Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhidegülés vagy más? fórum

Elhidegülés vagy más? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés vagy más?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
165. babapocok22 (válaszként erre: 162. - F32049905f)
2009. máj. 6. 18:31
Már vagy 5 órája keresem eredménytelnül. Vagy fizetős vagy nem tölti le rendesen. :( Úgyhogy most el vagyok keseredve. Nagyon szeretnék olyan gyakorlatokat végezni.
164. babapocok22 (válaszként erre: 161. - C42aaaac41)
2009. máj. 6. 18:30
Este felkeltem sokszor a kicsihez, mert nem volt jó az alvókája. :( Így hát már mikor képtelen voltam hozzá kikelni, beraktam közénk aludni. Úgy legalább én is tudtam pihenni. Reggel ordítva kelt fel, hogy ő már éhes és hát az apja elkezdett ordítani, hogy minek van közöttünk, meg ő megy dolgozni és mit ordibál itt neki? Tegnap volt 5 hónapos a kicsi és az 5 hónap alatt minden reggel vigyáztam nehogy felébredjen a kicsire. De most én is hulla fáradt voltam és az idővel se voltam tisztába. Hétköznaponként nincs apja, ugyanis nem foglalkozik vele. Vasárnap is húzza a száját, hogy minek keltem fel, mikor az az egy szabadnapja van, hogy pihenjen. Nekem meg nincs is szabadnapom, ha úgy vesszük, mert főznöm, mosnom, takarítanom kell, meg a gyerekhez szaladgálni állandóan. De én ugyebár nem lehetek fáradt. :(
163. msebaba (válaszként erre: 157. - Babapocok22)
2009. máj. 6. 18:19
igen...:(
162. f32049905f (válaszként erre: 156. - Babapocok22)
2009. máj. 6. 18:11
ha beírod a google-ba: pilates DVD ingyen, ott meg fogod találni.---remélem, segítettem
161. c42aaaac41 (válaszként erre: 160. - Babapocok22)
2009. máj. 6. 18:07
misinált az a galád?
2009. máj. 6. 18:01
Van itt valaki?
2009. máj. 6. 18:00
Mondtam neki, ha így folytatja elhagyom. :((((
2009. máj. 6. 18:00
Most én nagyon haragszok az enyémre, mert bunkó volt. :(
2009. máj. 6. 17:59
Aha, akkor a pároddal kapcsolatban van baj.:(
2009. máj. 6. 17:58
Csajok, tudtok olyan oldalakat, ahol le tudnék tölteni pilatesz és kardio dvd-ket ingyen? Tudom, hogy nem ide tartozik, de segítségre szorulok.
2009. máj. 6. 17:57
msebaba mi a baj?
154. msebaba
2009. máj. 6. 17:57
Sajnos most nem tudok, mert itthon van a párom....:( majd holnap délelőtt.....:)
2009. máj. 6. 15:44
...gyere mesélj...
152. msebaba
2009. máj. 6. 15:04
Óóó...Én balga..én adik itt nektek tanácsokat, mikor épp nekem kéne kérni tőletek!!!...;)
151. msebaba
2009. máj. 6. 14:51
Mira....most mi a probléma?? AZért nem hagyod ott, mert nincs hova mennetek, vagy mert még mindig szereted, és bízol benne, hogy megváltozik??
150. msebaba
2009. máj. 6. 14:49

Sziasztok lányok..:D Én becsülettel végig olvastam az elejétől mindent...bele is zavarodtam, hogy most ki kivel van...:D Babapocok:Remélem azóta megoldódtak a problémáid, de én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy fogadd el magad...azt szokták mondani, hogy a terhesség 2*9 hónap...az elsőnél felszeded a kilókat a másodiknál leadod...:D nálam bejött...most 9 hónapos a kicsi lányom, és a szülés előtti súlyban vagyok(igaz ez nem jó)..:(

Krisz:nálatok valószínű tényleg az a baj, hogy hozzá "szoktattad" hogy te kezdeményezel, és mivel te mostanában nem "nyaggatad" eléggé, te is "elszoktál" tőle..külömben vannak olyan férfiak/nők, akik nem frigidek csak elvannak szex nékül akár évekig, de ha a párjuk naponta "nyagatja" akkor az is jó...Sajnos én is ilyen vagyok...főleg szülés óta....nem, nem kívánom, mert ha neki fogunk akkor már jó meg minden, csak elkezdeni nincs kedvem...:)..hopp, elfelejtettem még kinek akartam írni...:D

149. c42aaaac41 (válaszként erre: 148. - BollerKrisz)
2009. máj. 6. 10:37

Ismerlek!Már mint úgy,hogy az exem is egyke!Nagyon egyke!:DD

Így tudunk mi együtt létezni,hogy külön élünk!

Hány éve is viselitek el egymás jó és rosszaságait?Valamiért mégis csak működik,ha most kicsit lustábban is!

148. BollerKrisz (válaszként erre: 145. - C42aaaac41)
2009. máj. 5. 22:12

Örülök, hogy ilyen jó maradt a kapcsolatotok. Kevés az ilyen elvált pár.

Én is haragszom az olyan nőkre, mert a gyereknek sem tesznek jót!


Nálunk nem is tudom mi lesz. Néha morcos vagyok rá, meg néha hazakívánom magunkat a lányommal, hogy ő meg maradjon, de ha 2 napig nem látom már nagyon hiányzik. Látod panaszkodom csak az uramra, de azt még nem írtam le, hogy neki is el kell engem viselnie, mert én nagyon-nagyon hisztis és akaratos(egyke vagyok) csaj vagyok! (legalább van önkritikám, ha már változni nem tudok)

147. c42aaaac41 (válaszként erre: 139. - BollerKrisz)
2009. máj. 5. 11:35
Hááááát...!Így azért más a leányzó fekvése!:DD
146. c42aaaac41 (válaszként erre: 132. - Hnora)
2009. máj. 5. 11:33
Végre egy normális ember,aki nem 5 perc alatt akrt megszabadulni a kilóitól!Olyan jó ilyet olvasni!
145. c42aaaac41 (válaszként erre: 128. - BollerKrisz)
2009. máj. 5. 11:29

Szia!


jaja.gyűjtöm a könyveket neked!

egyébként nekem jó a viszonyom a gyerek apjával!Mi ugyan külön élünk,de abszolút közösen neveljük a gyereket!Sőt!Nekem ez fontos volt,hogy ott legyen a szülésnél és utána is nagy részt vegyen ki a gyereknevelésből.Ezért tehetem meg,hogy a Paki 1 éves kora óta dolgozom.Sokat segít és nagyon jó apa!Nem is értem azokat a nőket akik felhasználják a gyerekeket a saját kis pitiáner bosszújukra!Lenézem ezeket a nőket!

144. BollerKrisz (válaszként erre: 143. - BollerKrisz)
2009. máj. 5. 00:12
LYUKADUNK !!! Bocs-bocs-bocs. Ekkora hibát már rég vétettem.
143. BollerKrisz (válaszként erre: 142. - Torde)
2009. máj. 5. 00:11

Igazad van, és én is sokáig emésztettem magam ezen, még dokinál (lélekbúvár) is voltunk, de mindig arra jukadunk ki, hogy lusta. Én már feldolgoztam évekkel ezelőtt, és úgy már klassz volt a házasságunk. Ha csak ennyi kell a boldogsághoz? Csak rá kéne magamat is szánni megint.


Tudod, az én felfogásom szerint, utalva a kegyes vagy kegyetlen mivoltára, nem egy ajándék vagy dísztárgy vagyok, amit megkaphat vagy nem, hiszen magamnak is ugyanolyan örömet okozok a szex-szel, mint neki.

142. torde
2009. máj. 4. 20:11
Nem tudom Krisz, de szerintem a szex nem egyoldalú kezdeményezést jelent, nem mindig egy valakinek kell kezdeményezni, nekem nem is esne jól, ha csak én kezdeményeznék, akkor az olyan, mintha a másik nem is kívánna, és tudod evés közben jön meg az étvágy, na de az már milyen.Mindenki fáradt, de , hogy ne legyen kedve szeretkezni, lehet az rövid is, nem hiszem, hogy nagy időrabló lenne, na mindegy.Én mindig úgy vagyok vele, ha Ő nem kezdmeényez, onnantól én sem, és ha nagyon odavan majd kezdeményez, és akkor én is lehetek kegyes vagy kegyetlen, akarhatom vagy épp elutasíthatom a szexet.
2009. máj. 4. 13:48
Tudod, ha kezdeményeznék (mint régen) nem utasítana vissza (gondolom, mert akkor is így volt). Ha rákérdezek mindig azt mondja csak, hogy nagyon fáradt, amit meg is tudok érteni, mert külföldön dolgozunk, és nagy a hajtás, hogy 1 év múlva mindenünk meglegyen. Minden nap 8-18-ig és 20-23-ig dolgozik. Két hetente van 1 nap szabadnapja. Elhiszem, hogy fáradt. Csak én már annyira belelovaltam magam a tesóba (meg a lányunk is). Bár még nem tudom mi lenne, ha együtt lennénk és össze is jönne, mert itt kint nem olyan az orvosi ellátás. Lehet ez is visszatartja, mert fogamzásgátlót nem szedhetek, az óvszert meg nem szeretjük.
140. ee8583e1f3 (válaszként erre: 139. - BollerKrisz)
2009. máj. 4. 12:16

Szia!


Hát lehet tényleg csak azt akarja, hogy Te kezdeményezz! Kéreti Magát?:) Na jó félre a tréfával! Amúgy miért nem ébresztetted fel, Én amilyen vagyok tuti, izgalomba simogattam volna, bár ha utána elutasítanak az írtó rossz! Amúgy beszéltetek már róla, Ő miért nem nyúlt idáig hozzád? Hmm, Én mondom beszélni, hisz Mi sem beszéltünk róla! Azért szurkolok Nektek, már a kistesó miatt is! Szép napot! Szivárvány:)

2009. máj. 4. 08:05

Sziasztok!


Azt hiszem el kell mondanom valamit. Most éjjel jöttem rá, hogy nem csak az uramban van a hiba, hanem én is ellustultam. "megbeszéltük", hogy este valahogy kerítünk rá sort, hogy együtt legyünk, de én kissé elodáztam az időt, pedig én már nagyon szeretném, de valahogy ellustultam. Lehet, hogy ő is csak így van vele? Kényelmesebb volt minden mást csinálni, aztán meg több, mint 1 órát pancsiztam, persze ő addigra elaludt. Lehet, hogy mégis velem van a baj? Eddig is akkor volt esemény csak, ha én kezdtem (szülés elött), mert ő nem szeret kezdeményezni, viszont, ha naponta többször akartam, akkor naponta többször voltunk együtt. Tehát lehet, hogy csak én lustultam el, és csak könnyű másra hárítani?????

138. hnora (válaszként erre: 136. - KLMárti)
2009. máj. 3. 21:31
Írj, ha bármiben segíthetek :) Egyre több receptet meg ilyesmiket szedek össze, némelyiket a családom harcosan egészségtelenétel-kedvelő része kinézte/kiette a tányéromból, és maga is fogyasztja azóta:)
2009. máj. 3. 21:29
És még egyszer bocsi, hogy elvittem a témát másfelé.
2009. máj. 3. 21:28

Köszönöm szépen a diétás tanácsokat. Megpróbálkozunk az egészséges táplálkozással. Remélem, hogy erre lesz elég akaraterőnk.

Köszi szépen!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook