Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem fogyókúrázni, és van otthon futógépem, az érdekelne hogy mennyit kellene használni naponta, hogy érjen valamit? fórum

Elkezdtem fogyókúrázni, és van otthon futógépem, az érdekelne hogy mennyit kellene használni naponta, hogy érjen valamit? (tudásbázis kérdés)


8. Csibebaby80 (válaszként erre: 6. - MANCIKA123)
2011. márc. 4. 16:30

írd be a keresőbe: pulzus edzés táblázat

Az első 3-ban még a témával kapcsolatos cikkeket is kiad, nagyon jók.

2011. márc. 2. 16:36

szia drága

ha most kezded, fokozatossan tedd

de szerintem fél, 3/4 ó max 1 ó elég..


függ attól is mennyi a súlyod, a kondid


ügyes vagy

6. MANCIKA123 (válaszként erre: 5. - Csibebaby80)
2011. márc. 2. 16:30
Hol található ez a táblázat?
2011. márc. 2. 15:24

napi 30 perc, intenzív edzés, van aki a pulzust számolja hozzá, mert van egy lista, ki, hány kg, és mennyi pulzus számot kell elérni, hogy zsírégés legyen

1 hónap múlva lesz látványos a fogyás, addig kitartóan kell csinálni, és nem szabad méregetni!

4. orsolya33 (válaszként erre: 2. - MANCIKA123)
2011. márc. 2. 15:18
Szerintem biztos, aki nagy súllyal indul,az az elején látványosabban és többet fogy,a vége lesz nehezebb,de ne add fel. Szerintem az elején annyit csinálj,amennyit bírsz,csak fokozatosan szabad annak elkezdeni a mozgást,aki előtte nem csinálta,majd fokozatosan növeled.
2011. márc. 2. 15:16
most mennem kell majd jövök,köszönöm előre is ha valaki segít
2011. márc. 2. 15:16
Jelenleg 90 kg vagyok,és 6-os fokozaton gondoltam a napi 40 percet,ez használ valamit?
2011. márc. 2. 15:15
Elkezdtem fogyókúzázni, és van otthon futógépem, az érdekelne hogy mennyit kellene használni naponta, hogy érjen valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook