Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
627. norschika (válaszként erre: 614. - Szilvi 83)
2017. márc. 30. 11:50
Szia! Mennyire kemény? Nekem azt mondta a dokim, az kemény, amin kopogni lehet (illusztráció képen megkopogtatta a csempét) szóval ha olyan, akkor szerintem doki. Nekem öt naposan már viszonylag jók voltak.
2017. márc. 16. 08:54
Szia, engem kedden műtött Afshin Dr. Nem misztifikáltuk túl a dolgokat,rábíztam magam. Egyenlőre,minden ok. ☺ Sok szerencsét
625. Nega1 (válaszként erre: 623. - Medina34)
2017. márc. 16. 07:28
Köszi! Már beszéltem a dokival....
624. kriszmar1 (válaszként erre: 621. - Medina34)
2017. márc. 15. 08:03
Koszonom szepen a válaszát. Vegul kiszedte a doki. Semennyire sem szövődött fel, sőt alig bírta elvárni. :)
623. medina34 (válaszként erre: 622. - Nega1)
2017. márc. 13. 10:26
Igen elofordul foleg megerolteteskor. Ha nem apad le par nap alatt menj vissza az orvosodhoz elotte csinaltass egy ultrahangot.
622. Nega1
2017. márc. 12. 15:08
Sziasztok. Nekem 4 éves cicim van. Tapasztaltatok olyat, hogy az egyik mell megduzzad? Nem a ciklus miatti duzzadás, hanem olyan mintha kicsit ödémás lenne.
621. medina34 (válaszként erre: 620. - Kriszmar1)
2017. márc. 11. 18:49
Felszivodo nem potyog ki hanem felszivodik. Fonaltol fuggoen par honaptol akar fel evig is elzart. Belso varrat mindenkinel felszivodo keves esetben ami nem szivodik fel az vagy szervul vagy kifele utat tor maganak. Kulso varrat tobbsegnek kiszedos 2-3 het utan van varratszedes. Gyogyulasban nincs nagy kulombseg.
2017. márc. 6. 00:07

Sziasztok.

Felszívódó varratott alkalmaztak valakin? Mennyi idő mulva potyognak ki?

Ti mit tudtok, van különbség a normál es a felszívódó vartatokkal zárt sebek gyógyulási eredményében?

619. Szilvi 83 (válaszként erre: 618. - Npatti13)
2017. márc. 5. 20:58
Szia. Igen 5napig voltak bent a csövek mert sok vér, savó jött.
2017. márc. 2. 16:28
5 napig bent voltak a csövek ? :O
2017. márc. 2. 10:03
Van valaki itt akinek izom alà rajtàk? Köszi
616. Szilvi 83 (válaszként erre: 615. - Npatti13)
2017. márc. 2. 10:02
Szia.Nincs semmi rajtuk. Tegnap szedték ki a csöveket. Mostmàr könnyebb de ha sétàlok nagyon bekeményednek. Itom alà vartàk, 350cc kerek forma nem egyszerü mütét volt
615. Npatti13 (válaszként erre: 614. - Szilvi 83)
2017. márc. 1. 18:34
Szerintem a nagyon nagy fájdalom egyáltalán nem normális. :( mit látsz a ciciken ? van valami fura rajtuk ?
2017. márc. 1. 06:13
Sziasztok. 5napos cici mütött vagyok. Szeretném megkérdezni hogy normàlis e hogy iszonyuan fàj? Feszit és irtó kemények.meddig tart ez? Kérlek segìtsetek
2017. febr. 27. 14:43

sziasztok ! :)

Mellnagyobbítást szeretnék,igaz még messze van(Szeptember-Október),de szeretném a véleményeteket kérni,melyik orvost válasszam szerintetek? (nyilván tapasztalatok érdekelnek )

Dr. Gáspár Levente,Dr. Csuha Lajos,Dr. Pap Péter,

Dr.Afshin (driss plasztika )

Rajtuk gondolkodok :)

Köszönöm,ha válaszoltok :)

612. nyuszilány0920 (válaszként erre: 609. - Mityiri)
2017. febr. 14. 00:45
szia. sok helyen olvastam és a dokim is megerősítette h kb 1 év kell, mire a teljes helyét és alakját elnyeri. addig "vándorol", helyezkedik. van hogy egyik nagyobb mint a másik, nekem is, pedig minimál asszimmetriám van/volt. szóval ne aggódj, én sem teszem, az idő segít majd.
2017. febr. 14. 00:41
Sziasztok. Múlt pénteken, azaz 3 napja volt a cici nagyobbításom. 365-s implantokat kaptam, dual plane-be,azaz izom alá. Nekem a műtét napja és az azt követő éjszaka volt a húzósabb, bár azóta sem tudok végig aludni egy éjszakát. A fájdalom napról napra csökken, viszont tegnap óta főleg a bal mellembe olyan érzésem van, mintha egyszerre szurkálnák kis tűkkel néha, és nagyon viszket is... más is tapasztalt hasonlót? természetesen még be vannak durranva a cicik, és kicsit furin állnak, de hát nem csoda, hisz meg kellett bolygatni ugye az izmot h arra a kis helyre beszuszakolják az implantokat. De szombathoz képest amikor lekerült a kötés, már istenesek. Most olvastam h hasznos több szempontból is a hűtésük, úgyhogy holnap ki is próbálom. Szval más is érzett ilyen szúró-viszkető érzést?
2017. febr. 12. 10:52
Sziasztok! Szerdán volt a műtétem, és azota nagyon fel van vizesedve mindennem. A hasam, a combom a vállaim és az arcom is talán. Ti is tapasztaltatok ilyet? Eléggé zavaró es ijesztő is.
609. Mityiri
2017. febr. 6. 18:19
Sziasztok! Kérdéssel fordulnék hozzátok. Pénteken leszek két hetes cicis de nem egyformák méretre és alakra.ez változhat még?
608. Edikee86 (válaszként erre: 576. - Szijamijau)
2017. febr. 4. 19:20

Szia! :)

Olvastam, hogy Pataki Gergely műtött.

Én szerdán megyek hozzá, nagyon félek.

A profizmusa, hozzáállása engem is meggyőzött.

Mennyire vagy elégedett a munkájával?

Hogy vagy most?

Köszönöm szépen.

607. Ros75 (válaszként erre: 594. - N.Ancsi)
2016. dec. 26. 10:47

Kedves Ancsi!

Több mint egy hónapt eltelt már a kommented óta, most olvastam.Csak megerösiteni tudom,hogy különbözö az emberek fájdalom küszübe, türöképessége,és lehetöségei a pihenésre.

2nappal a mütet után én is gond nélkül fésülködtem, fürdettem a gyerekeim, elkészitettem a karácsonyi menüt,úgy hogy csak éjszakára vettem be fájdalom csillapitót. izom alá helyeztek be 380ml-es implantátumokat. Tehát van ilyen. Ha nem lenne 2 kisgyerekem, és zéró segitségem,lehet,hogy többet feküdtem, pihentem volna, és jobban feltünt volna a fájdalom. Mindenkinek hasonló regenerálódást kivánok, tiszta szivemböl.

606. b5e8c811e9 (válaszként erre: 604. - 1979cicuka)
2016. nov. 28. 14:15

Szia!

Nekem is volt felvarrásom és kezdettől fogva a jobb mellem érzékenyebb volt!Szerintem ez teljesen normális,főleg az első napon :)

2016. nov. 26. 20:36

Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy valaki ismeri Dr. Kovács Annamáriát, a Silvermount Klinikáról?

Nekem mellfelvarrással kapcsolatban ajánlották.

Kérlek, írjatok, ha van valakinek információja.

Előre is köszönöm!

2016. nov. 26. 10:20
Sziasztok...tegnap megműtöttek, felvarrattam a melleimet. Nagy fájdalmat nem éreztem, csak ha mozogtam, csak éjjel kértem fájdalomcsillapítót, de azt is csak azért , hogy jobban aludjak.. azt szeretném tőletek kérdezni, hogy normális e , hogy az egyik puposabb felül? Gondolom jobban be van dagadva.... ha van valakinek erről tapasztalata írjon! Előre is köszönöm
603. medina34 (válaszként erre: 602. - PöttömPanna15)
2016. nov. 17. 21:23
Contramallal ovatosan!! Nagyon leviheti a vernyomast megemrlhezi a pulzust es hanyas is hyakori tole...ami frissen mutve nem jo.
2016. nov. 17. 18:50

Sziasztok!

Friss regisztrálóként és friss "cicikkel" irok nektek :)

Kedd reggel volt az operáció. Egy alacsony profilú 240es impleo-t raktak be. (160cm es 45kg vagyok)

Picit megijedtem az elején, hogy "basszus, ezek rohadt nagyok lettek", de tulajdonképpen kezdünk megbarátkozni egymással.

Műtét utan en borzasztóan vacogtam, ahogy ürültek ki belőlem a gyógyszerek. Első nekifutásnak Algopirint kaptam, majd 2 ora múlva észhez tértem teljesen. Második fájdalomcsillapító paracetamol volt. Hányinger nem azonnal volt, hanem ébredés utan 3-4 órával. Szörnyű volt. A karomat annyira nem tudtam megmozdítani, hogy az orromat megvakarjam. Estére nubain-t kaptam. Aki még műtét elott van, ajánlom, hogy kérjen majd!!!! Iszonyatosan jol aludtam es este mar feltudtam kelni egyedul (!) pisilni.


2.nap mar hajnalban kertem egy adag algopirint. Reggeli viziten kiderült, hogy lehet, hogy baj van. A jobb oldalról 440ml vér ürült. Vékony emberként rendesen megéreztem, de az ápoló rontott, mert teljes vákuumra rakta a drain csövet, holott fél vákuumra kellett volna csak. Küldték UH-ra, reoperálást magyaráztak. Hogy őszinte legyek az éhségtől rosszabbul voltam, mint magátol az egesz macerától.

Delutan johettem haza, de csak a csövekkel.

Itthon megfürdettek, aztan tudtam is pihenni.


Ma volt az elso napom igy itthon, este megyek vissza es kiveszik a csöveket. Nekem párom orvos es hozott nekem CONTRAMAL-t, ha nagyon fájna. Aki tud, elso par napra szerezzen be! Annyira elnyomta a fájdalmat, hogy hajat is tudtam mosni egyedul. Nagyon óvatosan. 8 ora múlva persze a fájdalom visszatért. Leginkabb oldalt feszülnek, illetve a cső mar szét nyomta a bordáimat.


Majd teszek fel képet, ha megtalálom, hogy hogy lehet :)))

2016. nov. 14. 20:06
Igazad van.. ;)
600. N.Ancsi (válaszként erre: 599. - Lillus90)
2016. nov. 13. 20:32
Ahogy írtam is, szerintem sem erről kellene szólnia ennek az oldalnak:) Egész nap volt bennem egy rossz érzés amiatt, hogy én ide 100%-ig jóhiszeműen és őszintén leírtam a tapasztalatom, sok időmet rászántam a naplómra és hazugnak titulál bárki is, holott ha megnézte volna a naplóm, mindent látott és megértett volna.. Remélem, a továbbiakban csak tapasztalatcseréről és segítségnyújtásról fog szólni az oldal, mert engem ez most tényleg elszomorított.. Természetesen nem akarom tovább görgetni a "vitát", mert részemről tárgytalan, de ez most kijött még belőlem, bocsi:) Szép estét:)
2016. nov. 13. 18:09
Nem hiszem,hogy ez egy vita oldal. Kerünk titeket folytassátok privátban!!!
598. N.Ancsi (válaszként erre: 597. - Dius_)
2016. nov. 13. 12:36
Kedves Dius! Szerintem Te olvasd vissza, hogy nem írtam bele a beszámolómba az orvosom nevét. Miután valaki külön(!) rákérdezett, arra válaszoltam, mert én úgy tanultam, hogy ha kérdeznek, akkor arra illik válaszolni;) De nem értelek egyébként. Szerinted azért írtam ide, hogy reklámozzak, de a szememre veted, hogy nem kürtölöm világgá az orvosom nevét?! Hogy mi?!:D Egyébként felvetésedre reagálva, még azt is megmagyaráztam, hogy miért nem írom ki az orvosom teljes nevét: a legelső konzultáción kifejtette, hogy nem szereti ezeket a fórumokat és jobban tenné mindenki, ha ezek böngészése helyett mindent az orvosával beszélne meg, nem pedig itt paráztatnák be az emberek egymást. Én tiszteletben tartom, hogy ő nem preferálja ezeket az oldalakat és nem szeretne azonosulni velük, ezért nem írtam ki ide nyilvánosan a teljes nevét. Ha valakinek a helyszín miatt szóba jöhet, akkor úgyis meg tudja találni 2 másodperc alatt a monogramja alapján, azoknak pedig, akik privátban írtak, természetesen leírtam:) A kozmetikusos példát az orvosom mondta, nem én és pont én írtam, hogy szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, amikor hallottam tőle:) A "valótlan badarságokról" és a "poénokról" pedig annyit, hogy elkészítettem a naplómat időrendbe rendezve, képekkel együtt. Megtiszteltél volna, ha esetleg megnézed, mielőtt ilyen stílusban ilyesmivel bevádolsz.. :) Szerintem pont az a "legviccesebb", hogy hazugnak titulálsz, mert TE arra sem vetted a fáradságot, hogy megnézd a naplóm, ahol felvállaltam a tapasztalataim, a véleményem és a varratoktól kezdve a hegeken át mindent dokumentáltam. És az a csúcs az írásomban, hogy mi volt a tapasztalatom 5 nap után?:) Igen, valóban nem vagyok orvos, nem tudom, pontosan hogyan és mennyi idő alatt szűnik meg teljesen a belső gyulladás, de ÉN így láttam, ÉN így tapasztaltam és engedd már meg, hogy a MAGAM tapasztalatának hangot adjak! Töltöttem fel képet 1 nappal és 5 nappal a műtét után, szerintem sokkal természetesebb lett időközben, ami főleg a mellbimbókon látszik. Esetleg megnézhetted volna a képeket mielőtt vaktában belém kötsz.. De könnyebb kapásból, teljesen indokolatlanul megbántani a másikat, ugye? Előtted lett volna a lehetőség, hogy ha szkeptikus vagy, akkor megnézd a részletes dokumentációmat, de Te ehelyett a látatlanban való kötözködést választottad, amit sajnálok. Én sem kívánok vitába szállni, mert ennek a fórumnak nem erről kellene szólnia és nekem nincs miért kellemetlenül éreznem magam:) Minden jót!:)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook