Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Én a hét törpe közül a Bashful vagyok! fórum

Én a hét törpe közül a Bashful vagyok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Charlize (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
febr. 26. 21:05
Nyelvvizsga után egy iskolaévet az USA-ban éltem, középiskolába jártam ott. Tudok valamennyire én is angolul. Nagy kaland.
9. michelle.r (válaszként erre: 5. - Charlize)
febr. 26. 09:31
Érhető, hogy így gondolod, hiszen magyar felhasználónevet választottál.
8. loch ness (válaszként erre: 7. - Myra)
febr. 25. 12:23
Ez viszont nem nicknév, hanem egy mesefigura neve, amit legtöbben magyarul ismernek. Egyetértek, magyar fórumon magyarul kell írni mindent, aminek van magyar megfelelője. Ez egyszerű udvariasság is a többi fórumozóval szemben.
7. Myra
febr. 25. 11:03
Nem értem miért baj, hogy angolul írta? Szerintem semmi gond vele,ezen a magyar fórumon rengetegen angol nick nevet használnak, szóval nincs ebben semmi kivetnivaló.
6. Charlize (válaszként erre: 5. - Charlize)
febr. 25. 10:47
FI-nek címeztem!
5. Charlize (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
febr. 25. 10:47

Ah, pont ugyanezt akartam írni.


Naaaagyon büszke lehetsz magadra, hogy tudod egy mesefigura nevét angolul. Ezt már érdemes fitogtatni! Ja, nem.

febr. 25. 08:28
Tőlem is kukoricát kapsz! Magyar oldalon vagy, próbáld használni a magyar nyelvet, elég szép hozzá. Ha pedig az angol tudásod akartad megvillantani, akkor ismét rossz helyen vagy. Szóval szépen, szendén gondold át!
febr. 25. 07:04
Na, kaptam máris 2 kukoricát..🙂
febr. 25. 06:51
😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook