Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek hogy sikerült előteremteni a pénzt mellplasztikára vagy bármilyen szépészeti műtétre? fórum

Nektek hogy sikerült előteremteni a pénzt mellplasztikára vagy bármilyen szépészeti műtétre? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 14. 22:32

Igazából azokat a hozzászólókat nem igazán tudom teljes egészében megérteni, akik az akadályokra hívják fel a figyelmet, a lehetőségek és megoldások helyett. Nyilván az utóbbi érdekelné EszetLenkét.

Szerintem teljes mértékben lehetséges. Áldozatot mindenképpen hoznod kell, csupán az a kérdés, hogy

mennyi idő alatt szeretnéd megkeresni a mellplasztikához elegendő összeget.

Szerintem...:

Beszélj szüleiddel, hogy egy átmeneti időszakra hazaköltöznél - ha van rá lehetőség - és így nem kellene albérletet fizetned - ha jól számolom az +30 000 Ft havonta -. Ebben az esetben, hogy újra szüleiddel laksz, természetesen az ő elvárásaiktól függően lehet, hogy a rezsibe be kell fizetned, hiszen keresettel rendelkező felnőtt ember vagy. (Tehát csak nagy valószínűséggel 25 000 Ft rezsit számoljuk úgy, hogy Anyukádéknak adod.) Van sok fajta másodállási lehetőség, van olyan is amelyet otthon el tudsz végezni ilyenek a különböző "bedolgozások". Ezek közé szokott tartozni a kézzel írott anyagok begépelés, egyszerűbb fordítások, egyszerűbb fajátékok elkészítése. Ezekből a munkákból min. 30 000 Ft-ot havonta lehet keresni. Tehát eddig összesen: 25 000 rezsi, 25 000 magadra, 60 000 (30 ezer másodállásból félretett + 30 ezer főállásból félretett). Egy év alatt 60 000 x 12 = 720 000 és még jöhet bármilyen más lehetőség, ami eszedbe jut. Ez nem egy terv, amit követni kell, csupán egy javaslat.

Szóval fel fejjel ! Biztos, hogy eléred a célodat, ajánlom neked Brian Tracy könyveit, azok kellőképpen képesek kreativitásra buzdítani, motiválni.

Elöljáróban még annyit, hogy írd le az ötleteidet egy papírra, hogyan tudnál pénzt keresni, még ha blődnek is tűnnek elsőre. Leírva sokkal több minden fog eszedbe jutni! Ezt próbáltam nekem bevált!

2010. okt. 11. 19:55

Szia Eszetlenke!


Kb. 4 éve 35 kg-t fogytam,a mellem úgy nézett ki utána mint egy tejes zacskó tej nélkül..el tudjátok képzelni..(inkább ne):S A melltartót soha nem vettem le a párom előtt, mert annyira szégyelltem őket.Nekem apukám fizette a mellplasztikát, leültem vele elmondtam hogy engem ez mennyire zavar (hozzáteszem orvos)felhúztam a pólómat h nézze meg nem túlzok.Kaptam 2 gyönyörű cicit, leírni nem tudom hogy mennyire boldog voltam mikor műtét után megláttam magam!!!

A második műtétet is ő fizette,(eredetileg erre hitelt akartam fölvenni, de nem engedte) mivel 2 év után úgy döntöttem hogy nagyobbat szeretnék, most vagyok 3 hetes az újjakkal.De megbeszéltük hogy visszafizetem, és havonta utalok 30 ezret a számlájára.

Ha apukám nem fizette vola ki, nem is tudom hogy hogyan tudtam volna megoldani.

39. e2da8c4d63 (válaszként erre: 33. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 13:41

Igazan nincs mit. :)

En lebeszelnelek rola, olyan szep vagy, felo, hogy megbannad.

Ha a kulfoldi munkat fontolgatod, par tanacsot tudok adni, de sztem nem eri meg ekkora aldozatot hozni.

2010. okt. 11. 12:57

A szépészeti műtétek elsősorban nem a huszonéves,normál testalkatú nőknek való.Ők testképzavarral küzdenek,és az újságok kiretusált modelljeit veszik alapul.

Ha sokat fogy valaki,ha szülés után nagyon megereszkedett,vagy betegségből adódóan kell a műtét,azt helyeslem,és megértem.

A műtét után igenis egy kiegyensúlyozottabb,magabiztosabb nővé válhat.

A műtétek árai elég borsosak,nagyon sok esetben a TB finanszírozza,gondolok itt különböző formájú és méretű mellekre,a betegségből adódó műtétekre.

Ha önerőből fizetik,az jó fizetéssel,hitellel,szülői és vagy férfi által jön össze.

37. Tamianyu (válaszként erre: 33. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 11:39
Implantátumot szeretnél,vagy csak a "lógó" melled helyett feszeset?Mert nem mindegy.Bizonyos dolgokat támogat a tb.Ha 30 kg-ot fogytál,akkor talán indokoltnak találják a melled felvarrását.Kérdezz rá a körzeti orvosodnál.
2010. okt. 11. 11:37

sziasztok.nos ha nincs pénzed,de pl.hatalmas nagy cicid volt de minimum 1kg/db:-)))))és ennek min 25%át ki tudják lógó bőrrel emelni akkor a tb finanszírozza a mellkisebbítést,egyben felvarrással,ez az egyetelen lehetőség ingyenes cickóra,ha ekkora adottságokkal nem rendelkezel akkor sajna jön a perselymalac,minimum öt évig .-P

Én is vágynék szépre de kevés pénzből élünk,én is 33 kilót fogtyam 2 év alatt és amúgy sem volt csak 70B,most meg....hehe összeaszalt -70....tehát maximálisan érzem azt milyen ha valaki nem boldog a bőrében,de sajna én is tudom hogy hitelt hiába vennék fel,azt vissza kell fizetni,és semmiképp nem engedném hogy a gyerekeim a cicijeim miatt nélkülözzenek akár 1 forintott is,a Pénzes Józsi meg nem akar csöngetni:-)))tehát,fogadd el magad,jobbat nem tudok tanácsolni.

35. Reno77
2010. okt. 11. 11:22

Jaaa, és még valami.

Ha még nem szültél, ne csináltasd meg!

Sógornőm veled egyidős, megcsináltatta 20 évesen, most a 9. hónapban van és a melle tropa. Szülés után ki kell cserélni az implantátumot és igazítani is kell rajta.

Már bánja, hogy nem várta meg a babát vele....

34. 1a9f281d5b (válaszként erre: 31. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 10:52

Mrs, nem Miss. Egyrészt. Másrészt, csak a tényeket soroltam, fel, nem tetszhetnek, de ezért nem én vagyok a hibás.

Harmadrészt, hogy kinek milyen dolgok mennek "végbe az életében", az csak rá tartozik, van, aki leírja nyilvános fórumon, van, aki nem.

Negyedrészt, igen, "látszik, hogy ki hol nőtt fel."

Ötödrészt: "valahonnan pénzt, akár a föld alól is"-bocsáss meg, de az én életemben a szépészeti műtét időleges elmaradása nem lehet ekkora jelentőségű. Ettől még a tiédben nyilván lehet,

Hatodrészt, olvass vissza, hasznos lehet. Én voltam az, aki leírta neked, hogy máris dícsérendő dolog rajtad, benned, a fogyásod, ha csak a külsőségeket nézzük, légy arra büszke, amíg nem tudsz műttetni, ha ennyire kell. Ezen te elkezdtél pattogni és bunkónak nevezni. Így fenntartom a véleményem: olvass, amíg a mellműtétedre vársz!

33. 38880cb6f6 (válaszként erre: 32. - E2da8c4d63)
2010. okt. 11. 10:51
Végre egy kedves ember a topikba :-) köszi a választ :-)
2010. okt. 11. 10:49

abban egyetertek, hogy az ember sokkal jobban erzi magat egy olyan testben, amibol kihozta a maximumot. tok mindegy, hogy ez egy smink, uj hajszin vagy jokora fogyas. a sikerelmeny nagyon feldobhat valakit. vagy oldja a gatlasokat.

a mellplasztikaval azert nem ertek egyet (kiv. a szelsoseges eseteket), mert eppen olyan testreszrol van szo, amit csak egy nagyon kozel allo lat meztelenul (altalaban). az a nagyon kozel allo szemely pedig ugy szeret teged, ahogy vagy. masokat meg be lehet csapni egy jo kis melltartoval.

en nem lennek boldog egy olyan boktol pl.: edesem, egybol beleszerettem a cicidbe.

az meg, hogy felhotlenul hordhassak nyaron egy topot melltarto nelkul, nekem nem erne annyit, hogy evekig arra gyujtogessek, aztan atessek egy hatalmas szenvedesen. mert nem reklamozzak, de el tudom kepzelni, mekkora kin, amig megszokja a test. egy kis szalka is faj, nemhogy egy szilikontasak az izmok ala.

ahhoz, hogy az agyban jol erezze magat valaki, sztem irrealisan magas aldozat egy mellplasztika, es nem is attol fugg. van meg tobb szaz tokeletes testresz a melleken kivul.

DE, totalisan el tudom fogadni a nezeteket.

csak jonnek tovabb a gondolatok: olyat meg nem igazan hallottam, hogy egy ferfi gondolkodna az implantatumon, hogy tokeletes legyen meztelenul.

ok ugy gondoljak (altalaban): ilyen vagyok, tetszem vagy nem.

nem is ez volt a tema, tudom.

a kerdesre nekem is csak hitel, vagy kulfoldi munka ugrott be, az EB sztem csak akkor tamogatja, ha betegseg miatt van ra szukseg.

kulfoldon par honap alatt ossze tudod ra szedni a penzt.

2010. okt. 11. 10:46
hát igen..látszik ki van elszállva magától, és ki az aki tisztességesen és és probál javitani magán...remélem az életedbe nem történnek olyan dolgok mint az enyébe, és nem lesz rá szükséged hogy valahonnan akár a föld alól is pénz szerezz..látszik ki hol nőtt fel. És ez itt a különbség.ha lehet ne szolj hozzá többet mert baromira nem érdekel a "Miss ki ha Én nem" véleménye!
2010. okt. 11. 10:41

Komolyan arra vársz, hogy valaki leírja neked, mi a módja, hogy finanszírozzák a műtétedet? :-))

Vagy megcsináltatpod saját pénzből, ami 80 nettóból enyhén szólva kérdéses vagy hitelt veszel föl rá vagy valaki más fizeti helyetted. Harmadik út nincs, mert a pénzt valakinek ki kell csengetnie.

És igazad van, pattogj csak, mert valaki leírta, hogy semmi, de semmi nem lesz más és nem leszel több egy műmelltől. Persze, ettől még megcsináltathatod, de az is te leszel, ugyanúgy, mint most, ugyanabban az albérletben, ugyanazzal a nyolcvanezres fizetéssel. És mielőtt ezt is kikéred magadnak, ez nem szitok ám, csak tény :-)

29. Reno77
2010. okt. 11. 10:39

Huszonévesen nekem is minden vágyam volt egy nagyobb cici, mert mindenki ezt súlykolta, ezt láttam, hallottam. Aztán nem volt rá pénz. :) Ma meg egyáltalán nem bánom.

Az évek alatt kicsit híztam, szültem egy gyereket, a mellem pedig nagyobb és kerekebb mint valaha. :))))

Ha a második gyerek után gond lenne vele, akkor talán elgondolkozom rajta, hogy javítsanak az álagán.

De nem ettől vagyok boldog. Sokkal fontosabb dolgok és értékek vannak ennél a világban.

A párom meg úgy szeret ahogy vagyok, sőt rosszul van a gondolattól, hogy műcicim legyen. :)

2010. okt. 11. 10:35
pápá
27. d5776d0627 (válaszként erre: 26. - Puritan)
2010. okt. 11. 10:31

Ez van! :)


Léptem is...

26. puritan (válaszként erre: 18. - D5776d0627)
2010. okt. 11. 10:29
látom nem jegyeznek itt :))))
25. 1a9f281d5b (válaszként erre: 22. - Veledjooo)
2010. okt. 11. 10:28
Az indítónak szántam, nem neked, bocsánat.
24. 1a9f281d5b (válaszként erre: 22. - Veledjooo)
2010. okt. 11. 10:28

Kislány, az neked negatív és bunkó vélemény, ami írtam? Akkor neked valóban változtatásra van szükséged, de nem a melleden, hanem a viselkedéseden és a szövegértelmezéseden.

Te jó isten, tudsz te egyáltalán olvasni?!?!?!

23. 38880cb6f6 (válaszként erre: 21. - 1a9f281d5b)
2010. okt. 11. 10:19
hát a tieddel se..de én nem a negativ bunkó véleményekre voltam kivéncsi..ha nem tetszik a téma nem kell ide irogatni!!!!
22. veledjooo (válaszként erre: 1. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 10:14
Én pl. semmiből se tudok ilyen drága szépészeti műtétet csináltatni, így aztán most már nem is leszek soha szép.... hm... asszem. ;))
21. 1a9f281d5b (válaszként erre: 20. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 10:12

Sértődj meg, de olyan buta vagy, mint a tök.

1, Azért vagy kevesebb, mert bizonyos testrészeid nem úgy néznek ki, mint azt a fejedbe sulykolták?


2, Ahelyett, hogy baromi büszke lennél arra, hogy leadtál 31 kilót, nem vagy többé kövér, nem vagy beteg és nem is leszel, ehelyett ezen keseregsz? Valami nem stimmel a gondolkodásoddal, ugye tudod?

2010. okt. 11. 10:07
De jobb leszek, mert nem nézek szégyenkezve a tükörbe..ugyaigy volt a fogyásomnál is...leadtam 31 kilot és nem szégyenkezve nézek már a hasamra, fenekemre hanem büszkkén...szenvedtem a fogyással, aminek lettek következményei, de ezen is lehet segiteni, de sajnos ehhez már nem elég az akarás, és pár tornagyakorlat, vagy pár alma...
19. 1a9f281d5b (válaszként erre: 14. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 09:52

Egyébként- de ezt nem fogod nekem elhinni-, nem leszel jobb, értékesebb, önmagát jobban szerető nő egy új mellel és nem fog jobban szeretni a majd jövő álomlovag sem. Majd ha "tökéletes" lesz a melled, akkor is hat rá a gravitáció, előbb-utóbb. Vagy űszógumid lesz, esetleg narancsbőröd. Ráncosodik majd az arcod. A csontozatod is olyan, amilyen, bármi is legyen az aktuális szépségideál.


S bár elfogadom a létjogosultságát az ilyen műtéteknek, azt azért nem hiszem, hogy a műtét utáni napon felmegy az ázsiója tőle bárkinek is. Ugyanis mindenki lényege sokkal több, más, mint egy testrészének alakja.

2010. okt. 11. 09:51

Most komolyan megkérdezem...télleg buta vagyok a témához...már csak abból is kiindulva, hogy hapsi vagyok...nem ez a fontos?


[link]

17. d5776d0627 (válaszként erre: 16. - D5776d0627)
2010. okt. 11. 09:50
Bocsánat
16. d5776d0627 (válaszként erre: 15. - 1a9f281d5b)
2010. okt. 11. 09:49

:DDDDDDDDDDDDDD


Mármint az ajándékozás...na mind1

15. 1a9f281d5b (válaszként erre: 14. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 09:48

Igen, ez egy oka lehet a gátlásosságnak, amibe jól bele is tudod magad lovallni.

De 80 ezres fizetésből nem tudod megoldani: tanulj tovább, keress jobb állást és évek múlva, ha még mindig akarod, megoldhatod. Ugyanis senki nem fog pár százezerrel megfinanszírozni ajándékba, valószínüleg.

2010. okt. 11. 09:46
pont ezaz hogy nincs miből..hiába szeretném. az a baj hogy azok az emberek akik nem élnek át ilyet, mert épp sima feszes a mellük, vagy egyszerűen leszarják a kinézetüket, azok nem értik meg az ilyen kérdést.
13. Tandi25 (válaszként erre: 10. - 1a9f281d5b)
2010. okt. 11. 09:46
:) abszolút egyetértek Veled!
12. Tandi25 (válaszként erre: 5. - 38880cb6f6)
2010. okt. 11. 09:45
Nem mindenki keres ennyit, vannak, akik ennél többet keresnek, ne ebből indulj ki. Az persze egy másik dolog, ha Te ebben az anyagi helyzetben vagy és az érdekel, h tudnád kifizetni. A klinikákon is tudnak részletfizetést ajánlani, lehet egészségpénztáron keresztül fizetni is. Vagy keresni kell olyan munkát, ami többet fizet ennél.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook