Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
255. Steveke
2011. febr. 26. 17:27
Szerintem ha egy férfi tényleg szereti a párját akkor elfogadja olyanak amilyen. Én is igy élek. S mint olvastam a cikben is ez dicséretes hogy inkább nyulna magához mint megcsalja. Valószinünek tartom én is inkább igy cselekdnék.
2010. nov. 12. 11:07

NA én is ebben a cipőben utazok.szeretjük mi egymást meg amikor együtt vagyunk nincs is baj.de van olyan 2hét hogy kirohannék a világból ha hozzám érne.de utánna mégis minden műkszik tovább.elfogad olyannak amilyen vagyok PCOS vagyok produkálom az összes tünetet a legkellemetlenebb a szőrösödés,de még soha nem vetette a szemre hogy ilyen meg olyan vagy.második babát szeretnénk és soha nem mondta hogy meddig kell még várnia,bár én néha azt érzem hogy hibásnak tart engem hogy nincs másik gyerek,de nem mondta még.szeretjük mi egymást de én nem tudom kimutatni azt érzem.ő mondja mindig hogy szeret meg minden.....de én azt érzem nem tudom kellő képpen viszonozni.nem alszunk együtt ,én a lányunkkal alszom ő külön ágyon.ha egymásra vágyunk megoldjuk.én pedig azért nem tudok vele aludni mert tényleg borzasztóan horkol és szuszog.ígyis többször felébredek az éjszaka hogy horkol akkor rászólok hogy forduljon hasra és ne horkoljon.ő megteszi.

velem van a baj,mert amíg nem volt gyerek addig nem zavart hogy horkolt.bár volt több vetélésem és lehet ezért van ez.

2010. júl. 25. 13:09

A Férfi ha szereti a párját és azt mondja hogy szép vagy kívánatos akkor Így is gondolja.

Én így gondolom és így is élek!

Fogadd el magad hiszen a párod így is szeret.

252. Liat20
2010. júl. 21. 21:58

Először is tegyél azért, hogy változzon a tested. Tornázz sportolj. Elhiszem, hogy a gyerekek miatt sok időd elmegy és ez szomorú is, de a férfinak is be kell szállnia az otthoni dolgokba pl. segíteni Neked. Mert hát te is emberből vagy. A férfiak sokszor "robotnak" néznek minket pedig mi vagyunk azok akiket egykor csodáltak nem?! Gondolj vissza amikor még nem voltak gyerekek, hogy mi volt más és azt próbáld visszahozni. A tested gyűlölete el fogja üldözni a férjedet (ne akardd h más ágyába kössön ki :S) Mert a férfiak többsége ilyen disznó... Csinálj olyan dolgot, amit azelőtt sosem. Arra egy percig se gondolj, hogy csúnya és kövér vagy mi nők mindenhogy szépek és kívánatosak vagyunk :) Tudnunk kell a női szerepet. Én két éve vagyok együtt a párommal és őszintén kb egy hete masztrubáltam neki ami rendkívül felizgatta ki sem bírta, hogy ne érjen hozzám :) Csak simogattam meztelen testem látta, hogy élvezem, amit csinálok. Egy nőnek magabiztosnak kell lenni. Biztos vagyok benne, hogy csodálatosan nézel ki.

Lehet, hogy volt egy iylen "elhidegülős" periódus az életedben na, de könyörgöm minden leheta régi vagy annál jobb. Te vagy az a nő akit szeret te veled fekszik egy ágyban ez járjon az eszedbe ne a sok butaság :) Mutasd ki párodnak , hogy mennyire kívánod őt!

2010. júl. 19. 15:04
"A férjem a mindenem, de a szex..?" című topikhoz írt gondolataim rád is vonatkoznak, csak te ahogy írtad önbizalom hiányban is szenvedsz. Állj be a tükörbe, nézd meg jól a testedet és írd le, hogy miket változtatnál, miket nem magadon, majd írd le a megoldásokat. Saját tapasztalat, hogy műtétre ne is gondolj! Van elég alternatív megoldás, de ahhoz hogy eredményed legyen keményen meg kell dolgoznod! Kérd meg a férjedet, hogy ő is írja le a véleményét rólad a jót és rosszat egyaránt. Majd nézd meg, hogy mit írt. Ha neked nem tetszik amit ő írt azért ne vádold meg, hogy hogy lehet az....blalblabla... Hiszen ő más szemmel néz téged, ő másként gondolkodik érez! Fogadd el a véleményét! Ha olyan fontos az alakod kezdj el tornázni, rendszerezd az étkezéseidet és kb. felét edd annak, amit ennél. De bármit is tegyél, beszéld meg a pároddal! Attól nem leszel kevesebb, ha hallgatsz rá, vagy csak meghallgatod. Dolgozzatok össze!
2010. júl. 16. 11:53
A párommal régen eggyütt vagyunk, de az utóbbi 1 évben kb 5-6 szor voltunk, azt mondja nincs kedve szerintetek ez normális dolog???? Férfiként nem tudom ezt felfogni lehet velem van a baj, pedig nem erőltetem, csak várok türelmesen, szerintetek????
249. mosolygosalma (válaszként erre: 249. - Nyárinő)
2010. máj. 21. 21:51
szerintem is
248. Pumi87
2010. máj. 6. 12:32
Szerintem azért van,mert sorozatban visszautasított és elvesztetted önbizalmad.Ilyenkor már az embernek nincs kedve semmihez....ismerős,nálunk ugyan ez van,csak én nem híztam semmit...
247. fd8c5dacdf (válaszként erre: 76. - F32049905f)
2010. ápr. 26. 17:06
Nem akarlak elkeseríteni,de elég idős vagyok és tapasztaltam sok mindent,szerintem jobb ha elválsz,ez nem élet így és biztos h.megcsal.
2010. márc. 20. 09:35
Ha nem tudod önmagadat elfogadni,akkor másokat sem fogsz tudni.Nem az a lényeg,hogy hány kiló vagy hanem,hogy boldog legyél.Ehhez minden adott.Vedd igénybe egy pszichoterapeuta segítségét.
2010. jan. 26. 20:36

Te saját magad megadtad a választ szerintem!

Igen, te nem tudod elengedni magad, nem tudod elfogadni magad ezért vagy boldogtalan. Nálunk is volt ilyen. Igyekezz a helyes táplálkozásra, akkor vissza is áll a régi alakod, tegyél érte , torna, úszás, futás, ami neked jó. Amikor részeredmények vannak, akkor már az önbizalmad is visszajön. Játszatok egymással, csak a kielégülés célja nélkül. PL.a kényeztetések között mindkettőtöknek azt kell tenni amit a másik legjobban kedvel. Ilyenkor engedd el magad, csak rá koncentrálj, hogy mennyire szeret és élvezd amit csinál. Nálunk én voltam hasonló helyzetben, és a párom segített ki belőle. Kapucchínó, cigi, mellé meg a párom az szájával kényeztetett. Akarta hogy nézzem és élvezzem, minden cél nélkül. Hasonló kényeztetésekkel csodálatos az eredmény, ha igazán szeretitek egymást. Csak merni kell megmondani, mit kívánsz legjobban, még ha bizarr is a dolog. Mindent szabad, ami mindkettőtöknek öröm. De csak azt!!

2010. jan. 21. 15:17

Szia!

Szerintem először önmagadban kell rendet rakni elfogadni a változásokat a kis jövevénnyel együtt!Kezd el tornázni!Jót fog tenni és sokat beszélgessetek!Szurkolok

243. 78197721ea (válaszként erre: 236. - Christyn.a)
2009. dec. 26. 22:42
Szia! nem tudsz vele mit kezdeni. Előszöris üljetek le és beszéljétek meg, hogy kettőtök randija és nem a családjáé. Így az elején, ha elég határozott vagy, sikerül úgy alakítanod a dolgokat, ahogy te szeretnéd. Ha komolyan gondoljátok ezt a kapcsolatot, akkor muszáj lesz lefektetni az alapokat, mert ha nem, úgy fogsz járni, mint én. Ugyanez volt a helyzet nálunk is, anyós, sógornő, munkahelytől nem volt képes elszakadni, még a randin is be kellett ugrani kávézni és idétlen vicceket mesélni a kolléganőknek. Tiszta bohém, hülye életünk lett. Mindennél fontosabb saját maga, mi meg a háttérben a két gyerekkel. Lakótársak vagyunk, egymás mellett élünk, nem egymással. Ne engedd ki a kezeid közül, vedd a kezedbe az irányítást, légy te a kapitány: amerre fordítod a kormányt, arra megy a hajó!
2009. dec. 26. 22:34
Attól, hogy szültél, és kicsit maradt rajtad pár kiló, még ugyanaz az ember maradtál. Szerintem a hormonális változás miatt alakult így a helyzeted, de ne ess kétségbe, mert rendbe fog jönni minden. Egyél friss zöldségeket, gyümölcsöket. Amikor kezdesz nem éhes lenni, hagyd abba az evést. Egyél naponta többször keveset. Ha szoptatsz még, semmiféleképpen nem ajánlom, hogy fogyózz. Kapaszkodj a szerelmetekbe, de nagyon erősen, és bízz magadban. Nagyon rendes ember a férjed, tiszta szívéből szeret és ez a lényeg. Át fog segíteni a nehezén! Kitartás!
241. drBA
2009. dec. 4. 18:45
Ez nem igaz. Van, aki még a terhessége alatt is jobban kívánja a szexet, mint előtte. Szülés után viszont mindenképpen próbálja visszaszerezni a régi formáját, a változás a szexuális kapcsolatokat is befolyásolhatja, gyakran negatív irányba. A felszedett kilók ha megmaradnak, az gyakran a férjek elhidegüléséhez vezethet.
2009. nov. 19. 18:21
Szia, én ugyan még nem szültem, de hallottam olyat, hogy szülés után a nők nem kívánják annyira a szexet (vagy egyáltalán nem), és állítólag idővel elmúlik. Azt tanácsolom, hogy ha már lehet, próbálj meg lefogyni, és elégedj meg magaddal. Ez a legfontosabb, és akkor újra teljes életet élhetsz majd.
2009. okt. 23. 00:14

Én is igy voltam szülés után.Ne arra gondolj hogy milyen csúnya vagy,hanem arra hogyan tudnál változni és mit tudnál megtenni annak érdekében hogy saját magadnak megfelelj.A nő sokat változik terhesség alatt és utána is,főleg ha szoptat.A párod azt mondja igy is kiván,akkor ne hivd fel a figyemet arra, hogy te dagadt vagy, vagy éppen nem ugy nézel ki mint egy tizenéves aki még nem szült gyereket.Lehet hogy őt most nagyon elvakitja a szerelem és boldog amiért te vagy neki és ott van a picitek.

Ne mondogasd neki azt amire ő nem is gondol.inkább prólbálj meg megfelelni magadnak,és boldog leszel.

2009. szept. 20. 19:20
SZIOKA!HAT SZERINTEM TOBB IS LEHETT AZ OKA, MINT PELDAUL ,VAGY VLKI MASSAL SZEXEL,VAGY NEM FIGYELSZ ELEGE RA....ES EMIATT MASHOL KERESHETI AGYENGEDSEGET...SZEXETT....
2009. aug. 11. 08:19
sok nő nem tudja elfogadni magát,mert mindig van valami ami nem tetszik magán.az én barátom nap mint nap mondja hogy milyen szép vagyok de én mégsem tartom magam annak.de az a lényeg hogy a FÉRJED SZÉPNEK TART ÉS AZ A LEGFONTOSABB:)!!!!beszélgess vele és mond el hogy téged mi bánt mi az ami nem tetszik magadon és akkor talán jobb lesz.tisztelem a férjed mert nem fordulna más nőhöz egyáltalán.remélem hogy idővel elfogod magad fogadni és sok sikert kívánok a magán életedben:)!
2009. júl. 31. 13:35
a párom most töltötte a 19-et, és tudtommal én vagyok az első komoly barátnője. Már mondtam neki, hogy menjünk kel fagyizni, sétálni, vagy bármit, amivel kimozdulunk. Az egyetlen dolog, amire hajlandó, hogy átsétálunk a nővéréhez, és az egy éves kislányához. De nemrég akkor is otthagyott a kislánnyal, meg a nővérével, és elment beszélgetni a nővére élettársával. Milyen programokat lehet csinálni egy ilyen kis lustasággal?:)
235. Ágota 77 (válaszként erre: 234. - Christyn.a)
2009. júl. 31. 11:17
Még oly fiatal vagy... Gondolom a párod is. Ebben a korban pedig nem csoda, hogy egy fiút más sem érdekel csak a szex. Talán próbálj olyan programokat kitalálni, amivel mégis kimozdulhattok otthonról, akár csak egy séta, ahol beszélgetni is tudtok és nem csak szeretkezni. Esetleg utalj rá, hogy téged mi érdekel, mit szeretnél csinálni kettesben vele.
2009. júl. 31. 10:23
Hát nekem ellenkező a problémám. A párommal egyfolytában szeretkezünk, és félek, hogy megun majd, de nem akarom elutasítani, mert félek, hogy akkor pedig az miatt hagy el. Nem tudom mit tegyek, hogy hol lenne az arany középút... Tulajdonképpen a találkáink abból állnak, hogy átmegyek hozzá, és szeretkezünk, vagy átjön, és szeretkezünk. Elmenni sehova nem megyünk, mert munka után fáradt, vagy nem ér rá, vagy elvből nem megy be mondjuk egy moziba. Tényleg nem tudom, mit tegyek! Segítség!!! *-*
233. c42aaaac41 (válaszként erre: 229. - BollerKrisz)
2009. máj. 15. 23:36

Na végre!Akkor jöhet a második gyerkőc?:DD

Látod,Te kis lusta!Kellesz,csak a férjed egy másmilyen lusta!

232. c42aaaac41 (válaszként erre: 227. - Babapocok22)
2009. máj. 15. 23:33
Meg kell tenni!Csere!És nem csak egyszer!
231. BollerKrisz (válaszként erre: 230. - Ee8583e1f3)
2009. máj. 15. 10:42

Köszönöm, hogy velem örülsz.


Tudod, ha engem egyszer elhagyna, akkor semmi pénzért nem fogadnám vissza akármennyire is szeretem, mert ha egyszer elment, elmehet máskor is, és én nem vagyok átjáróház. Szerintem légy erős, a gyerekek úgy sincsenek eltiltva tőle, viszont neked is járna az igazi boldogság, talán valaki mással.

230. ee8583e1f3 (válaszként erre: 229. - BollerKrisz)
2009. máj. 15. 08:56

De jó! Szívből örülök a hírnek! :) Hát igen a megerősítés az mindenkinek jól esne! Az Én párom mindíg Rám hagyta ha picit nem voltam megelégedve magammal, főleg az ikrek születése után!

Amúgy bennem meg egyfolytában az kattog, ha visszajön nem fogok tudni vele együtt lenni, nem akarom, bennem ez egy nagy törés, hogy elhagyott, hiába van bennem szeretet iránta!:(

2009. máj. 15. 07:40
Képzeljétek éjjel megtört a jég. Tegnap keveset dolgozott, gondoltam hozzábújok 3 év után először. Semmi ellenvetés, sőt azt mondta már alíg várta, hiszen tudom milyen: kezdeményezni nem szeret. Tényleg csak én lustultam el? Minden klassz volt, nagyon figyelmes volt, mint a terhesség elött is. Lehet csak nekem kéne összeszednem magam és nem várni a csodára, hanem kezdeni mindig! Csak néha jól esne, ha ő is kezdeményezne, dehát így ismertem meg, első perctől kezdve ilyen volt. Lehet már hamarabb is együtt lettünk volna, ha nem várok rá? De szülés után kissé megváltozott az alakom és a magabiztosságom a béka feneke alá süllyedt, jól esett volna, ha megerősít abban, hogy még mindig kellek neki, és legalább 1x ő kezdett volna.
2009. máj. 15. 07:34
Egyetértek! Csak 1 délelött kellett vigyázzon az uram a kislányunkra, de úgy, hogy már reggel együtt keltek. Koradélután értem haza, hát az uram nagyon lestrapált lett addigra. Mondta is, hogy nem érti hogy tudok főzni, kávét inni, mosni és mosdóba menni manó mellett, azóta nagyon ellenzi, hogy dolgozzam is, nem is akarta engedni, mert csak 2 éves a manó, de találtam egy 3 órás melót napközben, mondtam szükségem van a kimozdulásra, addig egy rokon vigyáz pindurra. Kicsit húzta is a száját, de elfogadta, bár szerinte így már "hulla" fáradt vagyok, de nekem jól esik menni.
2009. máj. 14. 14:58
Hát akkor téged sem irigyellek.:( Az a baj, hogy a legtöbb férfinál tényleg természetes, hogy a nők foglalkoznak a gyerekekkel, a házimunkával és még dolgoznak is. Pedig, ha cserélnének velünk akár csak egy napra is, lehet, hogy utána már minden nap megköszönnék a munkánkat. Bár nem biztos.:(
226. lia ikrek (válaszként erre: 175. - Babapocok22)
2009. máj. 14. 13:29
Nemtudom mitcsinálnának velük igaz néha van velük nálam is Vendéglátó egységet üzemeltetünk,én reggel 6.-ra megyek nyitni ő lejön levállt,8.-kor hazasietek,hogy 8.-30-ra oda érjek a 4.-éves ikreimmel az Ovodába 9.-kor újra a Vendéglátó egységben vagyok és otthagy.15.-órára vissza jön és újból megyek az Oviba.Hazamegyünk az Oviból Jön az otthoni munka Takaritás főzés van egy Póni És egy normál Hátas lovunk etetés itatás 4.-kutya 2 Malac elrendezek minden állatot és .Miközben fő az étel pörö a mosógép foglalkozok az Ikrekkel nagyon okosak Jégkoriznak Görkoriznak Usznak Bicigliznek már 2.-keréken cipőt kötnek és nagyon ,büszke rájuk dicsekszik csak minden rajtam múlott de eszt nemveszi észre,tök természetes.Ja és ha bezár mondjuk este 24.-órakor és hazaér megkérdezi,hogy mértnem várom meg,mert a sexsel milesz nemérti meg,hogy reggel6.-tól 22.-óráig mértfáradok el ja mert 22.-óra elött nemalszanak el az Ikrek.Hétvégén van beugrósunk akkor vagyunk otthol de ő akkor sem 1-3-óra makszimum és elmegy Horgászni vagy Vadászni,úgyhogy Állandóan velem vannak az Ikrek..
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook