Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én látom rosszul? fórum

Én látom rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2
35. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 17:10
Ez legyen a legnagyobb bajod vele :)
34. 74f8c12b8e (válaszként erre: 27. - 17edc27aec)
2012. máj. 4. 15:35

Ebben mi a jó? Én azt szeretem tenni,amit én akarok másokkal,és várom a másik reakcióját.Nemhogy előre gondolatolvassak:S

Másrészt:Mire megyek azzal,ha pl.én sem készítek neki reggel kávét,pedig tudom,hogy mennyire örül neki,mert ő sem készít nekem-hiszen nem kávézom..

Vagy inkább mesélj: te mit előzöl meg ezzel az elméleteddel-mondjuk azon kívül,hogy ha látod,hogy szakításra áll a dolog részéről,akkor te lépsz előbb.

33. Brigitta2121 (válaszként erre: 31. - Bnedora)
2012. máj. 4. 11:34
Persze, hogy idegesit az a gyürü... ö nagyon jol tudja, hogy a mi csaladunk tartja.. a problema hogy külföldön vagyok és még csak megünnepelni sem tudom ugy, mint anno... a csaladdal.. :/ De kezdek rajönni mi a valodi ok: nem foglalkozik a lelkemmel, szerintem ez a legnagyobb problema: komolyan mondom én lesem minden kivansagat.. stb.. de néha ugy érzem enm eléggé ismer vagy nem tom...
32. bnedora (válaszként erre: 29. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 11:28

A férfiak egészen mások ilyen téren is, mint a nők. Általában a nők szokták családon belül is figyelni, hogy kinek mikor van a szüli- v. névnapja.

Ő mondta neked, hogy nem tartja, akkor ne erőszakoskodj, és ne sértődj meg emiatt.

31. bnedora (válaszként erre: 19. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 11:23

Nem lehet, hogy te irigykedsz most a gyémántgyűrű miatt?

Szerintem, ha nem akar venni ajándékot, nem kellene erőltetni. Ha pedig bajod van vele, akkor ne azt mond, hogy "nincs semmi", hanem mond meg neki az igazat.

2012. máj. 4. 10:58
Ahhh nem tudnam megtenni amugysem h ne köszöntsem fel.. :)
29. Brigitta2121 (válaszként erre: 24. - Jollymama)
2012. máj. 4. 10:48
ö nem tartja a névnapjat, azt sem tudja hogy mikor van :) De egyébként én mindig figyelem, hogy meg tudjam lepni vmivel...
28. Brigitta2121 (válaszként erre: 23. - Virus2008)
2012. máj. 4. 10:43
Igen, te jol latod... jönnek elö mindig problemak.. :/ Pl a szex most kezdett helyrejönni... De néha én is érzem hogy valami hianyzik, pedig a szerelem meg van... nem tom...
27. 17edc27aec (válaszként erre: 25. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 4. 09:47
Van egy jó mondás: "Tedd mindig ugyanazt, amit mások tennének veled, de mindig elöbb."
26. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 09:38
Én az ilyeneket komolyan veszem, csak elfelejteni szoktam néha.
25. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - 17edc27aec)
2012. máj. 4. 09:16
Ezzel a módszerrel lehet elindítani egy végtelenségig tartó,és egyre mélyebbre fajuló adok-kapok stílusú életet.
24. jollymama (válaszként erre: 22. - 17edc27aec)
2012. máj. 4. 09:10
Ha te sem köszöntöd fel akkor tőle sem várhatod el,ha ez neked fontos akkor igenis ki kell mutatni és fel kell őt köszönteni ha fene fenét eszik is. Ezek nagyon apró dolgok ,de ilyen apróságokból lesznek a nagyobbak.Sokszor adódnak olyan helyzetek az életben amikor egy ilyen kis apróság is életmentő lehet a kapcsolatnak. 8 hónap még nagyon rövid idő és ha már most elégedetlen vagy mérlegeld hogya karsz e egy életen át rágódni ezeken a bosszantó kis malőrökön ,vagy inkább keresel valakit akinek nem okoz megterhelést ok nélkül is egy puszit nyomni a homlokodra (vagy bárhová :)))
23. virus2008 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 08:37

"Jól megvagyunk" szeretjük egymást kezdéssel önmagadnak hazudsz, hogy minden rendben van?


Több, mint valószínű, hogy semmi nincs nálatok rendben.Mint egyik nap is kiírtad fórumba, hogy még a szex se müködik hát....egy 8 hónapos kapcsolat révén ez bizony gáz.


Nem beszélve arról, hogy látom te is érzed, hogy nincs rendbe valami.


Én a párommal 9 éve! vagyok együtt,és mindent megkapok amire vágyom,és olyankor is meglep virággal, meg egyebekkel ha nincs semmi ünnepelnivalónk.


Ha ennyi kétség van már az elején is, át kellene ezt értékelni, és le kellene ülnötök beszélgetni.

22. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 08:27

Hát ez nem épp egy figyelmes ember tulajdonsága :S

Ha neki lesz szülinapja, vagy névnapja (már ha együtt maradtok addig) akkor te is feledkezz meg felköszönteni őt.

2012. máj. 4. 08:02
Itt jön a kompromisszum... a részéről az, hogy legközelebb egy puszival felköszönt, te pedig ígérd meg, hogy még véletlenül sem köszöntöd fel a névnapján... megértem, hogy macira vágysz, sokan vannak így.:)
20. 74f8c12b8e (válaszként erre: 18. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:51

hm.Ez már csak javaslat,de ilyesmit nem érdemes "ezerszer" elmondani,de még 5 ször sem.Mert egyre rosszabb lesz tőle a szájízetek mindkettőtöknek.

Akkor viszont úgy mondom: mondd el neki,hogy nagyon rosszul érzed magad ebben a helyzetben,hogy ez a névnapos dolog idáig fajult,és szeretnél pontot tenni a végére magadban,és neki sem akarod többször felemlegetni,EZÉRT menjetek el együtt.Egyétek vidáman a sütit,és közben még 1szer,utoljára,indulat nélkül mondd el neki,amit lejjebb leírtam

19. Brigitta2121 (válaszként erre: 17. - EsztyMorgan)
2012. máj. 4. 07:45
Nekem ennyi is elég lenne... Erre azzal fogadott melo uutan nyugodtan fözhetek... :/ le sem sz*rta, hogy valami bajom van... és ilyenkor eszembe jut a volt bnöje, akinek nem félt egy gyémantgyürüt venni.. :((
18. Brigitta2121 (válaszként erre: 15. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 4. 07:41
Ez talan jo ötlet :) Bar a gond, hogy 1000x elmondtam neki, hogy én hogy latom... meg hogy nalunk hogy müködik...:/
17. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:40
Hát.. annak ellenére, hogy nem vagyok sem a szülinapok, névnapok és egyéb Amerikából átvett szerelmes napi ünnepek híve.. nekem is rosszul esne. Mond el neki, hogy legközelebb figyeljen oda. Nem kell smaragd gyűrűt vennie.. még csak virágot sem, ha nem akar. De egy puszi, egy ölelés a legkevesebb, ingyen is van.
16. 74f8c12b8e (válaszként erre: 14. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:39
Igen..mondd neki,hogy te egy ilyen picimacit szeretnél a táskádban hordani,mert jól esik kézbe venned,és arra gondolnod,hogy ezt ő választotta neked.
15. 74f8c12b8e (válaszként erre: 7. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:37

Ha nem akarsz sértődött maradni,hanem magad mögött tudni már ezt a helyzetet,akkor egy érdekes megoldást javaslok:hívd meg te őt a névnapod alkalmából,mondjuk sütizni.(vannak olyanok,akik úgy ünneplik a saját napjaikat,hogy másokat vendégül látnak)És közben mondd el neki,hogy mennyire szereted az ilyen kis hülyeségeket,mint maci,virág,és hogy mennyire tudsz örülni a legapróbb dolgoknak is..például annak,ha most ő azt mondja neked: isten éltessen sokáig,és hosszan megcsókol:)

És ha ez a találka jól sikerül,akkor fejezd be a rágódást azon,hogy magától ez nem jutott eszébe.

14. Brigitta2121 (válaszként erre: 12. - Adbefc7882)
2012. máj. 4. 07:37
Irtam hogy 8 honapja vagyunk együtt, és szerintem az elsö honapok ilyen dolgokrol "szolnak"... pl maci, ilyen apro emlékek... szerintem az nem baj, ha egy làny ilyenekre vagyik, nem pedig a draga ajandekokra, mert ö mindig ezzel jön... hogy a draga ajandek a lényeg nem pedig az apro dolgok
13. Brigitta2121 (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2012. máj. 4. 07:34
Viccböl rakerdeztem kb 1-2 héttel hogy nah és kapok valamit? Azt mondta, hogy persze... aztan enm ugy tünik... Tegnap este megKéRdezte mi a bajom, mondom semmi... kérdi hogy a névnapom miatt vagyok szomoru, vagy csalodott vagyok... mondom teljesen mind1... :/ de még akkor sem vette észre magat..
2012. máj. 4. 07:31

Nálunk is így van. Férjem családja mindegy egyes tetves ünnepet megülnek,és mivel nagy a család, így minden hónapban van (lenne) családi banzáj.

Én is utálom és nálunk is csak a szülinap-évfordulót szoktuk tartani. A nagy család kevésbé elvakultabb tagjaival lefixáltuk, hogy nem veszünk egymásnak semmit, csak szimplán felköszöntjük őket és ennyi. Egy szóbeli felköszöntés igazán nem lett volna nagy dolog tőle, ebben igazad van.

De mért vegyen macit, meg egyéb ilyen baromságokat???

11. Brigitta2121 (válaszként erre: 9. - 37403e3af4)
2012. máj. 4. 07:31
ö külföldi, azt mondja, hogy ök a szülinapot meg a karacsonyt tartjak fontosnak, akkor vesznek draga ajandekot... de én mondtam, hogy nekem nem kell draga ajandek, nekem szivböl szolo, valahol romantikus, is elég...
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:28

Szerintem akkor nincs gond, ha ő sem tartja és Te sem tartod.

Amennyiben viszont az egyik fél fontosnak tart valamit (jelen esetben az általad felsoroltakat), akkor némi kompromisszumkészségnek kell lennie, mivel egy kapcsolatban hol az egyik enged kicsit, hol a másik. Nem gondolom, hogy nagy megterhelést jelent felköszönteni valakit, még ha ez nála nem is szokás, amennyiben a másiknak egy számít.

9. 37403e3af4 (válaszként erre: 6. - Brigitta2121)
2012. máj. 4. 07:26
Szia, mit jelent a, hogy ők nem ünnepelnek ilyen dolgokat? Vallási, vagy társadalmi okok, esetleg külföldi?
2012. máj. 4. 07:26
Lehet hogy neki nem fontos ,de ha te számítassz egy kicsit akkor azt is figyelembe kell vennie hogy neked ez sokat jelent. Mindíg mindkét embernek kell alkalmazkodnia és ha ő csak elvből nem hajlandó megtörni és adni neked egy puszit hogy felköszöntsön egy 8 hónapos kapcsolatban akkor ott máshol kell keresni a problémát.
7. Brigitta2121 (válaszként erre: 4. - C5742a1d9f)
2012. máj. 4. 07:26
Nekem sem a fontossag a lényeg az egészben, de ha tudja hogy nahh jol esne, akkor miéRt nem erölteti meg magat....? Ezt mar nem éRtem..
2012. máj. 4. 07:24
én tudom hogy neki nem fontos, mert ök nem ünnepelnek ilyen dolgokat.. De én mondtam, hogy nalunk ez igy szokas... Azt is mondtam neki hogy nem varok nagy dolgokat, aranyakat... csak valami kisebb jelképes dolgokat maci, akarmi... (jah, és pénze is van elég)... de mar egy bocsanat is elég lett volna...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook