Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
597. Dius_ (válaszként erre: 585. - N.Ancsi)
2016. nov. 12. 18:45
Ennél átlátszóbb beszámoló ak álcázott reklámmal még nem igazán talàlkoztam! :))) mielőtt azt írnád, hogy direkt nem írtál nevet olvasd màr vissza hogy milyen instrukciókat adtál az orvos megtalálásàhoz. A másik, ha valóban lenne egy ilyen élményed, akkor világgá kürtölnéd az orvosodat, mint ahogy itt kismillió kommentben lehet is olvasni másoknál. A dologban a legviccesebb, hogy pont olyan forumon állítasz valótlan badarságokat, ahol ezeken az élményeken mindenki keresztül ment màr és tudjuk, hogy mivel jár. Nyilván mindenki máshogy érzékeli, de azért megnéznèm azt a kozmetikust aki a műtét után 4 nappal letép egy gyantát!(te írtad a kozmetikust, ezért említem pont ezt). Az meg már tènyleg csak a csúcspont az írásodban, hogy 5nap utàn már nem voltak bedurranva és 'felvették a természetes hatást'!! Ha megkérhetlek (szerintem mindenki nevèben itt) akkor ezeket a poenjaidat inkább a 'mellműtét előtt állók' forumán süsd el! 👍🏼 nem kívànok vitàba szállni, azért ennyi időm nekem sincs, de ezt muszáj volt leírnom. További szèp napot
596. N.Ancsi (válaszként erre: 595. - Medina34)
2016. nov. 11. 23:46
Nem tudom, mennyire vagyok kivételes eset; csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni és annak a tapasztalataira, akivel együtt műtöttek. Ő 2 vagy 3 nappal a műtét után már vezetett, pár nappal a műtét után babakocsiban tolta a 10 hónapos kislányát (mondjuk egyiket sem jókedvéből, hanem mert muszáj volt, de nem is terhelte túl magát ezekkel). Nem mondom, hogy ez a sztenderd menetrendje a felépülésnek, hisz olvastam elég kommentet itt; tudom, hogy másokat sokkal jobban megviselte és sokkal nagyobb fájdalmakat éltek át, de nekünk így alakult. Nem tudok mást írni, csak amit éreztem és megtapasztaltam. Nem a mirigyállomány alá került az implantátumom, hanem dual plane technikával lett megcsinálva. Én is számítottam emiatt az erősebb fájdalomra, de nem volt. Elkészítettem a naplómat szép időrendben képekkel és most visszanéztem ott is, de nekem a műtét utáni negyedik napi képen már igenis egészen természetes hatásúnak tűnik a mellem. Lejjebb kerültek már az implantátumok, nem volt olyan "pufi" és a mellbimbóim sem parizer formátumúak voltak már, hanem szépen összehúzódtak. 5 napig szedtem a Zinnat-ot, nekem annyi idő alatt kb el is múlt a belső gyulladás és ezt láttam kívül is. 1 hét után pedig miért ne lehetne bicajozni egy kicsit? Semmivel sem megterhelőbb, mint vezetni. Ott használod a felsőtested, a gerinckímélő szobabiciklin viszont egy stabil háttámlás ülés van, az ember lábai pedig a felsőteste előtt vannak kinyújtva; ahogy teker, meg sem moccan a felsőteste. 20 percet legalacsonyabb fokozaton simán tudtam tekerni akkor és megváltás volt végre kimozdulni otthonról arra a kevés időre is. A műtét utáni 3-4. héttől pedig már light, óvatos vádli-, láb-, fenék-edzéseket is csinálok olyan gépekkel, ahol szintén stabil és mozdulatlan lehet a felsőtestem és a karjaim. Futni, a felsőtestemet megmozgatni vagy súlyt emelni még nem lenne kedvem, persze, fáradékonyabb (és talán lustább is) vagyok, de ezeket nyugodt szívvel, megterhelés nélkül tudom már csinálni alacsonyabb intenzitással. Előtte heti 4-5 napon edzettem, nem tett volna jót az sem a szervezetemnek, ha ezt teljesen lenullázom. Legalább a testem alsó része mozogjon, ha már a felső nem tud. És továbbra sem mondom, hogy ez követendő példa és aki nem így érzi magát és nem megy az edzőterembe műtét után 1 héttel, az valamit rosszul csinál vagy rossz a dokija, de nekem egyszerűen így volt ez normális. A dokim azt mondta, csináljak bármit, ami jólesik, ami nem megterhelő, ami nem kellemetlen. Ehhez tartom magam amellett, hogy nyilván vigyázok magamra és még igen távol vagyok attól, hogy visszatérjek a műtét előtti napi rutinomhoz.
2016. nov. 11. 16:32
Orulok hogy te ilyen kiveteles eset vagy. Nem kotekedesnek szantam a kommentemet, de van par momentum a tortenetedben ami szamomra tul szep. Pl 4-5 nap mulva felvette a termeszetes format...vagy hogy 1 het utan edzoterembe bicajoztal...(lehet mirigy ala kaptad az implit ebben az esetben elofordul az ilyen gyors javulas) Nekem 2 mutetem volt ( nem korrekcio es evek multak el a mutetek kozott) az elsonel erosebb fajdalmakkal masodiknal gyengebb. Mindeket alkalommal 1 het utan autot vezettem es dolgoztam tehat nem volt nehezkes a gyogyulasom.
594. N.Ancsi (válaszként erre: 591. - Medina34)
2016. nov. 11. 11:40
Először is sajnálom, hogy Neked nem volt ilyen pozitív csalódás a felépülés (feltételezem, azért írod ezt), de ez ne jogosítson fel arra, hogy megkérdőjelezd más ember szavának hitelességét. Egyszerűen, mert nem korrekt és nem fair. Ha azt írtam volna, hogy műtét után 2 nappal cigánykereket hánytam vagy felépülés közben súlyemelőnek álltam, akkor megérteném, hogy belekötsz, de így nem tudom elfogadni, ne haragudj. Szépen, kereken leírtam a tapasztalataim, amiből nem hagytam ki a kellemetlenségeket sem, mert igen, azok is voltak, vannak (tegnap is éreztem még cipekedés közben); de nekem összességében pozitív csalódás volt az egész. És mint írtam, nem csak nekem, de annak is, akivel 'együtt' műtöttek; sőt én itt a fórumon is nem egy olyan kommenttel találkoztam, ami hasonló pozitív csalódásról számolt be. És mivel az én tapasztalataimról van itt szó, ne te mondd már meg légyszíves, hogy mi "az igazság" és mi nem, azért, mert Te mást tapasztaltál esetleg:) Még csak az orvosom vagy a klinika nevét sem írtam bele, mert nem reklámnak szántam. Egyszerűen nem értem, ha valaki ide ír normálisan, jó szándékkal, mert meg szeretné osztani a tapasztalatát és az örömét, mert igen, én nagyon örülök, hogy minden félelmem ellenére elég simán alakul eddig a felépülés (lekopogom), akkor miért kell belekötni?! Hidd el, nem vagyok sem agyilag defektes, sem pedig időmilliomos, hogy kamu történetekkel szórakoztassam magam és másokat. Ja és nem valami álruhás plasztikai sebész vagyok, mielőtt esetleg ezt a gyanúsítást is megkapnám csak azért, mert szerencsés voltam és nem viselt meg borzasztó mértékben a műtét. Nem szeretnék személyeskedni, mert nem arra való ez a fórum, de kérlek, ha csak gyanúsítgatni és rosszat feltételezni tudsz, ignoráld a kommentem és ne írj semmit nekem címezve, mert nem szeretném rosszul érezni magam és magyarázkodni, mert nincs miért. Minden jót Neked!:)
593. N.Ancsi (válaszként erre: 590. - Kicsike82)
2016. nov. 11. 11:10
Nyíregyházán dr. E.M. :) (Azért nem írom ki, mert a doktor úr nem rajong ezekért a fórumokért, pedig szerintem hasznosak tudnak lenni. "Nyíregyháza plasztikai sebész" címszóra rákeresve pedig úgyis elsők között kidobja a teljes nevét a Google annak, aki rákeres)
592. N.Ancsi (válaszként erre: 589. - Lillus90)
2016. nov. 11. 11:06
Örülök, hogy vannak, akik rendeltetésszerűen használják ezt a fórumot és nem kötözködési lehetőségnek, köszönöm:) Én is úgy látom, hogy a topic neve "Élet a mellplasztika után", nem pedig "Mi van a profilképeden kibeszélő". Szerintem pont az a lényeg egy fórumon, hogy mindegy mi a nickneved, mi a képed, legyen akár egy kiskutya, kismacska, az a releváns, mit írsz ide:)
591. medina34 (válaszként erre: 588. - N.Ancsi)
2016. nov. 10. 18:21
Az az igazsag hogy tul szep a tortenet...
590. Kicsike82 (válaszként erre: 585. - N.Ancsi)
2016. nov. 10. 17:52
Megkérdezhetem hogy melyik orvos műtött?
589. Lillus90 (válaszként erre: 588. - N.Ancsi)
2016. nov. 10. 14:09
Igazad van.:) en meg kepet se raktam fel. Akkor lehet h kitalaltam a sztorit? :D Ez valoban csak egy forum.
588. N.Ancsi (válaszként erre: 586. - Ec8eed98ac)
2016. nov. 9. 10:26
Nem tudtam, hogy kötelező privát képet kitenni, ne haragudj:) Mikor profilképet kellett megadni, ráböktem egyre, ami le volt mentve és igen, mivel követem őt Instán, néha lementem egy-egy képét, mert szép nőnek találom és hasonló típusú mint én. Azt hittem, ez a fórum arra van, hogy leírjuk a tapasztaltainkat és segítsünk másoknak ezzel, nem arra, hogy ilyen bagatell dolgokba belekössünk. Ha neked csak az a vélemény hiteles, aminél saját arckép van, sajnálom, én nem fogom kitenni a sajátom. Ha elolvastad a hozzászólásom, akkor megértenéd, hogy miért:) További szép, rosszindulat mentes napot neked!;)
587. medina34 (válaszként erre: 586. - Ec8eed98ac)
2016. nov. 9. 08:36
Ez jo ! :) :)
586. ec8eed98ac (válaszként erre: 585. - N.Ancsi)
2016. nov. 9. 01:13

Szép történet, köszi. Már csak az a kérdés, miért Nikoleta Lozanova fényképét használod mindehhez?


[link]

585. N.Ancsi
2016. nov. 8. 20:03
Sziasztok! Mielőtt rászántam magam a műtétre, ahogy sokan, úgy én is itt próbáltam tájékozódni. Most úgy gondoltam, leírom az immár saját tapasztalataimat, hátha segítenek valakinek a későbbiekben a soraim. 1 hónapja volt a műtétem, 380 cc-s implantátumokat kaptam mell alatti bemetszéssel. Előtte 75B-s méret voltam, de már ez is egyre inkább nagynak bizonyult, mert a sok sporttól szinte teljesen lefogytam a mellemből. Kora este műtöttek, az azt követő éjszaka elég fájdalmas volt, illetve ijesztő maga az érzés, látvány (szorítókötést nem kaptam, csak tapaszokat a varratokra). A szobatársam fogalmazott úgy, hogy "kitömött állatnak érzi magát" kb. ez le is írja az érzést:) Bár aludni nem tudtam, de fájdalomcsillapítót már nem igényeltem hajnalban és egyedül fel is bírtam kelni, kimenni a mosdóba. A műtétet követő 2 nap volt nehezebb, fájdalmasabb, de alapvetően sokkal, de sokkal rosszabbra számítottam. Azt vártam, hogy nem bírom majd felemelni a karjaim, hogy fájni fog a hátam, hogy nem fogok tudni a hátamon fekve aludni, de egyik félelmem sem realizálódott. Az ágyból való felülés, felemelkedés volt néhány napig nehéz, a hajmosással sem kísérleteztem egyedül, könnyebben elfáradtam egy kis sétától is, de mindez csak pár napig tartott. Mindig hason aludtam korábban, de mindkét oldalamhoz kispárnákat téve, a hátam így párnák közé "szorítva" teljesen tökéletes a hát (később félhát) pozíció is. A melleim 4-5 napig voltak bedurranva, aztán ez szépen elmúlt és felvették a természetes hatást. Az antibiotikum beszedése utáni nap (5 napig szedtem) volt egy kis hőemelkedésem, de ez a gyulladás is elmúlt, s fájdalomcsillapítót is inkább csak "ártani nem árt" alapon szedtem, főleg éjszakára, a műtétet követő 1 hétben. 1 hét után már vissza tudtam térni az edzőterembe, hogy a gerinckímélő szobabiciklin tekerjek egy kicsit, ami nagyon jólesett. Azóta fokozatosan növelem a "sportolgatással" töltött időt, természetesen csak olyasmit, ami a felsőtestem nem érinti. Kicsit fáradékonyabb vagyok még mindig, de egyébként is nagyon odafigyelek, hogy csak light üzemmódban mozogjak és semmiképp ne terheljem túl magam. Néha sajnos nem tudom kikerülni, hogy ne cipekedjek a hétköznapokon (persze nem nagy súlyokra kell gondolni, csak ami megfordul az ember kezében a napi rutin során), ez még jár egy kis izomlázszerű fájdalommal, de egyébként semmi panaszom nincs. A varratszedés a műtét után 2 héttel volt, nekem utána semmilyen krémet nem írt fel a doktor úr, csak kamillateával való mosogatását javasolta és szinte alig látszik már a heg, olyan szépen begyógyult. Az első konzultáción a doktor úr azt mondta, a nem nehéz fizikai munkát végző páciensei (körmös, kozmetikus és hasonlók) a műtétet követően 4-5 nappal már simán vissza tudnak menni dolgozni. Én ezt akkor kicsit szkeptikusan fogadtam, de aztán a saját bőrömön éreztem, hogy tényleg nem egy rémálom ez az egész. A klinikai szobatársam hasonlóan pozitívan csalódott és amikor megkérdezte a doktor urat, hogy van ez, hogy annyi ismerősétől hallotta, annyi fórumon olvasta, hogy nagy fájdalmakkal járt a műtét, a dokink csak annyit mondott: "Mert őket nem én műtöttem!":) Persze, nyilván ez nem csak az orvoson múlik, de azt hiszem, mégis sokat számít. Küllemre szintén teljesen elégedett vagyok; bár nem csepp, hanem kör alakú implantátumokat kaptam, nagyon természetes hatásúak és szépek lettek. Nem vertem nagy dobra a műtétet, csak a legszűkebb környezetem tudott róla és az eltelt 1 hónapban mindössze 2 ember kérdezett rá a dologra. (Eddig extra push up melltartókkal csaltam, most pedig annyira természetes lett a végeredmény, hogy nem szúr szemet, hogy "történt valami"). Remélem, még sokáig örömömre szolgálnak majd a melleim és a későbbiekben is ilyen panaszmentesek lesznek. Akik pedig még műtét előtt vannak, azoknak jó orvosválasztást és hasonlóan sikeres felépülést kívánok, mint amilyenen én is (lassan) túl vagyok:)
2016. okt. 29. 14:35
Hálistennek megszabadultam ettől a szartól.
583. Lillus90 (válaszként erre: 553. - Diadella)
2016. okt. 29. 14:34
Szia! Nekem első műtétnél 285cc-t tettek be,olyan kicsi volt a mellem,hogy alig volt melltartó méretem,így örültem,hogy egyből "C" kosárra válthattam. Viszont évek alatt "megszoktam" a látványt,magyobbra műttettem (375 "D" kosár) szerettem volna 400-430körülit,de az orvos mondta,hogy így is ki volt centizve az alapterülete első műtét után is,és ha nem szeretném,hogy a hónom alá érjen,vagy középen torzan össze,akkor ennek a 375-ös ultramagasprofilúnak van u.akkora alapterülete.Megértettem és becsülöm,amim van/lett. :)
2016. okt. 29. 14:18
Sziasztok Lányok! Okt.5-én volt a műtétem,3hetes voltam nemrég,és az orvos onnantól javasolta a masszírozást.Nekem azt mondta,hogy napi félperc elég,viszont az első műtétem után,ami 6.5éve volt és egy másik orvos műtött,azt mondták 2perc.Neten olvastam 10percet is.Én mire alaposan "tolom-tartom" minden irányba kb 2percet vesz összesen igénybe. Ti naponta mennyi időt szántok rá? Továbbá amióta elkezdtem a masszázst a mellbimbóm alatti részek fájnak. Orvos szerint ez normális. Hasonló tapasztalatok? Köszönöm előre is! :)
581. Dius_ (válaszként erre: 578. - 36Dóra)
2016. okt. 24. 23:05
Szia! Rajtam 5napig volt a fásli, a 2.nap után már enyhült a fájás szerencsére. Most lesz 2hetes a cicim és már szinte egyáltalán nem fáj, a varrásnál érzékenyebb csak. Ettől függetlenül még mindig elég kemény, de már most is rengeteget változott a formája ahhoz képest ahogy először megláttam.
580. 36Dóra (válaszként erre: 577. - Geralde)
2016. okt. 24. 09:15
Szia engem 19-én műtöttek én sem kaptam csak a kórházba állítólag a doki dönti el kinek kell kinek nem. Még én is élek😊Amúgy Te hogy vagy melleit nem feszülnek?
579. geralde
2016. okt. 23. 16:27
Akit tb-re műtöttek mennyi pénzt adott a dokinak?
578. 36Dóra (válaszként erre: 574. - Dius_)
2016. okt. 23. 14:45
Szia engem 19 én műtöttek és még most is két dinnye a mellem be van feszülve ,fáslit én is kaptam meglepődött mindenki hogy miért a fásli. Azért írok mert láttam Te is erről számoltál be. Megérdezhetem most hogy vagy ? Levették fáj még a melled?
577. geralde
2016. okt. 22. 09:38

Sziasztok!Én 2 napos vagyok az lenne a kérdésem h nekem nem írt fel itthonra az orvos vérhigítót csak a kórházban kaptam.Ez normális?

A másik meg h a jobb mellem alatt elkezdett minimálisan a tisztulás átütni h ez is normális?

2016. okt. 19. 10:56
Sziasztok, én két hete vagyok túl a műtéten. Normális dolog, hogy úgy érzem, szétrobbanok a szilikontól, a melleim még nagyon kemények, feszülnek, mint két szputnyik űrhajó... a legfőbb kritériumom a természetesség volt, ennek egyelőre nyomát sem látom, rubint réka elbújhat mögöttem... pataki gergely műtött, aki számomra nagyon hiteles, de a jelenlegi látványtól rosszul vagyok...
575. medina34 (válaszként erre: 573. - Ramcsi92)
2016. okt. 17. 19:31
En az eloformazott merevito nelkulire eskuszom. Je press van es imadom.
574. Dius_
2016. okt. 17. 16:56
Sziasztok! Egy hete volt műtétem, ma vették le a szorító kötést róla. Az lenne a kérdésem, hogy mennyiben változott meg nektek később (pl 6.hét) a mérete és a formája ?
2016. okt. 3. 15:25

Sziasztok!

6 hetesek a cicik, holnap megyek vissza konzira, ti mit javasoltok?

Melyik melltartó a legprofibb és legtökéletesebb?

Lassan le kell cserélni a sportmelltartót. :)

2016. okt. 2. 18:02
Sziasztok!! 6 hetes vagyok és egy 3 napja a jobb mellemnél a hegemnél belül nagyon elkezdett fájni. Ilyen feszítő szúró fájdalom belülről. A mellem nincs bedagadva, kívülről teljesen szép a heg, semmi változás nincs rajta. Annyi változást vettem észre, hogy mintha az a mellem lejjebb ment volna kicsit... ezt onnan látom, hogy most az a hegem szinte teljesen a redőben van. Normális ez? vagy mi van vmi baj?
571. e10a5633f1 (válaszként erre: 569. - SantaBarbara)
2016. szept. 16. 20:10

Szerencsére van segitseg, a nagyik szinte verekednek , hogy ki jöjjön előbb 😁😂

Barátnők is sorban állnak, arról nem is beszélve, hogy a férjemnek pont akkor lesz egy hónapos leállás a munkában 😀

570. e10a5633f1 (válaszként erre: 568. - Cslilli)
2016. szept. 16. 20:07
Szia! Koszonom a tapasztalataidat! Nekem azt mondta a doki hogy minimum 6 hónapja ne legyen a melleimben tej.2,5 hónapig szopott a Kicsim , kiderült ugyanis hogy tejallergiás , is apadt sajnos! Bárcsak még most is szoptathatnám...🙏🏾
569. SantaBarbara (válaszként erre: 567. - E10a5633f1)
2016. szept. 16. 19:59

Nekem mar nem voltak pici gyerekeim,ebbol a szempontbol konnyebb helyzetben voltam.

Ahogy a naplokat ovasom,ugy latom,hogy a csaladtagok segitsegevel konnyeden at lehet veszelni a felepulest,nem kell aggodni.

Gondolom,Neked is van aki meletted all az elso hetekben.

568. cslilli (válaszként erre: 567. - E10a5633f1)
2016. szept. 12. 15:52
Szia! Én most vagyok 2 hetes, van egy 2,5 éves kisfiam, kicsit megviselte hogy nem tudom felemelni, ölbe venni, de próbálom pótolni a hiányát. Nem szeretnék beleszólni, de nem túl korai a mellplasztika? Nekem azt mondták szoptatás után legalább egy évet kell vele várni..
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook