Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpír fórum

Energiavámpír (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
2007. febr. 1. 00:55
Ezekben az emberekben van valami torekves arra, hogy lejmoljak mas energiajat??? Van fogalmuk errol? Hozzam a nenike jott, mintha muszaj lenne, mikor nem mentem hozza, jott maga, csak nehezen tudtam megszabadulni tole. Mintha tudta volna, hogy majd mellettem jol osszeszedheti magat. Furcsa, en ha elzarkozok valakitol, mindig keresztbe vetett labakkal es karokkal ulok, nalam ez reflex, de nem vedett meg tole. Lehet szarvat kellett volna mutatnom az ujjaimmal ;)))
142. Mókica
2007. febr. 1. 00:43

Nekem a húgomnak volt egy ilyen ismerős...akárhányszor találkoztak a srác mindig lehúzta..

De ezzel a kis trükkel utána sikeresen levédte magát;)

141. Mókica
2007. febr. 1. 00:39
Én úgy hallottam ha csak szimplán keresztbe teszed a lábad vagy a kezed letudod védeni magad:)
2007. febr. 1. 00:35

Asszem én arról hallottam valamit, hogy egy burkot kell elképzelni magad köré, és ezáltal lezárni az utat a "csapolás" elöl.

De utánanézek, mert kíváncsi vagyok.


Én egy gyereket ismerek ilyet, a lányom egyik barátnője volt, a saját anyja sem bír mellette sokáig megmaradni, olyan vámpír a kiscsaj.

139. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 138. - Pepsy)
2007. febr. 1. 00:29
En egyszeruen a nenit, aki leszivott elkerultem. Nem tudom, hogyan tudnad ezt megvalositani a munkadban. Probald elkerulni, keveset beszeljen hozzad. Azt hiszem van valami gyakorlat, ami megved az energiaid elszivasatol, de sajnos nem tudom. Talan az aurad erositsd. Engem a neni annyira leamortizalt valahanyszor beszeltem vele, hogy sajnos tisztara utalni kezdtem, o az orvosa szerint is elpusztithatatlan egeszsegu, hihetetlen energiaja van es amikor beteg lett mellettem egyre rozsasabban nezett ki. Szerinem ronda dolog masik ember energiait elszivni, nem igaz hogy nincs ebben valami akaratlagos. A termeszetben, vilagban annyi energia van. Talan masok eszre sem veszik rajtuk, ezen a nenin csak a parom vette eszre, mas nem, mivel o is majdnem elaludt mellette folyton. Viszont Neked valamit ki kell talalnod, az egeszseged is tonkre mehet! Jo lenne valakitol itt megtudni mi a teendo :(
138. pepsy
2007. jan. 31. 20:06
Én is sokszor olvastam ezekről, de sajnos már szembesülök is vele.Nekem sajnos a kolléganőm ilyen.Teljesen leszív,elfáradok mellette.2.éve közvetlen kollégám,szép fokozatosan elfogyott az az energiám,amivel eddig sikeres voltam a munkámban is.Valaki felnyitotta a szememet, h miért is vagyok annyira fáradt, kedvetlen, ötlettelen stb. azóta tudom, h mi van, de nem tudok ellene mit tenni. Ha van valakinek valami jó ötlete sürgősen írjon.Nagyon szeretnék már ellene tenni, de nem megy.Ráadásul minden negatív dolog, amiről beszél. Persze jókedvűen.
137. gota
2007. jan. 26. 15:23
Én hiszek abban, h vannak ilyen emberek. Mindenkinek van egy fajta "játéka", hogy a többiek figyeljenek rá, és ezáltal energiához jussanak. (Ez egyébként egy nagyon jó könyvben is le van írva: a Mennyei Próféciában.) Anyukám pl. állandóan a "szegény én" pózt veszi fel, a hugom is. Apu a "zárkózott, titokzatos" szerepben domborít. Én is néha észreveszem, h a "zárkózott" maszkot öltöm magamra, de amióta elolvastam, azóta tudatosan próbálok ezen változtatni.
2007. jan. 26. 13:11
Vannak energiavampirok, tudom. Egy oreg nenike ismerosunk mellett allandoan lefaradtam ha szoba alltam vele, szinte ereztem hogy o egyre csak lelkesul ha velem beszelget, en meg teljesen elhagytam egy ido utan magam az almossagtol es asitozastol . Egy alkalommal meglatogatott es a kanapen kezdtunk el beszelgetni. Kis ido utan ereztem hogy csukodnak a szemeim, nem tudom oket nyitva tartani, vegul arra riadtam fel, hogy megjott a ferjem, en a kanapen el voltam oldalra dolve, a nenike meg allt folottem es ugy beszelt hozzam felig legornyedve. Egyszer erte egy enyhe szelutes, es utana par hetig minden nap meglatogattam, hogyan javul, gyerekei elfoglaltak voltak, hat valaki figyeljen ra. Ezt addig birtam, mig a neni kicsattant vegul az egeszsegtol, amit ugy ereztem tolem lop el, mert en ahogy telt az ido egyre gyengebb lettem es hiszterikusabb, idegesebb, faradtabb, vegul mar sirogorcseim voltak a ferjemmel orditottam hogy tobbet nem akarom a nenit latni. Miutan hanyagoltam minden rendbe jott.
135. Vica26
2006. szept. 6. 17:27

Eddig is sejtettem, hogy vannak ilyenek, de mától biztosan tudom!

Közeledik a szavazás, és az egyik aktuális polgármester jelölt (faluról van szó) jött győzködni, eladni magát.

Ilyet még nem éltem! Itt volt 1,5 órát és úgy leszívta az energiám, hogy szúr az oldalam, mint amikor sokat fut az ember.

Beszélgetni nem lehet vele, mert ha mondasz egy mondatot, arra ötperces esszével válaszol!

Fél óra után rá kellett kérdeznem a jövetele céljára mert már nem bírtam tovább. Annyira untam, és ezt a testbeszédem is jelezte, de ez/már bocs/ nem vette az adást, vagy nem akarta!

Borzasztó volt!

Már nyíltan mondtam, hogy ki kéne teregetnem a ruhákat, mert nem száradnak meg. Persze azért még fél órát eltrécselt. Önéletrajz, fotók(amiken oersze senkit sem ismertem, saját tollából versek!!!...stb!)

Ja, és úgy kezdte, hogy van-e 5 percem?

134. 4726e582cf (válaszként erre: 133. - Elvira1)
2006. jún. 10. 18:43

Igen, sajnos fogalmuk sincs róla, hogy azok, de általában nem hisznek ezekben és elmondani sem lehetne nekik ezáltal.


Uh, az tényleg rossz lehetett.

133. elvira1
2006. jún. 10. 18:33

Nagyon jó téma tettszik ,az a baj hogy az energiavampirok ezt nem is tudják magukról.A volt fõnökasszonyom volt egy ilyen fajta ,hiszitek vagy nem én idegbajt kaptam a jelenleteben és hogy is mondjam zavarodott lettem,ingerült,olvastam hogy ekkor ülve keresztbe kell tenni a lábunkat és õk ekkor eltávoznak hirtelen ,nekem mûködott is.Ettõl a nõszemélytõl még a hátamon a szõr is fölállt báris én ûgy éreztem.Ha pedig bejött a helyiségben ahol tartózkodtam mintha vele együtt valami hideg szellõ csapott volna meg.Fujjj

még a gondolatától is borzongom a mai napig.Valójában az volt benne a furcsa hogy mindig tûlzottan mézes mázas kedves volt ,nekem ez volt benne a visszataszitó.

132. Courage (válaszként erre: 128. - Brigo75)
2006. jún. 10. 09:47
Ez nagyon jó:) Nem semmi lehetett másfél órát hallgatni, de örülök, hogy jobban "ment"!:)
131. 4726e582cf (válaszként erre: 128. - Brigo75)
2006. jún. 9. 15:33
Ügyes vagy! Nem sokára már csak gondolnod kell, hogy keresztbe teszed a végtagjaidat és úgy is fog működni :).
130. brigo75 (válaszként erre: 126. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 9. 15:31
A kórházos esete óta lett ilyen, elötte nem fárasztott le.Igazából beszélnie sem kell.Elég,hogy ott van a közelembe,már akkor feszült és kimerűlt leszek.A saját dolgairól a családról mesél.Neki sokszor az is elég ha meghallgatom, .Arra is gondoltam,hogy otthon nem beszélgethetnek annyit amennyire neki igénye lenne.Én meg türelmesen figyelek, és együtt érzek.Azt már megtanultam,hogy a problémákat mindenkinek magának kell megoldania.Saját tapasztalat!Sajnos sokáig voltam mások probléma megoldója,magaméra meg nem maradt erőm,besokalltam...azóta max. meghallgatom és elmondom,hogy Én mit is tennék egy ilyen helyzetben!Igen, a kereszt dolog is...most telefonált a nővérem, hogy most halt meg az apósa otthon(egy nagy családi házba laknak).Holnap utazom pá
129. brigo75
2006. jún. 9. 15:13

Köszönöm a segítséget!:-)

Kicsit furcsán nézett mikor "fevettem" az elzárkozó pózt, de működik. :D

128. brigo75
2006. jún. 9. 15:10
Keresztbe a kéz és a láb,buborékba képzeltem magam.Másfél órás élmény beszámolón vagyok túl.Szép és szomorú dolgokat is mesélt a főasszony.Lényegesen jobban érzem magam mint a korábbi "beszélgetések " után.
127. 4726e582cf (válaszként erre: 125. - Brigo75)
2006. jún. 9. 13:02
Szorítok Drága! Remélem sikerül :))
126. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 125. - Brigo75)
2006. jún. 9. 10:46
Ha régóta ismered azt az embert akiről érzed, hogy nem jó hatással van rád,bátran hivd fel a figyelmét mennyire eleged van már a siránkozásából vagy ahogyan hozzá áll a közös dolgaitokhoz.Mond meg neki mindenkinek megvan a saját keresztje amit mindenkinek magának kell meglépni!Az, hogy időnként megosztják velem mások a problémáikat nem azt jelenti, hogy nekem kéne meg is oldanom!
125. brigo75
2006. jún. 9. 09:07

Sziasztok!Itt vagyok.:-)

Ma ki is tudom próbálni.Valamit tennem kell.

Nemsokára itt lesz,úgyhogy lelkileg felkészülök.

124. Courage (válaszként erre: 123. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 23:03

De jó:D

Nekem is kék amúgy:)

123. 4726e582cf (válaszként erre: 122. - Courage)
2006. jún. 8. 22:58
Én pont hazafele zártam ki egy-két embert. 4-en maradtak, az egyik Te voltál Csibi :DD
122. Courage (válaszként erre: 120. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 22:57

Egyszerre, ez jó:)

Szal beengedtelek a burkomba biztos:))))

121. 4726e582cf (válaszként erre: 115. - Aranyalma)
2006. jún. 8. 22:56
Ügyes vagy :) leírtam, hogy szerintem mit kell csinálni pár beszólással ezelőtt :).
120. 4726e582cf (válaszként erre: 118. - Courage)
2006. jún. 8. 22:55
:)))))))))))))) pont ezt írtam le, nekem is kék :D...
119. 4726e582cf (válaszként erre: 114. - Brigo75)
2006. jún. 8. 22:55

Igen, ez is tipikus, lefáradsz a találkozásoktól. Asszem az én munkahelyemen is van ilyen ember, de még nem jöttem rá.


Akkor az előbbi hozzászólásomhoz annyit, hogy kerülni nem tudod, így próbáld elképzelni, hogy őt kizárod az aurádból. Mondjuk reggel zárj ki mindenkit és csak azokat az embereket engedd be, akiket akarsz. Hagyd ki ezt a nőt. Hátha sikerül. De remélem szakavatott ezoterikusCsibik is hozzászólnak, mert én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani :D.

118. Courage (válaszként erre: 116. - Brigo75)
2006. jún. 8. 22:54
Hallgasd meg, de valahogy próbáld meg nem befogadni. Nekem az aurás barátnőm azt mondta, hogy képzeljek magam köré egy kék burkot amin nem tudnak áthatolni ezek a negatív gondolatok.
117. 4726e582cf (válaszként erre: 116. - Brigo75)
2006. jún. 8. 22:49

Szijam!


Nem vagyok szakértő, asszem a cikk nagyon nem tér ki rá (de még keresem a folytatást hozzá).

Igazándiból keresztbe tett kéz és láb, tán evvel lehet, de mindenképpen általában csak úgy, ha kerülöd az ilyen embert.


Igazándiból nincs igénye arra szerintem, hogy figyeljenek rá, csak sopánkodik Te meg lefáradsz. És tipikusan nem akarja megváltoztatni "sanyarú" sorsát.

116. brigo75
2006. jún. 8. 22:07

mit lehet csinálni,hogy ne szívjon le?

szívesen meghalgatom minden mondanivalóját?igénye is van rá ,hogy vki rá figyeljen.én meg szociális vagyok..

2006. jún. 8. 21:55

Én ma jöttem rá, hogy a párom apja is energiavámpír.

Hihetetlen, hogy milyen fáradt és ingerült lettem 2 perccel azután, hogy leültem mellé.

De többet nem hagyom magam!

114. brigo75
2006. jún. 8. 21:51
Sziasztok! 1kis segítséget kérnék, így ismeretlenül.lopják az energiámat.Pontosan:egy éve jöttem át jelenlegi m.helyemre,ismertem a tulajt edzésre jártam hozzájuk.Januárba a főnőknő korházba kerül(ideg összeroppanás).Igazából most tudatosult bennem,hogy azóta minden találkozás után megmagyarázhatatlanul totál kész vagyok.Függetlenül,hogy milyen pozitívan indult a napom.Így hétvége felé...kifacsart vagyok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook