Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
537. Annababa91 (válaszként erre: 535. - Dius76)
2016. jún. 1. 21:45
Szia! Mit mondott a doki? Nekem ugyanilyen érzésem van, holnap megyek kontrollra.
536. nanna00
2016. máj. 27. 18:30

Sziasztok!

Műtött itt valakit esetleg Kolonics Gyula? Ha igen, tapasztalatot írnátok róla?

535. Dius76
2016. máj. 26. 12:09
Sziasztok en ma vagyok egy hetes. A bal mellemben neha ugy erzem megmozdul az implant egy egy mozdulatnal es szuro erzessel tarsul... szerintetek ez normalis? Koszonom a valaszokat elore is ☺
534. Dóri9665 (válaszként erre: 533. - Medina34)
2016. máj. 12. 20:59
Igen igen es nagyon szepen koszi :))
533. medina34 (válaszként erre: 528. - Dóri9665)
2016. máj. 12. 20:53

Mutet elott vervetel ekg mellultrahang/mammografia a protokoll.

ezen kivul kerhet a doki pl mellkas rontgent vagy vmilyen betegseg eseten szakorvosi velemenyt.

verhogito miatt nem kell aggodni ilyen esetben a tabbletta helyett injekciora leszel atallitva. Mutet elott 5 nappal kell atallni es mutet elotti nap egy friss inr eredmeny kell.

a tobbirol priviben irtunk mar.

532. Dóri9665 (válaszként erre: 531. - SantaBarbara)
2016. máj. 12. 20:21

Szia!

Irok privatba :)

531. SantaBarbara (válaszként erre: 528. - Dóri9665)
2016. máj. 12. 18:27

Az orvosodrol meg nem hallottam ,itt nem irt rola senki .

A mutet utani felepulesi idot komolyan kell venni. Par napig fajdalom es kellemetlensegek vannak,de a kimelet sokkal tovabb tart.Fizikai munka eseten 8 hetet biztosan ki kell hagynod,nem tudom,mennyire megerolteto.

Csak az emlitett orvoshoz keszulsz konzultaciora?

Van Szhely kozeleben mas jo orvos is.

530. Dóri9665 (válaszként erre: 529. - Csacsus)
2016. máj. 10. 03:49
Már megtaláltam,szültem,2 gyerkőcünk van ☺
529. Csacsus (válaszként erre: 528. - Dóri9665)
2016. máj. 9. 22:06

Szia,

A Mellplasztika tapasztalatok fórumban válaszoltam a kérdéseidre :)


Ami még kimaradt:

Embere válogatja, hogy kinek meddig fájdalmas vagy kellemetlen.


Azért ez egy nagy műtét! Ha félig izom alá kerül az implantátum (dual plane technika), akkor a mellizom egy részét is át kell vágni. Nagyon ritka, hogy csak kellemetlen az első napokban, a kezed pedig hosszú ideig nem fogod tudni a fejed fölé emelni....


Általában ha még nem szült valaki ill. minél jobban edzett, annál jobban fáj.


Gyermek után és az idő előrehaladtával már lazábbak a szövetek.


Olvass vissza sokkal többet, ezekre a kérdésekre részletes választ fogsz találni! :))


Az említett orvost nem ismerem....


Sok sikert! :))

2016. máj. 9. 19:30

Sziasztok!

Nem rég regisztráltam,eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat!

Május 17.-ére van időpontom konzultációra,tök izgulok,mert nem tudom mi vár rám!Utána kb 1 hónap a műtét!Telóba aranyos volt a doki,sőt segítőkész is,mivel én vérhigítót szedek!Milyen vizsgálatok lesznek műtét előtt?Utána tényleg pár napig kellemetlen lesz?Fizikai munkat végzek a munkahelyemen,hány hét táppénzre számítsak?Anyagi része is érdekelne,mert úgy spórolok :) a doki azt mondta,hogy 600.000ft-tól indul!Szombathelyre megyünk,Dr.Sándor Imréhez!Van valakinek tapasztalata vele?

Köszi a válaszokat :)

Dóri

527. pintyo18 (válaszként erre: 526. - Diadella)
2016. ápr. 26. 12:38
Gyors felépülest kívánok neked 😙
2016. ápr. 24. 09:42

Sziasztok!

Szeretném én is megosztani veletek a tapasztalataimat.Engem 5 napja műtöttek meg,430 cc-is implantatumokat kaptam.Az első éjszakám a kórházban borzasztó volt mivel a jobb mellemből nagyon erősen szivárgott a folyadék és a doki azt mondta lehet,hogy fel kell újra nyitni és megvizsgálni mi lehet a gond.Aztán szerencsére hajnalra már elállt(valòszínűleg csak egy kis ér pattanhatott el az első felállásomnál)és így másnap haza is engedtek.Az itthon töltött napokban már túl vagyok az enyhe hőemelkedésen,hátfájáson,étvágytalanságon.Az első 2 napban képtelenség volt egyedül enni,inni,felülni,wc-re menni,talán még levegőt venni is :-) De ma már feltudok egyedül ülni,zuhanyozni(persze csak a kötések alatt) és a kezeimet is jobban tudom emelni.A jobb mellemmel semmi gond a bal ami jobban húzódik és fáj de ezt már többen is írtátok,hogy a ballal kicsit nehezebb volt.Igazából a napok gyorsan telnek,mindig van mellettem egy segítő kéz és egy jó könyv :-) .Hát igen igaz ami igaz a szépségért meg kell szenvedni.:-)

525. Barbee0927 (válaszként erre: 514. - Ke_evi)
2016. ápr. 15. 23:56
Szia, én Dr Krasznai Zsoltnál csinaltattam, csak jót tudok mondani! Mi most vagyunk egy hónap és egy hetesek! Teljesen megvagyok velük elégedve! Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj!
524. Pöryi (válaszként erre: 523. - Andi6020)
2016. márc. 28. 20:51

Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek! 13napja műtöttek. Nem ugyanakkora implantokat kaptam.(40ml különbséggel) eddig minden rendben volt, viszont egy napja szemmel láthatóbb deformalodast, -asszimetriat- latok. Az a mellem amelyikbe a nagyobb implantot kaptam alul es körben is megduzzad-pedig eddig szepen gyógyult- es a ket mellem es a mellbimbók is teljesen másfele mutatnak, az egyik enyhén lefelé a masik feljebb van (kb 2-3cm-rel)es kifelé.Ha azt alapul veszem hogy az eredeti melleim kozt is enyhe(!) eltérés volt ez az asazimetria akkor is számottevő.

Lázam nincs! A seb normalis mint a masik mellemen! Nem piros es nem meleg, viszont feszül es fajdogal , szúr az also rész!

4nap mulva varratszedés!

Mi történhetett?! Mit tehetnek hogy javuljon?!

Ha hűtöm azzal segítek?!

Koszonom a segítséget

523. andi6020 (válaszként erre: 522. - C_Claudia)
2016. márc. 27. 10:52
ilyen mindenkinek van
2016. márc. 27. 10:49
Csajok ma vagyok 4 napos az uj cicikkel. Nektek volt olyan erzesetek mintha buborekok lennenek a mellekbe?
521. Hopile (válaszként erre: 508. - Skinny888)
2016. márc. 12. 13:56
Nekem az is most erzekeny edig eszre sem vettem a csonek a helyet.... de ez az erzes jajj kelemetlen nagyon feszul ég de a varatnal szep szerintem nincs be gyulladva... turelem kell mindenhol ezt olvasom
520. Hopile (válaszként erre: 519. - NNelly)
2016. márc. 12. 13:42
Koszi hat igen remelem ugx lesz feszültséget érzek meg zsibadást es a ball mellem az joval nagyobb gondolom a fojadektol is de jegelem egy nap tobszor is
519. NNelly (válaszként erre: 518. - Hopile)
2016. márc. 10. 19:10

Szia!

Ez még eltart egy darabig, hetek, hónapok, természetesen mindenkinek más.

A lényeg, hogy hétről hétre érezz valami javulást.

518. Hopile
2016. márc. 10. 13:44
Sziasztok tegnap voltam 2 hetes es hat nagyon meg van duzadva a bal mellem varatok mar kiszedve de olyan kellemetlen fajdalom amit erzek medig tart ez az erzes ??
2016. márc. 8. 01:40
Sziasztok! Nekem is áprilisban lesz a műtét. Nagyon várom, de persze kicsit félek is. Bízok benne minden ok lesz :)
516. babácska21 (válaszként erre: 515. - Malacka72)
2016. márc. 7. 22:39
szia!én kecskeméten csináltattam februárban,Dr Kunos Csabánál és csak jó a véleményem! :)Megbizható és nagyon szépen dolgozik!Én 31 vagyok és mint mindenkinek a kötelezö vizsgálatok szükségesek:vérvétel,mellkasrtg,mamográfia uh,belgyogyászat,ekg.egyébként én nem féltem inkább izgatott voltam :)na de megérte.altatás után nem voltam túl jól de hajnal 3kor mire aludtam is rá egyett mint akit kicserélek:)a mellem fájt persze de tul lehet élni!valamit valamiért.ma vgyok 2hetes és nagyon jól vagyok...
2016. márc. 4. 09:14

Sziasztok! Így 43 évesen 3 gyerkőc és fogyás után rászántam magam az inplantátumra.Áprilisban lesz a műtét,de kicsit félek.Leírnátok hogy megy az egész? Altatás,ébredés,fáj-e? Ilyesmit.Köszönöm előre is!

Mellultrahang és vérvétel kell azt mondta a Dokim.De javasoljátok esetleg az EKG t,vagy mást előtte? Félek az altatástol is!

514. ke_evi
2016. febr. 24. 21:40
Sziasztok! Èn mèg műtèt előtt vagyok, szeretném megkérdezni, hogy ti kinél csináltattátok, kit ajánlanátok? Köszönöm és mindenkinek gyors felépülést kívánok! Kitartás!
513. kisbaboska (válaszként erre: 512. - NNelly)
2016. febr. 18. 18:19
Hőemelkedesém lázam nincs , de sajnos megint ugy be van dagadva mint a leszívás elott ! Megint bizti elfogják szívni :(! Nagyon elkeseredtem ! Mar azt hittem tegnap hogy nem kell többször olyan szépen visszament ! :(
512. NNelly (válaszként erre: 511. - Kisbaboska)
2016. febr. 17. 21:06

Először is lenne hőemelkedésed. Vagy lázad.

A gyullad terület piros és meleg.

A véraláfutás más dolog. Csúnya az igaz, mert a szövetek között vér van. De nyom nélkül felszívódik.

Velem nem csináltak semmit. Lassan elmúlt. De ha egy helyen koncentráltabban van vér, helyes, hogy a doki leszívja.

511. kisbaboska (válaszként erre: 510. - NNelly)
2016. febr. 17. 21:02
Es honnan lehet tudni hogy gyulladt vagy sem ? Es veled mit csináltak ? Nekem olyan a bal mellem mintha mellkason rúgtak volna olyan kék lila zöld
510. NNelly (válaszként erre: 509. - Kisbaboska)
2016. febr. 17. 20:43

Szerintem ne félj, előfordul, hogy egy elzárt ér megnyílik és szivárog. A lényeg, hogy az orvosod kezeli. Nekem a derekamig voltak véraláfutások.

Ha nem gyulladt, akkor nincs nagy gond.

2016. febr. 17. 20:28
Sziasztok , ma voltam varratszedesen es egy kicsit meglepődtem mivel a bal mellem még mindig duzzadtabb volt es tiszta véralafutas ! Igy a doki felnyitott es egy csomó alvadt vért szívott le ! Azt mondta hétfőn menjek vissza es meglátjuk ! Mostmar tenyleg bevagyok tojva hogy mi a franctol van ez ! Azt mondta a doki ha kell ujra megszur es elszívja a trutyit ! Kezdek nagyon felni !
508. skinny888 (válaszként erre: 506. - Kisbaboska)
2016. febr. 16. 17:55

Uuu de utaltam...nekem vagy 2 hetig fajt a bal csönek a helye :D

Az volt a legrosszabb az egesz "labadozas" alatt.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook