Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
195. babapocok22 (válaszként erre: 193. - BollerKrisz)
2009. máj. 7. 10:44
Ő is szeret. :) Csak ő elég sokszor nem tudja kimutatni, valamiért elfolytsa az érzéseit. Reggel mikor ment munkába, úgy átölelt, hogy nem akart elengedni. :) Tudom, hogy szeret, csak sokszor bunkó. :(
2009. máj. 7. 10:42
Csak 25 perces volt, de abba kellett hagynom, mert hányingerem van. :(
2009. máj. 7. 10:06

Hát ez a történet sem semmi. Én meg azt hittem az én helyzetem a legrosszabb. Akkor már hálát adhatok az égnek, hogy olyan az uram amilyen.


Babapocok bocsi, hogy megkérdezem, de a szeretjük egymást nem egyoldalú? Nem csak te ragaszkodsz még hozzá? Mert az ő hozzáállása nem a szeretetről árulkodik. Bocsi, ha nyers voltam!

2009. máj. 7. 10:01
Na én most lelépek 1 órás tornára. pusz
2009. máj. 7. 10:00
:( Hát ez nem hangzik túl jól. Mondjuk az a jó, hogy én mindent megtudok beszélni párommal, sőt sokszor ő faggat, ha látja rajtam, hogy valami "baj" van. És együtt akarsz még lenni vele? Mondd el neki, hogy mi bánt és ez így nem jó neked és ha ez nem változik és továbbra sem foglalkozik veled, akkor fel is út le is út. Hátha beijed. :)
190. msebaba (válaszként erre: 188. - Babapocok22)
2009. máj. 7. 09:53
Hogy szeretem-e?? Látod ez jó kérés...:( Nem tudom...szerelemből mentem hozzá, de lehet elmúlt?!? Megölte a közönye?!?!? El tudnám képzelni az életet nélküle, hisz sok minden nem változna...:D
189. msebaba (válaszként erre: 187. - Ee8583e1f3)
2009. máj. 7. 09:52
Hogy miért nem beszélek vele?! Mert nem lehet...sose beszélgetünk...:( Vagy ha igen az abból áll, hogy ő mondja a számítógépes dolgokat, hogy mit csinált, én meg hallgatom....igaz semmit nem értek belőle....:D viszont, ha én mesélnék valamit(Barátnők, család...)látom rajta, hogy nem érdekli, meg sokszor volt olyan, hogy én mondtam valamit P.L.: "holnap után megyünk anyuhoz" éás mikor készülődök, akkor megkérdezi, hova mész??...:(
188. babapocok22 (válaszként erre: 185. - Msebaba)
2009. máj. 7. 09:26
Hát akkor te sem vagy könnyű helyzetben. Szóval akkor egyik gyereket sem akarta. :( Nem tudom mit is tanácsolhatnék. Nem egyszerű. :( Szereted még? Miért nem ér haza sosem időben? Meg mi az, hogy kitől, mert nekem ritkán adsz. A férfiaknak csak a fa..okun jár az eszük. Ők elvárnák, hogy mi kelégítsük őket, ők meg tojnak a fejünkre. Miért a nőre hárul minden? Én nem értem. Főleg, ha már 3-kor végez, igazán segíthetne neked, de helyette leül a gép elé, meg ordítozik, ha valami nem tetszik. Tipikus pasi. Miért van szükségünk rájuk?:(((( :)
187. ee8583e1f3 (válaszként erre: 185. - Msebaba)
2009. máj. 7. 09:14
Jujj, nem semmi a történeted! Nem beszéltél még Vele erről? Hmm megint Én mondom ezt, hisz Én sem beszéltem a páromnak arról ami bánt, de nem is olyan, hogy érdekelte volna!:(
186. babapocok22 (válaszként erre: 183. - BollerKrisz)
2009. máj. 7. 09:12

Szép jó napot mindenkinek!

Azért vagyunk együtt, mert szeretjük egymást. Remélem idővel azért észbe fog kapni, hogy neki is van egy fia. :( Mi Angliában élünk.

185. msebaba
2009. máj. 7. 07:52
Hát az én problémám nem igazán különleges, mondhatni hétköznapi...:( 2005-ben házasodtunk, akkor már 5hó terhes voltam....na eleve ez már nem tetszett neki...mert mikor nyáron beszéltük, hogy kéne gyerek, hagyjam abba a fogamzás gátlót, akkor a kis Drága azt gondolta 1-2 év mire teherbe esek...csak én ilyen fogékony fajta vagyok..:D a terhesség alatt töbször voltam visszatartáson, bár nem "nyilvánított" a doki veszélyeztetettnek, de mindig mikor haza mentem adnom kelet neki...nem igazán érdekelte, hogy én akarom-e...ha nemet mondtam jött a duzzogás...miután megszültem sokat segített főleg fürdetésnél, de azt már nem vállalta volna be, hogy ott hagyom neki fél napra, hogy elmenjek sétálni, kikapcsolódni....meg nem tartotta be a 6hetet szex terén...2007 novemberében újra teherbe estem(becsúszott) erre mi volt az első reakció "Kitől Drágám? Mert nekem ritkán adsz!"..:( és közölte velem, hogy ha az vagyok vetessem el...mikor az ultrahangon kiderült, hogy tényleg jön a baba, sírva jöttem ki a vizsgálóból, és úgy mentem haza, hogy lesz ami lesz én megtartom...mikor megtudta, hány hetes vagyok, vissza számolt, és nagy kegyesen megengedte, hogy megtartsam....miután megszültem, a naggyal kezdődtek a gondok...igaz előtte is hisztis volt, mert elkényeztettem, de akkor elkezdett bepisílni...jobban hisztizik...a kicsivel semmi gond..igaz időm se nagyon van rá csak ilyenkor mikor a nagy oviba...de ilyenkor kell a háztartást is rendbe tenni....az uram 3-ig dolgozik(1prec a munkahely) de töbnyire én megyek a nagyért oviba a kicsivel együtt, mert nem ér haza időben...a kicsivel nem igazán foglalkozik(velem se)...mert "még nagyon kicsi" ha hazajön akkor meg leül a gép elé, és onnan "neveli" a nagyot....Vagy nincsenek érzései irányomban, vagy nagyon elrejt....minden az én nyakamba szakad...és ha felhúz a nagy és kiabálok, akkor rögtön én vagyok a rossz, mert lelkileg tönkreteszem a gyereket....de ha néha napján játssza a minta apukát, akkor ő még hamarabb kiborúl, és ugyan úgy kiabál a lánnyal...:( Röviden ennyi...:D
2009. máj. 7. 00:27

Anyukák ne sírjatok, ez az anyák sorsa.


Bár az uram él-hal a lányáért, még ölni is képes lenne, ha egy haja szála is görbülne, de neki a gyerekkel való foglalkozás kimerül abban, hogy a netről tölt le neki meséket (legalább normálisakat) és ha neki kell a manóra vigyázni, akkor leül vele tévézni. Eddig egyszer sem kelt fel éjjel hozzá, pedig eddig 2 óránként volt fenn minden éjjel a manó, most kezdi elhagyni ezt a buta szokását.

Mellette meg dicsekszik, hogy 2 évesen min 60 mondókát tud a lányka 10-ig számol magyarul és norvégul is, meg tud néhány norvég szót és fantasztikus a szókincse. Mondtam is, hogy higgye el nem attól ilyen a kislány, mert mesét néz vele néha. De imádja, és amit elhapcizunk (szépen fogalmaztam?) hogy kellene, azt egyből megteremti. Dehát csak azt várhatjuk el tőlük, ami a nevelésükből ered. Az uram elég zűrösen nőtt fel, elvált szülők gyerekeként.

183. BollerKrisz (válaszként erre: 175. - Babapocok22)
2009. máj. 7. 00:20

Hát én nem is tudom miért vagy még vele? Minek neki egyáltalán a család? Éljen egyedül, ha ilyen, nektek is könnyebb lenne.

Ha nem titok merre vagy külföldön? Én Norvégiában vagyok.

182. BollerKrisz (válaszként erre: 154. - Msebaba)
2009. máj. 7. 00:17
Én is nagyon várom a te sztoridat, hátha tudunk segíteni... Bár pont mi???? De legalább minket őszintén érdekel és talán a hozzászólásainkból is tudsz valamit profitálni.
181. BollerKrisz (válaszként erre: 149. - C42aaaac41)
2009. máj. 7. 00:16
7 éve vagyunk együtt, abból 6 éve vagyunk házasok.
2009. máj. 6. 20:33
Végre találtam gyakorlatokat.Van 8 perces, 10 perces és 1 órás is. Yuppee.:)))
2009. máj. 6. 20:22
Csak én jelenleg külföldön tartózkodom. :(
178. f32049905f (válaszként erre: 165. - Babapocok22)
2009. máj. 6. 20:11
én vettem magamnak egy pilates DVD-t, ami kezdőknek való. A Vaterán vettem elég olcsó volt így.
2009. máj. 6. 20:04
Na most meg megint én panaszkodom. :(
2009. máj. 6. 20:04

Még nem terveztük a kicsit, de hát.....

Amúgy még 3-5 évet én még várni szerettem volna vele, de már így alakult. Minden szeretetem és odafigyelésema kicsié és az apjáé is, de ha az apja így folytatja, akkor nem lesz benne a felsorolásban. :(

2009. máj. 6. 19:58
Vasárnap szokott vele foglalkozni, de hétköznap mire hazajön vagy már alszik vagy próbál aludni a baba. De mondjuk vasárnap is sokszor ellóg. Úgyhogy eléggé kivagyok. Azt hiszi a gyerek nem fárasztó. Pedig én azt is mondtam, hogy szívesen cserélnék vele. Csak nézze meg, hogy a gyerek mellett se lesz kipihent. Sőt sokszor jobban le lehet tőle fáradni, mint egy melótól.
174. c42aaaac41 (válaszként erre: 173. - Msebaba)
2009. máj. 6. 19:54
Húúúú!Akkor én befogom a számat!A gyerekem apja egy kivétel!Imádja a fiát és imád vele foglalkozni!
173. msebaba
2009. máj. 6. 19:51
Én 2006-ban szültem az elsőt....na azóta semmi pihi!!! a gyerekeknek csak annyuk van...:(
172. ében11
2009. máj. 6. 19:36

Elhiszem, hogy nehéz mindig a babával foglalkozni.

Én annyira örültem az első lazítós kádfürdőnek.Bár nálunk párom mindent megcsinál,azért előfordul hogy az agyamra megy a sok kérdéssel, mert semmit nem talál!De ez apróság.

Ja és eszembe jutott, hogy lassan fogzani fog a kicsi!

Az még embert próbáló!Volt olyan amikor 15 percenként ébredt fel, annyira szenvedett.Felváltva keltünk hozzá,amúgy kibuktam volna.Szerencsére felnőnek a babák :-), nem fog mindig lógni rajtad, add a kezébe,én még a kengurút is rászereltem apára.Mikor panaszkodott milyen nehéz, emlékeztettem hogy én 9 hónapig "cipeltem" hagytam hogy "rugdosson" :-) !

171. c42aaaac41 (válaszként erre: 170. - Nyuszó68)
2009. máj. 6. 19:11
Toleranciát azt biztos!Megbocsátást!De amint kibújt belőlem a fiam,onnantól kezdve csak azt néztem,hogy neki mi a legjobb!
170. Nyuszó68 (válaszként erre: 145. - C42aaaac41)
2009. máj. 6. 19:08
Íme egy élő példa. Együtt de mégis külön. Sokan tanulhatnának tőled.
2009. máj. 6. 18:58
Na ilyenkor merül fel bennem a kérdés,hogy az ilyen embernek minek gyerek?Már ne haragudj meg,de akkora tahó a férjed,mint a ház!
168. babapocok22 (válaszként erre: 167. - Ében11)
2009. máj. 6. 18:43
Na ez az, ezt már én is kérdeztem tőle. Mondtam neki, hogy örüljön, hogy eddig végig aludta az éjszakákat és semmi baja sem volt az egészségi állapotát illetően. Általában ilyen, ha nem az van, amit ő szeretne. Közöltem vele, ha így folytatja, elhagyom. Ráadásul akárhová megyünk vendégségbe, ott is mindig nekem kell fognom. Nem elég egyébként. Félre ne értsétek, nagyon szeretem a kicsit, de néha jó lenne csak egyedül, jó lenne csak magammal foglalkozni. Vagy csak kikapcsolódni, de semmi esélyem rá. :(
167. ében11
2009. máj. 6. 18:37

Uh,és mi lesz ha a kicsi beteg lesz?

Mi most voltunk, semmi komoly csak orrdugulás de a picim egész éjjel alig aludt(sírdogált) két napig tartott.Apa sem tudott aludni, reggel meló de inkább sajnálja a kicsit ezért nem kiabál.Remélem csak rossz napja volt a párodnak:-(

2009. máj. 6. 18:32
Most valami angol nyelvűt találtam, de nem tudo, hogy letölti -e rendesen.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook