Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos cigivel le lehet-e szokni a dohányzásról? fórum

Elektromos cigivel le lehet-e szokni a dohányzásról? (tudásbázis kérdés)


9. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Erdei gyümölcs 13)
2012. júl. 31. 16:37
Nekem nem jött be,próbáltam,a férjemnek sikerült,bár ő akkor bagózik amikor akar,és akkor hagyja abba amikor akarja.
8. Lia_
2012. júl. 31. 15:58

Többfajta erősségű elektromos cigihez való folyadék van: erős, közepes, gyenge, és van nikotinmentes is.

De egyénfüggő, hogy ki hányszor gyújt rá egy nap, mekkora slukkokat szív, meg az egyes folyadékok sem patika-pontosságú összetevőket tartalmaznak.

Ezért elviekben fokozatosan csökkenthető lenne a szervezetbe jutott nikotin mennyisége, gyakorlatilag viszont nem feltétlenül az.

Meg aztán a nikotinmentesben nincs ugyan nikotin, de a többi ilyen-olyan vegyület benne van...

De elvileg nincs bennük kátrány, nincs passzív dohányzás, úgyhogy a hagyományos cigarettáknál biztos nem károsabbak.

7. espe
2012. júl. 30. 17:27
Vicc volt...nem akartam sérteni. Szerintem helyzet és akarat egyűtes pillanatában sikerül az embernek magától is. Ezek amolyan megszokott ritusok, kávé+cigi utánna. Akarat, az ember az órákat számoĺa, azután a napokat. Akkor már sajnálja elrontani egy cigivel...könnyebben kezd lélegegezni, jobb ízű minden étel, még a kávé is. A fej is tisztul, tüdő is. Az ember szabadnak kezdi érezni magát, neki a bagó ne parancsoljon. Meg sok pénzt ki vesz a zsebből. Üdv:)
6. espe
2012. júl. 30. 17:15
Igen, persze. Csak legyen fémből...és dugd konektorba... bocs':)
2012. márc. 19. 20:13
Nagyon szépen köszönöm az eddigi infókat. Nem én vagyok az érintett, hanem a lányom és vejem, ők vették meg az elektromos cigit, de még csak két hete használják.Én is nagy dohányos voltam fiatal koromban, s leszokni csak egy nikobrovin nevü gyógyszerrel tudtam, persze az is segített hogy bekerültem pár hétre kórházba, s ott nem lehetett dohányozni.
2012. márc. 19. 18:03
A férjem leszokott róla. Több, mint egy éve. Már az elektromost is csak hetente egyszer veszi elő. Nekem viszont nem sikerült. Pedig szívtam, mint a veszedelem. De rájöttem, nekem nem a nikotin hiányzik, hanem maga a rágyújtás :)
3. spinneli (válaszként erre: 1. - Erdei gyümölcs 13)
2012. márc. 19. 17:45

nem, plusz infó:



[link]

2012. márc. 19. 15:30
Nekem nem jott be sajnos , de minden ember mas ...
2012. márc. 19. 15:29
Elektromos cigivel lelehet-e szokni a dohányzásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook