Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emberekrők, akik embertársaik segítő szándékával visszaélnek fórum

Emberekrők, akik embertársaik segítő szándékával visszaélnek (beszélgetős fórum)


24. Juddyt
2007. aug. 27. 12:31
Na akart lenni bocs.
23. Juddyt
2007. aug. 27. 12:31

Ma az ilyenektől is rosszul vagyok!

Nem értem mért szórakoznak ilyenekkel emberek!


Kerlek olvasd el es kuldd tovabb.

Ha kitorlod Neked komolyan nincs szived.

Hello, En egy 29 eves apa vagyok. Nekem es a felesegemnek gyonyoru eletunk volt egyutt. Hala Istennek van egy kisgyerekunk is. Nem olyan regen az orvosok daganatot fedeztek fel az agyaban es a kicsi testeben. Az egyetlen ut, hogy megmentsuk ot a mutet. Sajnos

nincs eleg penzunk, hogy kifizessuk. Az AOL es a ZDNET beleegyezett, hogy segit nekunk. Az egyetlen ut, hogy segitsenek nekunk az, hogy elkuldom Neked ezt az e-mailt es te tovabbkuldod. Az AOL nyomonkoveti ezt a levelet es szamolja, hogy hany ember kapta meg.

Minden ember, aki megnyitja ezt a mailt es tovabbkuldi minimum 3 embernek, 32 centet szerez nekunk .

Koszonjuk!



Újra felhívnánk a figyelmet arra, hogy emailek továbbításával képtelenség pénzt gyujteni. A levél érdekessége, hogy más az aláíró és a csatolt Philips-munkatárs neve, nem is értjük, hogy ez az egyszeru baki hogy nem szúrja a továbbítók szemét. Ráadásul miért gyujtene centet rákos gyermeke gyógyítására egy magyar férfi?


Blazsevác Péter, a magyarországi Philips kommunikációs vezetoje elmondta, a levélben kizárólag a férfi neve és adatai stimmelnek. "Van ilyen nevu kolléga a Philips gyori ágazatánál, aki azonban soha nem kezdeményezett gyujtést, szerencsére nincs rákos kisgyermeke, és semmi köze az ügyhöz. Valaki visszaélt a nevével, a levél már több hónapja kering az interneten, a kollégát sokan megkeresték a levélbol szerzett telefonszámokon, és már nagyon örülne, ha senki sem küldené tovább az adatait" - fogalmazott

22. Alexx
2007. júl. 30. 08:39

Ez egy rablókapitalizmus, azért vannak ilyenek.... s még sokáig lesznek is....


Magyarország a "piramisjátékok hazája", s még sokáig az is marad, mert az emberek hiszékenyek, megvezethetőek - ennek okait pedig a szociológiai és pszichológiai tanulmányok tömkelegével lehetne magyarázni.


Egyet tehetünk, nem dőlünk be a hamis ragyogásnak, s akkor csak kivesznek, mert nem lesz, akit átverjenek!

21. LoLiNa
2007. jún. 28. 08:29
xemét dolog.. látxik, hogy minden a pénzről xól..
20. fcf0c655e6 (válaszként erre: 19. - Juddyt)
2007. jún. 26. 03:27
Pedig olyan egyszeru; irigykednek azokra, akiknek van mibol segiteni..:)))
19. Juddyt
2007. jún. 14. 13:40
Nem tudom megérteni, hogy miért vannak ilyen emberek!
2007. máj. 27. 17:29
Sajnos én sem értem ezeket az embereket,mert azt lehet ebből következtetni ,hogy szándékosan akar a másik embernek kárt okozni és ebben éli ki ferde hajlamait.Nem?
17. Juddyt (válaszként erre: 16. - Csakizsoka)
2007. máj. 20. 08:57
Sajnos lassan egyre több ilyen van:-(
2007. máj. 20. 08:25
Hát elég szégyen hogy vannak ilyen emberek akik kihasznalják a jóhiszemü emberek segitőkézségét,és nem oda juttatják a pénzt ahova eredetileg kénne.
15. sello5
2007. máj. 20. 07:46
elégbaj hogy idáigfajulnak a dolgok nagyon elitélem az ijen embereket
2007. máj. 20. 07:04
Undorító dolognak tartom és az ilyeneknek csak azt lehet kívánni,hogy Ők is kerüljenek ilyen helyzetbe.
13. a7a90ace89 (válaszként erre: 7. - Juddyt)
2007. máj. 20. 05:49

Ez nagyon igaz!!!!!


Manapság nagyon könnyen visszaélnek a másik bizalmával és sokkal nehezebben lehet azt a megtépázott hitet visszaadni...vagy szinte lehetetlen.:((

2007. máj. 20. 04:57

Szemet dolog, de sajnos ilyen ez a vilag.

A baratainknak barmikor segitunk barmiben es viszont, de masoknak nem. A baratokat meg az ember nem egyik naprol a masikra nevezi ki annak, megvalogatja oket. Nem veletlenul alakult ez igy, a naivitas kora felettunk mar elmult.

11. Juddyt (válaszként erre: 10. - Fcf0c655e6)
2007. máj. 20. 00:32

Akkor csatlakozom hozzád:-)

De szerencsére nem csak rossz tapasztalataim vannak!

2007. máj. 20. 00:30

Szivesen elmondanam a velemenyem roluk, de,(sajnos) a Hoxa-forumon nem hasznalhatok nyomdafesteket nem turo szavakat...


Persze, hogy az az ember, aki onzetlenul probal segiteni masokon, bezarkozik, ha annyiszor atraztak.


De van egy nagyon igaz mondas, miszerint: "nem az a hulye, aki becsapta a masikat, hanem az, aki hagyta magat becsapni".

Van benne valami,sajnos...:(((

En vagyok a hulye,mert hittem az emberekben.

9. Juddyt (válaszként erre: 8. - Kingi7)
2007. máj. 20. 00:27
Engem a barátnőm vágott át:-( Igy lett vége egy 30 éves barátságnak:-(
2007. máj. 20. 00:19
Ez biztos, következtetés: nem érdemes egyiknek se lenni? Akkor hová fajul a világ?
2007. máj. 20. 00:14

Szerintem a sokat csalódott embereknek nehéz visszadni a hitét!

Nehezen fognak tudni megbizni bárkiben is, hiába akarnak önzetlen segitséget adni!

2007. máj. 20. 00:10
Biztos, de mivel tudod meggyőzni őket, hogy a bizalom meglegyen?
2007. máj. 20. 00:09
Ezeknek a bezárkózó embreknek biztos keserű tapasztalataik vannak a "segitő kezek"-ről
2007. máj. 20. 00:05

Valószínű, kaptak egy pár pofont.

Ennek az ellenkező motívuma pedig, amikor szeretnél embereknek segíteni és nem fogadják el, teljesen bezárnak, mert azt hiszik le akarod őket húzni, vagy valamit akarsz tőle, közbe meg csak segíteni szertnél...nos ez is szomorú!

3. Juddyt (válaszként erre: 2. - Kingi7)
2007. máj. 20. 00:03
Talán épp azért van nagyon kevés segitőkész ember, mert .....
2007. máj. 20. 00:00
Hát elég undorító, de sajnos a mai világban ez teljesen természetes, kevés az olyan ember akire lehet számitani, ha van olyan azt is rend szerint kihasználják:( ha van ilyen segítő ember az ritka kincs.
2007. máj. 19. 23:50
Mi a véleményetek azokról az emberekrők, akik embertársaik segitő szándékával visszaélnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook