Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. ápr. 29. 17:27

én is igy voltam,csak mi el is váltunk,felállt a hátamon a ször,ha közeledett,aztán feladta ő is,ez mégjobban dühitett,ugyhogy szépen megutáltuk egymást...a férjemet én is kivántam a szülés után,de nem volt jó,de erőltettük a dolgot az ő kedvéért,és ez azt eredményezte,hogy megundorottam tőle véglegessen...ő szerinte nekem mint feleségnek ez is a dolgom...na beintettem neki..a mostani párommal babát várunk és én attól félek,hogy ez megismétlődik,ő azt mondja,hogy nem fog,az lessz a szülés után amit én szeretnék,nem fogja erőltetni a dolgot,kivárjuk az idejét mindennek...


szerintem neked meg kellene egy hozzáértő emberrel beszélned,egy pszihologussal vagy valakivel,nem szégyen és csodákat tehet...most mondhatnánk,hogy én miért nem mentem???!!!hát igy utólag már könnyű okosnak lenni nekem is,de akkor csak egy érdekelt,szabadúlni abból a pokolból,amiben éltem/éltünk...


de ha nekem azt monja a párom,hogy igy tetszem neki,akkor én nem erőltetem az ellenkezőjét,inkább hozzábújok,ha igy tetszem neki,hát igy tetszem neki,valószinű,hogy neked is hinned kellene a férjednek,hogy igy tetszel neki ahogy vagy..:)

2009. ápr. 29. 17:24
Ja,én is. Gondoltam, hogy sokak küszködnek hasonló problémákkal. Azért is írtam ezt a cikket, hogy mások is kapjanak tanácsot, ne csak én. És akiknek ilyen gondjaik vannak, le tudjuk küzdeni őket együtt. Tudom, ezt mindenkinek magába kell tisztázni és mindenkinek magát kell elfogadnia, de azért jó, ha van, aki segít.
2009. ápr. 29. 17:19
en ugyan nem szultem , de meghiztam, es ugyanezekkel az erzesekkel kuszkozdom !Addig semmi gond nem volt ... de most egyszeruen nem megy, mindig azt latom, hogy kover vagyok ...
2009. ápr. 29. 17:18
Köszönöm a válaszokat! Mindketten igyekszünk, de még nem vagyok kész arra.
11. babapocok22 (válaszként erre: 3. - Genlips)
2009. ápr. 29. 17:16
Köszi!Nehéz,de dolgozok rajta.
10. 89b99f816e (válaszként erre: 9. - Babapocok22)
2009. ápr. 29. 17:16
Akkor ne aggódj! Fog ez változni!
9. babapocok22 (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 17:15
5 hónapja
2009. ápr. 29. 17:14
Először is fogadd el magad! Nem mondaná, ha nem gondolná komolyan. Szerintem nem hidegültél el tőle, én nem úgy vettem ki a szavaidból. Lehet, hogy szórakoznak a hormonjaid. Békülj ki önmagaddal és vessetek be új technikákat, hogy fellobbanj te is! Sok sikert!
2009. ápr. 29. 17:12
Szia!Én is igy voltam a volt férjemmel.A szülés után nálunk hónapokig nem volt szex.Undorodtam még a gondolatától is.Hónapokba telt mire visszaáltam a dologra.
6. c42aaaac41 (válaszként erre: 4. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 17:12
Nálatok mi válthatta ki?
2009. ápr. 29. 17:10

Ez szerintem csak átmeneti állapot.

Lehet depresszió is.

2009. ápr. 29. 17:07
ez érdekes, én is ugyan így vagyok ezzel a témával. én meg mindent kitalálok, csak ne kelljen vele együtt lenni. ez most már kb 2 hónapja van így. én sem tudom igazán, hogy mit lehetne tenni ebben a helyzetben.
2009. ápr. 29. 17:07

szerintem ez csak egy hullámvölgy, mindenkivel megesik. várd ki a végét és kikecmeregsz majd a gödörből. persze dolgozz is a jobb eredményért mind alakban, mind párkapcsolatodban, magától nem fog jönni

szerintem nem vészes!

2009. ápr. 29. 17:06
Megkérdezhetem,hogy mikor szültél?
2009. ápr. 29. 17:03
Tudom, mindenkinek megvan a maga baja, de úgy gondolom, aki ezt végigolvassa, érdekli, amit írok és lehet, hogy megtisztel azzal, hogy hozzá is szól majd. A probléma forrása a szeretkezés, vagyis inkább a nem szeretkezés...

Ugrás a teljes írásra: Elhidegülés vagy más?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook