Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elmúlhat a szerelem, ha meghízik a párod? fórum

Elmúlhat a szerelem, ha meghízik a párod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
125. a0c1361e44 (válaszként erre: 123. - 00dd2f3d94)
2012. jún. 13. 07:53

Perszehogy jól érzi magát, indított is néhány fórumot erről a témáról.

Ő el is hiszi, amit mond, de sokan nem hisszük el...

124. 9bbc382386 (válaszként erre: 123. - 00dd2f3d94)
2012. jún. 12. 22:32
Egészségesnek biztos nem az, hiába is érzi jól magát.....
123. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 122. - Zóra_)
2012. jún. 12. 16:03
juhéj. és te jól érzed így magad, most komolyan?!
122. Zóra_
2012. jún. 6. 15:04
42 kilóval vagyok több, mint mikor megismert. Ősszel esküvő és ugyanúgy imád!!
2012. jún. 1. 08:54
Mi sokat hülyéskedtünk a férjemmel ezzel kapcsolatban. Hatvanennyihány kiló voltam, amikor megismert, és egyre csak híztam...azt mondta, azért hetven ne legyek, lettem. Aztán mondta, hogy nyolcvan ne legyek, amikor közöltem, hogy már vagyok vagy kilencven. De ugyanúgy szeretett mindig. Persze hülyeség azt hinni, hogy akár szét is folyhatunk, a párunk akkor is szexistennőt lát bennünk, mert ez nem igaz. Ő attól látja a tökéletlnségeinket, csak nem azok miatt szeret minket, de erre ne alapozzunk. Szerintetek mikor kívánt jobban? Hatvan-hetven kilósan, amikor fel tudtam csinin öltözni, és jól néztem ki, vagy amikor csak xxxxl-es ruhákba fértem bele burjánzó hurkák közepette? Most épp diétán vagyok, és szépen araszolok a célom felé.
120. 9536810fa1 (válaszként erre: 118. - Df2a740c00)
2012. jún. 1. 08:13

Ez így van. :)

Ha az ember igazán szeret, akkor minden dekát szeret a párján... :)

119. air (válaszként erre: 101. - Buschne)
2012. jún. 1. 07:19
Ez nagyon helyes:)))
118. df2a740c00 (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2012. jún. 1. 07:16
Akkor nem állt stanil lábakon a kapcsolat részéről. Az ember a társából nem szeret ki, ha megváltozik a külső, hiszen mindenki változik, múlnak az évek. Ennyi erővel azért is kiszerethetett volna belőled, mert mondjuk amikor megismerkedtetek, 25 voltál, most meg 35 vagy, hiszen ő egy 25 évessel jött össze:S Komolytalan ember.
2012. jún. 1. 07:00

Szerintem, vannak olyan emberek,akik az evéssel kompenzálnak,(mások meg mással)

ha az életük nem olyan "mederben" folyik,ahogyan szeretnék,v. vmi negatív változás van(nemcsak szerelmi téren!)csak 2 példa :


-párjával nem olyan jó a kapcsi,mint volt,nem érzi már szeretve magát

-elvesztette a mukáját,anyagi bizonytalanság-érzés


...úgy vélem,hogy 1 boldog kapcsiban is hízhat egy nő (nőként a ffiakról nem tudok nyilatkozni) a hormonok változása miatt is,stb.

nem sorolom fel újra,amiről itt már biztos írtak mások,mert az a lényeg,h.szerintem is összetettebb egy szerelem/szerelmi kapcs. annál,h. elhagyjon vki,mert híztam,ill. ha megteszi akkor nem szeretett igazán:/és akkor jobb is így.


Nem történt velem ilyesmi,(h.elhagyott volna vki,hízás miatt,)de bizony most híztam kicsit,mert nincs melóm és már attól lehet hízni,h. nincs meg az addigi többlet-mozgás,hirtelen kiesik az ember a rendszerességből :

az-itthon-elvégzendők-mellett-bejárás-a-melóba-nem-akkor-eszem-amikor-kedvem-szottyan-és-nem-annyit...stb.


Megígértem magamnak,h. nem hagyom el magamat és leadom azt a pár kg.-ot,mert a párom megérdemli,h. olyan legyek,mint amikor megismertük egymást(1 évvel ezelőtt),főképpen,h. ő nem változott se kívül,se belül(u.az a jó ember,aki volt)!

Bocs' kicsit bő lére eresztettem;-)

2012. jún. 1. 06:55
Ettől nem
2012. jún. 1. 06:32
nem
114. Zóra_ (válaszként erre: 113. - Szemmelver)
2012. febr. 21. 13:09
Akinek ez a "legfontosabb", annál nem is szabad leragadni. Örülök, hogy most boldog vagy.
113. szemmelver (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2012. febr. 21. 13:07

2x váltam emiatt

a mostani párom olyannak fogad el amilyen vagyok

112. Zóra_
2012. febr. 21. 13:05
Én közel 30 kilóval vagyok most több, mint mikor megismert. A szerelem még mindig dúl és esküvőre készülünk:)
2012. jan. 26. 11:12
... és fordítva is igaz lehet, meghízhatunk, ha elmúlik a szerelem. :) Olvastam, és hallottam is már ilyent, hogy a nő annyira nem akarta a férje érintését, hogy szépen meghízott.... nem szándékosan, hanem egyszerűen a tudatalattija nem akarta, hogy csinos és vonzó legyen a férje számára...
2012. jan. 26. 11:09

Én sem vagyok vékony, amikor a párommal összejöttünk, szerintem (és szerinte is) csinos votlam. Aztán hízgattam, jócskán,de soha egy mondattal nem szólt érte, szerette, elfogadta az alakom. most egy ideje ismét fogyok, már majdnem annyi vaygok, mint ahogyan megismert és erre is azt mondja, h mindenképpen jó vagyok neki, de a szeme csillogása elárulja,h tetszik neki ez a régi-új fazon.

ezért megéri.


Kedves Fórumindító! Tedd meg magadért, h lefogysz. meglátod a párod is értékelni fogja. ha nem.... hidd el lesz más akitől elismerést fogsz kapni.

2012. jan. 26. 10:47
Bármitől elmúlhat... akár ettől is,igen...de volt egy illető aki hízott ahhoz képest amilyennek megismertem,(nem sokat)de utána is ugyanúgy tetszett :D
2011. márc. 29. 22:27
A szerelem sok mindentől elmúlhat...bármi kiválthatja azt, h vége az érzésnek...mindaddig amíg nem az igazi mellett vagy , az viszont, h hiszel e az igaziban vagy sem...
107. buschne (válaszként erre: 106. - GreenFairy)
2011. márc. 29. 21:29
Akkor most mi a válaszod, igen, vagy nem?:-DDD
2011. márc. 29. 20:41

Szerintem itt nem a hízásról vagy kilókról vagy a kövérségről van szó. Senki se szereti látni, hogy a párja megváltozik, és a rossz irányba. Senki se akar egy csökkent önbecsülésű emberrel hosszútávon együtt élni, senki se akarja megtapasztalni azt, a párjának sem ő sem saját maga nem fontos annyira, hogy tegyen önmagáért. Egy ilyen mély változás szerintem is elindíthatja a folyamatot, hogy elmúljon a szerelem.

De a hízás nem feltétlenül tünete ennek. Akire felszalad az évek és a gyerekek múltán 5-10 kiló, de közben megmarad igényesnek, stílusosnak, tudja szeretni önmagát, az nem hinném, hogy bárkinél is okot adna a szerelem elmúlására. Pláne ha alapból erősebb csontozatú vagy kissé ducibb lányt választottak párjuknak. Más kérdés az, hogy azoknál a nőknél, akiknél az alakjuk kiemelt szerepet kapott eddigi életükben, ott intő jel lehet a testsúly változása. De rengeteg más intő jel is lehet, ami egy ilyen "elhagyta magát" dologra utalhat, például ha valakin állandósul a maci-naci, hagyja lenőni a festéket a haján, az eddig mindig tiptop körmeit festetlenül, vagy lepattogzott lakkal hagyja, a mindig extra ruhákban járó nő, aki elkezd egyszínű barna pólókat hordani, vagy a jófej, társasági lány, akinek egyszer csak nem lesz kedve menni sehová. Persze, hogy fáj a férfinak, még a szerelmes férfinak is, ha a párja elhagyja magát és a kedves, csinos barátnőjéből egy kövér, lepukkant házisárkány lesz. De ezt nem a kilók teszik. Rengeteg kövér vagy kövérebb nő igényes, jól öltözött és magabiztos. Szerintem ez az egy tényező egyszerűen kevés ahhoz, hogy a szerelem elmúljon. Ennyi erővel egy drasztikusabb hajvágás vagy festés után is elmúlhatna a szerelem.

105. buschne (válaszként erre: 100. - Laszlozsu)
2011. márc. 29. 18:54

Ez nem "AZ" a hízás, amiről beszélünk.

A Tiétek így van rendben:)

104. buschne (válaszként erre: 99. - Buschne)
2011. márc. 29. 18:53

Bocsánat, nem 58, hanem 56-ot akartam írni.

Ennyivel mentem férjhez.

Most igyekszem tartani a 60-at, ma is meggondolom mit vacsorázok, mert érzem, elszaladt a ló. Ilyenkor észbe kapok és kordában tartom a dolgot:)

103. 9bbc382386 (válaszként erre: 98. - C130f7eb3b)
2011. márc. 29. 18:51
:))) Ez egy hosszú folyamat lehet(mint írtam).A csak úgy zabálásnak is,akár a szülés utáni depresszió,vagy az otthonlét miatt.De ezek nem okok,ezek kreált problémák.Éppenséggel lehet ehelyett sportolni,és más örömteli elfoglaltságot találni.Ha a férfi egy kiegyensúlyozott csinos nőt lát az oldalán,akkor arra büszke,felvág vele,és nem engedné el.
102. buschne (válaszként erre: 94. - 9bbc382386)
2011. márc. 29. 18:46
Teljesen egyetértek Veled. A 120 kg az 120 kg és nekem sem tetszene, sem magamon, sem egy férfin. Igenis azt jelentené, hogy elhagytam magam és minden mindegy, ahogyan írtad is.
101. buschne (válaszként erre: 85. - D8670f819c)
2011. márc. 29. 18:39
Betegség esetén is is kiállnék a férjem mellett, amíg csak élek, s remélem, ő is így érez irántam:)
2011. márc. 29. 18:25

Az én párom is meghízott, nem olyan mint 24 évesen, amikor hozzámentem feleségül.

Sőt én is meghíztam ahhoz képest. Akkor 55 kg voltam, ma 65.

A kapcsolatunk szilárd és rendíthetetlen, s remélem így is marad. Nem gondolom, hogy ennek pont a hízás vetne véget.

99. buschne (válaszként erre: 83. - Anda39)
2011. márc. 29. 18:25

Nem mindegy, mennyire ducibb. Én nem tudnék kövér férfival szeretkezni. Ő is pocakocskát eresztett az évek során, de tök jól áll neki, legalább nem olyan "kölyök" kinézetű, szóval az nem hogy belefér, de kellett is, az tök más. Én sem vagyok már 58, hanem 60, de szerintem ez is belefér.

Ha így érted, mire gondolok.

Nyilván én sem akartam, hogy 60 legyek, teszek is érte, hogy legalább ezt megtartsam, de nem mindegy, ki mennyit tesz ( csak sopánkodik, vagy sportol is, odafigyel az étkezésre, stb.).

98. c130f7eb3b (válaszként erre: 94. - 9bbc382386)
2011. márc. 29. 18:23

Jól felvágták a nyelved! :))) De mindennek oka van. A hízásnak is. Mert ha valaki elkezd csak úgy "zabálni", azt valamiért teszi. Akkor nem az a megoldás, hogy otthagyom, hanem az, hogy megbeszélem vele, miért menekült az evésbe...

Aztán: a férfiak nagy része elvárja, hogy a nem kívánt terhesség megelőzése miatt a nő védekezzen. Ennek leggyakoribb formája a fogamzásgátló, ami szülés után meglehetősen felboríthatja a hormonháztartást, és ez is hízáshoz vezethet. Ennek korrigálására nem biztos, hogy elég a fogyókúra.

Nem akarlak meggyőzni, és Te sem tudsz, ám ettől még beszélgethetünk, mert engem szórakoztat, de akkor is tartom a véleményem: aki nem tudja elfogadni a párját olyannak, amilyen, az nem szereti igazán! :)))

97. buschne (válaszként erre: 82. - Carmena)
2011. márc. 29. 18:18

Egyetértek.

Férjem nem egy "pinamumus"-már bocsánat-, de tuti őt is megviselné, ha szexmentes hónapok jönnének egymás után...

2011. márc. 29. 18:17
Vajon mikor múlik el? +5kg, vagy+10, 20, 30 kg után? És azonnal, vagy csak napok múlva?:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook