Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlhat így a szerelem? fórum

Elmúlhat így a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
34. semleges (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 10:42
Van egy székely mondás: "a kutya is jó dolgában veszik meg" - lehet, hogy neked tényleg nem jó semmi és / vagy nagyon unatkozol vagy várod a csodát. Nem bántani akarlak, csak ez a véleményem. Menj vissza dolgozni és rendezd az életedet. Lehet, hogy az élettársad nem is rossz ember csak ő így tud "szeretni". Szeresd te is, beszélgessetek sokat. Az, hogy a gyerekedet elfogadja és szereti, normális veletek, hidd el nem kevés. A szerelem pedig elmúlik, mondjuk nálatok idejekorán történt meg ez tény. Lehet, hogy ikszedik férfival sem találnád meg a lángoló minden éjjel frenetikus élményt nyújtó együttléteket. Ezek értékek és fontosak de ez alapján most letargiába esni butaság. Elba.tad, ez látszik, de ki lehet még hozni belőle a jót.
2020. dec. 3. 09:19

Nem vagy idióta. 22 évesen jöttél össze az előző kapcsolatoddal, szóval ha jól sejtem túl nagy tapasztalatod nincsen.


A szerelem idővel bizony, elmúlik, nem lányregény az élet. Bizony, sokat kell tenni egy kapcsolatért, hogy ne laposodjon el, és az évek múltával akkor is úr lesz a megszokás, a kezdeti láng, a tűz nem tart és nem is tarthat örökké.


Viszont, 3 hónap után még bőőőőőven tombolnia kellene! Szóval nem, nem hiszem, hogy ez szerelem lett volna. Inkább csak egy fellángolás, ami hamar hamuvá is égett. Ettől függetlenül szerethet téged az új pasi, szerintem a kettő nem zárja ki a másikat.

Egyébként te szereted őt? Szerelemmel? Mit érzel iránta?

32. liliom10 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 21:58

Ha tökéletes férfit akarsz látni, menj moziba !

Sajnos, nem ismerted meg ezt a férfit eléggé, mielőtt ilyen komoly döntést hoztál, hogy hozzáköltözöl, ráadásul jó messzire.

Beszélgess el vele ! Mondd el neki, miért lettél boldogtalan, és ez így Neked nem jó, nem akarod így leélni az életed. Beszélgetni, beszélgetni ... őszintén.

2020. dec. 2. 21:37

Tudom hogy elcsesztem, de csak boldog akartam lenni. Azt hittem itt az vár rám.

A gyereknek meg van mindene, nem érez az egészből szerintem semmit, imádom, az apja is elviszi, szereti nagyon.

Az új párom is szereti, játszik vele.


Csak én vagyok ilyen idióta, akinek semmi nem jó, de tényleg. :(


Lehet nem is a férfiban, hanem bennem van a hiba, nem tudok már úgy szeretni, tolerálni dolgokat.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 2. 21:33

Szeret azt mondja. Viszont nem úgy viselkedik.

Nem bánt meg semmi, csak úgy vagyunk. Ami nekem 3 hónap után igen kevés.

Testiség is kB nulla, most lehet neki ennyire van igénye, vagy nem tudom, de szerintem most még lángolni kellene mindennek.

2020. dec. 2. 21:31

Nem tart el, eddig gyedet kaptam, 100ezer Ft feletti összeget, plusz családi, plusz gyerektartás.

Igaz mostmár csak gyest fogok, de nem szándékozom magam eltarttatni, nem vagyok haszonleső.

28. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 21:29

Egyrészt nem ítéllek el, mert nem tudom, ki vagy.

Másrészt...annak örülj, hogy nem házasságban történt meg veled ez, így "szabadabban" elmehetsz. Én ,lehet, hogy visszamennék. Nem biztos, hogy a gyerekem apjához, de arra a helyre.

27. birebora (válaszként erre: 26. - 184481d874)
2020. dec. 2. 18:12
Én is így gondolom, de nem én vagyok a FI:)
26. 184481d874 (válaszként erre: 24. - Birebora)
2020. dec. 2. 18:02
Aki felelősséggel tartozik egy gyerek iránt annak háromszor meg kell gondolnia mit tesz.De egyébként sajnálom és félig meddig megértelek,de könnyelmű voltál és most fizeted az árát.Menj dolgozni és távolodj el ettől a pasitól.
25. birebora (válaszként erre: 20. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 2. 17:03
Nem biztos, hogy a faszi idióta. Ki tudja? Odavett egy nőt egy gyerekkel pár hónapos ismeretség után ha jól értem. Dolgozik, gyakorlatilag majdnem eltartja őket, albérletbe laknak amiből nagyon nehezen van kiút.
24. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 16:57
Értem én, csak így albérletről-albérletre mindig is ki leszel szolgáltatva és ez a szomorú.
2020. dec. 2. 16:28

Azt írod, hogy a régi munkahelyed, a régi lakhelyeden visszavenne dolgozni, csak ott jelenleg lakhatási lehetőséged nincs. Beszélj velük, keressenek neked + kislányodnak egy kicsike, megfizethető albit, és máris költözhetsz vissza. Jó emberek mindenütt vannak, régi barátok, ismerősök között is lesz, aki hajlandó neked segíteni.

És persze, ahhoz hogy dolgozni tudj, a bölcsit is el kellene intézni. Ezen a téren is tájékozódj, egész biztosan lesz megoldás. Mindent bele, megállsz te a saját lábadon, az elején lehet, hogy nehéz lesz, de erős vagy, és megcsinálod!

2020. dec. 2. 16:24

De miből veszed,hogy nem szeret?


Amùgy igen baromsàg fàradtsàgra hivatkozni,èn pàrom 2-3kor kel hajnalban,de munka utàn ő is segìt főzni,elvan a gyerekekkel,bevàsàrol stb...

21. cc7a88f96d (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 16:23
Te aztàn a szart a fosra cserèlted màr meg se haragudj...😔
20. cc7a88f96d (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 16:21

Nem lenne egy jò baràtnő,aki befogadna 2-3hònapra,mìg dolgoznàl ès gyűjtenèl albèrletre valò pènzt?

Vagy pròbàlj meg lassankènt fèlretenni dugiban valamennyiket a màsik idiòta mellett ès amint van annyid ami elèg lehet,fogd magad ès hùzz onnan.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Birebora)
2020. dec. 2. 16:15

Mennék csak mivel a tulaj nem engedi meg hogy bejelentkezzünk a lakásba a gyereket nem veszik be bölcsibe!

Volt munkám mielőtt született a gyerek, nem a semmire szültem csak így alakult.

18. birebora (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 16:10
Te is menj el dolgozni. Lefoglalod magad és még pénzed is lesz. Ne haragudj, még mindig nem értem az egészet.
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 15:46
Az én véleményem is az, h nem szerelem volt ez, mert az eltartott volna legalább 7-évig.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - New(l))
2020. dec. 2. 15:40

Persze. Lerendezi annyival ő minden nap 4 kor kel és fáradt! Vagy hogy mennyire szeret! Meg milyen szep meg ügyes vagyok. Ezektől már kb hányingerem van.

Dicser mint egy óvodást, azt hiszi ki vagyok vele segitve.

15. New(l) (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 15:07
Ez jó carul hangzik. Beszéltél már vele erről? Hogy elég laposnya a kapcsolat?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - New(l))
2020. dec. 2. 15:05

Hát nem. Nem ezt igérte és nem ilyennek adta elő magát.

Szerintem csak kellett neki valaki hogy ne legyen egyedül és el lássa meg csináljon mindent.

13. New(l) (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 15:00
Sok férfi kipukkad az udvarlási szakasz után, és jönnek a hétköznapok. Megértem, hogy kicsit tovább élvezted volna a kezdeti lángolást, azért ez a 3 hónap nem perzselte föl a szíveket. :D
2020. dec. 2. 14:58

Nem vagyunk házasok.

Ha a gyerekem apja meg is bocsátana, a családja ízekre szedne, és én ezt nem akarom.


Amúgy nem sokat találkoztunk... Sajnos... Akkor még azt mutatta amit látni akartam.

Most sem bánt vagy semmi. Egyszerűen üres az egész.

2020. dec. 2. 14:53

Miért nem mehetsz vissza a gyereked apjához?

Megbotlottál, nem te vagy az első. Nem fogad vissza? Házasok vagytok egyébként?

10. New(l) (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 14:52
Nem gondolta szerintem senki, hogy férfifaló lennél. De most őszintén: hányszor találkoztál te ezzel a krapekkal, mennyi időt töltöttél el vele, mennyire ismerted meg valójában, míg hozzá cuccoltál? Elsietted, mert menekültél az aktuális kapcsolatodból. Nem történt semmi végzetes. Tekints előre, a jövő előtted áll.
2020. dec. 2. 14:49

Sosem a pasik voltak az elsők, az exel 14 évet voltam együtt. Nem vagyok az a nagy férfifaló.

Csak azt mertem hinni boldog lehetek, aztán jött a rideg valóság. Ha tehetném visszacsinalnám. A kislányom miatt. Mert én hiába nem voltam boldog, ő az volt. Vagyis úgy tűnik most is az, de családban azért mas.

2020. dec. 2. 14:47

Szerintem a szerelem nem, ez meg nem az volt...

Jött valaki, aki szépeket mondott, ígért, meglépted, bebuktad. Sajnálom, mert nagyot tettél a (vélt) boldogságod érdekében, de elkapkodtad.

Próbáld felépíteni az életed a kislányoddal, és hagyd a faszikat egy ideig, ne légy olyan, mint a majom, aki az egyik liánt nem engedi el, míg nem fog meg egy másikat.

7. birebora (válaszként erre: 3. - Birebora)
2020. dec. 2. 14:38
Keresd a lehetőséged mert egy gyerekkel (mondjuk anélkül is) egy biztonságos, nyugodt otthon kell. Felelősen gondolkodj és dönts és ne a pasik legyenek az elsők. Sajnálom a kislányt, ideoda fog csapódni.
6. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 14:30

Elmúlhat.

Mert egy álomképbe voltál szerelmes.

Mert hiába a telefon, beszélgetés, video.. az mégsem olyan, mint egy személyes találkozás, randi, kapcsolat, még akkor sem, ha szerelmes vagy.

5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 14:23

Helyes!

Keress és meglátod, hogy jobb lesz kettecskén, mint rossz kapcsolatban.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook