akkor inkább kikapcsolok fekve :).

Jóvan, mondjad csak, hogy mindenki arra talál időt, amire akar :), tudom én, de bármire is akarnák mostság, nem találnék :).


Nem, nem próbáltam, mert hányok magamtól, és ha megérzem, hogy lötyög rajtam a háj... máris az életkedvem is elmegy. Szóval hanyagolom az ilyen tevékenységeket.

Amúgy édes vagy köszönöm a bíztatást és miegymás. Nem nekem találták ki a táncot, pláne nem ezt :).

103. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 101. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 08:06
Csak ötletnek szánom:otthon egyedül bármilyen neked tetsző zenére finoman engedd fel a női ösztönödből a mozgás örömét!Csináltál már ilyet?
102. Courage (válaszként erre: 101. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 19:57
Én is valahogy így vagyok vele:) Csak irigyelni tudom, aki ilyen jól érzi magát. Nekem meg marad a nappali:D
101. 4726e582cf (válaszként erre: 100. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 7. 16:11

Nyuuj, ha elgondolom, hogy kilógatom a hájam... jesszus! Grrrr... inkább nem.

Értem én, ha jól érzi magát az aki csinálja, hát annak örülök iagazán :)).

100. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 99. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 16:02
Bár a pontos sulyát megitélni nem tudom de k.b. 120 kg-os lány is hastáncol!Nem a külsőd és nem a korod a fontos! A lényeg ÉREZD JÓL MAGAD! Egyébként ez a lány /és még többen is/ magyarország egyetlen férfi hastáncosánál tanul!
99. 4726e582cf (válaszként erre: 98. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 5. 21:45
:)))))))))) én a hastánchoz nem érzek affinitást, bár az adottságom az túlzott is lenne hozzá :).
98. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 97. - 4726e582cf)
2006. jún. 5. 21:31
Köszi!!!Élni akarunk és élvezni az életet!A lányokkal hastáncolunk, én meg alig várom,hogy a következő hastáncos ruhában kiélhessem a kreativitásomat!
97. 4726e582cf (válaszként erre: 96. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 5. 21:19

Igyekszem, igyekszem :).


Az én krízisemnek igazándiból nincs fizikai vagy egészségügyi megmutatkozása. Ha így nézem, akkor minden tiszteletem a tiétek, hogy így talpra tudtatok állni :). Itt pusztán lelki dolgokról van szó. De nem akarok panaszolni, csak most éltem megint át egy gödörbeesést... Na szóval a lényeg, hogy fel a fejjel és előre is boldog második születésnapot Nektek :).

96. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 95. - 4726e582cf)
2006. jún. 5. 21:06
Azt kivánom, hogy mihamarabb kerülj harmóniába !Most jelen pillanatban nekem is sok volt a jelzés,hogy átértékeljem hogyan tovább! Sajnos a legközelebbi barátnőim is most estek át egy nagy csapáson. Én szívinfarktusban majdnem meghaltam,Ők meg egy autóbalesetet éltek túl.Tehát jövőre mindannyian a második első szülinapunkat tarthatjuk!Bocsi, hogy ilyen érzéseim támadtak az irásodból kifolyólag!
95. 4726e582cf (válaszként erre: 93. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 5. 17:52

Tom, köszi :). Csak a legutóbbi az megfektetett, elmértem az erejét... de szerencsésen lezártam azt a viszonyt.


Nem merítik le :), más dolgok miatt nem tudok ezekre figyelni. Ha túlleszek a krízisen (sajnos sokára lesz, tán ha végre kint leszek, akkor lenyugszanak a dolgok) akkor minden jobb lesz. De most sok dolog nyomasz, amikre fordítom az energiám.


Tom, hogy végtelen, és folyik is... Köszi.

94. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 91. - Rozsa3)
2006. jún. 5. 17:45
Jó amit csinálsz! Viszont nem feltétlenül szeretni kell minden embert! Egyszerüen csak elfogadni és megengedni, hogy azt tegyék magukkal amit akarnak. Neked nem kell részese lenned a játékuknak.Vagy szükséged van rá?
93. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 90. - 4726e582cf)
2006. jún. 5. 17:42
A reiki energia végtelen! Inditsd el bátran amikor az ilyen tipusú emberrel találkozol és ne a te bioenergiád add át!Egyébként próbáld meg felülvizsgálni miért tudják olyan könnyen lemeriteni az energiád?
92. 4726e582cf (válaszként erre: 91. - Rozsa3)
2006. jún. 5. 13:25

Igen ez is egy jellemző embertípus. Tényleg, most, hogy így belegondolok, nekem is vannak ilyen ismerőseim...


De tetszik a védekezési mód :), ki fogom próbálni :).

91. rozsa3
2006. jún. 5. 09:42

Olvasgatom a véleményeket, és hagyom magam befolyásolni, mármint átgondolom a véleményeket. Sajna továbbra is azt gondolom energiavámpírok igenis vannak. Igaz nem mindíg tudnak Ők maguk sem erről, és Ők nem mindíg gyenge, elesett emberek akiknek segíteni kell, vannak bizony olyanok akik mások energiáját elszipkázva oly' erős, tekintélyre képesek szert tenni, hogy csak na...

Nagyon nehéz védekezni, pl, ha még tájékozott és intelligens is, Ő is ismeri a keresztbe tett lábat, a blokkolási technikát. Ellene másként kell védekezni.

Én ilyenkor szó szerint, feltöltekezem fehér fénnyel, érzem, hogy a mosolyom bizakodó és erős, és társalgok, és ha nagyn nehéz, akkor is szeretni akarom ezt az embet. A társalgásunk is a segítség jegyében zajlik. Persze ezek a találkozások minden esetben így zajlanak le, nem bír velem, de mindíg keresi a társaságomat. Időről időre találkozom ilyen emberekkel.

90. 4726e582cf (válaszként erre: 89. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 5. 02:22

Nem is biztos, hogy észreveszed, hogy találkozol egy energiavámpírral.

Van, hogy tudom pontosan, hogy az, de hagyom. Van egy barátnőm, pontosan tudom, hogy az, így nagyon ritkán érintkezem vele. Mert tudom, hogy szüksége van rám. Bár megmondani kerek perec a szemébe nem bírom, hogy változtasson ezen.

Ő az a típus, akit, ha felhív az ember, és véletlen megkérdezi, hogy mizujs, akkor azonnal panaszkodik és fogalmad sincs, hogy hogy tudnád megfékezni az áradatot.


Nem én adtam az ilyen típusú emberek halmazának a nevet, csak felraktam a cikkel.

Akkor nevezzük úgy, hogy azok az emberek, akik teljesen leszívnak, fáradt leszel a velük való találkozás / beszélgetés után.


Igen, nem minden nap fenékig tejfel, de ha soha nincs jó nap, és csak panasz van? Olyan nincs! Minden nap van valami jó, aminek lehet örülni. Én is minden nap találok valamit, aminek örülhetek, ami mosolyt csal az arcomra, még most is, hogy nyakig tocsogok a sz*rban.


Sajnos azt a cikket, ami eredetileg a kezembe került erről a témáról, azt nem találom. Több féle energia van. Elsősorban ugye a bioenergia, ami véges. Aztán van kozmikus vagy univerzális energia, amit többnyire a reikisek és hasonló energiával foglalkozó emberek éreznek, kezelnek, használnak. Az energiavámpír a Te saját bioenergiádat szipókázza le. Ha a fent említett barátnőmmel beszélek, utána mindig fel kell töltődnöm az úgynevezett univerzum energiával. Legutóbbi találkozásom egy ilyen emberrel, akit túl közel engedtem magamhoz eléggé padlóra küldött, tán még most is azt az elpocsékolt energiamennyiséget kívánja a szervezetem vissza. Lehet ezért vagyok így leamortizálva lelkileg is. Bár erre nem én fogom megmondani a választ, talán az idő vagy valaki okosabb :).


Igen értem én, hogy mit mondasz, hogy attól erősödik az ember, hogy megtanulja kezelni az ilyen típusú embereket. Nos, de ha elszámítom magam, akkor így járok, ahogy most legutóbb. Segíteni szerettem volna, de nem mintha nem hagyta volna.


Ez nagyon találó :D: <i>Csak a szándék a lényeg tudd, hogy te nem akarsz kárt okozni!</i>

2006. jún. 3. 15:20
Nem könnyü de tudatossan ki lehet védeni az úgy mond energiavámpiral való találkozás kellemetlen élményét.Elösszőr is tisztázzunk egy dolgot! Mindannyian hatással vagyunk egymásra ammikor két ember találkozik.Ez az energiavámpirosdi számomra mulatságos de tudom, hogy igy érdekes és izgalmas a dolog.Ilyen titulust bárki magán hordozhat, hiszen nem minden nap fenékig tejfel! Úgy értem ha éppen rossz napunk van és azt érezzük,hogy kevés az energiánk akkor nem tudatossan de a legközelebb elénk kerülő embertől próbáljuk magunkat feltölteni.Ha ennek az emberkének nincs tudatosan annyi esze, hogy a mi rázuditott próblémáinkat magára vegye akkor Ő is rosszul fogja később érezni magát!Tehát ha tudatossan tisztában vagy azzal, hogy a feléd forduló panaszkodónak biztatást nyújts akkor a te energiád nem sőt ha a saját energiád nem pazarlód rá akkor neki nincs is mit elvenni!Csak rajtad mulik,hogy ne pazarold rá az energiád, attól Ő nem fogja magát jobban érezni ha te lemerülsz mert sajnálod!Az is igaz, hogy vannak olyan emberek akik tudatossan élvezik ha téged lehangolhat.Neked nem kell a játékszerének lenned! Attól erősödsz ha megtanulod kezelni az ilyenekkel való helyzeteket.Tudnod kell, hogy Ő sem több és kevesebb.Ezek a találkozások inkább hatalmi harcok. Valószinü egy tükröt mutatsz neki ami neki nem tetszik.Gondolok egy egyszerű példára :Irigyli tölled, hogy többen szeretnek! Ha te lehangolod magad Őmiatta akkor neked nem lesz módod harmóniába kerülni a szeretteiddel.Egyébként erre jók az önismereti tréningek.A huncutkodás, kárörvendezés ,pletyi és sok más amit ugy gondolunk negatív dolog,csak egy zsenge véleménynyilvánitás amire mindenkinek joga van. Csak a szándék a lényeg tudd, hogy te nem akarsz kárt okozni!
88. Courage (válaszként erre: 83. - Szika)
2006. jún. 3. 13:02

Legszebb öröm a káröröm:D

Nah jó tudom tudom, nem szabad...

Én még soha életemben nem tanultam egy vizsgámra se és lám itt vagyok:) Mindig bevonulok az esélytelenek nyugalmával:D

87. szika (válaszként erre: 86. - Rozsa3)
2006. jún. 2. 08:28
Akkor megnyugodtam :)) De tényleg. Köszönöm
86. rozsa3 (válaszként erre: 83. - Szika)
2006. jún. 1. 23:20

Kedves Szika!


Ezt én inkább huncutkodásnak nevezném, jól megkapta, mert öntelt volt!

A kárörvendés, az komolyabb kategória.

Ez nem volt gonoszság, nagy volt a szája, hát betömték 1 karóval.

Ennyi.

2006. jún. 1. 23:15
Tényleg, ha van még okosság, amit találtok a vámpírosdiról és ide vág, szívesen felteszem a cikkbe (minta én lennék a mindenható :D )
84. 4726e582cf (válaszként erre: 81. - Hoxa)
2006. jún. 1. 23:12
Vigyázok rád :). Meg fogsz szabadulni tőle :), mondjuk míg csendben van, nem kavar nagy vizet :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook