Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
75. inci-finci (válaszként erre: 37. - Babapocok22)
2009. ápr. 29. 22:41
Szia szerintem ne a válásról gondolkozz , hanem azon lehet, hogy a párodnak így tetszel egy kicsit átformálódva,,és ha tetszel neki és kíván akkor miért ne legyetek együtt , kérdezd meg tőle ..
74. 769918d4ef (válaszként erre: 72. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 22:38
Az baj...Nem lehet hogy a hatterben mas all?Nem akarom elvenni a kedved,de lehet hogy a ferjed kezd depis lenni vagy esetleg egy mas no all a hatterben?Ezt jo lenne ha kideritened mert csak akkor tudnad meg hogy is allj hozza a dolgokhoz...
2009. ápr. 29. 22:37
én most már minden lehetséges bogyót, nyugtatót kipróbáltam, hogy el tudjam viselni ezt az embert. hiába beszélek vele, egyre és egyre rosszabb a viselkedése. de csak azt tudom mondani, hogy ideig óráig használnak. teljesen nem tudok felépülni. Én már arra is gondoltam, hogy az a legjobb megoldás, ha elválok tőle, mivel a 16 év alatt nem tudtam vele megtalálni azt az utat, amit mind a ketten végig tudnánk járni.
72. f32049905f (válaszként erre: 69. - 769918d4ef)
2009. ápr. 29. 22:33
azt már meg sem tudom számolni, hányszor kértem arra, hogy próbáljon már viselkedni!!! de mintha a falnak beszélnék. soha semmi eredménye nincs a beszélgetéseinknek.
71. f32049905f (válaszként erre: 68. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 22:32
mit értesz az alatt, hogy gyorsan?
70. 816fca07b8 (válaszként erre: 12. - Babapocok22)
2009. ápr. 29. 22:30

szia!


engem sokáig zavart a vágott kötényhasam a császár után meg a plusz kilók,és bár kívántam a párom csak tök sötétben ment,aztán vettem egy szexi fűzőt meg garisnyát,és így "alakformáltam" eltűntettem a kötényhasam és szépnek láttam magam.. aztán elmult a kissebségi érzésem is.. próbáld ki,ha főként önértékelési a probléma érzésed szerint akkor.. de lehet a hormonoktól is,még másképp "működsz"

69. 769918d4ef (válaszként erre: 67. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 22:27
Probaltal mar beszelni a ferjeddel arrol hogy o is probaljon alakitani a viselkedesen?
68. c42aaaac41 (válaszként erre: 67. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 22:25
Azt hiszem az egész család kivan!Nem akarlak elkeseríteni,de a fiad érzi,hogy gáz van, és meg van ijedve!Gyorsan találjatok ki valamit,mert a gyerek issza meg a levét!Pont most van a kiskamaszkorban!Beszélj a férjeddel,mert ő meg homokba dugja a fejét!Nagyon sajnállak,de gyorsan kell cselekedned!Vagy így,vagy úgy!
2009. ápr. 29. 22:18
sziasztok! visszajöttem. elmesélnék valamit.nem először fordul elő velem. A lényeg: délután készültem a két gyerekkel anyukámhoz. már éppen felöltöztünk, amikor felálltam a szekrénynél, amit az én édes fiam (11 éves)"(már megint) véletlenül" nyitva hagyott, úgy bevágtam a fejem, hogy abban a pillanatban borzasztóan el kezdtem sírni. utána a fiam elkezdett kiabálni és becsapta a szobaajtót. persze ezt látta a 17 hónapos pici lányom is. annyira rosszul lettem, hogy azt hittem, minden kijön belőlem. (mert előtte megettem egy csomó csokit). felhívtam anyut, hogy nem tudunk menni(aki már 2.napja vár minket).azután felhívtam a férjem is, mindent elmeséltem neki. borzasztóan éreztem magam. szédültem, hányingerem volt, a fél fejem zsibbadt. amikor két óra múlva hazajött, ő urasága azt sem kérdezte meg, mi van velem, hogy érzem magam. oda sem jött hozzám egész este. a 11 kg-os lányomat alig bírom el a 46 kg-mal. de nem segített felemelni sem. beszélt a fiával, de akkor, amikor én nem hallottam. amikor hallanám, nem mond neki semmit. különösebben nem foglalkozott az egész üggyel. csak annyit kérdezett tőle, miért kiabálsz anyáddal? DE este ő urasága vár az ágyban. én meg borzasztó rosszul érzem magam. Már nem tudom, mit tehetnék. Szerintem ez már az elhidegülésnek a legfelső tetőfoka, hogy az állapotom egyáltalán nem érdekli.
66. Nyuszó68 (válaszként erre: 62. - Kobagabi)
2009. ápr. 29. 20:57
Fél éve??? Nem félsz hogy más nőknél fog vigasztalódni? Utána még jobban meg fogsz undorodni tőle! Akkor is együtt tudsz élni vele csak a gyerekek miatt?
2009. ápr. 29. 20:13
Ja, és másképp "segítek" rajta. Kicsit furi, meg azért nekem is rossz, hogy nem együtt teljesedünk be, de ez van. legalább a szándékot lássa, és így sosem mondhatja, hogy azért nem tettem meg a lehető legtöbbet.
2009. ápr. 29. 20:10
Nem tudom, mit is írhatnék, ugyanis 3 hónap múlva fogok szülni. De pár hete mi sem élünk nemi életet. Először is, mert nem volt túl kényelmes az a póz, amikor nekem is orgazmusom volt, másképp meg nem megy ez a dolog. Aztán folytatódott azzal, hogy nem kívánom úgy. Jó hozzá bújni, meg ilyenek, csak együttlét nincs belőle. Közöltem is vele: "Ne haragudj apa, de nem kívánlak. Nem a te hibád, a hormonjaim miatt van, meg nem túl kényelmesek a pózok." Megérti, nem tehet mást. Mielőtt teherbe estem, a testvére /aki lány, és már van egy fia, most ismét várandós/, meg én is elbeszélgettünk vele arról, hogy bizony eljön az idő, amikor nekem már nem megy. Sőt, a sógornőmék az előző, meg a mostani terhesség kiderülésének napjától már nem "szexelnek". Mondtam is apának, mi elég jól kihúztuk. Az orvos sem tiltott tőle. Most így alakult. Remélem azért segítettem valamelyest a problémádban, vagy nem tudom. Gondoltam megírom.
63. c42aaaac41 (válaszként erre: 62. - Kobagabi)
2009. ápr. 29. 19:44
Hűűű!Beszéltetek róla?csak a szex az ami nem megy,vagy az egész kapcsolatotok halott!A gyerekek miatt ne maradjatok együtt!A gyerekeke sínylik meg!
2009. ápr. 29. 19:38

Sziasztok!


Mi is hasonló cipőben járunk:( Sajna mióta a legkisebbel terhes voltam, ritkult a szex. Veszélyeztetett terhes voltam, hisz előtte pont elment 1 baba, így az első 12 hétben nem lehetett. Azután pedig mindig kifogást kerestem, ha arra került volna a sor. A kicsi születése óta még ritkább. Most már 3 éves, és válságban van az egész kapcsolat szerintem. Már fél éve nem voltunk együtt, mert egyszerűen undorodom tőle:( Valami megváltozott.

Az a baj, hogy minden rám hárul, és amióta dolgozom is, meg a 3 gyerek ellátása, egyszerűen nincs energiám rá. Úgy érzem, csak egy púp a hátamon, de mivel ritkán látom (váltott műszak miatt) a gyermekeimért még bírom.

De tudom ez így nem mehet sokáig. A boldogságomat nem kellene feladnom, de őt már nem akarom:(

61. Marjann (válaszként erre: 20. - Babapocok22)
2009. ápr. 29. 18:58

Torna is sokat számít.

A többit pedig meg lehet oldani pénz nélkül is. Ha van egy jó barátnőd, akkor csináljatok egy csajos délutánt, ha nincs akivel megteheted, akkor simán küldd el a férjed a gyerekkel egy délutánra a nagymamához. Egy forró fürdő, pedikűr, manikűr, esetleg próbáld máshogy beszárítani a hajad, próbálj újfajta sminket, valami kis arcpakolást előtte. Nem kerülnek sokba, de rengeteget dob az ember közérzetén. Esetleg válts parfűmöt. Nyilván, többről van itt most szó, de ahhoz, hogy jobb kedved legyen és elfogadd magad az ilyen apróságok nagyban hozzájárulnak.

2009. ápr. 29. 18:54
Mindenkinek hajrá!:DDD
2009. ápr. 29. 18:47
Én is megyek. Mosogatok és azt hiszem kiszépítem magam mire párom megérkezik. :) Szurkoljatok. :)
2009. ápr. 29. 18:45
Én azért mindent megteszek, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk. Nem tudnék nélküle élni és ő se nélkülem, mondta.
2009. ápr. 29. 18:43
sajnos,most el kell mennem. vacsizni. lehet, hogy még este visszanézek. sziasztok.
56. f32049905f (válaszként erre: 50. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 18:42
ha menthető is,csak, ideig, óráig, de sokáig nem.
2009. ápr. 29. 18:40
Én igen!Nem tudunk együtt élni!
54. babapocok22 (válaszként erre: 53. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 18:35
És továbbra is külön akartok maradni?
53. c42aaaac41 (válaszként erre: 50. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 18:32
Azt azért hozzáteszem,hogy a pasi ugyanaz maradt,csak nem élünk együtt.A gyereket közösen neveljük,és a szex egyre jobb!
2009. ápr. 29. 18:28
Hát nem gondoltam volna mikor írtam ezt a cikket, hogy sokan vannak így és ennyien gondolkoznak a váláson. Ez szomorú.
51. hamurapi (válaszként erre: 27. - 11d0720573)
2009. ápr. 29. 18:28

Kedves Anyukák!

Nincs itt olyan nagy baj,mint gondolnátok.Amig párotokkal ketten voltatok és "csak" felegégek voltatok,addig a párotok volt az első helyen a lelketekben.De most ANYÁK lettetek és a párotok

hátrébb szorult,mert "anyaságtok" most a kicsire koncentrál.Meg kell szoknotok az uj helyzetet.Mivel az idő haladt,nem lesz olyan mint amilyen volt./egyébként sem lenne,mert minden folyamatosan változik/ Ilyenkor a férfiak szoktak magukba zuhanni,amint megérzik,hogy nem ők az elsők. Mennek csajozni.Belsőstökben tudatosul az anyasság,sokan talán most ismerik fel,hogy a korábbi szabad életnek vége,a gyerekvállalás egy életre szól.Egyszóval uj életforma vár benneteket.

Ez akár szomorusággal,levertséggel,depresszióval is jár /ismerek ilyet/.

Az,hogy a külsőtök megváltozott és teltebbek lettetek sokaknak csak átmeneti állapot,de ezért nem szabad UTÁLNI magatokat.Ez az uj emberke érdekében van,hogy megfelelően tudjátok táplálni.Persze ,hogy a fölösleget leadjátok,ahhoz kell egy kis megtartóztatás.Fogadjátok el ezt az állapotot és tekintsétek átmenetinek.Lehet,hogy párotoknak tetszik is jelenlegi alakotok!AKI NEM TUDJA SAJÁT MAGÁT ELFOGADNI-OTT BAJ VAN.KÉRJEN SZAKEMBERTŐL SEGITSÉGET, MERT BENNE VAN A HIBA.Ne az legyen az első,hogy váljunk el! Ez megoldható türelemmel,szeretettel és az utód nem lesz egy ujabb elváltszülők gyereke,aki nem tapasztalja meg,hogy milyen a CSALÁD.Hogyan neveli majd saját gyermekét erre?

Ad abszurdum,el tudom képzelni,hogy valahol a tudatalattiban benne van,hogy EZT EZ A KRAPEK CSINÁLTA VELEM.Miatta vagyok ilyen! Ez már harag!!

Egy kicsit gondolkodjatok el azon,hogy mi is a baj?De legyetek őszinték magatokhoz!!Közösen kell megoldanotok!

Minden jót és bocs,hogy beleszóltam.!

50. c42aaaac41 (válaszként erre: 49. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 18:25

az baj!gondold végig,hogy menthető-e még?ha nem,akkor lépj!

Én 7 hónapos terhesen mentem albérletbe...

Soha nem késő új életet kezdeni,ha nincs más megoldás!

49. f32049905f (válaszként erre: 47. - C42aaaac41)
2009. ápr. 29. 18:21
az a nagy helyzet, hogy érzelmileg is és minden hogyan is e l f á r a d t a m. Nekem itt van a 11 éves fiam és a 17 hónapos kislányom, aki ráadásként mostanában a mi szobánkban alszik.
48. c42aaaac41 (válaszként erre: 46. - Yrdzsi)
2009. ápr. 29. 18:19
Elmúlik!Ne legyetek türelemtlenek!Amíg a pasi nem az,addig nincs gáz!
47. c42aaaac41 (válaszként erre: 43. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 18:18
Nahát!Itt a remek feladat!Ha te meg akarod menteni a dolgot,akkor tanuljatok közösen!Mi 6 év után jutottunk el oda,hogy most az a fontos,hogy nekem legyen jó elsősorban!és igenis ki kell próbálni több féle pozíciót,mert hihetetlen dolgokat tapsztalhatsz meg!
46. yrdzsi (válaszként erre: 31. - Babapocok22)
2009. ápr. 29. 18:15
Nekem is ez a történetem mint neked.A szülés óta nekem is megváltozott a szexuális libidóm.Előtte naponta szeretkeztünk,mióta megvan a kislányom már nemigazán vágyom rá.Hetente 1 ,esetleg 2 alkalom ami elég nekem néha csak azért mert ő nagyon szeretné.De mellette imádom őt,nagyon fontos nekem.A szerelem nem múlt el,sőt erősebb lett én is csak a kilókra tudom fogni előtte sem voltam sovány,de most 28 kiló van rajtam.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook