Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetemeken a mostani tavaszi félévben ugye NEM sorolhatnak át államiról fizetősre? fórum

Egyetemeken a mostani tavaszi félévben ugye NEM sorolhatnak át államiról fizetősre? (tudásbázis kérdés)


8. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2021. márc. 17. 16:20
Mármint az előző tavaszi, amikor beütött a covid. De ásoroláskor valószínűleg a legutolsó kettőt nézik, úgyhogy az már nem lesz benne...
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Munkafuzet)
2021. márc. 17. 16:17
Az is benne kell hogy legyen, hogy mikor sorolhatnak át és mikortól érvényes. De utólagosan biztos nem, ha nyáron, akkor az ősztől lesz érvényes. De nálunk pl. az előző félév nem számít bele bizonyos dolgokba, érdemes annak is utánanézni.
2021. márc. 17. 16:15
Az attól függ,hogy teljesitetted-e a minimum kreditet.
5. munkafuzet (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2021. márc. 17. 16:06

követelményrendszer, ahol ez le van írva, nem titkos információ."

az addig oké, és az alapján (sajnos) az én esetemben meglesz az átsorolás (nem lett meg egy kiemelt kreditértékű tárgy) de akkor ez erre a félévre még nem lehet érvényes?

4. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Munkafuzet)
2021. márc. 17. 15:49
Nyàron szokott lenni az átsorolás. Amúgy van egy valamilyen követelményrendszer, ahol ez le van írva, nem titkos információ.
2021. márc. 17. 15:31
Vagyis nem.
2021. márc. 17. 15:31
Szerintem igen.
2021. márc. 17. 15:29

Egyetemeken a mostani tavaszi félévben ugye NEM sorolhatnak át államiról fizetősre? Csak a félév után a nyáron (esetleg)?


Mert az átsorolás csak a tavaszi félév után, majd a nyáron történhet meg, vagyis majd csak a 21.őszi félév lehet fizetős (esetleg)?


Ráadásul gondolom, az átsorolás sem történhet meg így bőven benne a szorgalmi időszakban? Március közepe/vége van. Az átsorolások ideje az új félév legeleje lehetne (ami feb 05-én indult).


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook