Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás/fogyókúra fórum

Életmódváltás/fogyókúra (beszélgetős fórum)


13. hocipo2 (válaszként erre: 1. - Gyzike)
2021. ápr. 18. 12:19
90 ezer Ft kér, 2 hetente ingyen reklámot kell csinálnod neki a facen, ha nem csinálod, annyi, nem segít tovább. Pénzkidobás.
2020. márc. 17. 10:07
A peaks -es nöt szerintem hanyagold :) anyukám vett a termékeiböl , termeszetesen mind eszeveszett magas áron kaphato ... azota se használja ,mert 1, nem tudod beépiteni a mindennapjaidba 2, ha be is tudnád , akkor olyan sürün kellene a termekeiböl vásárolni , hogy "csődbe" mennel , mivel mindegyik ! termeke pindurka . Ajanlom a kaloriabázist , használd EGESZSEGGEL!:)
2020. márc. 13. 18:48
Csak az a lényeg, hogy ne vigyétek túlzásba, mert nagyon el tudja rontani az életeteket.
2020. márc. 13. 18:46
Tényleg jó. Nekem soványt mutat, de ezen sajnos nem lepődök meg. 17 a BMI-m.
9. Zsókica21 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. márc. 11. 11:10
Ez nagyon jó kalkulátor!
8. Guruljka (válaszként erre: 5. - Gyzike)
2020. febr. 9. 15:39

[link]


Ez is egy kalkulátor.

7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Gyzike)
2020. febr. 9. 15:38

A testtömeg-indexedet millió és egy kalkulátor valamelyike is kiszámolja a neten.

És nem kép kell hpozzá, hanem a súlyod és a magasságod.

Szerintem ez valami fizetős dolog. Nem kell annyira kíváncsinak lenni... :D

6. unom (válaszként erre: 5. - Gyzike)
2020. febr. 9. 13:14

Szerintem keress rá a Street workout edzésre, sok anyag van róla.

Az étkezés része még nagyon hasonlít a testépítők táplálkozásához.

5. gyzike (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. febr. 9. 12:55
Lehet, hogy ő az. Van a fb-on egy ismerősöm aki az ő módszerével már nagyon sokat és nagyon látványosan fogyott, őt kérdeztem de, csak annyit árult el, hogy szuperek a kaják és az edzés is. Rákerestem a fb-on, írtam üzenetet, hogy tetszik a módszere, erre kaptam előtte-utána képeket, meg egy adatlapot: mérjem körbe magam küldjem el fürdőruhás elől-hátul-oldalt fényképpel, ő kiszámolja a testtömeg indexemet, és megmondja meddig tart a közös munka. Ezt is hangüzikben küldi, de hogy mi is ez igazából arról még mindig semmit sem tudok.
4. Guruljka (válaszként erre: 2. - Gyzike)
2020. febr. 7. 15:55

Én a kérdésed miatt rákerestem, mert sosem hallottam még róla. Ami azt illeti, alig találni róla valamit, amit meg találtam, az nem tetszik.

Mármint, ha őrá gondolsz:


[link]

3. GURIGA1953 (válaszként erre: 2. - Gyzike)
2020. febr. 7. 15:44

www.youtube.com/watch?v=kxGwdtcyytY&list=PLwIw5m5XJFRdMvwqdnxCEXIY5JiE2MWT7&index=81



www.youtube.com/watch?v=kxGwdtcyytY



Ezeket a linkeket nyisd meg!



Ajánlom a HLBS terékeket tanulmányozni!

2020. febr. 7. 06:27
Annyi fogyókúrás / életmódváltó program van, létezik ezt senki sem ismeri, vagy annyira titkos, hogy nem beszél róla senki?
2020. febr. 5. 07:27
Sziasztok! Ismeri/hallott róla valaki, esetleg van aki csinálja Rajna Ildikó módszerét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook