Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Embertársaim FIGYELEM!!!!! fórum

Embertársaim FIGYELEM!!!!! (beszélgetős fórum)

1 2
52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 30. 18:16
...és a 47-s alapján írtam.
2011. ápr. 30. 18:07
Bocsánat!!! a 49.-es hsz.-t olvastam és következtettem, most visszaolvastam, és látom miről van szó.
50. Tótágas (válaszként erre: 48. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 30. 17:33

Tisztázzunk valamit!

********************

1,ÉN nem kértem semmilyen segítséget!

2,Olyan információt nem tudok"kiadni"aminek NEM vagyok birtokában!

3,A fórumot NEM én indítottam,ugyanolyan mezei hozzászóló vagyok mint Te!

49. Tótágas (válaszként erre: 48. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 30. 17:12
Milyen segítséget kértem én???????????????????
48. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 43. - Tótágas)
2011. ápr. 30. 16:01

Ez kicsit furcsán hangzik, egyik felől kéred a segítséget, a másikon meg nem adsz ki információt.

Van egy másik fórum ahol a betegtárs elmondta hol lehet ingyen táplálék kiegészítőhöz jutni. Részben megértelek, de csak részben. :(


A kislánynak mielőbbi jobbulást, illetve teljes gyógyulást kívánok!!!

2011. ápr. 30. 15:56
46. Tótágas (válaszként erre: 44. - Lótuszvirág26)
2011. ápr. 30. 15:22
Igen, a kislányuknak.Orvosi műhiba miatt lett oxigénhiányos.8 év után megnyerték a pert,de még pénzt nem láttak belőle.Kievben voltak őssejtkezelésen,van változás, de még többször kéne menni, hogy legalább ne romoljon az állapota,hanem stagnáljon:(
45. 41fdab80c1 (válaszként erre: 43. - Tótágas)
2011. ápr. 30. 13:06
Sajnos akkor a kupagyűjtésbe a spec.háztartásom miatt nem tudok beszállni, de ha kezdenek más megoldást is, kérlek írjál privit.
44. lótuszvirág26 (válaszként erre: 43. - Tótágas)
2011. ápr. 30. 12:38
beteg gyermeknek gyüjti az ismerösöd a kupakokat?
43. Tótágas (válaszként erre: 41. - Syria)
2011. ápr. 30. 12:16
Ne haragudj nem tudom,de nem hiszem, hogy elárulná,örülnek, hogy tőlük átveszi.:-((
2011. ápr. 30. 12:14

sziasztok..


na megtudtam az általános iskola igazgatojának a telefonszámát.. a hugom általános iskolás és nekik is azt mondták a tanárok hogy gyüjtsék mert 5ft-ot ér..


itt az igazgató telefonszáma...0620/225-6885


ezen meglehet érdeklödni 100%ra hogy hogy megy ez a kupakgyüjtés.. én is megfogom érdeklödni

ha valoban 5ft akkor érdemes lenne gyüjteni---


köszönöm mindenkinek aki felfigyelt....

41. syria (válaszként erre: 39. - Tótágas)
2011. ápr. 30. 10:24
pl. az ismerősöd hova viszi?
2011. ápr. 30. 08:35
nem tudok semmi közelebbi infót azóta.. elkezdtem én is gyüjteni igaz én közel lakok.. mindegy köszönöm a felfigyelést...
39. Tótágas (válaszként erre: 38. - Syria)
2011. ápr. 29. 13:08
Hát az a legnehezebb!Fröccsöntőket kell keresni,felhívni többet,érdeklődni.
38. syria (válaszként erre: 36. - Tótágas)
2011. ápr. 29. 12:08
És hol találni műanyagost, aki átveszi?
37. Tótágas (válaszként erre: 34. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 28. 10:33
jobb ötlet lenne, ha számlaszámot nyitnának!
36. Tótágas (válaszként erre: 34. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 28. 10:32

sajnos van aki rákényszerül a gyűjtésra, mert más források apadoznak.De csak akkor éri meg, ha helyben(lakóhely) és minden szomszéd,ismerős, rokon,büfés stb gyűjti,mert sok-sok mázsa kell :-((

Ismerősünk fél telke van tele nagy szemeteszsák kupakokkal,mert csak bizonyos mennyiség elérése után veszi át a műanyagos.

35. Tótágas (válaszként erre: 33. - Syria)
2011. ápr. 28. 10:29

1kg=40 ft(max 45)

Senki nem fizet darabra!Téves az infó!

Tapasztalat.Évek óta gyűjtjük.

34. 41fdab80c1 (válaszként erre: 3. - Lótuszvirág26)
2011. ápr. 28. 09:29

Nincsen jobb ötlet azóta? Én pl.ha akarnék sem tudnék kupakot gyűjteni, nálam max.az olajos, és ecetes üveg kupakja megy a szemétbe. Ha tényleg kilóra fizetik, akkor az nem is megoldás. Pedig már nem először gyűjtenek kupakot, azoknak megérte?Hogy van ez?


Elfeküdt ez a téma nálunk, kedves fórumozók?

33. syria (válaszként erre: 32. - Rozália)
2011. ápr. 28. 08:47

Nem értem. Most 1 kg kupak 40 Ft, vagy 1 db 5 Ft?

Nagyon nem mindegy.

32. Rozália (válaszként erre: 17. - Gyöngyszemü)
2011. ápr. 26. 08:21

Ez az! 6 kg-nyi kupak amúgy is terjedelmes csomag lenne, adnának érte 240 Ft-ot, feladni meg legalább 1500-ért lehetne:((

Másképp kellene megoldani...

2011. ápr. 23. 14:53

értem..

csak megpróbáltam... hátha ..

mindegy...

30. Tótágas (válaszként erre: 29. - Lótuszvirág26)
2011. ápr. 23. 12:33

Sajnálatos,szegény srác.Mi sose dobunk ki kupakot,mert egy hasonló helyzetben lévő kislánynak gyűjtjük.Bármilyen műanyag kupak jó,üdítős,dezodoros,krémes,tejes,mosószeres,öblítős stb.Ezért tudom az árakat.Egy fröccsöntős se veszi darabra!1 kgért 40.- ft-adnak átlagban.

Namost 1 2kgos csomag, ami 80.- ft-ot ér,postai feladása 1050.-ft!!!

Szerinted megéri ez valakinek??

2011. ápr. 23. 12:19

sziasztok..


a srácnak hererákja van de ugy hallottam hogy áttétes.. és nem nagyon birja a kemoterápitát sem.. .pesten kezeli egyébként.

gondolom én-- bár én is csak ennyi informáciot tudok, de majd utána járok- hogy őssejtre gyűjtenek, azért kell gyűjteni a kupakokat..


elnézést mindenkitöl hogy információ hiányában inditottam 1 kupakgyűjtési akciót, de ez nagy nagy dolog azt hiszem hogy ne dobjuk ki a kupakokat..


nekem van egy kisfiam.. 3éves.. amikor született levetettük az őssejtet. igaz nagyon drága volt.. de pont ezért tettük, mert nem tudni mit hoz a holnap.. és igy van mihez nyúlni de inkább ne kerüljön rá sor...


ez a srác nagyon normális, és jó családból való.. kár lenne érte.. ezért gondoltam hogy segitek ahogyan tudok....


kérlek titeket érezzéták át az anyukája helyzetét.kb 4 éve halt meg a srác apukája biztos hallottatok róla amikor Gyöngyösön leszakadt a betonfödém maga alá temetve 3embert..az egyik az apukája volt. az anyukája nagyon nehezen birta ki.. most meg itt van daganatos a legkisebb gyermeke..


egy faluból származunk.. onnan ismerem őket..

csak pár gondolat volt amit szerettem vna megosztani veletek. tudom hogy mindenkinek megvan a maga gondja.. de aki teheti segitsen...

köszönök mindent...

28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 25. - Correct)
2011. ápr. 22. 21:01

Szia Correct! Tudom, hogy mi volt a problémád, hiszen végig izgultam. Sajnos (vagy hála Istennek) rák és rák között is van külömbség. Most a másfél év alatt volt mit megtapasztalnom sajnos.Öcsémnek is ha megállt volna a tüdőműtét után a rák akkor azt mondhattam volna, igen ingyen volt, már ha nem nézem hány orvos nézte a kezemet mikor nyújtom át a pénzt, és láttam megtapasztaltam, hogyan fordítottak hátat azok akiknek nem jutott. Tisztelet a kivételnek, mert azért a sokból kettő akadt aki EMBER volt.

bizony a táplálék kiegészítők horror áron vannak, ez egy jó üzlet hiszen tudják, ha nem a beteg, akkor a hozzátartozó megveszi, hiszen az életnél drágább nincs.

Puszi: eniss ...és örülök, hogy Neked szerencséd volt.

27. Tótágas (válaszként erre: 25. - Correct)
2011. ápr. 22. 18:48

Sajnálom, hogy keresztül mentél egy agydaganaton,DE nincs egészen igazad.

A kezelés attól is függ,hogy hol van a rák.!

Bizonyos betegségeknél nagy szükség van táplálékkiegészítőkre,spec.vitaminokra,immunerősítőkre,különleges specifikált étrendre stb.És azt sem tartom hihetetlennek, ha egy szülő még a lehetetlent is megpróbálja a gyerekéért,pl őssejtterápia és hasonlók.

A betegség(bármelyik) NEM olcsó,és Te se hiszed el, hogy minden szükséges dolgot áll a TB?IGAZ?

26. 41fdab80c1 (válaszként erre: 25. - Correct)
2011. ápr. 22. 18:47

Bocsika, csak utána néztem meg a lapodat, de én meg most élek benne 3 éve és ha a lányom nem tudna segíteni, már rég urnában lennék, hidd el.És hogy mennyi ment el havonta, azt csak elképzeni tudom, mert el sem árulja.

Hogy egy szülő, mire képes gyermekéért még erején felül is ha kell, azt sem tudjuk elképzelni. Mi pedig emberből vagyunk, miért ne segíthetnénk, ezt nem értem hozzászólásodban.

Ha Neked pluszként semmi nem kellett, akkor Te a sors kegyeltje voltál.

25. correct (válaszként erre: 23. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 22. 18:09
Már elnézést, de másfél éve műtöttek agydaganattal. Szerintem a legdurvább dolog ami létezik daganatban, annak helye szerint. Egy fillérre sem volt szükség, pedig nagy műtét volt. Amit átéltem, az sem volt semmi, de épp ezért nem értem ezt az egészet, hogy mire is kellene :O hiszen benne voltam a mélyében.
24. correct (válaszként erre: 22. - 6db355b442)
2011. ápr. 22. 18:07
Nem szükséges steril szoba.
23. 41fdab80c1 (válaszként erre: 20. - Correct)
2011. ápr. 22. 17:02

Correkt, te nem igazán vagy korrekt, mert olyan dologra mondasz véleményt, ami úgy látom téged, sőt környezetedbe senkit nem érint.Ha nem így lenne, akkor legalább megközelítőleg tudnád, hogy a felsoroltakon kívül, mennyi minden kell még a daganatos betegnek, hogy emberhez méltóan tudjon élni, a kezelések hatásait elviselni.

Az én onkológusom, kezdetekkor azt mondta: nekünk orvosoknak el kell ismerni, hogy amit mi egy daganatos beteg gyógyulásáért teszünk, az csupán 20 %, a többit a betegnek kell hozzátenni. Hát ez az az 80% amiben segíthetünk, és ha megtehetjük, miért ne tennénk. Márcsak azért is, mert az a 20%

(amit te felsoroltál) sok esetben, mint az enyémben is csak rontott a lelki, fizikai állapoton. Arról nem is beszélve, hogy bizony nagyon sokszor látjuk,halljuk a híradásokban, hogy kis hazánkban azt a 20%-ot sem tudják megoldani, külföldre kell vinni a beteget.

Szóval kedves Correct, nem volna szabad kapásból elutasítani a mások megsegítségét, már csak azért sem, mert nem tudodhatod, mit hoz a holnap.

kezelésre

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook