Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
105. Binky
2009. ápr. 30. 19:49

Kezdj el hastáncolni és egyél cinkben gazdag ételeket.

Hülyeségnek hangzik, de a hastánctól a legtöbben nőiesebbnek látják magukat, a cinktartalmú ételek, meg serkentik a természetes szexuális étvágyat.

Nem kéne önmagadban bizonytalankodnod. Ha terhesen szexinek tartott, ha a terhesség előtt szexinek tartott, akkor utána miért ne tartana?

104. 6c5f346e46 (válaszként erre: 97. - F32049905f)
2009. ápr. 30. 19:30
sajnálom,hogy ilyen nehéz helyzetben vagy,majd megoldódik,tudod,ugymég sosem volt,hogy ne lett volna valahogy...elmúlik ez is,így vagy úgy,kitartást neked/nektek...
103. BollerKrisz (válaszként erre: 95. - Babapocok22)
2009. ápr. 30. 18:30

Látod igazad van, hogy próbálsz megbékélni magaddal. Hidd el, ha neki így is megfelelsz, akkor kár ráeröltetni, hogy szerinted nem vagy szép, mert a végén beleun, hogy mindig ellentmondasz és elhiszi neked, amit mondasz.

Örülök, hogy alakultok. Drukkolok, hogy végleg helyreálljál és megbékélj magaddal, mert akkor más lesz a kisugárzásod és ez nem közhely! És még szebbnek fog látni és mégjobban fog kívánni!!!

2009. ápr. 30. 18:27

Sziasztok!


Szóval voltunk már szexuál dokinál, de csak vitte a pénzt és semmit nem javasolt, nem segített, így együtt döntöttük el, hogy nem megyünk többé. Nincs senkije az tuti, mert nagyon pici városkában lakunk külföldön, így meló és haza, az apja hordja, tuti nem megy félre.

Különben a tenyerén hordoz, ha kicsit morcosabb az arcom, mert fáradt vagyok, azt is észreveszi, hiába mosolygok. Mindenre odafigyel velem kapcsolatban, de tényleg.


Próbáltam már leülni vele megbeszélni, de mindig nevetve azzal hárit, hogy már megint szexuálisan zaklatom. Dolgozni sem akart engedni, de a végén kiharcoltam napi 3 órás melót a 2 éves babám mellett. Olyat, ahol a manó is velem lehet.


Mira én a helyedben elgondolkodnék a tartós kapcsolaton, mert a figyelme másfelé jár, ez így kisnyúl. Tudom mókás, hogy én adok tanácsot, de én a helyedben lépnék valamerre, valahogyan.


Hnora az a baj, hogy én is szeretném már a második manót, annyit beszélt róla a babánknak. Csak már az is megfordult a fejemben, hogy adja meg a másodikat, aztán le is út, fel is út. DE: ilyen pasit nem találnék még egyet, mert tényleg szeret. Látszik rajta és mindene a család. Ja és fél, hogy félrelépek esetleg, mert még a nőgyógyászhoz is eljött velem és hozta a kislányunkat, csak hogy ne legyek egyedül, mert "biztos" unatkoznék a váróban. Vicces mi?

2009. ápr. 30. 16:40
Ok,semmi gond. :)))
100. inci-finci (válaszként erre: 93. - Babapocok22)
2009. ápr. 30. 16:22
Szia bocsi hogy félre értettem , de a 89-sel egyetértek :DDDDDDDD
99. f32049905f (válaszként erre: 81. - BollerKrisz)
2009. ápr. 30. 12:33
ez érdekes, mert nálunk minden pont fordítva működik. elmegy nekem bevásárol (félig-meddig), postára megy, soha nem kérdezi meg hogy vagyok, abszolút nem is érdekli...de az ágyban elégítsem ki.ő meg ezzel nem hagy békén. semmi más nem érdekli velem kapcsolatban. hogy adjam meg neki, ha napközben meg észre sem vesz???
98. hnora (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2009. ápr. 30. 12:29

szexuálpszichológust vagy házassági tanácsadót próbáltatok már? biztos vagy abban, hogy "alkalmas" a szexre? lehet neki is van vmi problémája. már nem is tudom, melyik idősebb ismerős mesélte, hogy ő reggel "lecsekkolta", hogy egyáltalán működik e a szerszám. Mert akár azzal is lehet a gáz - akár lelki okok miatt (túlterheltség, stressz, szorongás).


Ráadásul épp beszélgetünk arról, hogy a pasik mennyire nem nyitottak a problémáik megbeszélésében. Gondolj csak bele: milyen ember a párod, elmondaná, ha nem állna fel neki, vagy nem kívánná a szexet? Egyáltalán az itt lévő csajok közül: ki volt az, aki a férje elé állt és őszintén megmondta: drágám, azt hiszem valami bajom van: egy ideje egyáltalán nem kívánom a szexet!??? Akkor mit várunk el egy pasitól...


Én leülnék vele, és megmondanám, hogy a család érdekében érdemes lenne elmenni egy terapeutához. Aztán ha nem segít, akkor a második manón már nem érdemes elkezdeni dolgozni...

97. f32049905f (válaszként erre: 89. - 6c5f346e46)
2009. ápr. 30. 12:24
csakhogy én nem mehetek vissza anyuhoz, ezt így ki is mondta. ott van a húgom, aki most szült. a lakás kicsi lett.
96. babapocok22 (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2009. ápr. 30. 12:00

Nekem is volt úgy, hogy párom 6 napon keresztül 14-16 órázott és emelett minden nap szeretkeztünk. Ja és ezt 3 hónapig csinálta folyamatosan.

És tényleg, így hogy szeretne "kistesót"? Meg a másik dolog, ha még meg is csinálja a lurkót, megint ugyanazokat a kifogásokat fogja kitalálni, hogy 3 évig ne legyen sex? Elnézést a kifejezésért.

2009. ápr. 30. 11:51
Ja, egyébként tegnap sikerült nem arra koncentrálnom, hogy milyen kövér vagyok és jó volt. Amúgy ezt a cikket 2-3 hete írtam, csak most adták ki. Még nem fogadtam el magam teljesen, de rájöttem, hogy ha engem ő így is szépnek lát és akarja, akkor mit vagyok úgy fennakadva azon, hogy hogy nézek ki. Úgyhogy remélem mostmár minden rendben lesz.
2009. ápr. 30. 11:25
De Mira36-ot megértem, hogy miért gondolkozik a váláson. Ennyire nem érdekled a férjed? Hogy lehet ennyire önző? Elvárja, hogy "kielégítsd", de az nem érdekli, hogy te épp a "halálodon" vagy. Már bocs, hogy ezt mondom, de bunkó.
93. babapocok22 (válaszként erre: 75. - Inci-finci)
2009. ápr. 30. 11:09
Én egyáltalán nem gondolkozom a váláson, csak le vok döbbenve, hogy sokan igen.
92. c42aaaac41 (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2009. ápr. 30. 10:20
És adott választ arra,hogy miért nincs szex 3 éve?Mi történt nála?Közöld vele,hogy máshol fogod keresni a szexuális kielégülést.Egészséges ember vágyik a szexre,főleg ha pasi!
91. c42aaaac41 (válaszként erre: 80. - F32049905f)
2009. ápr. 30. 10:18
most lépj!a férjed egy f..sz,hogy nem veszi észre mi van!váljatok el,ha ennyire gáz!nem kell tűrnöd,csak azért,mert ez volt régen a módi!
2009. ápr. 30. 09:26
Fogadd el magad, egyértelműen szeret téged, csak te nem tudod magadat szeretni
89. 6c5f346e46 (válaszként erre: 33. - F32049905f)
2009. ápr. 30. 09:12
ezt sem mondanám,hogy könnyű kimondani,hogy válljunk el,nekem sem volt lakásom,albérletben voltam a gyerekkel,az exem is onnan költözött el,és már én is ugy voltam,hogy megyek vissza a gyerekkel anyámhoz a kiinduló pontra,de akkor jött az én Attilám,akinek van egy saját házikója,ja és egy rakás adóssága,összeraktuk amink van és most ott tartunk ismét ahol a semmit osztogatják...de szeretjük egymást,és ez kárpótol azért ami nincs,de ami nincs,arra szükség sincs,azt szoktam mondani...szerényen élünk és nekünk is gondot okoz a mindennapi megéhetés,ráadásul terhes is lettem,de megtartottuk és várjuk a kislányunkat,majd lessz valahogy,most sokan élnek igy,majd lessz valahogy...ugy még sosem volt,hogy ne lett volna valahogy...de tényleg nekem sem volt anno könnyű meghozni ezt a hatalmas döntést,hogy akkor válljunk el,mert szétromboltam egy családot,de ha nem teszem meg,már valszeg én is bediliztem volna,és a gyerek is...ez a te döntésed kell,hogy legyen,a pénz és a gyerek nem fog össze két embert,ezt személyes tapasztalatból tudom sajna.....a férjemnek volt lóvéja,jó volt apának,jó volt embernek,de férjnek pocsék volt...a mostani párom más,ő nem foglalkozik a pénzel és én sem,csak amennyit nagyon muszáj...
88. hnora (válaszként erre: 87. - 769918d4ef)
2009. ápr. 30. 00:19
Köszi, de tényleg nem ezért írtam, hanem hátha segít másnak. Egy vérvételből kiderül az egész, bár mondjuk érdemes endokrinológusnál csináltatni, mert ő tud speckó dolgokat is nézni. De a legalapabb hormondolgokat a háziorvos is meg tudja nézni. (csak abból nem biztos, hogy kiderül - nekem épp határértéken belül van minden, csak 1 érték tér el - de az épp elég...)
87. 769918d4ef (válaszként erre: 85. - Hnora)
2009. ápr. 30. 00:14
Szia.Jol tetted elmentel orvoshoz,remelem minden rendbejon:)Es sok boldogsagot kivanok:)
2009. ápr. 30. 00:12
Remelem nem bantottalak meg azzal amit irtam ,de sztem minel hamarabb meg kellene beszeljetek a dolgot mert az nem normalis dolog hogy a hazastarsaddal 3 evig ne szeretkezz...Csodalom hogy vele maradtal,annak ellenere hogy nem adott magyarazatot a viselkedesere.
85. hnora
2009. ápr. 30. 00:11

Sziasztok!


Bár se nem szültem, se nem vagyok házas, sőt, most készülök az esküvőmre, valamiért mégis rákattintottam erre a cikkre. Ugyanis engem is érint. Talán tanulságos a történetem, ezért leírom.

Az év eleje óta én se kívánom a szexet - először úgy éreztem halálosan fáradt vagyok, mire a kedves hazajön, majd volt olyan időszak, amikor egyenesen kellemetlen volt, ha simogatott! Esküvő előtt egy egyébként harmonikus, szeretet és szerelemmel teli, jó kapcsolatban ez BORZALMAS!

Másokat se kívántam, sőt a szervezetem (ami addig azért jelzett, amikor "eltértünk" a heti szex-adagtól) meg se rebbent 1-2 szexmentes hét után...

A menstruációm se jött meg, így orvoshoz kerültem, és kiderült: pajzsmirigy-alulműködésem van, ami teljesen lecsökkentette a libidóm. Nem bennem a hiba! Illetve bennem, de nem a lelkemben! Persze a dolog kezelhető, és már 1 hét gyógyszerezés után érzek némi változást.


Csak azért zavartalak meg titeket, mert szerintem azokat a kapcsolatokat, amik egyébként jók és harmonikusak, nem érdemes ilyenek miatt megbolygatni, mert lehet nem ott van a baj, ahol gondoljuk. Ráadásul, ha jól tudom, a szülés után gyakran alakul ki alulműködés, ami sokszor magától helyrejön, ez okozhatja a hízást, a nehéz fogyást, és a libidó csökkenését is.


Bocs, ha zavartam, remélem tudtam reményt vagy ötletet adni valakinek...

84. 769918d4ef (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2009. ápr. 29. 23:55
Hat remelem nem haragszol ha azt mondom de szerintem biztos van vkije(lehet en vagyok tul naiv?de en nem hiszem egy ferfi 3 evig kibirna szex nelkul ....)
83. BollerKrisz (válaszként erre: 82. - 769918d4ef)
2009. ápr. 29. 23:53
Mit csináljak? Ha szépen szóltam érte, bújtam, hízelegtem elaludt (ja 12-14 órákat dolgozik heti 6 nap) Ha balhéztam elment sétálni. Most már beletörődtem, csak még azt nem tudom hogy lesz így tesó, pedig már manónak is beígérte
82. 769918d4ef (válaszként erre: 81. - BollerKrisz)
2009. ápr. 29. 23:48
Es te kibirtad 3 evig szex nelkul?de most komolyan kerdezem...
2009. ápr. 29. 23:45

Sziasztok!

Én egy másik oldalát mutatnám be a problémának: 2007 júliusban lettem terhes, veszélyeztetett, mert első perctől 2 újnyira nyitva voltam, így a doki lebeszélt a szex-ről.Szülés után manó sokat volt fenn éjjel, az uram meg kamionozott, majd külföldön dolgozott stb... no sex.Aztán végre együtt laktunk, de jöttek a kifogásai: egy szobába lakunk manóval. Ezt is megoldottam. Újabb kifogás: nem haljuk, ha felsír. Vettem baby örzőt. Most manó már elmúlt 2 éves, most arra hivatkozik, hogy mi van ha kijön a szobából. Szóval azóta is no szex 1-szer sem, de ha bármit kérek vagy szeretnék, egyből lesi vágyam. Minden másban olyan mint a tökéletes férj, szeret főzni is, ha akarom sétál velünk... stb. Ja és tesót akar a manónak. Én sajna beszóltam, hogy így legfeljebb csak Szent Pétertől, ezt kicsit zokon vette. Na ehhez mit szóltok? Lassan 3 éve!!!!

2009. ápr. 29. 23:08
de nekem az nem fér a fejembe, hogy már csúnyákat ne írjak, mi a fenének nem lehet elmondani a baját. én már azt is mondtam, hogy az sem érdekel, hogy nője van, csak mondjon már valamit. még midig jobb, ha tudom, mintha csak itt álltatnánk magunkat.
79. 769918d4ef (válaszként erre: 78. - 769918d4ef)
2009. ápr. 29. 23:03
Szoval ezzel csak azt akartam mondani hogy a nok es a ferfiak mindig is mashogy gondolkoznak es reagalnak dolgokra.A nok pl keszsegesek a kommunikaciora a ferfiak meg kevesbe,es sokszor ez a baj.
78. 769918d4ef (válaszként erre: 77. - F32049905f)
2009. ápr. 29. 22:59
Hat erre nem tudok mit mondani,ez az adott cituacioktol is fugg..De en annyit tudok hogy egyes ferfiak(pl az en ferjem is)nem mindig tudjak kimondani mi is bantja oket ,es en pl sokszor gondolkozok mi is lehet a baja ,mi tortent hogy olyan furcsan viselkedik ,es mire en jol kiidegeskedem magam akkor megjon a "beszelhetnekje"es kiderul hogy csak azert aggodott mert baj volt a munkahelyen a fonokkel vagy a munkatarsakkal.Persze ha ezt elso perctol mondanak akkor nem idegeskednenk hanem tudnank mi is a baj...Mi is voltunk nehez helyzetben,foleg hogy en szules utan nagyon depresszios voltam,de szerencsere tisztaztuk a dolgokat es azota jobban elmondja mi a baja ,meg o is jobban megert engem.De neha engem is nagyon fel tud idegesiteni...
77. f32049905f (válaszként erre: 74. - 769918d4ef)
2009. ápr. 29. 22:51
és szerinted hogy lehet ezt kideríteni? mert nekem már gondolatom sincs.
76. f32049905f (válaszként erre: 74. - 769918d4ef)
2009. ápr. 29. 22:50
tudod, mi az érdekes, hogy itt élek vele együtt, és mégsem ismerem. hogy depis, az szerintem biztos. hogy van-e nője, volt hogy megéreztem dolgokat, és csak pár hónap után mondta el: hogy valaki rá akart akaszkodni a munkahelyén, de ő nem akarta stb...tipikus férfi duma, amit nem nagyon hittem el neki. azután voltak még olyanok, hogy Siófokra ment el, mert találkozója volt egy nővel (persze és kizárólag üzleti ügyben). Most egy bababoltja van..ahová szinte csak nők járnak...most mit mondjak még...most is volt egy idő, hogy úgy éreztem, van valakije. de ő váltig bizonygatta, hogy nincs. Ja, és még annyit, hogy a boltja az anyja háza mellett van közvetlen. Tehát még csak haza sem jön ebédelni sem. Egész nap nem tudok róla semmit.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook