Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elárultak fórum

Elárultak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elárultak

96. ff36256613 (válaszként erre: 95. - 3265084553)
2010. aug. 8. 15:31

Szerinted!!


Mert te is pasiból vagy!!

95. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Pékkislány)
2010. aug. 8. 15:28

Az élet rendje...

Miért kell ezen mindig újra és újra meglepődni? :)

94. Sankyka (válaszként erre: 92. - 67811f5fc9)
2010. aug. 8. 15:22

Ha elvégzed az egyetemet,és találsz egy jó állást,akkor fogod tudni támogatni anyukád,és ki tudod hozni ebből a helyzetből.

Addig is kitartást!

93. Barát1 (válaszként erre: 89. - Bucs)
2010. aug. 8. 15:21

Az én véleményem az, hogy ha megbocsájt a férjnek és csúnyán néznek a férjre, igazuk van.

-nem fognak csúnya szemmel nézni a férjre-

nem védeném ezzel, szembesüljön azzal amit tett és magyarázkodjon ő ha akar és van mit.

Mellettem biztos nem tudna magyarázkodni, mert repülne az első alkalommal, ezt elmondtam még az esküvő előtt, megcsalásra nincs bocsánat, mert az megalázás.

2010. aug. 8. 15:19

Kedves Pékkislány és mindenki más!


Engedjétek meg h hozzászóljak én is ehhez a dologhoz, mégpedig úgy hogy az én apukám 20-30 szor megcsalta az anyukámat, így nőttem fel és most 20 éves vagyok!

Nem kívánom senkinek azokat a dolgokat amiken én a testvérem és anyukám átmegy.Lelkileg tönkre vagyok hiszen mindig anyát sajnálom, és egy férfiban sem tudok megbízni, sőt már odáig eljutottam h soha nem akarok gyereket, se férjet mert amiket láttam itthon megerősített ebben.

Én egyetemista vagyok húgom 12 éves anyukám havi 70000 Ft -ot keres és a pénz miatt nem tudjuk apát elhagyni hiába váltak el, mert ennyi pénzből nem élünk meg. Én azt tanácsolom annak aki meglett csalva hogy azonnal dobja ki a párját hacsaknem tönkre akarja tenni az egész életét és a gyerekiét is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez nem vicc látom mi történik egy egy megcsalás után , jön a nyalás meg a hízelgés tart 2 hónapig utánna meg egyre undorítóbb dolgokat csinál meg a férfi, mert meg lett neki bocsájtva!!!!!!!

Nagyon jó a megcsalás 2 hónapig feldobja a házasságot, de örökre rosszabb lesz,. Ha ezt akarja valaki csinálja!De egy új és boldogabb élet reményben hagyd el a párodat és keress magadnak mást, nem szabad ezt eltűrni.

Főleg ha van édesanyád.Ő OTT VAN ÉS TÁMOGAT!

Az én anyukámnak 10 éve meghalt az anyukája ha most élne már rég vissza költöztünk volna de nincs aki segítsen, és lelkileg megyünk tönkre, mert amit át kell élnünk nap mint nap azt nem kívánom senkinek, el se tudjátok milyen lesz egy férj ha megvan neki bocsájtva többször is!!!!!!!!!!!!!!!!


Sok sikert az újrakezdéshez!

91. 266abbdae5 (válaszként erre: 90. - Barát1)
2010. aug. 8. 15:18

nem...én azt mondtam,hogy nem biztos hogy a rés miatt történik meg...


sajnos sokan mégis megteszik...

90. Barát1 (válaszként erre: 75. - 266abbdae5)
2010. aug. 8. 15:13

A kisebb rés nem elég a megcsaláshoz, de egy nagyobb igen.


-az egyik fél egyszerűen elcsábul...hajtja a vágy,a más,az új..-

aki ilyen típus az ne menjen férjhez, nősüljön meg, hanem csak menjen a vágyai után.


Egy ismerősöm, akit évekig ütöttek, csaltak megaláztak, most már boldog párkapcsolatban él azt mondta, hogy, nem érti saját magát, hogy miért tűrt?

Egy dologra gondol így utólag, hogy azért, mert addig még nem aláztál meg ELÉGGÉ, szerinte az eléggé szó a lényeg. Szerintem igaza van.

89. bucs (válaszként erre: 86. - Barát1)
2010. aug. 8. 15:05

Amit leirtam olvastam...valahol!

Lehet jó tanács az, hogy ne meséljük el a környezetünkben élőknek a teljes történetet, mert ha mégis békülés van akkor nem fognak csúnya szemmel nézni a férjre és nem kell magyarázkodni sem..hisz ez két ember belső ügye !

Nyilván nem rosszat akarok, és ahány ember annyiféle tapasztalat...

Többször leirtam azt is, hogy hozzáértő emberhez kell fordulni ilyenkor, aki nem zavar össze !

De ez csak az én véleményem !

A megcsalásokról meg a természetességről csak annyit tudok mondani, hogy nagyon nagy a válási statisztika itthon és külföldön is.

Teljes át tudom érezni a fórum inditó fájdalmát és tanácstalanságát, nyilván jó kiirni magából !!

Nyilván tanácstalan és össze-vissza érez!!

Idegenként próbálunk segíteni, de saját tapasztalatból táplálkozunk mi is!

88. 40163fd81d (válaszként erre: 87. - Bucs)
2010. aug. 8. 15:03

Lehet ,sőt ,végül is én is ezt mondtam:))

Épp ezért gondolom,hogy ani saját magát csapja be:)

87. bucs (válaszként erre: 83. - 40163fd81d)
2010. aug. 8. 14:56

Ani a negyvenes évei végén jár...és végre szerelmes !!

Ez öröm és jó, hogy megadatik neki..bár nyilván nem látja jól miben is van benne, és lehet, hogy nem heveri ki egykönnyen az is lehet, hogy nem lesz mit kiheverni...


A feleségről pedig nem hiszem el, hogy nem fekszik le az urával, itt szerintem másféle prűdségről van szó...

Szerintem Pista kamusta... inkább arról van szó, hogy a feleség nem annyira pörgős mint Ani !!


Szimplán egy kapuzási pánik van itt, semmi más...

86. Barát1 (válaszként erre: 40. - Bucs)
2010. aug. 8. 14:53

Elég szomorú, hogy ma már nagyon sokan természetesnek veszik, hogy megcsalják őket, vagy ők csalnak.


Ezt írod:

-akár egy ilyen fórumon akár családban, ill barátnőkkel megbeszélni egy ilyet buta dolog !-


Amikor a fórumindítót megcsalták és leírta a cikket, ő fájdalmat érzett és segítséget kért, itt pedig sok véleményt olvas és könnyebben tud dönteni.


Ezt szintén te írtad:

-miket látnak idegenként-

mi is idegenként és tárgyilagosan próbálunk segíteni, nem befolyásol érzés és rokoni fok sem.

85. 88bea36763 (válaszként erre: 84. - Barát1)
2010. aug. 8. 14:46
Persze, hogy nem mindegy... De észérvekkel elég nehéz alátámasztani, hogy miért is ne feküdjön le másik nővel. OK, e.ü. kockázat, hogy valamit hazahoz, de utána mi van? Az, hogy kötődök hozzá érzelmileg, és nekem rosszul esne, ha mással hálna, az szín tiszta érzelem, nem logika.
84. Barát1 (válaszként erre: 34. - 88bea36763)
2010. aug. 8. 14:43

-akkor végülis mindegynek mondható, hogy a haverjaival sörözget, vagy é egy másik nőn fekszik.-


Ez nem így van, egyáltalán nem mindegy, a sörözés és haverkodás kell a férjnek, úgy mint a feleségnek a csajos esték, a -másik nőn fekvés-, pedig megcsalás.

83. 40163fd81d (válaszként erre: 80. - Bucs)
2010. aug. 8. 14:39

??


Ani fülig beleesett a pasiba,még hogy nincs veszteni valója?:))


Lehet ,hogy évekig nem heveri ki,akárhogyan szépíti:))


A feleség meg nem értem miért hepciáskodik?

Hisz évekig tudta ,hogy a férjének szüksége van testi szerelemre is amit ő nem adott meg.

A férj persze csinálhatta volna tisztességesebben is,modjuk úgy hogy megmondja:"Anyikám! Hajlandó vagy testileg is a feleségem lenni,vagy keressek mást akivel hancúrozhatok?"



Pistának pedig olyan nőt kellett volna keresnie,akinek szintén csupán szex hiánya van,nem lelki,mert itt igenis csupán erről van szó,különben elvált volna már rég.

Szóval mindenki megérdemli a másikat!:))))

82. Barát1 (válaszként erre: 30. - Júlia*)
2010. aug. 8. 14:39
Bocsi, de nem adom, kell nekem, ha már ilyen szerencsés vagyok, megtartom. :)
2010. aug. 8. 14:38

Vajon mire jut a fórumindító?Ha jól láttam,még nem szólt hozzá egyik véleményhez sem...

Egyébként ha velem történne ilyen,én kidobnám a férjem,mert sajnos vagy nem sajnos,elég büszke vagyok,meg makacs is...lehet hogy nem épp jó tulajdonságok,de sztem ebből születik az amit önbecsülésnek nevezünk.

Aki benne marad egy ilyen kapcsolatban,azt nem csak a férje,felesége nézi hülyének,hanem saját magát is,magyarán magát csapja be az ember.

80. bucs (válaszként erre: 79. - 40163fd81d)
2010. aug. 8. 14:34
De Aninak nincs veszteni valója...legfeljebb eztán viszi a hátán Andrást..de gondolom csak addig ami neki jó, ha van egy kis esze :)
79. 40163fd81d (válaszként erre: 66. - Jasminel)
2010. aug. 8. 14:32

"Vajon melyikőjük lépése volt helyes?"


Ezt nem lehet eldönteni helyettük:)

Valószínűleg mindegyik ember a számára helyesnek látszó döntést hozta.

Az ő életük,az ő saruk,majd megoldják.


Csupán egy hozzáfűznivalóm lenne.

Ani simán átvágja magát a palánkon:)

78. 266abbdae5 (válaszként erre: 76. - 88bea36763)
2010. aug. 8. 14:25
Pont ezért mondtam az előbb amit mondtam....az utolsó sorokat...igen...így van...
77. bucs (válaszként erre: 67. - Egypt)
2010. aug. 8. 14:24

Változás mindig van egy kapcsolatban...ezernyi probléma adódhat ami próbára tesz..igy a rés a legkönnyebben alakúlhat ki!

Mert mindenki másképp dolgoz fel problémákat !!

A kommunikáció hiánya lehet a rés, vagy ha nem is a hiány akkor a rossz kommunikáció !!

Jól látják a pszihológusok, de nekik sem ennyire sarkos a véleményük..

Amikor egy férfi félre lép nem biztos, hogy olyan erős az érzés, hogy válni is akar..inkább menekül vissza a gondtalanságba..ezzel akkor van baj, amikor azt hiszi szerelmes lett, otthon kitőr a vita -veszekedés és jön a válás..

Aztán pikk-pakk új kapcsolatban van, ahol újra kell rendezni az anyagiakat , gyereket kell vállalni, mert egy új kapcsolatban ez az összeerősitő kapocs és a férfi megint abban a körforgásban találja magát !

Megint jönnek a problémák !!

Ahelyett, hogy megtanulna válságot kezelni illetve kommunikálni !

76. 88bea36763 (válaszként erre: 72. - 266abbdae5)
2010. aug. 8. 14:22

Egy házastársi kapcsolatban vannak olyan apróságok is, hogy pl. sokan alapnak gondolják, hogy csak egy nőnek kell otthon gürizni, a kedves férj meg dögölhet a Tv előtt. Szerintem ez meg nem normális, hanem kizsákmányolás. Aztán valaki szerint a ffinak joga van a kocsmában a haverjaival lazulni, de egy nőnek nincs. Meg mondjuk kinek mennyire kell részt vennie a gyereknevelésben, egyáltalán milyen a helyes gyereknevelés...

Egy csomó apróság, ami a hétköznapokat mégis kitölti. És lehet, hogy egyik családban ez volt a normális, a másikban az. Nem csak a lefektetett elvek és gyakorlat a kölcsönös szeretetről meg hasonlókról, az is kell... De van még sok más elem, ami egy kapcsolatba beépül.

75. 266abbdae5 (válaszként erre: 67. - Egypt)
2010. aug. 8. 14:21
én ebben nem vagyok annyira biztos...nem feltétlen kell rés...egyáltalán nem... illetve,nem lehet egy párkapcsolatban mindig mindent megadni a másiknak....kvázi kisebb nagyobb rések mindig lesznek,amit közös erővel kell kiküszöbölni...nem biztos hogy ez az ok a megcsalásra....elég annyi hogy az egyik fél egyszerűen elcsábul...hajtja a vágy,a más,az új...ennyi is elég....(szerintem)
2010. aug. 8. 14:19
egy dolgot nem értek: mikor először találkozott a "csalfa páros", akkor mi történt, hogy fejlődött ki a vonzalom? mert szerintem nem kizárt, hogy a fórumindító "lökte" őket egymás karjaiba...gondolom, ezzel megbántom, de gyakran előfordul az ilyesmi!! ettől még nem kevésbé hibás a páros, de a megcsaltnak is felelőssége van...
73. 266abbdae5 (válaszként erre: 58. - 40163fd81d)
2010. aug. 8. 14:17
Egyet értek...majdnem:)...megbocsájtható...de csak akkor ha a megcsaló tényleg megváltozik...és nem csúszik meg többet...(szerintem)
72. 266abbdae5 (válaszként erre: 53. - 88bea36763)
2010. aug. 8. 14:15

Normális kapcsolat alatt értsd:bizalom,egymás tisztelete,kölcsönös érzelmek...stb...alap dolgok,amitől jól működhet egy kapcsolat...szerintem van ilyen.Természetes hogy minden kapcsolatban vannak kissebb nagyobb hullámvölgyek,és szürke hétköznapok,összezördülések....de ettől még normális marad...


Háááát....kinek mi a normális...sajna sokan a nem normálisat is normálisnak látják,mert nem tudják hogy lehetne jobb...valamint ezt látták szülőktől és azt hiszik,hogy ez az alap...pedig nem...

71. Barát1 (válaszként erre: 5. - Jucka1984)
2010. aug. 8. 14:15
Igen, én is így gondolom.
70. bucs (válaszként erre: 66. - Jasminel)
2010. aug. 8. 14:13

Ha jól veszem ki, András bőven túl van egy 20 -éves házasságon..

Addig jó volt neki biztonságban Piroska mellett..csalta, mert Piroska prűd volt..ahhoz nem volt bátor, hogy lelépjen és egyedűl új életet kezdjen..először is ez András gyengesége.

Másodszor ha Piroska neki túl prűd volt akkor miért nem engedte el, hogy Piroska is találjon maga mellé egy hozzá hasonló gondolkodású embert?! Inkább hagyta Piroskát abban a tudatban, hogy ez igy jó..persze Piroska is hibás, mert hitt a férjének.

Most András bőven benne van a kapuzárási pánik korában, ahogy mondják...és ismét egy erős nőt talált magának aki mellett biztonságban lehet ..

Hm, igazán erős ember, igazi férfi !!

Mit is lehet erre mondani!

Piroska a hibás, mert prűd?! Vagy , mert hitt a szerelemben, a gyerekekben a családban ?!Pedig ha ez Andrásnak nem volt jó, akkor léphetett volna. Hisz valakinek ki kell mondani a végét, neki volt baja Piroskával, neki kellett volna megszólalni !

Egyébként jól elkanyarodtunk a fő téma indulásától !!

Még mindig azt mondom, ahol család van és gyerkek és megtörténik egy ilyen, elkell menni szakemberhez, bármi is a végeredmény..

69. 88bea36763 (válaszként erre: 67. - Egypt)
2010. aug. 8. 14:08
Én ezt a legkevésbé sem vonom kétségbe. De ha ez ember eljut addig a pontig, hogy belépett a harmadik, akkor a valós helyzetnél jobbat fog a figyelmetlen fél néhány rászánt percében mutatni a félrelépő, hogy ne keltsen gyanút. Ez egy öngeneráló ördögi kör :s
68. őzikee (válaszként erre: 67. - Egypt)
2010. aug. 8. 14:07
Mi van akkor ha az egyik fél észre is veszi a változást, de a párja mégis őt nézi hülyének és tagad mindent, nem hajlandó vele leülni egy komoly beszélgetésre?
67. egypt (válaszként erre: 64. - 88bea36763)
2010. aug. 8. 13:58
Szerintem (és pszichológusok szerint is) egy kapcsolatba akkor tud belépni egy harmadik, ha valami rés támad, amit kitölthet. Ezt pedig észre kell venni. Nem a megcsalást konkrétan, hanem hogy valami változás történt a kapcsolatban.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook