Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eldobható bugyi (Tena lady) fórum

Eldobható bugyi (Tena lady) (beszélgetős fórum)


10. egypt (válaszként erre: 7. - 44bec28c36)
2011. szept. 29. 14:23
Csak az első pár napban lesz rá szükség, utána jó lesz a sima bugyi és a nagyobb méretű intim betét. Szóval 2 csomag Tena hálós szerintem elég, és talán ez a legolcsóbb, még az eldobható bugyinál is olcsóbb. Betétnek meg írták már, hogy pl. Rossmannban kapni a Tenához hasonló nagyon vastag betétet, csak persze jóval olcsóbban.
9. youlcsi (válaszként erre: 1. - 44bec28c36)
2011. szept. 24. 23:00

a tena hálós bugyi jó. 2 van egy csomagban, ha kell, ki tudod öblíteni, másnapra megszárad. a betétet jól tartja.


hasszorítós bugyit a kínaiban vettem 1000 pénz körül. már csak itthon használtam (nálunk a kórházban csak az eldobható bugyit engedik szülés után) úgy, hogy rendes bugyi tetejére húztam rá. így a sima bugyi tartotta a betétet, amíg kellett, a haskötős meg tuti tiszta maradt mindig.

8. annamari0825 (válaszként erre: 7. - 44bec28c36)
2011. szept. 24. 20:13

Nekem azért volt fontos az eldobható bugyi,mert ha véres lett,vagy bármilyen más váladékos,csak fogtam,és kidobtam.Nem kellett még azzal is foglalkoznom,hogy mit csináljak a piszkos fehérneművel.

Nem tudom ki hogy van vele,de ilyen helyzetre nem biztos,hogy egy drága bugyi a megfelelő.

Később,pár hét múlva,már otthon viszont nagyon jól használható.

7. 44bec28c36 (válaszként erre: 5. - Egypt)
2011. szept. 24. 12:54

Pontosan ez a fontos, hogy tartsa a betétet. Vettem egy fajta eldobhatósat, itthon néztem meg és próbáltam meg, hát, szerintem egy kalap sz.rt ér, az aztán nem szülés utáni betétes bugyinak való, mert abba minden elcsúszna.

Vagy vegyek inkább hatalmas, erős, jóltartós sima bugyit? Mert néztem egy fajta marha jónak tűnőt, de még kínában is 1000 ft volt egy db. Szó se róla, tényleg nagyon jó volt, hasat, betétet tartó, szoros, de hát 1000 ft, az 1000 ft, pláne úgy, hogy jópár kéne belőle.

2011. szept. 24. 11:02

Szia!

Én ezt a Molimed pants active pelenkás bugyit használtam,igaz nem olcsó,de nagyon jó,benne van a betét,és ha cseréled csak letéped mindkét oldalát és kidobod!

Nekem nagyon "kényelmes" volt,biztonságban éreztem magam éjjel nappal,hogy nem fog átázni,mert vérezni azt fogsz,én se hittem el,hogy ennyire!:(

5. egypt (válaszként erre: 1. - 44bec28c36)
2011. szept. 24. 10:13
Én Tena hálósat használtam, nagyon jó, és könnyen ki is lehet mosni akár a kórházban is. Az eldobható semmit sem ér, nem tartja meg a nagy betéteket, én inkább a Tena hálósat ajánlanám.
2011. szept. 24. 10:12

Használtam eldobhatós bugyit a császármetszésem után.Nem Tena betéttel,hanem nevenincs vastag betéttel.A célnak az is megfelelt,és olcsóbb volt,mint a márkás.

A bugyit a gyógyászati segédeszköz boltban vettem,több fajta méret van,5 db-os dobozban.

Ezek nem hasleszoritósak,tényleg csak arra jó,hogy ha váladékos lesz,azonnal ki lehet dobni.

3. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - 44bec28c36)
2011. szept. 24. 10:01

van, thena fix néve. hálós bugyi.2 db-oskiszerelésben 200-400 ft között.


jól leszorít, de a haskötőt nem helyettesíti.

a betét is megáll rajta némi gyakorlással.

nekem a császár után jó volt.

2011. szept. 24. 09:58
Én használtam eldobható bugyit tenával. Célnak megfelelt. De ez nem hasleszorító bugyi, csak tényleg ilyen egyszerhasználatos valami, sokat nem kell várni tőle. Hasleszorítót külön kell venni. Bár én nem használtam egyik gyerek után se.
2011. szept. 24. 09:54
Használt vki közületek szülés után eldobható bugyit? (esetleg tena lady-t) Olyant keresnék igazából, ami ilyen nagy, betétet jól tartó, hasat leszorító bugyi. Tudnátok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook